Νέα

Άνδρας πυροβόλησε και σκότωσε 2 γυναίκες στην Κηφισιά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy.m.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.480
Πόντοι
1.706
Για τη διατροφή, εαν ο αντρας συμφωνει να αναλαβει την επιμέλεια η γυναικα, οκ να πληρωνει. Εαν δε συμφωνει και το δικαστηριο δίνει τα παιδια στη γυναικα, τοτε με ποια λογική απαιτειται αυτός να καταβάλει τα έξοδα; Εαν η γυναίκα δεν ειναι σε θέση, το δικαστήριο γιατι της δινει την επιμέλεια;
Τι γιατι.
Γιατι ειναι ΓΥΝΑΙΚΑΑΑΑ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
Καλο θα ηταν βεβαια να κρατατε στα νηματα ανθρωπους σαν εμενα που ξερουν και πεντε πραγματα παραπανω
Στα πούπουλα σ έχουμε, τι άλλο να κάνουμε,
Σε κάθε θρέντ σε μνημονευουμε.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.604
Κριτικές
31
Like
4.124
Πόντοι
5.595
Οχι παραλογος, απλως συναισθηματικα ανηλικος

Δεν αντεξε να μην πεταχτεί σαν πουτσα ο ρατσιστής που δικαιολογούσε τον φόνο του Ζακ Κωστόπουλο με το "ναι μεν αλλά τι δουλειά είχε στο μαγαζί" και θέλει να λέγεται και δικηγόρος.
Όπως εσείς οι ρατσιστές αποδίδετε συλλογική ευθύνη στον κάθε τσιγγάνο/μεταναστη όταν γίνεται ΕΝΑ έγκλημα,έτσι κι εγώ χλευάζω τη δική σας.Και επειδή σε έκανα ρόμπα και σένα και τους ομοίους σου, απλά πετάς έναν χαρακτηρισμό.Τι να πεις άλλωστε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Δεν αντεξε να μην πεταχτεί σαν πουτσα ο ρατσιστής που δικαιολογούσε τον φόνο του Ζακ Κωστόπουλο με το "ναι μεν αλλά τι δουλειά είχε στο μαγαζί" και θέλει να λέγεται και δικηγόρος.
Όπως εσείς οι ρατσιστές αποδίδετε συλλογική ευθύνη στον κάθε τσιγγάνο/μεταναστη όταν γίνεται ΕΝΑ έγκλημα,έτσι κι εγώ χλευάζω τη δική σας.Και επειδή σε έκανα ρόμπα και σένα και τους ομοίους σου, απλά πετάς έναν χαρακτηρισμό.Τι να πεις άλλωστε;
Το να συκοφαντείς, ειναι γνωρισμα αντιρατσιστή και υπεύθυνου ανθρωπου?
Πότε ειπα εγω για τον Κωστοπουλο και πότε απέδωσα εγω συλλογικες ευθυνες?
Τα παραληρηματικά ψυχασθενικα "σε εκανα ρόμπα" τα αφηνω ασχολιαστα.
Επισης και το παιδικο σχολιακι "θελεις να λεγεσαι και δικηγορος" δεν το καταλαβα. Ναι ειμαι δικηγορος, τι προβλημα εχεις με αυτο?

Εγω ένα εχω καταλαβει.
Οτι ολοι εσεις οι δηθεν "κοινωνικα ευαισθητοι" ειστε οι μεγαλυτεροι υποκριτες που υπαρχουν. Μας δειχνετε το μεγαλειο της ψυχης σας, με επιθετικοτητα, ειρωνεία, συκοφαντία, αλαζονεία, λασπολογία, ισοπέδωση, ταμπελες για ρατσιστές και φασίστες και γνησια κακία στα λεγομενα σας.
Τετοιοι κοινωνικα ευαισθητοι, με τρομαζουν. Και το βλεπω μονο απο "επαγγελματιες" του χώρου της "ευαισθησιας".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Τώρα όσον αφορά τη διατροφή, ο νόμος σαφώς και είναι λάθος, δίνοντας τη δυνατότητα σε επιτήδειες να ξεζουμίζουν  τους πρώην τους.


O νομος ειναι μουνοδουλικος, δηλαδη η αλλη σε κερατωνει ζηταει διαζυγιο για να παει να ζησει με το γκομενο σου παιρνει τα παιδια

την πληρωνεις και απο πανω... πως να μην την τουφεκισει ο αλλος δηλαδη...
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Το να συκοφαντείς, ειναι γνωρισμα αντιρατσιστή και υπεύθυνου ανθρωπου?
Πότε ειπα εγω για τον Κωστοπουλο και πότε απέδωσα εγω συλλογικες ευθυνες?
Τα παραληρηματικά ψυχασθενικα "σε εκανα ρόμπα" τα αφηνω ασχολιαστα.
Επισης και το παιδικο σχολιακι "θελεις να λεγεσαι και δικηγορος" δεν το καταλαβα. Ναι ειμαι δικηγορος, τι προβλημα εχεις με αυτο?

Εγω ένα εχω καταλαβει.
Οτι ολοι εσεις οι δηθεν "κοινωνικα ευαισθητοι" ειστε οι μεγαλυτεροι υποκριτες που υπαρχουν. Μας δειχνετε το μεγαλειο της ψυχης σας, με επιθετικοτητα, ειρωνεία, συκοφαντία, αλαζονεία, λασπολογία, ισοπέδωση, ταμπελες για ρατσιστές και φασίστες και γνησια κακία στα λεγομενα σας.
Τετοιοι κοινωνικα ευαισθητοι, με τρομαζουν. Και το βλεπω μονο απο "επαγγελματιες" του χώρου της "ευαισθησιας".

Ε καλα τωρα. Εμποριο ( κακο κιολας )κανουν οι ανθρωποι. Αντι να κανουν καμια κανονικη δουλεια οπως ο κανονικος κοσμος.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Γιατι ειναι ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ, ελεος

Δε καταλαβες αλεξ. Εγω δε λεω να μη πληρωνει τα παιδια του. Αλλα λεω γιατι δινεται η επιμελεια στη γυναικα, εφοσον αποδεικνυεται οτι δε μπορει να φερει μονη της το βαρος της ανατροφης. Εαν ο αντρας δηλωσει οτι θα το αναλαβει μονος του, χωρις καν να χρειαστει να πληρωνει η γυναικα διατροφη, το δικαστηριο θα αποφασισει για επιμελεια στον αντρα?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
ρε φίλε δεν πληρώνεις αυτήν, λεφτά για τα παιδιά ΣΟΥ δίνεις...

ναι ναι... φιλος μου χωρισμενος σκαει 350ε διατροφη στην πρωην του.

φετος πηγε και πηρε καινουριο μπουφανακι στο παιδι γιατι ειχαν περασει δυο χρονια

με το ιδιο μπουφαν και δεν του εκανε του παιδιου πλεον...

αυτη ελεγε οτι δεν της περισευουν λεφτα...

που πανε τα 350ε καθε μηνα ???? μηπως στα φρου φρου και αρωματα ??

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Εγω ένα εχω καταλαβει.
Οτι ολοι εσεις οι δηθεν "κοινωνικα ευαισθητοι" ειστε οι μεγαλυτεροι υποκριτες που υπαρχουν. Μας δειχνετε το μεγαλειο της ψυχης σας, με επιθετικοτητα, ειρωνεία, συκοφαντία, αλαζονεία, λασπολογία, ισοπέδωση, ταμπελες για ρατσιστές και φασίστες και γνησια κακία στα λεγομενα σας.
Τετοιοι κοινωνικα ευαισθητοι, με τρομαζουν. Και το βλεπω μονο απο "επαγγελματιες" του χώρου της "ευαισθησιας".


τυπε και εσυ την ιδια συμπεριφορα εχεις απλα δεν το καταλαβαινεις..
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ναι ναι... φιλος μου χωρισμενος σκαει 350ε διατροφη στην πρωην του.

φετος πηγε και πηρε καινουριο μπουφανακι στο παιδι γιατι ειχαν περασει δυο χρονια

με το ιδιο μπουφαν και δεν του εκανε του παιδιου πλεον...

αυτη ελεγε οτι δεν της περισευουν λεφτα...

που πανε τα 350ε καθε μηνα ???? μηπως στα φρου φρου και αρωματα ??

Γνωστος μου που χωρισε πριν 3 χρονια
Δουλευει ιδιωτικο τομεα η καριολα δημοσιο κ τις δινει 200 το μηνα
Κ μενει κ στο διαμερισμα που χαν οι γονεις του τζαμπασααα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Γνωστος μου που χωρισε πριν 3 χρονια
Δουλευει ιδιωτικο τομεα η καριολα δημοσιο κ τις δινει 200 το μηνα
Κ μενει κ στο διαμερισμα που χαν οι γονεις του τζαμπασααα

ναι ρε τι να λεμε τωρα.... επιχειρηση ειναι ο γαμος για την ελλεηνιδα..

αφου υπαρχουν ακομα βλακες που παντρευονται καλα να παθουνε.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
ρε φίλε νομίζεις πηδάω την πρώην του φίλου σου για να ξέρω που πάνε?
350 το μήνα πάντως για το παιδί
α. δεν μου φαίνονται πολλά
β. δεν θα έβαζα παιδί και χρήματα σε ζυγαριά

Eιπαμε. Εαν εσυ μπορουσες να καλυψεις ΟΛΑ τα εξοδα του παιδιου, το δικαστηριο θα εδινε σε σενα την επιμελεια?
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ναι ρε τι να λεμε τωρα.... επιχειρηση ειναι ο γαμος για την ελλεηνιδα..

αφου υπαρχουν ακομα βλακες που παντρευονται καλα να παθουνε.

Καλα αυτος ηταν μλκας οντως
Μολις περασε τα 35 φοβηθηκε μου πε μη μεινει μπακουρης κ την πρωτη που γνωρισε επεσε επανω
Στο 3 μηνο την παντρευτηκε :vomit:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Δε καταλαβες αλεξ. Εγω δε λεω να μη πληρωνει τα παιδια του. Αλλα λεω γιατι δινεται η επιμελεια στη γυναικα, εφοσον αποδεικνυεται οτι δε μπορει να φερει μονη της το βαρος της ανατροφης. Εαν ο αντρας δηλωσει οτι θα το αναλαβει μονος του, χωρις καν να χρειαστει να πληρωνει η γυναικα διατροφη, το δικαστηριο θα αποφασισει για επιμελεια στον αντρα?
βεβαιως
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
ρε φίλε νομίζεις πηδάω την πρώην του φίλου σου για να ξέρω που πάνε?
350 το μήνα πάντως για το παιδί
α. δεν μου φαίνονται πολλά
β. δεν θα έβαζα παιδί και χρήματα σε ζυγαριά

μου αρεσει που λες οτι δεν πηδας την πρωην του φιλου μου για να ξερεις που χαλαει τα λεφτα

και μετα γραφεις οτι "350 το μήνα πάντως για το παιδί" που το ξερεις οτι τα χαλαει για το παιδι δηλαδης ??

δηλαδη απο τα 350 που δινει για το παιδι δεν περισευαν 30-40 να του παρει ενα μπουφαν ?
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
αυτό τι σχέση έχει με το αν είναι πολλά ή λίγα τα 350?

τέλος πάντων για να απαντήσω όχι.
ρωτάς πράγματα που ξέρεις, εάν η μάνα δεν είναι ναρκομανής ή αλκοολική ή ιερόδουλη αποδεδειγμένα, το παίρνει αυτή το παιδί...
και?
το πρόβλημα δεν είναια υτό-καθώς είναι καταλληλότερη να το μεγαλώσει- το πρόβλημα είναι μήπως είναι καριόλα (αν και εφόσον φυσικα) και δημιουργεί πρόβλημα στη σχέση σου μαζί του.
οκ???

μόνο τότε είναι θέμα...και αυτή καριόλα...

Για ποιο γαμημενο λογο η μανα ειναι καταλληλοτερη να μεγαλωσει το παιδι?
Αν δε της φτανουν τα λεφτα και χρειαζεται διατροφες, να το δοσει στον αντρα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
αν αυτό δεν το καταλαβαίνεις και απορείς δεν έχω να πω κάτι.
κι ο πατέρας μπορεί φυσικά - το πιστεύω - αλλά η μάνα ειδικά σε μικρές ηλικίες είναι καταλληλότερη.

άλλο


τεκμηριωσε το καταλληλοτερη και μετα να πεις "αλλο"
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
αν αυτό δεν το καταλαβαίνεις και απορείς δεν έχω να πω κάτι.
κι ο πατέρας μπορεί φυσικά - το πιστεύω - αλλά η μάνα ειδικά σε μικρές ηλικίες είναι καταλληλότερη.

άλλο


Αν δε προκειται για θηλασμο, οχι πραγματικα δε το καταλαβαινω. Φανταζομαι ουτε εσυ, μια και δεν εχεις αλλο επιχειρημα εκτος απο το οτι" αν δε το καταλαβαινεις δεν εχω να πω κατι".
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
ρε αγόρι μπήκα για λίγο για να ξεφύγω και με βάζεις να γράφω ελεγείες...
οκ
αν είναι βρέφος θα το θηλάζεις? όχι
μέχρι τα 3-4 νομίζεις ότι μπορείς να το ηρεμείς στην αγκαλιά σου όπως η μητέρα? νομίζεις...
έχεις την υπομονή μιας μητέρας? με την καμία...
ειδικά αν είναι κορίτσι θα τα βγάλεις εύκολα πέρα ειδικά στην εφηβεία? ας γελάσω...

και άλλα πολλά...

Μια χαρα γινονται ολα αυτα που λες απο τον πατερα, σε πολλες περιπτωσεις μπορει και καλυτερα απο τον πατερα. Απο τον ανθρωπο εξαρταται βασικα, και οχι απο το αν ειναι ο πατερας η η μητερα.
Εκτος απο το θηλασμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom