Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Το τσιγγανορουμανάκι Μπέτυ από Παρασίου 36 αγνοείται για κανα 2-μηνο. Μήπως κάποιος συναγωνιστής είναι ενημερωμένος αν, και πότε, πρόκειται να επιστρέψει;
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
μια κοπελα η Ρια δουλευε παλια μελαντιας και γενικοτερη αλυσιδα, εχω κανα χρονο να την πετυχω. Πολυ λεπτουλα και κοντουλα, ειχε πει οτι ειναι απο Κρητη. Εχει κανεις ιδεα? Υπαρχει ακομα στην σελιδα του στουντιο
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
μια κοπελα η Ρια δουλευε παλια μελαντιας και γενικοτερη αλυσιδα, εχω κανα χρονο να την πετυχω. Πολυ λεπτουλα και κοντουλα, ειχε πει οτι ειναι απο Κρητη. Εχει κανεις ιδεα? Υπαρχει ακομα στην σελιδα του στουντιο

Λες να καμει τουρ Χανιά τυπε;
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Λες να καμει τουρ Χανιά τυπε;

πολυ δυσκολα. Η Ρια ηταν παρα πολυ καλη για την φαση στην Κρητη που ειναι πολυ χαμηλοτερο επιπεδο απο τα στουντιο. Ασε που αν ηταν Χανια θα την ειχα δει, εχω περασει καποιες φορες. Επισης δεν παιζει να δουλευει εκει απο οπου καταγεται, θα την ειχαν παρει χαμπαρι ολοι.

Αυτη ηταν πολυ μικρη ηλικιακα και ειχε κανει τετοιες δουλειες για μικρο χρονικο διαστημα, αντε ενα δυο χρονια. Τελευταια φορα που την ειχα παρει μου ελεγε οτι θα πηγαινε με μια παρεα διακοπες στο νησι, για καποιον γαμο και τετοια. Για να εχει εξαφανιστει ενα χρονο μαλλον καπαρωσε κανα γκομενο που δεν εχει ιδεα για το παρελθον της.
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Αν λες για μια που είχε δουλέψει και Αλκαμένους113 πολύ καλή στο δωμάτιο τίμια σταμάτησε το άθλημα μην την ψάχνεις κρίμα από τις καλύτερες Μιλφ σε υπηρεσίες που βρέθηκαν
Σιγά την φολα ρε μεγάλε.
Απο τις καλύτερες
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Κάποιοι έψαχναν τη Τζούλια Ελληνίδα με σηλικονάτο στήθος.Ζει και βασιλεύει και εργάζεται παρά την ηλικία της.Αδύνατη αν λέμε την ίδια.Α.Πατήσια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: clauss

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
καλημέρα, η μαίρη από Αχαρνών 85 ξέρουμε που βρίσκεται?


Δε ξερω κατα ποσο κατι τατουαζακια συγκεκριμενα σημα κατατεθεν της μαιρης παιζει να εχουν βγει με επεξεργασια παντως ο κωλος στη φωτο μου φαινεται γνωριμος.

Εν πασε περιπτωσει εχει και ενα τηλεφωνακι εκει, αμα τη ρωτησουμε θα μας πει αν ειναι η ιδια.

Η Μαίρη είναι,έχει και δικό της χώρο όπου κάνει κάποια απ'τα ραντεβού της.
 

axristo kormi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2017
Μηνύματα
59
Like
12
Πόντοι
0
Κάποιοι έψαχναν τη Τζούλια Ελληνίδα με σηλικονάτο στήθος.Ζει και βασιλεύει και εργάζεται παρά την ηλικία της.Αδύνατη αν λέμε την ίδια.Α.Πατήσια.
που την βρισκουμε ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: clauss

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Σιγουράκι; Γιατί η τσατσά που είχα πετύχει πριν λίγο καιρό εκεί μου είχε πει ότι ετοιμαζόταν να επιστρέψει... Σιγά το νεό θα μου πεις, όλο ψέματα λένε αυτές, αλλά άλλες φορές που είχα ξαναπάει μετά από την εξαφάνιση της Ντενίσας δε μου είχε πει κάτι ανάλογο
Τώρα που το σκέφτομαι, μάλλον πρέπει να'χει δίκιο ο dimmits γιατί πολύ καιρό τώρα, όλο επιστρέφει και όλο άφαντη είναι οπότε μάλλον σταμάτησε. Άν και με τα χρόνια η απόδοσή της είχε πέσει, ομολογώ πως άν είχα την ευκαιρία θα της τον ξανα έριχνα...
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Μάλλον εννοείς αυτήν που το 1995-8 εργαζόταν στο Φυλής 84 και ζητούσε τότε 5.000 δραχμές αντί για 3.000 που ζητούσαν οι άλλες πουτάνες στα μπουρδέλα!
Δουλεύει στα Πατήσια σε δικό της χώρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: clauss

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.036
Πόντοι
216
Έχει έξω φωτάκι; Είναι ισόγειο; Μόνο ένα super market έχει η Δροσοπούλου;
Απόσο θυμάμαι, ναι, ένα Μαρινόπουλο περίπου στο ύψος της Κολιάτσου, και εκεί όντως έπαιζε, τουλάχιστον κάποτε, κάποιο μπουρδελάκι, ή απέναντι ακριβώς, ή σχεδόν απέναντι
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Μια Τατιάνα βυζαρού, από Αλκαμένους 113 πριν από 1 χρόνο γνωρίζει κανείς που πήγε?
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Καλησπέρα συναγωνιστές μπουρδελιάρηδες,

μένω εξωτερικό και θα κατέβω μετά από κανα χρόνο περίπου Αθήνα.
Διάβασα σε άλλα τόπικ ότι η Λίζα από Φιλ11 και η Ειρήνη από Φω9 έχουν σταματήσει, επίσης στις τελευταίες ενημερώσεις λείπουν οι Χριστίνα και Αννα Κου από Φω 27. Γνωρίζει κάποιος αν έχουν σταματήσει, λείπουν αυτή την περίοδο ή απλά δουλεύουν λιγότερο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom