Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Δεν ξερω τυπε, μαλλον ζω σε αλλον κοσμο εγω,οι κοπελες που γνωριζω βαζω και την δικια μου δεν ζητανε για να μας κατσουν  :grin: μια χαρα τις γαμαμε και οταν εχουμε αφραγκιες.

Πόσο είσαι; 18; Στην ηλικία σου μπορεί να ισχύει και αυτό που λες για το τσάμπα, δε διαφωνώ μαζί σου. Το θέμα είναι για πόσα χρόνια ακόμα θα ισχύει το "τσάμπα". Νομίζεις ότι μια γυναίκα μετά τα 23..βαριά 24 που λογικά θα έχει πάρει ένα πτυχίο (και ίσως έχει αρχίσει ήδη κι ένα μεταπτυχιακό), θα δεχτεί έναν άντρα δίπλα της ο οποίος είναι άφραγκος/άνεργος και δεν έχει να της κεράσει τον καφέ; Ειδικά δε, αν έχεις την "ευτυχία" να περάσεις τα 30, εκεί θα δεις πως αν δεν έχεις μια σταθερή εργασία και σχετικά ενός επιπέδου (μισθολογικού), άσχετα αν έχεις και γαμώ τα πτυχία, οι 25-30 σε βλέπουνε σαν τον χαραμφάη αδημιούργητο loser  ;) Γι'αυτό και οι περισότεροι νέοι αυτού του επιπέδου και δυνατοτήτων την κάνουν για το εξωτερικό όπου υπάρχει αξιοκρατία και οι γυναίκες δεν έχουν μονίμως το μυαλό τους αν θα τις κεράσεις καφέ και ποιος θα κεράσει στο 1ο ραντεβού, και σε ποιο ραντεβου θα σου κάτσουν  :grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πόσο είσαι; 18; Στην ηλικία σου μπορεί να ισχύει και αυτό που λες για το τσάμπα, δε διαφωνώ μαζί σου. Το θέμα είναι για πόσα χρόνια ακόμα θα ισχύει το "τσάμπα". Νομίζεις ότι μια γυναίκα μετά τα 23..βαριά 24 που λογικά θα έχει πάρει ένα πτυχίο (και ίσως έχει αρχίσει ήδη κι ένα μεταπτυχιακό), θα δεχτεί έναν άντρα δίπλα της ο οποίος είναι άφραγκος/άνεργος και δεν έχει να της κεράσει τον καφέ; Ειδικά δε, αν έχεις την "ευτυχία" να περάσεις τα 30, εκεί θα δεις πως αν δεν έχεις μια σταθερή εργασία και σχετικά ενός επιπέδου (μισθολογικού), άσχετα αν έχεις και γαμώ τα πτυχία, οι 25-30 σε βλέπουνε σαν τον χαραμφάη αδημιούργητο loser  ;) Γι'αυτό και οι περισότεροι νέοι αυτού του επιπέδου και δυνατοτήτων την κάνουν για το εξωτερικό όπου υπάρχει αξιοκρατία και οι γυναίκες δεν έχουν μονίμως το μυαλό τους αν θα τις κεράσεις καφέ και ποιος θα κεράσει στο 1ο ραντεβού, και σε ποιο ραντεβου θα σου κάτσουν  :grin:
δεν κερναμε ποτε καφε ασχετα αν εχουμε χρηματα.το να κερνας καποια για να σου κατσει ειναι πορνεια.πηγαινουμαι στις πουτανες και αδιαφορουμε πληρως για τα θελω των γυναικων.αφηνουμε τους πιρφορους γιαυτες τις καταστασεις που ειναι γεννημενοι δουλοι των γυναικων.οι γυναικες εχουν παντα στο μυαλο τους πως θα παιξουν τον αντρα για να μπουν στο πορτοφολι του.αυτο ισχυει  και για του εξωτερικου
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
δεν κερναμε ποτε καφε ασχετα αν εχουμε χρηματα.το να κερνας καποια για να σου κατσει ειναι πορνεια.πηγαινουμαι στις πουτανες και αδιαφορουμε πληρως για τα θελω των γυναικων.αφηνουμε τους πιρφορους γιαυτες τις καταστασεις που ειναι γεννημενοι δουλοι των γυναικων.οι γυναικες εχουν παντα στο μυαλο τους πως θα παιξουν τον αντρα για να μπουν στο πορτοφολι του.αυτο ισχυει  και για του εξωτερικου

Τύπε σαν τον Picker μιλάς εδώ  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πόσο είσαι; 18; Στην ηλικία σου μπορεί να ισχύει και αυτό που λες για το τσάμπα, δε διαφωνώ μαζί σου. Το θέμα είναι για πόσα χρόνια ακόμα θα ισχύει το "τσάμπα". Νομίζεις ότι μια γυναίκα μετά τα 23..βαριά 24 που λογικά θα έχει πάρει ένα πτυχίο (και ίσως έχει αρχίσει ήδη κι ένα μεταπτυχιακό), θα δεχτεί έναν άντρα δίπλα της ο οποίος είναι άφραγκος/άνεργος και δεν έχει να της κεράσει τον καφέ; Ειδικά δε, αν έχεις την "ευτυχία" να περάσεις τα 30, εκεί θα δεις πως αν δεν έχεις μια σταθερή εργασία και σχετικά ενός επιπέδου (μισθολογικού), άσχετα αν έχεις και γαμώ τα πτυχία, οι 25-30 σε βλέπουνε σαν τον χαραμφάη αδημιούργητο loser  ;) Γι'αυτό και οι περισότεροι νέοι αυτού του επιπέδου και δυνατοτήτων την κάνουν για το εξωτερικό όπου υπάρχει αξιοκρατία και οι γυναίκες δεν έχουν μονίμως το μυαλό τους αν θα τις κεράσεις καφέ και ποιος θα κεράσει στο 1ο ραντεβού, και σε ποιο ραντεβου θα σου κάτσουν  :grin:
Πηγαινε τυπε σε οποιαδηποτε γυναικα του εξωτερικου,να της πεις οτι εισαι 30 χρονων ανεργος λουζερ,να δεις τι κλωτσο θα φας.
Ειδικα απο κατι ρωσσοουκρανες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τύπε σαν τον Picker μιλάς εδώ  :grin:
ετυχε φιλε.καντε αυτα που λεω και θα σας βγει σε καλο.η γυναικα ειναι ενα ον που ζηταει τα δικα της και καλα κανει.κοιταχτε να βλεπει χαρα η πουτσα σας και γραφτε τα στα αρχιδια σας τα θελω των γυναικων.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πηγαινε τυπε σε οποιαδηποτε γυναικα του εξωτερικου,να της πεις οτι εισαι 30 χρονων ανεργος λουζερ,να δεις τι κλωτσο θα φας.
Ειδικα απο κατι ρωσσοουκρανες.

Προσωπικά δεν είμαι άνεργος. Αν και δεν κατάλαβες αυτό που είπα...loser σε βγάζουν αυτές (αιθέρετο δικό τους συμπέρασμα). Σιγά μην πεις εσύ για τον ευατό σου ότι είσαι loser  :grin:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ετυχε φιλε.καντε αυτα που λεω και θα σας βγει σε καλο.η γυναικα ειναι ενα ον που ζηταει τα δικα της και καλα κανει.κοιταχτε να βλεπει χαρα η πουτσα σας και γραφτε τα στα αρχιδια σας τα θελω των γυναικων.

:thumbsup:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Προσωπικά δεν είμαι άνεργος. Αν και δεν κατάλαβες αυτό που είπα...loser σε βγάζουν αυτές (αιθέρετο δικό τους συμπέρασμα). Σιγά μην πεις εσύ για τον ευατό σου ότι είσαι loser  :grin:
lozer για μια γυναικα ειναι οποιος δεν ειναι αρκετα μαλακας για να εκπληρωσει τα θελω των γυναικων οταν αυτες αρχισουν να πατσαβουριαζουν και ψαχνουν αποκαταστατη μαλακοπιρφορο :grin:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
lozer για μια γυναικα ειναι οποιος δεν ειναι αρκετα μαλακας για να εκπληρωσει τα θελω των γυναικων οταν αυτες αρχισουν να πατσαβουριαζουν και ψαχνουν αποκαταστατη μαλακοπιρφορο :grin:

:headbang2:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
"Ντολμάδες" μας έκανε η κρίση που σαν άντρας πλέον δεν μπορείς να βρεις μια δουλεια της προκοπής και να σταθείς στα πόδια σου, και συνεχίζεις να εξαρτάσαι από γονείς και παππούδες/γιαγιάδες (όσοι ζούνε ακόμα...)
Ναι, σιγα. Παρακολουθήσαμε μολις ένα επεισοδιο της σειρας "αναζητώντας το χαμενο αλλοθι".
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Πηγαινε τυπε σε οποιαδηποτε γυναικα του εξωτερικου,να της πεις οτι εισαι 30 χρονων ανεργος λουζερ,να δεις τι κλωτσο θα φας.
Ειδικα απο κατι ρωσσοουκρανες.
φιλος μου απο το πανεπιστημιο, δεν πηρε ποτέ πτυχιο, δεν εχει κολλησει 1 ενσημο, ειναι 37, απο τα 18 ανεργος και εδω και εναμιση χρονο τα εχει με λευκορωσσιδα που γνωριστηκαν σε διακοπες στην κερκυρα, μια ερχεται αυτη ελλαδα μια παει αυτος λευκορωσσια και σκεφτονται και για σοβαρα γαμους κλπ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
φιλος μου απο το πανεπιστημιο, δεν πηρε ποτέ πτυχιο, δεν εχει κολλησει 1 ενσημο, ειναι 37, απο τα 18 ανεργος και εδω και εναμιση χρονο τα εχει με λευκορωσσιδα που γνωριστηκαν σε διακοπες στην κερκυρα, μια ερχεται αυτη ελλαδα μια παει αυτος λευκορωσσια και σκεφτονται και για σοβαρα γαμους κλπ
ασε μας ρε μαν.....με τι παει ;με οτοστοπ;
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Εσένα ρε μεγάλε η Ελληνίδα με την οποία πας και νομίζεις ότι εκείνη την περίοδο που είσαστε μαζί σκέφτεται μόνο εσέναν και όλος ο κόσμος είσαι εσύ γι'αυτήν...τι σου λέει δηλαδή? Είσαι ο τρίτος μου?  :think:
πραγματι. εγω στις πρωτες 14 σχεσεις μου μετρησα οτι οι 7 ειχαν αλλον επισημο και εγω ημουν ο δευτερος που εριχνε κερατο στον αλλον.
οποτε σκεφτομαι στατιστικα στις αλλες 7 που ημουν ο πρωτος και δεν ηξερα για υπαρξη δευτερου παιζει να ημουν κερατας,
αρα οπως οι γκομενες δεν μας λογαριαζουν δεν λογαριαζουμε και εμεις καμια και κοιταμε να περναμε καλα,
αν με καποια ταιριαζουμε πολυ και θελουμε να κανουμε οικογενεια, ξεκιναμε το εργο, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τις εμπιστευομαστε κιολας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.573
Like
21.928
Πόντοι
5.006
φιλος μου απο το πανεπιστημιο, δεν πηρε ποτέ πτυχιο, δεν εχει κολλησει 1 ενσημο, ειναι 37, απο τα 18 ανεργος και εδω και εναμιση χρονο τα εχει με λευκορωσσιδα που γνωριστηκαν σε διακοπες στην κερκυρα, μια ερχεται αυτη ελλαδα μια παει αυτος λευκορωσσια και σκεφτονται και για σοβαρα γαμους κλπ
εισοδηματιας ο φιλος σου????? :think: :think: :think: :think:
την καλυτερη δουλεια κανει... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
αν πεσει ενας μετεωριτης τι θα κανουμε? Παντως πιρφορος δεν θα γινω ποτε.θα βρω καποια αλλη λυση.απειρες οι λυσεις.τωρα δικαιωμα του καθενος να γαμαει οπου θελει.μεσα σε μπουρδελο η εξω απο αυτο.το αποτελεσμα ιδιο ειναι παντως και ας νομιζει το αντιθετο.
Tυπε το να εχεις μια κοπελα που γουσταρεις και στην πορεια αγαπησεις δε γινεσαι πιρφορος μη λεμε μαλακιες τωρα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
:2funny: εχετε πολυ πλακα παντως. Οπως βλεπω εγω τα πραγματα εξω θα σε πω τι γινεται πλεον με τις νεες γενιες. Ενας νεος θα παει στα μπουρδελα μονο και μονο γιατι δεν μπορει να βρει γκομενα (μιλαμε ηλικιες 18 εως 30 ) δεν υπαρχει περιπτωση και στο λεει ατομο που βγαινει σχεδον καθε μερα γνωριζω πολυ κοσμο στην θεσσαλονικη και γενικα εχω γυρισει αρκετα μερη αν και μικρος σχετικα, οσοι τωρα με γραφετε τετοιες παπαριες απλα διασκεδαζω και οταν τα λεω παραεξω δεν γελαμε μονο εμεις αλλα και τα διπλα τραπεζια  :2funny: σας δουλευουν οι τανες για να σας τα παιρνουν ποιο ευκολα και φυσικα εσεις τσιμπατε και τα σκατε νομιζωντας οτι βρηκατε το τελειο σεξ :uglystupid: ειστε απλα τραγικοι.
Τωρα και συ λες μαλακιες τυπε εγω εχω κοπελα και παλι παω με πουτανες γιατι γουσταρω με πουτανες δε παει καποιος μονο γιατι δε μπορει να βρει γκομενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom