Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
"Ντολμάδες" μας έκανε η κρίση που σαν άντρας πλέον δεν μπορείς να βρεις μια δουλεια της προκοπής και να σταθείς στα πόδια σου, και συνεχίζεις να εξαρτάσαι από γονείς και παππούδες/γιαγιάδες (όσοι ζούνε ακόμα...)
Και ποια είναι η απάντηση του Έλλην άντρα σε αυτό?Τουλάχιστον στην Αθήνα,κλαίμε την μοίρα μας κάθε μέρα σαν κλαψομούνιδες ξαι ξημεροβραδυασμόμαστε στην καφετέρια που δουλεύει ο κολλητός μας (που μας κερνάει τον καφέ). Όποιος δεν βρίσκει δουλειά στην Αθήνα και στις πόλεις γενικά να πάει στην επαρχία στα χωράφια να δουλέψει να γίνει άντρας να βγάλει και χρήματα.Δεν πάνε όμως γιατί ο ντολμαδοέλληνας του 2014 ζει από τους γονείς του αλλά έχει iphone και galaxy και βγάζει selfies και φωτο απο ''ποτάρες'' ''παρτάρες'' και ''φαγητάρες'' και μετάτις ανεβάζει στο facebook μήπως ψαρώσει κάνα γκομενάκι και νομίσει ότι ο τύπος κάνει την μεγάλη ζωή. Εγώ ξέρω 3 άτομα που δεν είχαν δουλειά και πήγαν στα καράβια.Υπάρχουν λύσεις,δεν ζεις ιδανικά αλλα είναι λύσεις.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μέχρι ν αποφασίσετε αν ειναι εξυπνάδα ή πουτανιά το να χαίρεται μια γυναικα το σεξ κάποιος δίπλα σας κανει σεξ Μαζί της
οι γυναικες γαμιουνται μονο  για το χρημα.ολες το πουλανε.καμια τους δεν γουσταρει το πηδημα αλλα το κανουν για να κερδισουν διαφορα υλικα αγαθα.οποτε καλυτερα πουτανες
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
δεν υπαρχει τιποτα πιο ερωτικο για εναν 80χρονο που ξεπαρθενιαζει μια 18χρονη.οι αντρες προτιμουν τις μικρες επειδη ειναι σε επαφη με το συναισθηματικο τους κοσμο.εχουν αλλο ερωτισμο οι πιτσιρικες.τωρα οσο για την εκμεταλλευση που λες δεν υπαρχει.εκτος αν θεωρουμε τον αμοιβαιο ερωτα εκμεταλλευση.αλλα στην πουριτανη κοινωνια που ζουμε τι περιμενεις.
Ναι η 18χρονη κοπέλα θα ερωτευθεί τον 80χρονο κωλόγερο που δε του σηκώνεται καν.Τι μαλακίες ακούμε ρε φίλε.  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Ακαλα τυπε, το 15χρονο εχει βγει, γαμηθει εδω και δυο χρονια και εσυ λες οτι σε αυτη τη ηλικια ανακαλυπτει το κοσμο, εγω θα σε πω οτι ειναι εμπειρει στο σεχ και στο να βγαινει εξω οσο μια 18χρονη πριν μια δεκαετια.
Διαφωνώ.Από την άλλη δεν είμαι 15 και δεν κάνω παρέα με 15χρονες κοπέλες άρα δεν είμαι σε θέση να έχω 100% διαμορφωμένη άποψη.Πάντως άλλο το να κάνεις πολύ σεξ άλλο να μπορείς να διαχειρηστείς ώριμα και χωρίς προβλήματα ορισμένες καταστάσεις.
 

Επισκέπτης
οι γυναικες γαμιουνται μονο  για το χρημα.ολες το πουλανε.καμια τους δεν γουσταρει το πηδημα αλλα το κανουν για να κερδισουν διαφορα υλικα αγαθα.οποτε καλυτερα πουτανες
δλδ ρε τυπε η πουτανα δεν το κανει για το χρημα και ειναι καλυτερα  :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ναι η 18χρονη κοπέλα θα ερωτευθεί τον 80χρονο κωλόγερο που δε του σηκώνεται καν.Τι μαλακίες ακούμε ρε φίλε.  :jerking: :jerking: :jerking:
γνωστος μου τα εχει28αρα ενω αυτος ειναι 65 και χωρις χρημα.ο ερωτας δεν κοιταζει ηλικια.ο αντρας ωριμαζει και δεν γερναει το ιδιο με την γυναικα
 

Επισκέπτης
Διαφωνώ.Από την άλλη δεν είμαι 15 και δεν κάνω παρέα με 15χρονες κοπέλες άρα δεν είμαι σε θέση να έχω 100% διαμορφωμένη άποψη.Πάντως άλλο το να κάνεις πολύ σεξ άλλο να μπορείς να διαχειρηστείς ώριμα και χωρίς προβλήματα ορισμένες καταστάσεις.
Ε αυτο λεμε οτι δεν ειναι αρκετα ωριμες οπως παλια τα σημερινα κοριτσακια, και θελουν αρκετα χρονια ωστε να μπορουν να διαχειριστουν καποιες καταστασεις, τωρα απλα κανουν σεξ  και τιποτε παραπανω, αντε και κανενα λεσβιακο  :grin:
 

Επισκέπτης
ειναι πιο ειλικρινης και φτηνοτερη και αψεγαδιαστη.απο το να σου πουλαει η καθε μια παραμυθια
Μπαα τυπε διαφωνω, αυτες που το εκαναν για επαγγελμα σε βλεπουν σαν πελατη και τιποτε παραπανω οποτε λεφτα να εχει να δινεις και αυτε θα σε καθονται μεχρι τα βαθια γεραματα  ;) βλεπεις στα μπουρδελα θα παει ο καθε κακομοιρης ,πορνογερος,βρωμιαρης,αγαμητος και η επαγγελματιας το μονο που θα του πει ειναι ελα να να κανουμε σεξ  :grin:
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
καλα ολες αυτες οι ιστοριες με αντρες που καταγγελουν σεξουαλικη παρενοχληση απο γυναικες δεν μπορω να τις πιστεψω ρε παιδια.
να καταγγειλω και εγω την τελευταια γκομενα που καμακωσα γιατι με επαιρνε τηλεφωνο αργα το βραδυ να παω να την γαμησω και με ενοχλουσε? λετε να δικαιωθω?  :dancing: :dancing:
Πέστα ρε φίλε πέστα . Συνταξιούχος Ελληνας καθηγητής μου έλεγε ότι τέτοια περιστατικά συνέβαιναν καί σε δικά μας σχολεία (τότε γυμνάσια ) πριν από 55 - 60 χρόνια. Καί Μάλιστα στην επαρχία . Τωρα αυτά που συμβαίνουν στην Αμερική μας τα παρουσιάζουν γιά είδηση? ?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μπαα τυπε διαφωνω, αυτες που το εκαναν για επαγγελμα σε βλεπουν σαν πελατη και τιποτε παραπανω οποτε λεφτα να εχει να δινεις και αυτε θα σε καθονται μεχρι τα βαθια γεραματα  ;) βλεπεις στα μπουρδελα θα παει ο καθε κακομοιρης ,πορνογερος,βρωμιαρης,αγαμητος και η επαγγελματιας το μονο που θα του πει ειναι ελα να να κανουμε σεξ  :grin:
διαφωνω.οι εξω το πουλανε πιο ακριβα.οι γυναικες παντοτε κανουν σεξ οχι για το σεξ αλλα για υλικα αγαθα.τουλαχιστον οι πορνες στο λενε στα ισα οτι σε θελουν για το χρημα.πολλες απο αυτες εχουν αναπτυξει πολυοργασμικοτητα λογο συχνης χρησεις του αιδοιου τους απλα πρεπει να ξερεις να τις ερεθισεις σωστα ωστε να την εκφρασουν.οποτε βγαινεις και απο εκει κερδισμενος.βιωνεις οργασμικη γυναικα στο κρεβατι σου με μικρο κοστος
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
διαφωνω.οι εξω το πουλανε πιο ακριβα.οι γυναικες παντοτε κανουν σεξ οχι για το σεξ αλλα για υλικα αγαθα.τουλαχιστον οι πορνες στο λενε στα ισα οτι σε θελουν για το χρημα.πολλες απο αυτες εχουν αναπτυξει πολυοργασμικοτητα λογο συχνης χρησεις του αιδοιου τους απλα πρεπει να ξερεις να τις ερεθισεις σωστα ωστε να την εκφρασουν.οποτε βγαινεις και απο εκει κερδισμενος.βιωνεις οργασμικη γυναικα στο κρεβατι σου με μικρο κοστος
Ναι γιαυτό ειδικά στα μπουρδέλα οι πουτάνες βάζουν ένα κιλό κρέμα ώστε να μην πονάνε λόγο έλλειψης υγρών.Επειδή όχι μόνο χύνουν αλλά χύνουν και πολλαπλά.Δηλαδή εδώ έχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο.Εδώ μερικοί νομίζουν ότι οι κραυγές που βγάζουν οι πουτάνες στο δίλεπτο γαμήσι που τους κάνουν είναι αυθεντικές και χύνουν και πολλαπλά μάλιστα.Τι άλλο θα δούμε... :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ναι γιαυτό ειδικά στα μπουρδέλα οι πουτάνες βάζουν ένα κιλό κρέμα ώστε να μην πονάνε λόγο έλλειψης υγρών.Επειδή όχι μόνο χύνουν αλλά χύνουν και πολλαπλά.Δηλαδή εδώ έχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο.Εδώ μερικοί νομίζουν ότι οι κραυγές που βγάζουν οι πουτάνες στο δίλεπτο γαμήσι που τους κάνουν είναι αυθεντικές και χύνουν και πολλαπλά μάλιστα.Τι άλλο θα δούμε... :2funny:
ποτε δεν ειπα με ολους.απλα καποιοι απο εμας το προκαλουμε αυτο στις πουτανες ;)
 

Επισκέπτης
διαφωνω.οι εξω το πουλανε πιο ακριβα.οι γυναικες παντοτε κανουν σεξ οχι για το σεξ αλλα για υλικα αγαθα.τουλαχιστον οι πορνες στο λενε στα ισα οτι σε θελουν για το χρημα.πολλες απο αυτες εχουν αναπτυξει πολυοργασμικοτητα λογο συχνης χρησεις του αιδοιου τους απλα πρεπει να ξερεις να τις ερεθισεις σωστα ωστε να την εκφρασουν.οποτε βγαινεις και απο εκει κερδισμενος.βιωνεις οργασμικη γυναικα στο κρεβατι σου με μικρο κοστος
Γατι το πουλανε ακριβα δλδ ο καθενας τα δικα του ετσι παει τωρα, ενω η τανα  και ο νταβας θελουν τα λεφτα στο χερι αλλιως τρως και ξυλο, ασε που περαν απο το σεξ που θα διαρκεσει μαξιμουμ 20 με 30 λεπτα μετα αν δεν πληρωσεις μπαι μπαι  :cheesy: στην γκομενα και αμα δεν βγειτε παλι για σεξ θα πατε, οποτε μην συγκρηνετε τανες με γκομενες γελαει ο κοσμος παιδια  ;)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Γατι το πουλανε ακριβα δλδ ο καθενας τα δικα του ετσι παει τωρα, ενω η τανα  και ο νταβας θελουν τα λεφτα στο χερι αλλιως τρως και ξυλο, ασε που περαν απο το σεξ που θα διαρκεσει μαξιμουμ 20 με 30 λεπτα μετα αν δεν πληρωσεις μπαι μπαι  :cheesy: στην γκομενα και αμα δεν βγειτε παλι για σεξ θα πατε, οποτε μην συγκρηνετε τανες με γκομενες γελαει ο κοσμος παιδια  ;)
ξεχνας ενα βασικο παραδειγμα.γαμας καθε μερα διαφορετικα μοντελα10αρια που λεμε και αυτο με ελαχιστο κοστος.εδω μιλαμε για αψεγαδιαστες γυναικες επισης δεν χρειαζεται να κανεις σχεση μαζι τους.πολυ σημαντικο πραγμα επισης.δεν χρειαζεται να τις φορτωθεις μονο για το γαλα.ο πορνισμος ειναι το μελλον στις σημερινες αθλιες σχεσεις
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
καποιοι το εχουν και καποιοι δεν θα το αποκτησουν ποτε ;)
Υποκλίνομαι δάσκαλε.Είμαι σίγουρος ότι με το που μπαίνεις στο μπουρδέλο αρχίζουν και στάζουν οι πουτάνες και τσακώνονται ποια θα σε πρώτο πάρει. :rockon:
 

Επισκέπτης
ξεχνας ενα βασικο παραδειγμα.γαμας καθε μερα διαφορετικα μοντελα10αρια που λεμε και αυτο με ελαχιστο κοστος.εδω μιλαμε για αψεγαδιαστες γυναικες επισης δεν χρειαζεται να κανεις σχεση μαζι τους.πολυ σημαντικο πραγμα επισης.δεν χρειαζεται να τις φορτωθεις μονο για το γαλα.ο πορνισμος ειναι το μελλον στις σημερινες αθλιες σχεσεις
Αμα εχεις λεφτα για να γαμας καθε μερα τυπε, μπραβο θα σωσεις πολλες τανες  :grin: σκεψου λιγο εναν που δεν εχει λεφτα και θα παει μια φορα το μηνα σε μπουρδελο και σκεψου εναν που εχει γκομενα και την γαμαει καθε μερα μιλαμε ο δικο σου θα λιωσει στην μαλακια για να παει μια φορα για δεκα λεπτα το μηνα και παλι τα ιδια, ενω ο νορμαλ θα γαμαει μεχρι να στεγνωσει  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom