Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αμα εχεις λεφτα για να γαμας καθε μερα τυπε, μπραβο θα σωσεις πολλες τανες  :grin: σκεψου λιγο εναν που δεν εχει λεφτα και θα παει μια φορα το μηνα σε μπουρδελο και σκεψου εναν που εχει γκομενα και την γαμαει καθε μερα μιλαμε ο δικο σου θα λιωσει στην μαλακια για να παει μια φορα για δεκα λεπτα το μηνα και παλι τα ιδια, ενω ο νορμαλ θα γαμαει μεχρι να στεγνωσει  :cheesy:
οι αδηλωτες ζητανε τα ιδια και περισσοτερα για να σου κατσουν οποτε μολις τους κοψεις το παραδακι και αυτες δεν θα σου καθονται. προτιμω 1λεπτο μεσα σε ενα αψεγαδιαστο κορμι παρα μια αιωνιοτητα σε ενα ψεγαδιασμενο.
 

Επισκέπτης
οι αδηλωτες ζητανε τα ιδια και περισσοτερα για να σου κατσουν οποτε μολις τους κοψεις το παραδακι και αυτες δεν θα σου καθονται. προτιμω 1λεπτο μεσα σε ενα αψεγαδιαστο κορμι παρα μια αιωνιοτητα σε ενα ψεγαδιασμενο.
Δεν ξερω τυπε, μαλλον ζω σε αλλον κοσμο εγω,οι κοπελες που γνωριζω βαζω και την δικια μου δεν ζητανε για να μας κατσουν  :grin: μια χαρα τις γαμαμε και οταν εχουμε αφραγκιες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν ξερω τυπε, μαλλον ζω σε αλλον κοσμο εγω,οι κοπελες που γνωριζω βαζω και την δικια μου δεν ζητανε για να μας κατσουν  :grin: μια χαρα τις γαμαμε και οταν εχουμε αφραγκιες.
ειμαι σιγουρος οτι γαμας αψεγαδιαστα μοντελα  :2funny:
 

Επισκέπτης
Τυπε αν βαλουν λουκετο τα μπουρδελα και γενικα ο πληρωμενος ερωτας εκτος απο  :jerking: τι αλλο θα κανεις  :P
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Η δασκάλα αγγλικών που δίδασκε στο λύκειο Stamford των ΗΠΑ, παντρεμένη και μητέρα δυο παιδιών, είχε έρθει αρκετές φορές σε σeξουαλική επαφή με τον νεαρό μαθητή της, σε ώρες μάλιστα…



σχολείου, αναφέρει η Huffington Post.

Όταν ο 18χρονος αποφάσισε να διακόψει τον παράνομο δεσμό εκείνη αντέδρασε έντονα, απειλώντας μάλιστα να τον κόψει στο μάθημα. Η υπόθεση έφτασε στα χέρια της αστυνομίας μετά από καταγγελία ενός σχολικού συμβούλου.

Η 32χρονη δασκάλα μάλιστα είχε προμηθεύσει τον νεαρό και έναν 15χροονο φίλο του, με γυμνές φωτογραφίες της και μαριχουάνα, αναφέρουν οι αρχές.

Αφού παραδόθηκε στις αρχές, τώρα αντιμετωπίζει μεγάλη ποινή φυλάκισης. Η δίκη της θα ξεκινήσει στις 21 Ιουλίου.


]
κωλοφαρδα τα μαλακισμενα στο αμερικα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τυπε αν βαλουν λουκετο τα μπουρδελα και γενικα ο πληρωμενος ερωτας εκτος απο  :jerking: τι αλλο θα κανεις  :P
αν πεσει ενας μετεωριτης τι θα κανουμε? Παντως πιρφορος δεν θα γινω ποτε.θα βρω καποια αλλη λυση.απειρες οι λυσεις.τωρα δικαιωμα του καθενος να γαμαει οπου θελει.μεσα σε μπουρδελο η εξω απο αυτο.το αποτελεσμα ιδιο ειναι παντως και ας νομιζει το αντιθετο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τυπε αν βαλουν λουκετο τα μπουρδελα και γενικα ο πληρωμενος ερωτας εκτος απο  :jerking: τι αλλο θα κανεις  :P
hqdefault.jpg
 

Επισκέπτης
αν πεσει ενας μετεωριτης τι θα κανουμε? Παντως πιρφορος δεν θα γινω ποτε.θα βρω καποια αλλη λυση.απειρες οι λυσεις.τωρα δικαιωμα του καθενος να γαμαει οπου θελει.μεσα σε μπουρδελο η εξω απο αυτο.το αποτελεσμα ιδιο ειναι παντως και ας νομιζει το αντιθετο.
:2funny: εχετε πολυ πλακα παντως. Οπως βλεπω εγω τα πραγματα εξω θα σε πω τι γινεται πλεον με τις νεες γενιες. Ενας νεος θα παει στα μπουρδελα μονο και μονο γιατι δεν μπορει να βρει γκομενα (μιλαμε ηλικιες 18 εως 30 ) δεν υπαρχει περιπτωση και στο λεει ατομο που βγαινει σχεδον καθε μερα γνωριζω πολυ κοσμο στην θεσσαλονικη και γενικα εχω γυρισει αρκετα μερη αν και μικρος σχετικα, οσοι τωρα με γραφετε τετοιες παπαριες απλα διασκεδαζω και οταν τα λεω παραεξω δεν γελαμε μονο εμεις αλλα και τα διπλα τραπεζια  :2funny: σας δουλευουν οι τανες για να σας τα παιρνουν ποιο ευκολα και φυσικα εσεις τσιμπατε και τα σκατε νομιζωντας οτι βρηκατε το τελειο σεξ :uglystupid: ειστε απλα τραγικοι.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
:2funny: εχετε πολυ πλακα παντως. Οπως βλεπω εγω τα πραγματα εξω θα σε πω τι γινεται πλεον με τις νεες γενιες. Ενας νεος θα παει στα μπουρδελα μονο και μονο γιατι δεν μπορει να βρει γκομενα (μιλαμε ηλικιες 18 εως 30 ) δεν υπαρχει περιπτωση και στο λεει ατομο που βγαινει σχεδον καθε μερα γνωριζω πολυ κοσμο στην θεσσαλονικη και γενικα εχω γυρισει αρκετα μερη αν και μικρος σχετικα, οσοι τωρα με γραφετε τετοιες παπαριες απλα διασκεδαζω και οταν τα λεω παραεξω δεν γελαμε μονο εμεις αλλα και τα διπλα τραπεζια  :2funny: σας δουλευουν οι τανες για να σας τα παιρνουν ποιο ευκολα και φυσικα εσεις τσιμπατε και τα σκατε νομιζωντας οτι βρηκατε το τελειο σεξ :uglystupid: ειστε απλα τραγικοι.
ειπαμε υπαρχουν και οι αθεραπευτα πιρφοροι εκει εξω.υπαρχει πολυ μαζοχισμος στους αντρες.γελα εσυ οσο εμεις θα κανουμε σεξ με μοντελα  :P
 

Επισκέπτης
ειπαμε υπαρχουν και οι αθεραπευτα πιρφοροι εκει εξω.υπαρχει πολυ μαζοχισμος στους αντρες.γελα εσυ οσο εμεις θα κανουμε σεξ με μοντελα  :P
:2funny: και τι σε λεει το μονδελο: εγκο ιρθα ελλαδα για σενα αγκαπη μου  :2funny:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
:2funny: και τι σε λεει το μονδελο: εγκο ιρθα ελλαδα για σενα αγκαπη μου  :2funny:

Εσένα ρε μεγάλε η Ελληνίδα με την οποία πας και νομίζεις ότι εκείνη την περίοδο που είσαστε μαζί σκέφτεται μόνο εσέναν και όλος ο κόσμος είσαι εσύ γι'αυτήν...τι σου λέει δηλαδή? Είσαι ο τρίτος μου?  :think:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
μην ξεχασεις τα λεφτα γιατι αγκαλια ντεν εχει καρντια μου  *P

Φίλε αν και εχω κόψει το "άθλημα" του μπουρδέλου εδώ και καιρό...αν είχες κάνει έστω και μια ολιγόμηνη σχέση στη ζωή σου, θα ήξερες πόσο κοστίζει μια "κανονική" γκόμενα.  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom