Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
60
Like
3.790
Πόντοι
10.335
Την Μαρινα την Πολωνεζα απο Φωκαιας 19 και παλαιοτερα απο Ιασωνος 20 α την εχει δει κανενας τωρα τελευταια???? :pipa3:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα, σαν νεος στο site,αλλα χρονια στο αθλημα θα ηθελα να ρωτησω και γω για 2 μιλφ τανες αν τις πηρε το ματι σας.
  
       1. ΦΩΤΕΙΝΗ- ξαν8ια  ρωσιδα 40αρα με μεγαλο σαγονι κ καμπυλες,δουλευε διδυμου18α εκει που ειναι τωρα η αντριαννα
                   κ μετα στο ελλης.



       2.ΡΟΖΑ-   Milf  τσιγγανοβουλγαρα αρκετα μελαμψη με καπουλια κ 3αρια προς 4αρια βυζια.Δουλευε 2007 μεταμεσονυκτια
                 στο ιασωνος36 εκει που τωρα ειναι μαυρες με 10ε κ απ οτι διαβασα πρεπει να ηταν για λιγο κ διδυμου18β
                 το υπογειο( αν λεμε την ιδια με τον συναγωνιστη "geiasou").εκανε ακαποτο κ golo :pipa1:.
                 Δεχοταν κ πελατες σε μια γκαρσονιερα στα πετραλωνα οπου της εδινες οσα ηθελες,οχι λιγοτερο απο 20ε
 
                                                                       THANX

η φωτεινη δουλευει καλυμνου 36 κυριως πρωινα πηγαινε και ρωτα τις βαρδειες και θα σου πουν...
 

fackiris

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΨΕ ΦΥΛΗΣ 200 , ΦΩΚΑΙΑΣ, ΔΙΔΥ :helpplea:ΜΟΥ
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
παιδια  καλησπερα, εχουμε κανα νεο για ναομι απο βεργας?
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
παλικαρια...θελω τα φωτα σας...-αννα απο 134 μεσαιου μεγεθους -καστανοκοκκινμομαλλα -αλβανιδα πιθανον-δουλευε πριν μερικους μηνες κ εκτοτε...την εχω χασει..-
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
παλικαρια...θελω τα φωτα σας...-αννα απο 134 μεσαιου μεγεθους -καστανοκοκκινμομαλλα -αλβανιδα πιθανον-δουλευε πριν μερικους μηνες κ εκτοτε...την εχω χασει..-

Φυλής 86 ισόγειο Απογευματινή βάρδια από ότι ακούω και νομίζω δηλώνει Ρουμάνα.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
μία μαρίνα πού δούλευε πρίν 4 χρόνια ακαμαντος σέ ένα στούντιο πού έχει κλείσει,ελληνίδα 43 περιπου κοντο μαλί,1,65,συνήθως βαμμενο ξανθό ξέρει κανενας που δουλεύει...
είχα μάθει ότι δουλεύει επαρχία θράκη μεριά καί περιστασιακά σάν ανεξάρτητη μέ προσωπική πελατεία από σίγουρη πηγή..
επειδή είναι λίγο δύσκολο νά βρεθεί.. κερνάω όποιον μέ βοηθήσει 5 χορούς σέ στριπτιτζίδικο Η  επίσκεψη σέ στούντιο ....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Αἱ προδιαγραφαὶ δὲν συνιστοῦν τι το ἰδιαίτερον πάντως...
μπορεί αι προδιαγραφαι να μήν συνιστουν τίποτε τό ιδιαίτερον αλλά την τεχνικήν τής σεξουαλικης πραξης ελάχισται ιερόδουλαι τήν κατέχουν ανωτέρως  με όλας τάς λεπτομέρειας.....
η γριά κότα έχει τό ζουμί.....
αποψή μου είναι ότι κατόπιν πληθώρων καί διαδοχικών  επισκέψεων κατά την  τελευταιαν 30ετίαν εν ελλαδι καί είς ξένας χώρας αι καλύτεραι ιερόδουλοι μέ τάς οποίας έχω διαπράξει τό αμάρτειμα τής συνουσίας είναι εκ πρελευσεως η καταγωγής ελληνικής η τουρκικής,,,
ακόμη καί αι θυγατεραι μετά τάς οποιας είχα απλή σχέση ερωτικήν καί οχι επι πληρωμήν μέ καταγωγήν έκ μικρας ασιας έχουν κάτι τό ανυπερβλητον....
αι δέ επιδοσεις των στή τέχνην τής μαγειρικης προηγουμενως η κατόπιν τής ερωτικής πράξης είναι επίσης ανυπερβληται...


υγ.καλά είσαι?/
 

Επισκέπτης
αι δέ επιδοσεις των στή τέχνην τής μαγειρικης προηγουμενως η κατόπιν τής ερωτικής πράξης είναι επίσης ανυπερβληται...


υγ.καλά είσαι?/
Ὄχι φαγητὸν πρὸ τῆς πράξεως διότι ὁ βῖος, ἄν καὶ πλειστάκις τραχύς, εἶναι ἡδύς

Καλὰ εἶμαι, τὸ αὐτὸν ἐπιθυμῶ δι ὑμᾶς
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια, βρηκε κανενας την ναομι απο βεργας?
 

qwerty1

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μια κοπέλα που δούλευε στην Αντιοχείας 64 και είναι απο Ασία μεριά, που βρίσκεται; Ευχαριστώ
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Η Τζινα, που αναφερθηκε πιο πανω, σημερα το πρωι, ηταν Καλυμνου 36, σκαντζαρωντας την Φωτεινη μαλλον.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Τζινα, που αναφερθηκε πιο πανω, σημερα το πρωι, ηταν Καλυμνου 36, σκαντζαρωντας την Φωτεινη μαλλον.
:huh: :huh: :huh:
Kαι εγω εδωσα 50 χτες το βραδυ για να την παρω :headbang:
Σιγουρα ηταν η ιδια γιατι σαν να ηταν στο Μ. Αλεξανδρου σημερα το πρωι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom