Νέα

Αντώνη να ένα μήλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Στο μυαλό του Αντωνη

  • Ειδε εναν ιπταμενο δισκο

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Ειδε ενα αεροπλανο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ειδε ενα σπανιο ειδος πουλιου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πηγε να πιασει το μηλο

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Εκανε προβα παραδοσιακων χορών

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πηγε να παρει την κεφαλιά

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Τον ξεγελασε η τροχια της μπαλας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μια χαρα εκανε,οπως καθε τερματοφυλακας

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Ειχε παιξει στο θεατρικο "Η εξοδος του Μεσσολογγιου" και του 'μεινε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
να μην το διαβαζεις φιλε.ειναι δικαιωμα σου.
αλλα να μην θες να μας επιβαλεις την αποψη σου.
οχι εσυ προσωπικα. καθενας που δε βλεπει μπαλα.
μιλαμε για τον Αντωνη της εθνικης μας.
οχι των διαφορων συλλογων.
πιστευεις πως τα οπαδικα εχουν θεση στην εθνικη?
σε εκανε χαρουμενο η αποδοση της ομαδας μας?
ή πιστευεις πως ενα πλεον ερασιτεχνικο λαθος σε ενα κρισιμοτατο αγωνα θα επρεπε να περασει ασχολιαστο?

Ε αφου λεμε για τον Αντωνη να πω την αποψη μου που ειναι γνωστη αε ολουs οσουs με ξερουν.Δεν μου κανει με τιποτα σαν τερματοφυλακαs και εχω παρα πολλεs φορεs τσακωθει με φιλουs μου γαυρουs που επειδη τον πηραμε απο τον Παναθηναικο πρεπει ντε και καλα να τον κανουμε τοτεμ και να παραβλεπουμε τα λαθη που κανει οταν τα κανει...Απο αυτο ομωs ομωs μεχρι του να γινει ολοκληρο θρεντ για να τον κραξουμε εχει μεγαλη διαφορα...Αυτο δειχνει συμπλεγματικη συμπεριφορα...συγγνωμη αλλα ετσι το βλεπω.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ρε φίλε, έλεος.
Το συζητάμε μήνες τώρα το θέμα, μπες και διάβασε τι γράφτηκε.
Περίμενα όμως (έτσι, για να μη λες οτι δεν σου απαντάω) απο έναν τύπο -τον Κόκκαλη- που πέρσι έλεγε οτι τα πρωταθλήματα κερδίζονται στα γήπεδα και όχι στα χαρτιά (όταν παραλίγο να του αφαιρεθούν βαθμοί για τις μαλακίες των γάβρων οπαδών στη Νέα Σμύρνη), να είναι συνεπής σ' αυτό που λέει.
Και όχι να το κάνει γαργάρα την άλλη στιγμή.
Περίμενα επίσης τους ΠΑΙΚΤΕΣ του Ολυμπιακού να σεβαστούν τους συναδέλφους τους της Καλαμαριάς, που τους κέρδισαν καθαρά μέσα στο γήπεδο.
Οι μισοί μου φίλοι που είναι γάβροι, δεν τόλμησαν να πανηγυρίσουν αυτό το χάρτινο πρωτάθλημα.
Κι έρχεσαι τώρα εσύ ντάλα καλοκαίρι να το πανηγυρίσεις;
Δηλαδη τι μου λεs???να μην το πανηγυρισω????αν αυτα τα πειs σε καποια πολιτισμενη χωρα θα γελασουν.
Και ο Κοκκαληs δεν ηταν καθολου ασυνεπηs...Απλα γιατι τοτε δεν ακολουθηθηκαν ποτε οι κανονισμοι....
Πρωτον ο διαιτητηs κακωs δεν ξεκινησε το παιχνιδι για επεισοδια που ειχαν γινει και ειχαν τελειωσει μιση ωρα πριν τη σεντρα και ενω τον διαβεβαιωνε η αστυνομια  οτι δεν υπηρχε προβλημα 
και δευτερον γιατι ο κανονισμοs ελεγε για αφαιρεση βαθμων αν διακοπτοταν παιχνιδι  απο  υπαιτιοτητα μιαs ομαδαs.Αυτο το παιχνιδι ομωs ποτε δεν αρχισε...
και τριτον ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ δεν ειχε παρει εισιτηρια ακριβωs για να μην εχει ευθυνη!!!!Το θυμασαι????Τι νοημα εχει να μην παιρνειs εισιτηρια και να στερεισαι την υποστηριξη των οπαδων σου αλλα να χρεωνεσαι για οτι αυτοι κανουν αν ΚΑΚΩΣ παρουν εισιτηρια απο την γηπεδουχο ομαδα που εχει ολοκληρωτικα την ευθυνη (οπωs λεει ρητα ο κανονισμοs)σε περιπτωση που οι φιλοξενουμενη ΠΑΕ αρνηθει να παρει εισιτηρια????Αρα κακωs ειχε τιμωρηθει πρωτοδικα τοτε ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και καλωs τιμωρηθηκε τωρα η ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ....Ο Κοκκαληs δεν ηταν πουθενα ανακολουθοs.Συγγνωμη αμα σου χαλαω τη ζυμη αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα και ξερω οτι αποκλειεται να την  παραδεχθεισ....
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
Τελος τα οπαδικα.
Ας μιλησουμε για την εθνικη ελλαδος  :)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
να μην το διαβαζεις φιλε.ειναι δικαιωμα σου.
αλλα να μην θες να μας επιβαλεις την αποψη σου.
οχι εσυ προσωπικα. καθενας που δε βλεπει μπαλα.
μιλαμε για τον Αντωνη της εθνικης μας.
οχι των διαφορων συλλογων.
πιστευεις πως τα οπαδικα εχουν θεση στην εθνικη?
σε εκανε χαρουμενο η αποδοση της ομαδας μας?
ή πιστευεις πως ενα πλεον ερασιτεχνικο λαθος σε ενα κρισιμοτατο αγωνα θα επρεπε να περασει ασχολιαστο?
Να κανω μια ερωτηση??Τοτε γιατι δεν εγιναν θρεντ για ολουs οσουs(και ηταν πολλοι)ειχαν ασχημη αποδοση και eκαναν σοβαρα λαθη???
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
πες για ποιους λες να κανουμε οσα θρεντ θελεις :)
Να κανω μια ερωτηση??Τοτε γιατι δεν εγιναν θρεντ για ολουs οσουs(και ηταν πολλοι)ειχαν ασχημη αποδοση και eκαναν σοβαρα λαθη???
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
μπορουμε ανετα να τα σχολιασουμε εδω.
μη σε παρασυρει ο τιτλος.
αρκει να μιλαμε για την εθνικη και οχι για οπαδικα.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δηλαδη τι μου λεs???να μην το πανηγυρισω????αν αυτα τα πειs σε καποια πολιτισμενη χωρα θα γελασουν.
Και ο Κοκκαληs δεν ηταν καθολου ασυνεπηs...Απλα γιατι τοτε δεν ακολουθηθηκαν ποτε οι κανονισμοι....
Πρωτον ο διαιτητηs κακωs δεν ξεκινησε το παιχνιδι για επεισοδια που ειχαν γινει και ειχαν τελειωσει μιση ωρα πριν τη σεντρα και ενω τον διαβεβαιωνε η αστυνομια  οτι δεν υπηρχε προβλημα 
και δευτερον γιατι ο κανονισμοs ελεγε για αφαιρεση βαθμων αν διακοπτοταν παιχνιδι  απο  υπαιτιοτητα μιαs ομαδαs.Αυτο το παιχνιδι ομωs ποτε δεν αρχισε...
και τριτον ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ δεν ειχε παρει εισιτηρια ακριβωs για να μην εχει ευθυνη!!!!Το θυμασαι????Τι νοημα εχει να μην παιρνειs εισιτηρια και να στερεισαι την υποστηριξη των οπαδων σου αλλα να χρεωνεσαι για οτι αυτοι κανουν αν ΚΑΚΩΣ παρουν εισιτηρια απο την γηπεδουχο ομαδα που εχει ολοκληρωτικα την ευθυνη (οπωs λεει ρητα ο κανονισμοs)σε περιπτωση που οι φιλοξενουμενη ΠΑΕ αρνηθει να παρει εισιτηρια????Αρα κακωs ειχε τιμωρηθει πρωτοδικα τοτε ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και καλωs τιμωρηθηκε τωρα η ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ....Ο Κοκκαληs δεν ηταν πουθενα ανακολουθοs.Συγγνωμη αμα σου χαλαω τη ζυμη αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα και ξερω οτι αποκλειεται να την  παραδεχθεισ....

Εμένα πάντως, οι μισοί μου φίλοι, που είναι γάβροι, ΔΕΝ το πανηγύρισαν.
Αν εσύ επιμένεις να το πανηγυρίζεις, ελεύθερα.
Αλλά μην περιμένεις να κάτσω να συζητήσω σοβαρά τα όσα γράφεις.
Είμαι 45 χρονών και θέλω να επιλέγω πια το επίπεδο μιας συζήτησης που θα μπω.
Δεν θέλω να σε προσβάλω, αλλά με επιχειρήματα τύπου ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ, εγώ τουλάχιστον σηκώνω τα χέρια ψηλά.
Καλό σου βράδυ.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
μπορουμε ανετα να τα σχολιασουμε εδω.
μη σε παρασυρει ο τιτλος.
αρκει να μιλαμε για την εθνικη και οχι για οπαδικα.
Μα αυτο σου λεω τι να πουμε???ολοι ηταν απαραδεκτ οι  και ειμαι σιγουροs οτι δεν το εκαναν επιτηδεs αλλα......Απλα η μαλακια του ΑΝΤΩΝΗ εκανε μπαμ...
Υστερα οπωs λεει καποια ψυχη...εδω τα τρωει απο τον γιο του στην διαφημηση δεν θα τα φαει στον αγωνα???? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Εμένα πάντως, οι μισοί μου φίλοι, που είναι γάβροι, ΔΕΝ το πανηγύρισαν.
Αν εσύ επιμένεις να το πανηγυρίζεις, ελεύθερα.
Αλλά μην περιμένεις να κάτσω να συζητήσω σοβαρά τα όσα γράφεις.
Είμαι 45 χρονών και θέλω να επιλέγω πια το επίπεδο μιας συζήτησης που θα μπω.
Δεν θέλω να σε προσβάλω, αλλά με επιχειρήματα τύπου ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ, εγώ τουλάχιστον σηκώνω τα χέρια ψηλά.
Καλό σου βράδυ.
Αφου ειδεs οτι φαγαμε χερι τωρα ,δεν ειναι να συνεχιζουμε.
Οποτε θελειs το κανουμε στο δικο μαs γιατι στο δικο σαs εχω σταματησει για να μην προκαλω....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Αφου ειδεs οτι φαγαμε χερι τωρα ,δεν ειναι να συνεχιζουμε.
Οποτε θελειs το κανουμε στο δικο μαs γιατι στο δικο σαs εχω σταματησει για να μην προκαλω....
Συνομηλικοι ειμαστε και ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ και να μου τον φερειs δεν τον διαβαζω...
Οτι σου ειπα ειναι ακριβωs ετσι. Να εισαι σιγουροs οτι αν δεν ηταν θα το ελεγα.Δεν κολλαω,Ψαξτο χωριs φανατισμο και θα δειs οτι εγιναν οπωs ακριβωs στα ειπα.....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Παλι μαλακια εκανα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:Θα το δει αυριο ο αλλοS και θα με ξεφωνισει.ΦΤΟΥ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Παλι μαλακια εκανα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:Θα το δει αυριο ο αλλοS και θα με ξεφωνισει.ΦΤΟΥ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
πάρε και εσύ ένα μήλο...
http://[URL unfurl="true"]www.fotosearch.gr/bthumb/TBZ/TBZ101/ap01h001.jpg[/img[/URL]]

δυο μήλα....
[img]http://[URL unfurl="true"]www.fotosearch.gr/comp/TBZ/TBZ101/%CE%BC%CE%AE%CE%BB%CE%BF-%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AC%CF%86%CF%85%CE%BB%CE%BB%CE%BF_~ap01h008.jpg[/img[/URL]]
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξανά παίζω με την εθνική διαμαρτύρομαι τόπο στα νιάτα...

URL]]
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
δεν ξανά παίζω με την εθνική διαμαρτύρομαι τόπο στα νιάτα...

http://[URL unfurl="true"]www.fotosearch.gr/comp/TBZ/TBZ101/%CE%BC%CE%AE%CE%BB%CE%BF-%CE%BC%CE%B5%CE%B3%CE%AC%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%BF_~ap01p016.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Εσενα σε φανταζομαι ...σε καποια αλλη εποχη...με μια ωραια κουκουλιτσα στο κεφαλι...να εχει παθει αγκυλωση το χερακι σου απο το πολυ .....δειξε :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Συνημμένα

  • greece_football.jpg
    greece_football.jpg
    29,4 KB · Εμφανίσεις: 23
  • img.224635_t.jpg
    img.224635_t.jpg
    17,8 KB · Εμφανίσεις: 23
  • images.jpg
    images.jpg
    1,8 KB · Εμφανίσεις: 22

Tefktros

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
θέλω να συμμετάσχω στην ψηφοφορία αλλά δεν έχει την επιλογή που θέλω και η οποία είναι η εξής:
- Zήλεψε τον Τσέχ!
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Εσενα σε φανταζομαι ...σε καποια αλλη εποχη...με μια ωραια κουκουλιτσα στο κεφαλι...να εχει παθει αγκυλωση το χερακι σου απο το πολυ .....δειξε :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
καλά βολέψου εσύ με την κουτοχορτόπιτα σου και μετά έλα εδώ να κάνεις τον μαγκάκο.. μέχρι τότε φάε το μήλο σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom