Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Portgas_D_Ace

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Τύποι καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει κάποιος τι απέγινε η Χριστίνα από Φυλής 71 όροφο με μαύρα μαλλιά, σώμα κανονικών κιλών, 3αρια φυσικά βυζιά και ηλικία (υποθέτω) early 20's η οποία δούλευε τον Δεκέμβριο στη μεταμεσονύχτια βάρδια? Χωρίς να είμαι σίγουρος έχω την εντύπωση πως είχε και tattoo πάνω από τον κώλο.
 

kinky355

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
:rolleyes: Καλησπέρα σε όλο τον κόσμο... Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Αννέτα που δούλευε Περδίκας 3 στο Μεταξουργείο? Είναι ανάγκη.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

mc92661

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Βίκυ  :pipa1: :pipa2: που κάποτε ήταν διδύμου 18Β, μετά περγάμου 27 και αν θυμάμαι καλά μετά Έλλης έχει σταματήσει;
(να δω πόσες φορές θα την χάσω/ψάξω). Την ψάχνει αρκετός κόσμος από ότι βλέπω αλλά απάντηση καμία...
 

Takis Souvlaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες! Γνωριζει κανεις τιποτα για μια Ηρα που δουλευε το περασμενο Πασχα στα Βριλησσου 42 και Βουλιαγμενης 68;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Τι εννοείς τη σπίτωσε; Τη γάμησε στο σπίτι του, ή την παντρεύτηκε και έκοψε το άθλημα;
 

courbas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
  Παιδιά Χαιρετώ .Ξερεί κανείς τι απέγινε μια Ελένη που δούλευε στ αγκύρας 12α πριν τα χριστούγεννα  ,πρωινή βάρδια ,μελαχροινό ,κοντό μαλλί με ηλιοκαμμένη επιδερμίδα, μεταξύ 30-35 .Ειχα ρωτήσει την τσα κ μου είχε πει ότι θα έρθει αμέσως μετά τις γιορτές ,αλλά ...τζίφος !





 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Ισως να εχει ηδη αναφερθει παλι, αλλα μια βυζαρου βουλγαρα Γιασμιν που ηταν στο στουντιο Φυλης 104, εχετε ιδεα που απλωνει τις βυζαρες της?
 

ai.gamisou

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χύστες μου σας χαιρετώ κ σας ερωτώ, μήπως γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Σύλβια η γνωστη ψηλη μιλφ κοκκινομαλα με το κοντο αγορε μαλι αδυνατη σχετικα με μικρο βυζι και την κωλάρα λάστιχο :kissass2: ηλικιας 30-35 στο Μονής Προδρόμου 16Β (& Φυλής) κάτω? ρωτάω εκεί κ μου λένε οτι χάθηκε ξαφνικά κ κανείς δεν ξέρει αν ζεί. είναι αναγκη gold alert.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
χύστες μου σας χαιρετώ κ σας ερωτώ, μήπως γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Σύλβια η γνωστη ψηλη μιλφ κοκκινομαλα με το κοντο αγορε μαλι αδυνατη σχετικα με μικρο βυζι και την κωλάρα λάστιχο :kissass2: ηλικιας 30-35 στο Μονής Προδρόμου 16Β (& Φυλής) κάτω? ρωτάω εκεί κ μου λένε οτι χάθηκε ξαφνικά κ κανείς δεν ξέρει αν ζεί. είναι αναγκη gold alert.
θα πλακωσε στο ξυλο κανα πακιστανο και την μαζεψαν τυπε :grin:
τρομερη μορφη η συλβια
θεοτρελη :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
χύστες μου σας χαιρετώ κ σας ερωτώ, μήπως γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Σύλβια η γνωστη ψηλη μιλφ κοκκινομαλα με το κοντο αγορε μαλι αδυνατη σχετικα με μικρο βυζι και την κωλάρα λάστιχο :kissass2: ηλικιας 30-35 στο Μονής Προδρόμου 16Β (& Φυλής) κάτω? ρωτάω εκεί κ μου λένε οτι χάθηκε ξαφνικά κ κανείς δεν ξέρει αν ζεί. είναι αναγκη gold alert.
γιατι την ψαχνεις με τοση αγωνια τυπε?
 

ai.gamisou

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
:fuck2
γιατι την ψαχνεις με τοση αγωνια τυπε?
τρελη το επαιζε, γατονι, με την τυπισα ειχαμε βγει για καφε κ ειχε φοβερη (θετικη) ενεργεια κ χωρις κουμπια αλλα δεν χανονται ανθρωποι ετσι τοσο ξαφνικα! τεσπα αν δουλευει αλλου κ την δει κανεις ας ριξει φωτοβολιδα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τρελη το επαιζε, γατονι, με την τυπισα ειχαμε βγει για καφε κ ειχε φοβερη (θετικη) ενεργεια χωρις κ κουμπια αλλα δεν χανονται ανθρωποι ετσι τοσο ξαφνικα! τεσπα αν δουλευει αλλου κ την δει κανεις ας ριξει φωτοβολιδα.
αν ειχατε βγει τυπε θα ηξερες και που μενει
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
τρελη το επαιζε, γατονι, με την τυπισα ειχαμε βγει για καφε κ ειχε φοβερη (θετικη) ενεργεια χωρις κουμπια αλλα δεν χανονται ανθρωποι ετσι τοσο ξαφνικα! τεσπα αν δουλευει αλλου κ την δει κανεις ας ριξει φωτοβολιδα.
μπα δε δουλευει πουθενα,ειχα απορησει κι εγω κυριε κλωνε :birdman:τηλεφωνο την πηρες και δε λειτουργει?
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
ισχυει οτι η Μαρια η Σερβα η υπερμουναρα απο τα studio της κασσανδρας εχει γυρισει Σερβια και ανοιξε εκει μαγαζι περιποιησης ομορφιας κατι τετοιο που μουχε πει μια τσατσα απο κασσανδρας ξερει κανεις ρε τυποι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom