Νέα

Αντώνη να ένα μήλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Στο μυαλό του Αντωνη

  • Ειδε εναν ιπταμενο δισκο

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Ειδε ενα αεροπλανο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ειδε ενα σπανιο ειδος πουλιου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πηγε να πιασει το μηλο

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Εκανε προβα παραδοσιακων χορών

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πηγε να παρει την κεφαλιά

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Τον ξεγελασε η τροχια της μπαλας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μια χαρα εκανε,οπως καθε τερματοφυλακας

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Ειχε παιξει στο θεατρικο "Η εξοδος του Μεσσολογγιου" και του 'μεινε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ποιος εισαι συ ρε ανθρωπακι ελληναρα παλιοκουραμπιε που θα κτιτικαρει και θα ειρωνευτεις τον νικοπολιτη??
μηπως ξεχασαμε ποιος ειναι ο νικοπολιτης και τι εχει κανει??ξεχασαμε την συμβολη του στις επιτυχιες τις εθνικης??δεν τα εδωσε ολα πριν 4 χρονια??ετσι ξαφνικα ρε κολοελληναρα τα ξεχνας ολα και ειρωνευεσε ενα γιγαντα ενω εσυ εισαι ενας νανος ελληναρας σαν αυτους που ριξαν φυλακη τον κολοκοτρωνη και δολοφονισαν τον καποδιστρια ...ναι ετσι σε παρομιαζω ανθρωπακι μια μικρογραφια σκατοελληνα..ναι δεν επαιξε καλα ενα παιχνιδι και βγαινεις και ειρωνευεσε με μηλα και διαφορες αλλες μαλακιες...ευχομε ολοι οι υπολοιποι τερματοφυλακες που θεωρεις ανωτερους να μπορεσουν να παιξουν εστω σε προκριματικα...λιγο σε σεβασμο ρε ανθρωπακι...ξεχασαμε τις συγκινησεις που μας χαρισε ο νικολιτης..και φετος εδειξε την αξια του και στην ευρωπη και θελω να κλεισω ανθρωπακι κολοελληληναρα με μια ενεργεια του νικοπολιτη που εμενα προσωπικα με συγκινησε ποιο πολυ και που περασε στα ψηλα...εδωσε για φιλαθρωπικους λογους την φανελα του τελεικου την τιμημενη φανελα σε φιλανθρωπικο τηλεοπτικο μαραθωνια..κολοελληναρα μαθε να αναγνωριζεις μερικες αξιες εκτος απο τον βουδα εναςς τιποτενιος εισαι,ενας κολοαχαριστος

Φιλαρακι, δεν ξερω αλλα μαλλον για γαυρος μου κανεις γιαυτο και τα οσα λες.
Οποτε δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι ο Αντωνακης μας τα εκανε μουνι καπελο στο EURO2008. Ακομα και ο Τζορβας καλυτερα θα επαιζε!!
Αντε τωρα που εφυγε να προωθησουμε κανενα παληκαρι αξιολογο.!
πολλοι μαλακες εγιναν φιρμες απο την Εθνικη  και αλλοι εχουν το αλλαθητο...μηπως πρεπει να παιζει και ο Χαριστεας ακομα??? λεω εγω... η  ο Γκουμας? η μηπως ο Τζιολης??
και για καποιους μαλ.... λεω οτι ειμαι Παναθηναικος οποτε δεν παιζει οπαδιλικι για την εθνικη.
Σιγα μη χασει η Βενετια βελονι  :birdman: :birdman:
ουστ ρεεεεε... :birdman:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
κΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΗ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ...ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ...ΑΝΤΕ ...ΕΧΕΤΕ ΠΛΑΚΑ.πΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΛΙΓΟ...πεs κατι για τον Γκαγκατση...η  για τον  Κοκκαλη.α  ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ...ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΜΠΡΟΣ,ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ????ροιδοκο ε ροιδοκοοοοοο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
Τελικά σας πόνεσε πολύ που έφυγε ο Νικοπολίδης από το βάζελο...  καλά τόσα χρόνια ακόμα σας πειράζει; και στο κάτω κάτω γιατί δεν τον κρατούσατε;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
κΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΗ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ...ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ...ΑΝΤΕ ...ΕΧΕΤΕ ΠΛΑΚΑ.πΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΛΙΓΟ...πεs κατι για τον Γκαγκατση...η  για τον  Κοκκαλη.α  ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ...ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΜΠΡΟΣ,ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ????ροιδοκο ε ροιδοκοοοοοο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα...λυπησου με πιο μετα...Τωρα αν θεs :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: διασκεδασε με.Πεσ μου οτι σε κλεβω και σε βιαζω μαζι με τον Γκαγκατση...σε παρακαλω μη με αγνοειs :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Πρωταθλητης στη πουστιά, να τον χαίρεστε το τίτλο...
Αυτοί είστε κ τέτοιοι πούστικοι τίτλοι σας αξίζουν.
Ελα πανω στην ωρα.Καλωs :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: τα τα παιδια.Αντε λοιπον ...ξεκινηστε...παρτε μπροστα!!!!!Oloi mαζι  ριξτε δακρυ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  ...εδω ειμαι εγω θα σασ παρηγορησω!!!!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
καλά σου λέω να το προσέξεις... είσαι ο μόνος που κάνεις παράθεση σε δικό σου post...  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
καλά σου λέω να το προσέξεις... είσαι ο μόνος που κάνεις παράθεση σε δικό σου post...  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Ενταξει...σιγα το προβλημα...εδω εσυ δε βλεπειs κουπα ουτε με το κιαλι...εκει κολλησεs???? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ασε τωρα τα κυριλικια και κανε καμμια διαμαρτυρια για το καθεστωs στο ελληνικο ποδοσφαιρο και τετοια...Ξερειs τωρα εσυ!!!!!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Ενταξει...σιγα το προβλημα...εδω εσυ δε βλεπειs κουπα ουτε με το κιαλι...εκει κολλησεs???? :think: :think: :think: :think: :think: :think:

το σιγά το πρόβλημα μην το λες σε μένα, πες το στον εαυτό σου όταν θα φοράς τον ζουρλομανδύα... χαχαχαχαχα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Εσυ παs : πισω πωσ το βλεπειs???? :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Πλακα πλακα αλλαξεs το θεμα .Ολοκληρο πετσινο πηρα και δεν eχειs μα πειs τιποτα???? :think: :think: :think:Α  δε θελω τετοια...δεν μπορεισ να χαλασ την πιατσα!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
κακομοίρη, δεν βγαίνει νόημα από τα post σου...
Σε εχει φαει η....λεπτομερεια.Λεω...  εσυ παs πισω??(εννοω στο αν θεs γιατρο)
ΛΟΓΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΡΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ...η να το ξαναγραψω???? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
σας εχει τυφλωσει ο οπαδισμος...
βαλε τα γαλανολευκα γυαλια...
και πετα τα κοκκινα ...

ποιος εισαι συ ρε ανθρωπακι ελληναρα παλιοκουραμπιε που θα κτιτικαρει και θα ειρωνευτεις τον νικοπολιτη??
μηπως ξεχασαμε ποιος ειναι ο νικοπολιτης και τι εχει κανει??ξεχασαμε την συμβολη του στις επιτυχιες τις εθνικης??δεν τα εδωσε ολα πριν 4 χρονια??ετσι ξαφνικα ρε κολοελληναρα τα ξεχνας ολα και ειρωνευεσε ενα γιγαντα ενω εσυ εισαι ενας νανος ελληναρας σαν αυτους που ριξαν φυλακη τον κολοκοτρωνη και δολοφονισαν τον καποδιστρια ...ναι ετσι σε παρομιαζω ανθρωπακι μια μικρογραφια σκατοελληνα..ναι δεν επαιξε καλα ενα παιχνιδι και βγαινεις και ειρωνευεσε με μηλα και διαφορες αλλες μαλακιες...ευχομε ολοι οι υπολοιποι τερματοφυλακες που θεωρεις ανωτερους να μπορεσουν να παιξουν εστω σε προκριματικα...λιγο σε σεβασμο ρε ανθρωπακι...ξεχασαμε τις συγκινησεις που μας χαρισε ο νικολιτης..και φετος εδειξε την αξια του και στην ευρωπη και θελω να κλεισω ανθρωπακι κολοελληληναρα με μια ενεργεια του νικοπολιτη που εμενα προσωπικα με συγκινησε ποιο πολυ και που περασε στα ψηλα...εδωσε για φιλαθρωπικους λογους την φανελα του τελεικου την τιμημενη φανελα σε φιλανθρωπικο τηλεοπτικο μαραθωνια..κολοελληναρα μαθε να αναγνωριζεις μερικες αξιες εκτος απο τον βουδα εναςς τιποτενιος εισαι,ενας κολοαχαριστος
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Σε εχει φαει η....λεπτομερεια.Λεω...  εσυ παs πισω??(εννοω στο αν θεs γιατρο)
ΛΟΓΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΡΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ...η να το ξαναγραψω???? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

εγώ λέω να υπαγορεύεις τα post σου σε κανένα παιδάκι δημοτικού μπας και καταλάβουμε οι υπόλοιποι...
αν για σένα είναι λεπτομέρειες όλα αυτά, δοκίμασε να διαβάσεις αυτά που γράφεις (και κάνεις και παράθεση!!!) για να δεις αν διαβάζονται... αν μπορείς βέβαια να διαβάσεις χαχαχα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε Ντίμη, τι ασχολείσαι ακόμα με τον άρρωστο;
Αυτός και σε αγώνα σκάκι να πάει, με κασκόλ του γάβρου θα πάει.    :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom