Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Όπως έχω γράψει κι εδώ:

Πριν μερικούς μήνες δούλευε στο Φυλής40 μια Ιωάννα/Γιάννα. Κοντούλα, με ελαφρώς πεσμένο στήθος που διαφήμιζε κουλούρι αλλά δεν το 'δινε, ακάποτο στοματικό τελειωτικό.
Μετά εμφανίστηκε για λίγο καιρό στο Αχχιλέως 51 στο Μετάξι όπου έδινε και κουλούρι. Τον τελευταίο μήνα δεν την έχω πετύχει εκεί όμως.
Ξέρει κανείς που και αν δουλεύει ακόμα;
Ευχαριστώ.
Την βρήκες τελικά ? την πηρα προσφατα στην αλκαμενους γωνία αλλά και εδώ το γκρινιάζει για κολαρακι

Εδώ και μια κριτική
 

callgirllover

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
86
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκεσ συναγωνιστες.μηπως ξερει κανεις που δουλευει η βανεσσα μια μελαχροινη αδυνατουλα που ππουλαγε τρελλα στο σαλονι με χωρους στησιματα οταν ειχε ορεξη που δουλευε φυλης59 κατω και πιο παλια στο αγαθουπολεως 54?
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
Ξερει κανενας φηλος που βρησκοντε Φωτηνη απο καλυμνου 36 η Βυκη απο δυδημου η' Μαρηνα απο βεργας εχω ξανα ρωτηση μου εχουν πει κανα δυο που βρησκοντε αλλα οσες φωρες περασα δεν τισ πετηχα.
Αν ξερει καπιος ας βοηθηση, η' αν γνορηζη καμια αλλη που προσφερει rimming
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ξέρει κάποιος που δουλεύει η τζούλια η ρουμάνα από διδυμου 18 υπόγα? Πριν από λίγες μέρες που πέρασα ήταν η σίλβια που είναι συνήθως απογευματινή
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
καλησπερα μαγκεσ συναγωνιστες.μηπως ξερει κανεις που δουλευει η βανεσσα μια μελαχροινη αδυνατουλα που ππουλαγε τρελλα στο σαλονι με χωρους στησιματα οταν ειχε ορεξη που δουλευε φυλης59 κατω και πιο παλια στο αγαθουπολεως 54?
πουθενα..ξεχνα τη  >:(
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
Ξερει κανενας φηλος που βρησκοντε Φωτηνη απο καλυμνου 36 η Βυκη απο δυδημου η' Μαρηνα απο βεργας εχω ξανα ρωτηση μου εχουν πει κανα δυο που βρησκοντε αλλα οσες φωρες περασα δεν τισ πετηχα.
Αν ξερει καπιος ας βοηθηση, η' αν γνορηζη καμια αλλη που προσφερει rimming
δες την τελευταια κριτικη μου για την βικυ...
 

Επισκέπτης
καλησπερα μαγκεσ συναγωνιστες.μηπως ξερει κανεις που δουλευει η βανεσσα μια μελαχροινη αδυνατουλα που ππουλαγε τρελλα στο σαλονι με χωρους στησιματα οταν ειχε ορεξη που δουλευε φυλης59 κατω και πιο παλια στο αγαθουπολεως 54?

:'( :'( :'( :'(

 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
panpan αν ξέρεις, η βίκυ είναι κάθε πρωί Ιουλιανού? η τιμή είναι ακόμα στα 25?
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
καθε πρωι δεν εινε σηγουρα η Βυκι στην ιουλιανου προχτες περασα και η τσατσα δεν ηξερε αν θα ξανα ερθει και ποτε
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Σήμερα είναι η βίκυ στην ιουλιανού. Κυριακές δεν δουλεύει. Είναι κάποιες μέρες μόνο το πρωί. Σίγουρα το Σάββατο, και νομίζω και Παρασκευή απόγευμα.
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
panpan αν ξέρεις, η βίκυ είναι κάθε πρωί Ιουλιανού? η τιμή είναι ακόμα στα 25?

εγω την πετυχα το προηγουμενο σαββατο.το εισητηριο ειναι 20.για τις αλλες μερες δεν ξερω, αν και δεν με νοιαζει....
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Αναζητούνται οι
Σουζάνα (λεπτό, ξανθό μιλφ)
και η
Ρέα (πιτσιρίκα με κοντό καρέ),
αμφότερες αγωνίστριες του Βουλιαγμένης 83 (μέχρι πέρσι τουλάχιστον)



(για να μη ρωτήσω και για 'κείνη τη Γιάννα από Δροσοπούλου 97 πρόπερσι...)
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
Η βικθ εινε ιουλιανου 71 καθε δευττερα τεταρτη σαββατο πρωι και παρασκευη δηπλοβαρδια
πηγα σημερα αλλα για μενα εινε πολη πιο εργατηκη η φωτηνη που ηταν παλια καλημνου 36 και τωρα δεν ξερω που βρησκετε.
Στη Βηκυ 20 εινε το εισητηριο (και πολλα της εινε)
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστές η Ντόρα το γυφτάκι από φωκ17 ανω, είναι ακόμη στο ρεμούνδου21 τα πρωινά ή την εκανε?
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
Η βικθ εινε ιουλιανου 71 καθε δευττερα τεταρτη σαββατο πρωι και παρασκευη δηπλοβαρδια
πηγα σημερα αλλα για μενα εινε πολη πιο εργατηκη η φωτηνη που ηταν παλια καλημνου 36 και τωρα δεν ξερω που βρησκετε.
Στη Βηκυ 20 εινε το εισητηριο (και πολλα της εινε)

συμφωνω για την βικυ
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
ψαχνω την ελενα απο λεωνιδου 28. ξανθια,πολωνη εχω να την δω απο το 2009.δειτε κριτικη μου...

Έλενα-αστέρι
Μέσος όρος:   10.0
Εμφάνιση κοπέλας: 10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 10.0
Πρόσβαση/Parking: 10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 10.0
από panpan09
29-08-2009
Μιλαμε για το κατω μαγαζι.παρασκευη μεσημερι και ειπα να κανω μια βολτα.σε αυτο το μαγαζι ειχα καλες αναμνησεις.παω και βλεπω ουρα.λεω ας περιμενω.και ξαφνικα θαυμα.βλεπω την ελενα.ξανθια με κοντο μαλλι,καλο βυζι,απιστευτο σωμα.γυναικα και οχι σκουποξυλο...την ελενα την ηξερα εδω και ενα χρονο,οπου ειχα παει παρα πολλες φορες σε αυτο το μαγαζι.εξαφανιστηκε ξαφνικα.και την βλεπω χτες το μεσημερι.δεν το σκεφτηκα καθολου.περασα.ειχε μια ουρα,αλλα για την ελενα θα μπορουσα να περιμενω ωρες.με το που μπηκε μεσα,αμεσως με θυμηθηκε,αυτο το εκτιμησα.τα ειπαμε για λιγο και μετα ξεκινησαμε.δεν υπαρχουν λογια για να το περιγραψω.φοβερη πιπα,επιτρεπει χαδια και φιλακια,πολυ καλο 69.με την ελενα εχουμε κανει τα απιστευτα πραγματα,αλλα χτες ημουν τοσο αναμμενος που καναμε μονο τα κλασικα.βεβαια για αυτο φταιει η ελενα...αυτο το κοριτσι κολαζει τους παντες...ειναι ενα τελειο κοριτσι...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αναζητούνται οι
Σουζάνα (λεπτό, ξανθό μιλφ)
και η
Ρέα (πιτσιρίκα με κοντό καρέ),
αμφότερες αγωνίστριες του Βουλιαγμένης 83 (μέχρι πέρσι τουλάχιστον)

Τα ιχνη της Σουζαννας εχουν χαθει, εδω και ενα χρονο περιπου.

Την Ρεα την ειδα πριν ενα μηνα περιπου στο Ηλια Ηλιου 82 σαν Ριτα.
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Τα ιχνη της Σουζαννας εχουν χαθει, εδω και ενα χρονο περιπου.

Την Ρεα την ειδα πριν ενα μηνα περιπου στο Ηλια Ηλιου 82 σαν Ριτα.

Από τα χειρότερα νέα του τελευταίου 11ημέρου, μα τον Μανιτού (στο top 3)!

Τσεγέν, οι κάτωθι ινδιάνικη sweet memory σπέσιαλ αφιερωμένη για την ενημέρωση
(στο RTL αναφέρομαι, όχι στη Suzanna  :2funny:),
αν και από τότε που βγήκε το utube, χάθηκε το φιλότιμο, ως γνωστόν.
 

IASWN-4?

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΣΩΝΟΣ 43 ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΚΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ 43 ΕΠΕΙΣΗΣ!!!!
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
514
Κριτικές
1
Like
652
Πόντοι
86
Γειά σας μαστόρια.
Ψάχνω 3 κοπέλες.Συγεκριμένα την Έλενα,μία ξανθιά που δούλευε στο Φωκαίας 25Α και μετά για αρκετό καιρό στο Φυλής 86Β και μετά στο απέναντι Φυλής 69Α.Επίσης ψάχνω και τις Μαριάννα και Έλλη που δουλεύανε στο Φυλής 80.Αν κάποιος τις έχει δει ας μου πει που είναι.ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom