Νέα

Αντώνη να ένα μήλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Στο μυαλό του Αντωνη

  • Ειδε εναν ιπταμενο δισκο

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Ειδε ενα αεροπλανο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ειδε ενα σπανιο ειδος πουλιου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πηγε να πιασει το μηλο

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Εκανε προβα παραδοσιακων χορών

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πηγε να παρει την κεφαλιά

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Τον ξεγελασε η τροχια της μπαλας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μια χαρα εκανε,οπως καθε τερματοφυλακας

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Ειχε παιξει στο θεατρικο "Η εξοδος του Μεσσολογγιου" και του 'μεινε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
εγώ λέω να υπαγορεύεις τα post σου σε κανένα παιδάκι δημοτικού μπας και καταλάβουμε οι υπόλοιποι...
αν για σένα είναι λεπτομέρειες όλα αυτά, δοκίμασε να διαβάσεις αυτά που γράφεις (και κάνεις και παράθεση!!!) για να δεις αν διαβάζονται... αν μπορείς βέβαια να διαβάσεις χαχαχα
ΣωστοsΤωρα αν θελειs απαντα και στην ερωτηση που σου εκανα.
Εσυ θελειs ΓΙΑΤΡΟ????Ναι η οχι??? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μερικές φορές δεν μπορώ να αφήνω τόσο προκλητικές απόψεις ασχολίαστες
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ρεεεε!!!!Εσεισ δεν πατε καλα :think: :think: :think:Βαζελια και αντι να κλαιτε κανετε κουλτουρα.....Παει...χαλασε ο κοσμοs!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Aμα τιs κανειs δυο ειμαι μεσα
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αν βρω 2η θα σου πω...
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Σου φαίνονται "απόψεις" αυτοί οι άναρθροι βρηχυθμοί;      :dancing:
Επειδη ανακατευτηκεs και καλα εκανεs, αν θελεισ πολιτισμενη συζητηση και εχειs αντερα για αυτο ακου.
Εξεφρασα συγκεκριμενη αποψη οτι οι βαζελοι και οι αεκτζηδεs ειναι ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ...
Που διαφωνειs κυριε πολιτισμενε????
Ισχυριζεσαι οτι δεν ειναι ετσι?????
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Επειδη ανακατευτηκεs και καλα εκανεs, αν θελεισ πολιτισμενη συζητηση και εχειs αντερα για αυτο ακου.
Εξεφρασα συγκεκριμενη αποψη οτι οι βαζελοι και οι αεκτζηδεs ειναι ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ...
Που διαφωνειs κυριε πολιτισμενε????
Ισχυριζεσαι οτι δεν ειναι ετσι?????

Μάλλον είσαι πιτσιρικάς.
Γι' αυτό και δεν θυμάσαι (η κάνεις οτι δεν θυμάσαι) την κλάψα των γάβρων οπαδών, τότε που είχαν να πάρουν δέκα χρόνια πρωτάθλημα και "έραιναν" παίκτες και προπονητές με κορνέδες.
Όταν μάθεις λοιπόν λίγη ιστορία, ευχαρίστως να το ξανασυζητήσουμε.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Μάλλον είσαι πιτσιρικάς.
Γι' αυτό και δεν θυμάσαι (η κάνεις οτι δεν θυμάσαι) την κλάψα των γάβρων οπαδών, τότε που είχαν να πάρουν δέκα χρόνια πρωτάθλημα και "έραιναν" παίκτες και προπονητές με κορνέδες.
Όταν μάθεις λοιπόν λίγη ιστορία, ευχαρίστως να το ξανασυζητήσουμε.
Πιτσιρικασsδεν ειμαι και απο  εμενα μαλακια (σε ...σοβαρη συζητηση )δυσκολα θα ακουσειs.Απανταω και λεω οτι σαφωs και θυμαμαι και αναγνωριζω οτι ειμαστε οι πρωτοι διδαξαντεs....Εσυ θα μου απαντησειs αν ΤΩΡΑ εισαστε εσειs σε αυτη τη θεση????Ειναι ευκολο να το παιζειs σοβαροs και ..αμεροληπτοs αλλα δυσκολο να το αποδεικνυειs.Περιμενω!!!!!
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
εδω λεμε για τον Αντωνη.
ξερετε ποιον Αντωνη ;)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Πιτσιρικασsδεν ειμαι και απο  εμενα μαλακια (σε ...σοβαρη συζητηση )δυσκολα θα ακουσειs.Απανταω και λεω οτι σαφωs και θυμαμαι και αναγνωριζω οτι ειμαστε οι πρωτοι διδαξαντεs....Εσυ θα μου απαντησειs αν ΤΩΡΑ εισαστε εσειs σε αυτη τη θεση????Ειναι ευκολο να το παιζειs σοβαροs και ..αμεροληπτοs αλλα δυσκολο να το αποδεικνυειs.Περιμενω!!!!!

Τι περιμένεις τότε;
Να μην είναι γκρινιάρηδες οι οπαδοί των άλλων ομάδων όταν βλέπουνε τον Κόκκαλη να παίρνει πρωταθλήματα στα χαρτιά;
Εσύ στη θέση τους (μιας και είσαι ο πρώτος διδάξας, όπως παραδέχτηκες με ειλικρίνεια) δεν θα γκρίνιαζες;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Τι περιμένεις τότε;
Να μην είναι γκρινιάρηδες οι οπαδοί των άλλων ομάδων όταν βλέπουνε τον Κόκκαλη να παίρνει πρωταθλήματα στα χαρτιά;
Εσύ στη θέση τους (μιας και είσαι ο πρώτος διδάξας, όπως παραδέχτηκες με ειλικρίνεια) δεν θα γκρίνιαζες;
Δηλαδη πεs μου ειλικρινα ο Κοκκαληs εφταιγε που η Καλαμαρια εκανε μαλακια???Τι πιστευειs οτι η ΑΕΚ η ο Παναθηναικοs δεν θα εκαναν το ιδιο???
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ε αφου λεμε για τον Αντωνη να πω την αποψη μου που ειναι γνωστη αε ολουs οσουs με ξερουν.Δεν μου κανει με τιποτα σαν τερματοφυλακαs και εχω παρα πολλεs φορεs τσακωθει με φιλουs μου γαυρουs που επειδη τον πηραμε απο τον Παναθηναικο πρεπει ντε και καλα να τον κανουμε τοτεμ και να παραβλεπουμε τα λαθη που κανει οταν τα κανει...Απο αυτο ομωs ομωs μεχρι του να γινει ολοκληρο θρεντ για να τον κραξουμε εχει μεγαλη διαφορα...Αυτο δειχνει συμπλεγματικη συμπεριφορα...συγγνωμη αλλα ετσι το βλεπω.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δηλαδη πεs μου ειλικρινα ο Κοκκαληs εφταιγε που η Καλαμαρια εκανε μαλακια???Τι πιστευειs οτι η ΑΕΚ η ο Παναθηναικοs δεν θα εκαναν το ιδιο???

Ρε φίλε, έλεος.
Το συζητάμε μήνες τώρα το θέμα, μπες και διάβασε τι γράφτηκε.
Περίμενα όμως (έτσι, για να μη λες οτι δεν σου απαντάω) απο έναν τύπο -τον Κόκκαλη- που πέρσι έλεγε οτι τα πρωταθλήματα κερδίζονται στα γήπεδα και όχι στα χαρτιά (όταν παραλίγο να του αφαιρεθούν βαθμοί για τις μαλακίες των γάβρων οπαδών στη Νέα Σμύρνη), να είναι συνεπής σ' αυτό που λέει.
Και όχι να το κάνει γαργάρα την άλλη στιγμή.
Περίμενα επίσης τους ΠΑΙΚΤΕΣ του Ολυμπιακού να σεβαστούν τους συναδέλφους τους της Καλαμαριάς, που τους κέρδισαν καθαρά μέσα στο γήπεδο.
Οι μισοί μου φίλοι που είναι γάβροι, δεν τόλμησαν να πανηγυρίσουν αυτό το χάρτινο πρωτάθλημα.
Κι έρχεσαι τώρα εσύ ντάλα καλοκαίρι να το πανηγυρίσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom