Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
ειπαμε υπαρχουν και οι αθεραπευτα πιρφοροι εκει εξω.υπαρχει πολυ μαζοχισμος στους αντρες.γελα εσυ οσο εμεις θα κανουμε σεξ με μοντελα  :P
Τυπε δεν ειναι το ιδιο να γαμας μια πουτανα και να γαμας τη δικια σου μη συγκρινεις την πουτσα με τη βουρτσα.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ναι, σιγα. Παρακολουθήσαμε μολις ένα επεισοδιο της σειρας "αναζητώντας το χαμενο αλλοθι".

Εσένα αν εργοδότης σου σου χρωσταει μήνες ολόκληρους πως θα ζήσεις ανεξάρτητος πασά μου; Θα σε ζει η Ρόζι;  :think:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
υπαρχουν περιπτωσεις που η πουτανα πχ σου κανει γλωσσοφιλα ή δινει κωλο ή τα παιρνει στο στομα και περνας καλυτερα απο γκομενα που δεν τα κανει αυτα. απλα στην μια περιπτωση εχεις το πλεονεκτημα να πας με μια καινουρια που επιλεγεις εσυ εμφανισιακα και να ξεμπερδευεις με 30 ευρω στην αλλη ισως υπαρχει περισσοτερη διαχυτικοτητα και να κανεις περισσοτερα μαζι της αλλα το πληρωνεις και σε χρονο και σε χρημα πολυ παραπανω. VFM αναλογα με το ποσες γαμας και πως ειναι αυτες που γαμας σιγουρα ειναι οι πουτανες. οι σχεσεις σου προσφερουν αλλα πχ μπορεις να το κανεις 8 φορες τζαμπα σε ενα 24ωρο που ειναι το ρεκορ μου οταν ημουν νεος τωρα μεχρι 4 το πολυ... επισης η γκομενα σου προσφερει και ενα ειδος κοινωνικης καταξιωσης οταν ειναι εμφανισιμη και την κυκλοφορας
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ο καθενας ας γαμαει οπως θελει μαγκες.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
2
Like
5.769
Πόντοι
2.356
μου φαινεται οτι πρεπει να παω κατα αμερικη μερια να ξεκηνησω μαθηματα(και εννοηται να μενω μεταξεταστεως καθε φορα :2funny: :2funny: :2funny:) της πουτανας γινεται με αυτες τις δασκαλες!

Έτσι!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
υπαρχουν περιπτωσεις που η πουτανα πχ σου κανει γλωσσοφιλα ή δινει κωλο ή τα παιρνει στο στομα και περνας καλυτερα απο γκομενα που δεν τα κανει αυτα. απλα στην μια περιπτωση εχεις το πλεονεκτημα να πας με μια καινουρια που επιλεγεις εσυ εμφανισιακα και να ξεμπερδευεις με 30 ευρω στην αλλη ισως υπαρχει περισσοτερη διαχυτικοτητα και να κανεις περισσοτερα μαζι της αλλα το πληρωνεις και σε χρονο και σε χρημα πολυ παραπανω. VFM αναλογα με το ποσες γαμας και πως ειναι αυτες που γαμας σιγουρα ειναι οι πουτανες. οι σχεσεις σου προσφερουν αλλα πχ μπορεις να το κανεις 8 φορες τζαμπα σε ενα 24ωρο που ειναι το ρεκορ μου οταν ημουν νεος τωρα μεχρι 4 το πολυ... επισης η γκομενα σου προσφερει και ενα ειδος κοινωνικης καταξιωσης οταν ειναι εμφανισιμη και την κυκλοφορας
Αυτο που λες τυπε μου οσες φορες μου εχει τυχει μετα η τανα θελει να σε παει στο επομενο επιπεδο,τυπου και να βγητε εκτος αλλα θελει λεφτα...πολλα λεφτα...μισθους ολοκληρους  ;)
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
τυποι για να τα κανει αυτα στα 32 της η δασκαλα φανταστειτε τι εκανε στα 20 της  :pipa1:  :2on1:


Τυπε μαλλον δεν γνωριζεις οτι οι γυναικες εχουν τριπλασια επιθυμια για σεξ στα 30 αποτι στα 20...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.490
Πόντοι
3.656
τυποι γιατι ολες αυτες οι καυλες δασκαλες δεν πανε να παιξουνε σε τσοντες;  :rockon:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.825
Κριτικές
10
Like
2.571
Πόντοι
3.187
Είχα κ γ μια δασκάλα που μας είχε απέναντί της και μας έδειχνε τα μπουτια της και τα μπομπόνια της. Ποιος ξέρει, οι δασκάλες μπορεί ν θέλουν να κομπλάρουν τους παρθένους μαθητές τους.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Είχα κ γ μια δασκάλα που μας είχε απέναντί της και μας έδειχνε τα μπουτια της και τα μπομπόνια της. Ποιος ξέρει, οι δασκάλες μπορεί ν θέλουν να κομπλάρουν τους παρθένους μαθητές τους.

Το ότι έκανε απλά μάθημα αλλά έτυχε να έχει μπούτια και βυζιά σου πέρασε ποτέ από το μυαλό φίλε ?  :think:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Οι γυμνές selfies υπάρχουν πουθενά να το εξετάσουμε σωστά το ζήτημα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το ότι έκανε απλά μάθημα αλλά έτυχε να έχει μπούτια και βυζιά σου πέρασε ποτέ από το μυαλό φίλε ?  :think:

Ναι ετυχε να έρχεται στο σχολειο ντυμενη σαν να πηγαινει σε κωλομπαρο.  :headbang: :headbang:

τι γράφεις παλι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Έχεις θέμα με την γυναικεία σεξουαλικότητα τυπε?  :think:

Ποια γυναικεια σεξουαλικοτητα αγορι μου? οι δασκαλες πρεπει να πηγαινουν ευπρεπως ντυμένες στα σχολεια και οχι σαν να πηγαινουν σε κωλόμπαρα πλάκα μας κανεις τωρα? τι ειναι αυτα που γράφεις? έχεις δει γυρω σου τι γινεται? ή οχι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο μαθητης θα φταιει αμα κοιτάει αμα η άλλη έρχεται ντυμένη λες και πηγαινει σε κωλομπαρο? ήμαρτον
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Ποια γυναικεια σεξουαλικοτητα αγορι μου? οι δασκαλες πρεπει να πηγαινουν ευπρεπως ντυμένες στα σχολεια και οχι σαν να πηγαινουν σε κωλόμπαρα πλάκα μας κανεις τωρα? τι ειναι αυτα που γράφεις? έχεις δει γυρω σου τι γινεται? ή οχι?

Ρε φίλε στην εποχή μου υπήρχαν κάτι σκατόγριες που όταν περνούσαν δίπλα μας βρωμούσαν :S

Άσε να δώσουν στα παιδιά δουλειά  για το σπίτι   :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom