Νέα

Άντρες cuckolds/stags

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Πολύ απλοϊκή προσέγγιση για ένα τόσο σοβαρό θέμα ...
κάτι πιο επιστημονικό ίσως ???
Οι επιστημονικές απαντήσεις μόνο Κυριακή .....τώρα κάνουμε μια ποιο σοφτ ανάλυση....εάν πάει καλά το νήμα μέχρι την Κυριακή...εκεί θα υπάρξουν πολύ επιστημονικές αναλύσεις
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.683
Like
8.109
Πόντοι
1.056
Οι επιστημονικές απαντήσεις μόνο Κυριακή .....τώρα κάνουμε μια ποιο σοφτ ανάλυση....εάν πάει καλά το νήμα μέχρι την Κυριακή...εκεί θα υπάρξουν πολύ επιστημονικές αναλύσεις
Δεν χρειάζονται καν αναλύσεις και εξηγήσεις.
Κάνουμε ότι μας φτιάχνει και γουστάρουμε και δεν ενοχλούμε κανέναν.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.049
Like
11.280
Πόντοι
2.606

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Μόνο με μικροτσουτσουνους όμως. 10 πόντους το πολύ..Μην μου
Εμένα με εγκρίνεις τύπε μου;; Η μήπως είμαι πολύ γυμνασμένος και προικισμένος για την κυρά;;;;
Screenshot_20220713_195148.jpg
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.194
Κριτικές
60
Like
25.817
Πόντοι
22.886
Καποια στιγμη πριν τα λοκνταουν πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και εκει ηταν ενας τυπος που μου ζητησε να του γαμησω τη γυναικα του και αυτος να βλεπει. Μου το ζητησε μετα απο κανα μηνα συνεχομενης επικοινωνιας ως θαμωνες στον χωρο και οχι ξαφνικα. Δε θα μπω σε λεπτομερειες για το πως εγινε η ολη προσεγγιση του, σιγουρα ομως το κερδισε. Το μονο που μου ειχε κανει εντυπωση ηταν πως η κυρια του 45αρα με πολυ ομορφο σωμα που πηγαινε και αυτη στο ιδιο γυμναστηριο, αλλες ωρες ομως και με ειχε πετυχει τελικα καποια απογευματα, μου ζητησε να τη χυσω στο στομα. Αφου το εκανα δεν τα ηπιε αλλα τα εφτυσε στο χερι της και τα εβαλε ολα στο μουνι της ως πολυτιμο λιπαντικο και μετα την καβαλησε ο αντρας της ο οποιος μπηκε χωρις προφυλακτικο. Η ιδια συνεχισε να με γλειφει χαριζοντας μου παραλληλα ενα απο τα πιο δυνατα γλειφοκωλια εβερ οπου σχεδον με γαμησε με τη γλωσσα της. Οπως μου ειπαν ηταν η πρωτη φορα που το εκαναν και ειχαν τρελη φαντασιωση για μηνες πριν το εκπληρωσουν. Μοιραστηκα και το δικο μου φετιχ μαζι τους το οποιο φανταζομαι ξερετε ποιο ειναι. Ετσι και εγινε σε τζακουζι ξενοδοχειου με τον κυριο της να κοιταζει απλα και αυτη να τον φιλα στο στομα αφου τα ειχε πιει ολα. Μετα τον ιο δε συνεχισαμε απο επιλογη μου.
nat geo desert GIF by National Geographic Channel
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
τυπε μη γραψεις καλυτερα ,γιατι ο κοσμος ειναι κακος....εδω φρικαρανε με το μπλε σπηντο,αστο σου λεω....
Δεν πειράζει θα πουν θα πουν μετά θα πιάσουν κάναν άλλον εγώ τα έχω λυμένα τα πρόβληματα μου χαχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Εμένα με εγκρίνεις τύπε μου;; Η μήπως είμαι πολύ γυμνασμένος και προικισμένος για την κυρά;;;;
Όχι εσενα αδερφέ. Θα δώσεις πολύ πόνο. Θα μου την χαλάσεις την κυρά. .χαχα
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.194
Κριτικές
60
Like
25.817
Πόντοι
22.886

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
194
Like
325
Πόντοι
21
εχω ζευγαρι που με εχει πρηξει ο αντρας να κανω γλειφομουνι στη γυναικα και αυτος να βλεπει,εχει γινει 5-6 φορες τα τελευταια 3 χρονια,εγω δεν ψηνομαι γιατι αυτη μονο αντε μου τον παιξει λιγο,δλδδεν συμμετεχει πολυ και δεν ικανοποιουμαι οπως θελω, παρολα αυτα ο τυπος ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ να το ξανακανουμε, τον εχω μπλοκαρει και με παιρνει με αποκρυψη!!!!
 

xxxnnn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
273
Like
1.214
Πόντοι
201
Υπάρχουν πραγματικοί άντρες cuckold ή stags, ή έστω που τους αρέσει να βλέπουν την γυναίκα τους με άλλους άντρες ή μόνο σαν φαντασίωση το έχoυμε?
Bεβαίως, πολλοί είναι αυτοί, το πρόβλημα το έχουν οι γυναίκες .
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
εχω ζευγαρι που με εχει πρηξει ο αντρας να κανω γλειφομουνι στη γυναικα και αυτος να βλεπει,εχει γινει 5-6 φορες τα τελευταια 3 χρονια,εγω δεν ψηνομαι γιατι αυτη μονο αντε μου τον παιξει λιγο,δλδδεν συμμετεχει πολυ και δεν ικανοποιουμαι οπως θελω, παρολα αυτα ο τυπος ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ να το ξανακανουμε, τον εχω μπλοκαρει και με παιρνει με αποκρυψη!!!!
Πες του να παίρνει εμένα τηλέφωνο..χαχαχα
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Bεβαίως, πολλοί είναι αυτοί, το πρόβλημα το έχουν οι γυναίκες .
Είμαι Γερμανός και στη Γερμανία υπάρχουν πολλοί άντρες που τους αρέσει να μοιράζονται τις γυναίκες τους ή για Gang Bangs προμηθεύω. Εδώ στην Ελλάδα νομίζω ότι είναι περισσότερο ψυχικό σινεμά παρά πραγματικότητα. Έχω γνωρίσει άντρες που ισχυρίζονται ότι είναι Cockold είναι ή ήθελε να δοκιμάσει ένα τρίο. Μετά την πρώτη συνάντηση δεν άκουσα τίποτα περισσότερο. Δεν είμαι σίγουρος αν ήταν λόγω της γυναίκας ή του συντρόφου μου.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Είμαι Γερμανός και στη Γερμανία υπάρχουν πολλοί άντρες που τους αρέσει να μοιράζονται τις γυναίκες τους ή για Gang Bangs προμηθεύω. Εδώ στην Ελλάδα νομίζω ότι είναι περισσότερο ψυχικό σινεμά παρά πραγματικότητα. Έχω γνωρίσει άντρες που ισχυρίζονται ότι είναι Cockold είναι ή ήθελε να δοκιμάσει ένα τρίο. Μετά την πρώτη συνάντηση δεν άκουσα τίποτα περισσότερο. Δεν είμαι σίγουρος αν ήταν λόγω της γυναίκας ή του συντρόφου μου.
Γερμανός και γράφεις τόσο καλά ελληνικά... μπράβο!!!!! χαχαχα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Υπάρχουν πραγματικοί άντρες cuckold ή stags, ή έστω που τους αρέσει να βλέπουν την γυναίκα τους με άλλους άντρες ή μόνο σαν φαντασίωση το έχoυμε?
υπαρχουν παρα πολλοι και για διαφορετικους λογους
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Το έχω δει αυτό....όποιος κατάλαβε κατάλαβε....και μαζί με τα ξερά καίγονται και χλωρά ...χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom