Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stratos26

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας κι απο μενα!
Παιδια μια ερωτηση θελω να κανω στους αρχηγους που πανε παντου.Μηπωσ πηρε το ματι σας πουθενα την Ελενα με τα πολλα τατου που δουλευε περγαμου 1?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
 φιλε μου δεν ξερω για σενα,αλλα εγω περνουσα γαμω με την τυπισα.Λοιπον μηπως ξερει κανεις κατι για Σακιρα απο φυλης 59?Ευχαριστω
ρε τυπε που την ξεθαψες την σακιρα
θα μας τρελανεις?
ξερεις ποσο καιρο λειπει?  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

kstrempf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια, δυο ερωτησεις. Πρώτον η Τζούλια , η ρουμανα που δουλευε στην Φωκαιας 25Β πρωινα, με το πιρσινγκ στο μουνι ξερετε αν δουλευει και που? Επίσης μια μιλφ, η Βάλια ελληνίδα η οποια πριν αρκετο καιρο δουλευε στην Ελλης 3 δουλευει ακομα, και αν ναι, που? Ευχαριστω
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα παιδιά πολύ ζέστη έξω και μόλις έκανα διάλειμμα στη δουλειά μήπως θυμάται κανείς μια πολύ καλή κοπελίτσα ήπια αγνή παρουσία στο βλέμμα που δούλευε μαζί με την κατριν μουναρα στο φυλης71 οροφος Μαρίνα την έλεγαν κοντουλα με σπαστό μαλλι.Αν την πετύχει κανείς σε κανα μαγαζί ας ενημερωσει ευχάριστω.Επισης ή αναζήτηση και προσμονή για την ξανθιά μιλφ Νάταλι με τελευταία μαγαζιά αναφοράς Διδυμου16,Αχαρνων85 θα είναι διαρκής καλό μεσημέρι
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
η αλεξανδρα απο παιωνιου 47 δουλευει ακομα??
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Την αγάπησες πραγματικά μυστη μου αυτή τη γυναικα :)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά πολύ ζέστη έξω και μόλις έκανα διάλειμμα στη δουλειά μήπως θυμάται κανείς μια πολύ καλή κοπελίτσα ήπια αγνή παρουσία στο βλέμμα που δούλευε μαζί με την κατριν μουναρα στο φυλης71 οροφος Μαρίνα την έλεγαν κοντουλα με σπαστό μαλλι.Αν την πετύχει κανείς σε κανα μαγαζί ας ενημερωσει ευχάριστω.Επισης ή αναζήτηση και προσμονή για την ξανθιά μιλφ Νάταλι με τελευταία μαγαζιά αναφοράς Διδυμου16,Αχαρνων85 θα είναι διαρκής καλό μεσημέρι

Φίλε Αόρατε η Μαρίνα (που όταν σταμάτησε να δουλεύει στο Φυλής 71 με την μουναροΚατρίν άλλαξε το όνομά της σε Ιζαμπέλα) δούλευε στο Αγ.Πέτρου 7.

Βέβαια το συγκεκριμένο μαγαζί το τελευταίο διάστημα μία είναι ανοικτό-δέκα είναι κλειστό.

Επίσης πριν από λίγο διάστημα κάποιο παιδί είχε αναφέρει ότι την είχε πετύχει στο Φυλής 200-αυτά τα δύο μαγαζιά ψιλοσυνεργάζονται.

Όσο για την ξανθιά Ναταλί (ύστερα από τόσο καιρό)ακόμη δεν την έχω πετύχει κάπου.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
η αλεξανδρα απο παιωνιου 47 δουλευει ακομα??

Τις δύο τελευταίες φορές που την είδα πριν από λίγο καιρό ήταν απογευματινή στο Τροφωνίου 11 όροφος.

Ρίξε όμως και μια ματιά στο Εξηκίου 18γ.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Φίλε Αόρατε η Μαρίνα (που όταν σταμάτησε να δουλεύει στο Φυλής 71 με την μουναροΚατρίν άλλαξε το όνομά της σε Ιζαμπέλα) δούλευε στο Αγ.Πέτρου 7.

Βέβαια το συγκεκριμένο μαγαζί το τελευταίο διάστημα μία είναι ανοικτό-δέκα είναι κλειστό.

Επίσης πριν από λίγο διάστημα κάποιο παιδί είχε αναφέρει ότι την είχε πετύχει στο Φυλής 200-αυτά τα δύο μαγαζιά ψιλοσυνεργάζονται.

Όσο για την ξανθιά Ναταλί (ύστερα από τόσο καιρό)ακόμη δεν την έχω πετύχει κάπου.

εγω την είχα δει μεταμεσονύχτια στο Φυλής 200
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Aκομα κλαιω τα βραδια νοσταλγοντας τις ακρως ρομαντικες συνουσιες μας  :wanker:
Τώρα θυμήθηκα μια φορά που είχα πάει να την γαμήσω μεσημέρι...και μου λέει:

"Τρώω,μπορείς να περάσεις αργότερα"...;
:kneel: :kneel: :kneel:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Τύπε έχεις άλλοθι για την χθεσινοβραδυνή σου απουσία στη διάρκεια της οποίας  είχαμε πλήθος υποπτων περιστατικών με βανάκια;
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Ευχαριστω Dude kαι σπουγενα για τις απαντήσεις-πληροφορίες για Μαρίνα και μιλφαρα Νάταλι που είναι έντονη η απουσία της από τα μαγαζιά καθώς είναι γοητευτική γυναικα.Αργά το βράδυ θα επιβεβαίωσω μια πληροφορία για μια άλλη μιλφ που δούλευε Κωνσταντινουπόλεως 166Α πριν κάτι μήνες πρόκειται για μια Ρωσσιδα πολύ μέτριας εμφανισης ψηλή νταρντανα
Σουζάνα την έλεγαν και δουλεύει στο στούντιο βουρβαχη19 ένα μαγαζί πλέον πολύ υποβαθμισμένο σε παρουσίες πλην ελάχιστων εξαιρέσεων καθώς έχει μαζέψει κοπέλες μέτριες από μπουρδελα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Τύπε έχεις άλλοθι για την χθεσινοβραδυνή σου απουσία στη διάρκεια της οποίας  είχαμε πλήθος υποπτων περιστατικών με βανάκια;

ημέρα τρόμου η χθεσινή  :-
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Προβλέπεται να πάρει φωτιά το θρεντ από Δευτέρα που θα την κοπανήσουν όλες  :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom