Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια, βρηκε κανενας την ναομι απο βεργας?
 

qwerty1

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια κάποια Νανα απο Ταυλανδη ξέρει κανείς που βρίσκεται;
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Παιδια κάποια Νανα απο Ταυλανδη ξέρει κανείς που βρίσκεται;

Στο στούντιο Φυλής 104 τσέκαρε. Εκεί ήταν, δεν ξέρω αν είναι ακόμα. Αν μπεις στο σχετικό θρεντάκι θα σου απαντήσει η Αντζελα, η οποία είναι και ιδιοκτήτρια του μαγαζιού.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Μαρία κοντοστούπικο γυφτάκι μαυρομάλλικο τούμπανο έλεγε ότι ήταν από σερβία....δούλευε δευκαλίωνος 63 πρίν 2 χρόνια και έκανε ασύλληπτο κρεββάτι μεσα στη καύλα....ξέρουμε κάτι?sos :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Δεν προκειται για "αναζητηση", αλλα, αξιζει πιστευω να αναφερθει.Τεταρτη βραδακι, στο υπογειο της Καλυμνου 36, αναμενωντας την "παμφαγο" Νανα να ερθει στο δωματιο,στον προθαλαμο καθησε συναθλητης, ο οποιος απο την φωνη ακουγοταν 45+ και πιθανον ακομα μεγαλυτερος.Αφου μιλησε στο κινητο περι οικονομικης κρισης κλπ,στην συνεχεια επιασε κουβεντα με τον συμπαθη τσατσο και τον ρωτησε αν ξερει τι κανει η Ρεα.Θυμιζω οτι επροκειτο για ελληνιδα επιπεδου ΑΑΑ, η οποια αποσυρθηκε στην Θεσ/νικη αρκετα χρονια τωρα, ενω δουλεψε και στην Φυλης, αλλα και στο σπιτι της Αμοριου, τωρα γκρεμισμενο.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
παιδια καλησπερα, βρηκε κανενας την ναομι απο βεργας...?
 

margaritis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Η ρενάτα ήταν σήμερα απογευματινή βάρδια Ξανθίππης 2
 

topey

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που δουλεύει η Εύα που δούλευε στο μαγαζί της Αλκιβιάδου 16Γ?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
παιδια καλησπερα, βρηκε κανενας την ναομι απο βεργας...?

Μαύρη είναι; Για πες πως είναι μήπως την πάρει κανενός το μάτι, γιατί έχεις φάει μεγάλη φλασιά απ'ότι βλέπω δικέ μου.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Μαύρη είναι; Για πες πως είναι μήπως την πάρει κανενός το μάτι, γιατί έχεις φάει μεγάλη φλασιά απ'ότι βλέπω δικέ μου.
ναι μια μαυρη ειναι αλλα πολυ ομορφη για τα δικα μου γουστα παντα και με κορμαρα!και ηταν και η μοναδικη που κρατιομουν με το ζορι για να μην τελειωσω. ειχαμε φοβερη χημεια. μαυρες μπορω να βρω κι αλλες αλλα θα ηθελα να βρω παλι την συγκεκριμενη.πρεπει να ηταν στο 160-165 γυρω στα 50κ 3στηθος και ενα κωλο γλυπτο... αυτα! :)
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
πιστευω οτι θα μπορουσα να την βρω εαν καποιοι συναγωνιστες που συναντουσαν μαυρες σε σπιτια να καναν εναν κοπο να ρωταγαν ονομα και αν βρεθει καποια με αυτο το ονομα να μου το ποσταρει να παω να τσεκαρω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
πιστευω οτι θα μπορουσα να την βρω εαν καποιοι συναγωνιστες που συναντουσαν μαυρες σε σπιτια να καναν εναν κοπο να ρωταγαν ονομα και αν βρεθει καποια με αυτο το ονομα να μου το ποσταρει να παω να τσεκαρω...
κανε μια βολτα απο λιοσιων δροσοπουλου πατησιων και καπου θα την πετυχεις τυπε
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
κανε μια βολτα απο λιοσιων δροσοπουλου πατησιων και καπου θα την πετυχεις τυπε
εχω παει αρκετες φορες βεργας εχω ρωτησει αλλα τιποτα, η τσατσα τον κινεζο. δροσοπουλου φανταζομαι λες στην θασου 13 που φερνει μαυρες αλλα και εκει τιποτα. και πατησιων αν εννοεις αυτες στο δρομο... δεν ξερω αν θα την γνωρισω μεσα στη αγελη... παντως οσες φορες εχω περασει δεν ηταν σιγουρα γιατι το προσωπο της το θυμαμαι καλα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
εχω παει αρκετες φορες βεργας εχω ρωτησει αλλα τιποτα, η τσατσα τον κινεζο. δροσοπουλου φανταζομαι λες στην θασου 13 που φερνει μαυρες αλλα και εκει τιποτα. και πατησιων αν εννοεις αυτες στο δρομο... δεν ξερω αν θα την γνωρισω μεσα στη αγελη... παντως οσες φορες εχω περασει δεν ηταν σιγουρα γιατι το προσωπο της το θυμαμαι καλα.
τυπε οχι
μιλαω να ρωτησεις στα στεκια των freelancer μαυρων γυναικων
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
α οκ σε επιασα τωρα. αλλα φανταζομαι οτι θα υπαρχουν 10αδες ναομι μην σου πω περισσοτερες...
ναι αμα λες οτι καποτε δουλευε στο βεργας?
ποσες τετοιες να υπαρχουν
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ναι αμα λες οτι καποτε δουλευε στο βεργας?
ποσες τετοιες να υπαρχουν
εννοεις να ρωτησω τις μαυρες του δρομου για μια ναομι που δουλευε στην βεργας? χλωμο μου ακουγετε τυπε να ξερουν αλλα θα το προσπαθησω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom