Νέα

Αναζήτηση εργασίας σαν ιδιαιτέρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sweetgirl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
985
Κριτικές
12
Like
2.759
Πόντοι
736
Θεία άσε τις μαλακίες,τις πολλές φιλοσοφίες του κώλου και στείλε τον κώλο σου αλλιώς σε βλέπω να ψάχνεις για καιρό ακόμα.
Αυτά τα κακοντλάκια και ματάκια δεν περνάνε,είπες να πατίσεις στον εγωισμό αλλά εδω υπάρχει τεφτέρι που κάθε μήνα γράφει πόσα μουνιά κάτσανε στο θρόνο,στον καθένα ξεχωριστά.
Αλλιώς βάλε χαρτί στο ψάχνω τελεία τζιάρ για το λέβελ των ικανοτήτων σου.
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
740
Like
2.996
Πόντοι
446
Αφού οι περισσότεροι εδώ μέσα από ότι διαβάζω σε άλλα νήματα του site,σας αρέσουν τα cuckold, ανταλλαγές,μάτι κτλ,όποτε τι ειρωνευεστε την δημοσίευση μου.Σε πουτανοsite ξέρω ότι δημοσίευσα ,όχι σε κάτι σοβαρό
Η κιουρία έχει φάει αναφορά προς τους διαχειριστές του σαϊ.
Παρακαλώ τους συνγαμιστες να πράξουν αναλόγως.
Μάθαμε τώρα μικροί μεγάλοι στα καφενεία.
Να πάτε στο "Μαμάδες με γάτες" μανδαμ που βρίθει σοβαρών μελών και θεμάτων.
 
OP
OP
Sweetgirl

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
137
Like
580
Πόντοι
81
Μάλιστα .
Δηλαδή οι γιατροί , δικηγόροι , επιχειρηματίες που έχουν καί "άλλες" βλέψεις , πέρα από την γραμματειακή υποστήριξη , δεν θα βρουν το 25αρικο δίμετρο μανάρι φρεσκαδούρα , να κάνουν τη "δουλειά" τους αλλά θα προτιμήσουν ( πάντα κατά την περιγραφή σου ) την μιλφάρα σιτεμένη , νταρντανογυναίκα χονδρή παντρεμένη κυρία .
:coffee:
Κράτα την γνώμη σου για τον εαυτό σου,γιατρέ,δικηγόρος,επιχειρηματία.Υπαρχουν άνθρωποι που τους αρέσουν και οι γυναίκες με πιασίματα.Εξαλλου κι εκείνοι οι περισσότεροι παντρεμένοι είναι.Συμφωνω ότι αρέσουν και τα σκινι ,αλλά οι μεγαλύτερες γυναίκες έχουν περισσότερη εμπειρία στο σεξ και δεν έχουν ταμπού σε σχέση με τις μικρότερες .Εν πάση περίπτωση γούστα είναι αυτά.Εξαλλου πόσες γυναίκες μεγαλύτερης ηλικίας τύπου milf,δουλεύουν μαζί τους ,παρότι ο δικος τους είναι στενόμυαλος και ζηλιάρης και την κάνουν στα κρυφά,τάχα για συνέδρια κτλ.Και κάτι τελευταίο ,με γνωρίζεις προσωπικά για να κρίνεις αν είμαι θεοχοντρη η όχι; Η κρατάς στο άλλο χεράκι ζυγαριά όταν γράφεις το σχόλιο.Εκτος αν δεν έχεις υπόψη σου τι σημαίνει γυναίκα με καμπύλες ,χυμώδης.Αλλο νταρντανογυναικα κι άλλο ελεφαντιαση.Εν πάση περίπτωση δεν θα αλλάξω εγώ γνώμη και μυαλά στον κάθε έναν,ούτε κι εμένα όμως.Μπηκα εδώ γιατί πιστεύω ότι είστε καλαίσθητοι και λάτρης του γυναικείου φίλου σε όλες του τις εκφάνσεις .Αλλά κατάλαβα ότι οι περισσότεροι είστε μισογυνηδες ,κομπλεξικοι και μάγκες του πληκτρολογίου.Εσεις είστε όλοι όμορφοι εμφανισιακά και καλλιγραμμοι που σχολιάζετε; Η έξω κι εδώ όλες οι γυναίκες είναι κλώνοι λειψάνων.Στην καθημερινότητα με τι συναναστρέφεστε με μοντέλα της Victoria Secret;
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
11
Like
5.620
Πόντοι
1.346
Αν αντέχει η τσ€πη σου να την προσλάβεις ώστε να σου συντάσσει ορθογραφημένα τα κογιότ στο bou :confused:

Υ. Γ. Να ρωτήσεις έναν γνώστη ξένων γλωσσών στη 10η σελίδα τι εστί quote στην Αγγλική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom