Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 452
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Πρώτη γυμνασίου...καλοκαιρινά μαθήματα μαθηματικών σε φροντιστήριο. Τέλη Αυγούστου. Καθόμουν στο πρώτο θρανίο και φορούσαμε όλοι πολύ κοντά σορτσάκια..80s γαρ.
Η καθηγήτρια των μαθηματικών ήταν μια κοπέλα που μόλις είχε τελειώσει τη σχολή γιαυτο και τα καλοκαιρινά μαθήματα ήταν σε προσφορά και λίγα, λόγω απειρίας κιόλας. Κοντούλα, με μπουτάρες, περμαναντ μαλλί, βυζια φυσιολογικά, ηλιοκαμένη επιδερμίδα απο τα μπάνια...
Θυμάμαι φορούσε και αυτή ενα σόρτς σαν βερμούδα, όχι πολύ κοντο...
Στεκόταν όρθια μπροστά στο πρώτο θρανίο που καθόμουν εγω και διάβαζε μια άσκηση...
"Ανάγωγο λέγεται το κλάσμα που δεν απλοποιείται άλλο..."
Ενώ διάβαζε κουνούσε το πόδι της νευρικά από κάτω...
"Αν διαιρέσουμε και τους δυο όρους ενός κλάσματος......"
Το γόνατο της σε μια στιγμή ακούμπησε το δικό μου..μετα απο λίγο όπως το κουνούσε συνέχεια ..άλλη μια φορά..
Ηλεκτρίστηκα! Ενώ διάβαζε το πόδι της ακουμπούσε πιο συχνά πάνω στο δικό μου γόνατο.. Αυτή το έκανε ασυναίσθητα αλλά εγω άρχισα να τρέμω..
"Βρες μεταξύ ποιων διαδοχικών φυσικών αριθμών..." ..μου είπε να συνεχίσω δείχνοντας μου το δάχτυλο την άσκηση...με ίδε που είχε γίνει κατακόκκινος..
Αρχισα να διαβάζω.. Αλλά ένιωσα το πόδι της τώρα κολλημένο πάνω μου..τα δευτερόλεπτα περνούσαν και αυτή δεν το ξεκόλλαγε..
Είχα κάνει μουνι τα κλάσματα και τα έλεγα όλα λάθος..
Ένιωσα το πόδι να αρχίζει να τρίβεται πάνω μου...το γόνατο της στο εσωτερικο μέρος του μηρού μου όπως καθόμουν...
Αυτή συνέχιζε να κοιτάζει το βιβλίο...
"τα λές όλα λάθος! δεν προσέχεις? τσάμπα εξηγούσα πριν?"
Είπε σε ένα κορίτσι να συνεχίσει πισω..
Το πόδι της δεν ξεκωλουσε... και εγω δεν κουνιόμουν..μονο έτρεμα.
Ο διπλανος μου ειχε το Μπλεκ δίπλα απο τα μαθηματικά αλλά δεν του έδωσε σημασία αυτη..
Η κοπελίτσα πισω διάβαζε με όρεξη και της ελεγε συνέχισε...
Ένιωσα την πατούσα της πάνω μου! Ειχε βγάλει τη σαγιονάρα όρθια και είχε λυγίσει το πόδι και με χάιδευε στο μηρο...Νόμιζα ήμουν σε ένα άλλο κόσμο ότι δεν ήταν πραγματικότητα...Το κεφάλι μου έκαιγε..και είχε κατακαυλώσει..
Ένιωθα τον πουτσο μου να συσπαται...
Η άλλη πίσω έκανε παπαδες με τα κλάσματα ενώ η καθηγήτρια κοιτούσε το βιβλίο και δεν έλεγε τίποτα..
Ένιωσα  την άκρη απο τα δάχτυλα του ποδιού της να ακουμπάνε το πουτσο μου και τα κούνησε μερικές φορές...
"Η ταυτότητα της ευκλείδια διαίρεσης είναι 15=..."
Έχυνα κατα κύματα...Στα 12 χρονια της ζωής μου το χυσι μου ήταν πηχτό σαν κόλλα..ένιωσα τα αρχιδια μου να αδειάζουν και το μπλε σορτσάκι μου να γεμίζει μούσκεμα...
Το κατάλαβε..δεν είπε τίποτα...
"Να πάω τουαλέτα?" ..μπουρμουδισα μετα απο μερικά λεπτά..
Μου είπε ένα ξερό ναι, σηκώθηκα και τρεκλίζοντας βγήκα εξω..
Πισω μου η άλλη ακόμα διάβαζε.."ο αριθμητής του τρίτου κλάσματος.."

Πήγα τρέχοντας σπίτι για να αλλάξω σκύβοντας για μη φαίνεται ο τεράστιος χυσο-λεκές..
Δεν γύρισα πίσω να πάρω τα βιβλία και τα πράγματα μου...

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πρώτη γυμνασίου...καλοκαιρινά μαθήματα μαθηματικών σε φροντιστήριο. Τέλη Αυγούστου. Καθόμουν στο πρώτο θρανίο και φορούσαμε όλοι πολύ κοντά σορτσάκια..80s γαρ.
Η καθηγήτρια των μαθηματικών ήταν μια κοπέλα που μόλις είχε τελειώσει τη σχολή γιαυτο και τα καλοκαιρινά μαθήματα ήταν σε προσφορά και λίγα, λόγω απειρίας κιόλας. Κοντούλα, με μπουτάρες, περμαναντ μαλλί, βυζια φυσιολογικά, ηλιοκαμένη επιδερμίδα απο τα μπάνια...
Θυμάμαι φορούσε και αυτή ενα σόρτς σαν βερμούδα, όχι πολύ κοντο...
Στεκόταν όρθια μπροστά στο πρώτο θρανίο που καθόμουν εγω και διάβαζε μια άσκηση...
"Ανάγωγο λέγεται το κλάσμα που δεν απλοποιείται άλλο..."
Ενώ διάβαζε κουνούσε το πόδι της νευρικά από κάτω...
"Αν διαιρέσουμε και τους δυο όρους ενός κλάσματος......"
Το γόνατο της σε μια στιγμή ακούμπησε το δικό μου..μετα απο λίγο όπως το κουνούσε συνέχεια ..άλλη μια φορά..
Ηλεκτρίστηκα! Ενώ διάβαζε το πόδι της ακουμπούσε πιο συχνά πάνω στο δικό μου γόνατο.. Αυτή το έκανε ασυναίσθητα αλλά εγω άρχισα να τρέμω..
"Βρες μεταξύ ποιων διαδοχικών φυσικών αριθμών..." ..μου είπε να συνεχίσω δείχνοντας μου το δάχτυλο την άσκηση...με ίδε που είχε γίνει κατακόκκινος..
Αρχισα να διαβάζω.. Αλλά ένιωσα το πόδι της τώρα κολλημένο πάνω μου..τα δευτερόλεπτα περνούσαν και αυτή δεν το ξεκόλλαγε..
Είχα κάνει μουνι τα κλάσματα και τα έλεγα όλα λάθος..
Ένιωσα το πόδι να αρχίζει να τρίβεται πάνω μου...το γόνατο της στο εσωτερικο μέρος του μηρού μου όπως καθόμουν...
Αυτή συνέχιζε να κοιτάζει το βιβλίο...
"τα λές όλα λάθος! δεν προσέχεις? τσάμπα εξηγούσα πριν?"
Είπε σε ένα κορίτσι να συνεχίσει πισω..
Το πόδι της δεν ξεκωλουσε... και εγω δεν κουνιόμουν..μονο έτρεμα.
Ο διπλανος μου ειχε το Μπλεκ δίπλα απο τα μαθηματικά αλλά δεν του έδωσε σημασία αυτη..
Η κοπελίτσα πισω διάβαζε με όρεξη και της ελεγε συνέχισε...
Ένιωσα την πατούσα της πάνω μου! Ειχε βγάλει τη σαγιονάρα όρθια και είχε λυγίσει το πόδι και με χάιδευε στο μηρο...Νόμιζα ήμουν σε ένα άλλο κόσμο ότι δεν ήταν πραγματικότητα...Το κεφάλι μου έκαιγε..και είχε κατακαυλώσει..
Ένιωθα τον πουτσο μου να συσπαται...
Η άλλη πίσω έκανε παπαδες με τα κλάσματα ενώ η καθηγήτρια κοιτούσε το βιβλίο και δεν έλεγε τίποτα..
Ένιωσα  την άκρη απο τα δάχτυλα του ποδιού της να ακουμπάνε το πουτσο μου και τα κούνησε μερικές φορές...
"Η ταυτότητα της ευκλείδια διαίρεσης είναι 15=..."
Έχυνα κατα κύματα...Στα 12 χρονια της ζωής μου το χυσι μου ήταν πηχτό σαν κόλλα..ένιωσα τα αρχιδια μου να αδειάζουν και το μπλε σορτσάκι μου να γεμίζει μούσκεμα...
Το κατάλαβε..δεν είπε τίποτα...
"Να πάω τουαλέτα?" ..μπουρμουδισα μετα απο μερικά λεπτά..
Μου είπε ένα ξερό ναι, σηκώθηκα και τρεκλίζοντας βγήκα εξω..
Πισω μου η άλλη ακόμα διάβαζε.."ο αριθμητής του τρίτου κλάσματος.."

Πήγα τρέχοντας σπίτι για να αλλάξω σκύβοντας για μη φαίνεται ο τεράστιος χυσο-λεκές..
Δεν γύρισα πίσω να πάρω τα βιβλία και τα πράγματα μου...

Και δεν την κατηγγειλες τελικα τυπε?  :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
αυτο το κυνηγι μαγισσων στις ΗΠΑ θα πρεπει καποια στιγμη να τελειωσει
καθε λιγο και λιγακι ακουμε για καταγγελιες γονεων εναντιων καθηγητριων που καθοντουσαν να τις γαμησουν οι σπυριαρηδες κανακαρηδες τους και το ηλιθιο εκπαιδευτικο συστημα τις τιμωρει και τις αποβαλλει
αντι να τους δωσουν προαγωγη και συγχαρητηρια που παραδιδουν δωρεαν μαθηματα σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης στα μαλακισμενα, τις διαπομπευουν κι απο πανω
ολοι εχουμε υπαρξει 15-16 χρονων και ολοι ξερουμε οτι καθε βραδυ η προσευχη μας τελειωνε καπως ετσι:
"και κανε Θεε μου να γυρισει και να με κοιταξει η βυζαρου φιλολογος που εχω ρεψει απο τη μαλακια"
τιμη και δοξα στις πρωτοπορες καθηγητριες που μονο οι αληθινοι σεξοπορνοι μπορουν να εκτιμησουν
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ολα κι ολα......Εμειs στην Αμερικη δωσαμε τα φωτα του πολιτισμου
Απλα τωρα μαs τα επιστρεφει η πιο σωστα μαs αλλαξε τα φωτα
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Την Κυρία Ντορεμί, σειρά της δεκαετίας του 80 στην ΕΡΤ τη θυμάται κανείς; Η δασκάλα τα είχε με μαθητή της.
Ο πατούχας, Ιωάννη Κονδυλάκη γράφτηκε το 1892 και λέει για ένα gilf που γούσταρε τον υποψήφιο γαμπρό της.

Και στην ανωμαλία πρώτοι λέμε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.800
Πόντοι
2.426
Πρώτη γυμνασίου...καλοκαιρινά μαθήματα μαθηματικών σε φροντιστήριο. Τέλη Αυγούστου. Καθόμουν στο πρώτο θρανίο και φορούσαμε όλοι πολύ κοντά σορτσάκια..80s γαρ.
Η καθηγήτρια των μαθηματικών ήταν μια κοπέλα που μόλις είχε τελειώσει τη σχολή γιαυτο και τα καλοκαιρινά μαθήματα ήταν σε προσφορά και λίγα, λόγω απειρίας κιόλας. Κοντούλα, με μπουτάρες, περμαναντ μαλλί, βυζια φυσιολογικά, ηλιοκαμένη επιδερμίδα απο τα μπάνια...
Θυμάμαι φορούσε και αυτή ενα σόρτς σαν βερμούδα, όχι πολύ κοντο...
Στεκόταν όρθια μπροστά στο πρώτο θρανίο που καθόμουν εγω και διάβαζε μια άσκηση...
"Ανάγωγο λέγεται το κλάσμα που δεν απλοποιείται άλλο..."
Ενώ διάβαζε κουνούσε το πόδι της νευρικά από κάτω...
"Αν διαιρέσουμε και τους δυο όρους ενός κλάσματος......"
Το γόνατο της σε μια στιγμή ακούμπησε το δικό μου..μετα απο λίγο όπως το κουνούσε συνέχεια ..άλλη μια φορά..
Ηλεκτρίστηκα! Ενώ διάβαζε το πόδι της ακουμπούσε πιο συχνά πάνω στο δικό μου γόνατο.. Αυτή το έκανε ασυναίσθητα αλλά εγω άρχισα να τρέμω..
"Βρες μεταξύ ποιων διαδοχικών φυσικών αριθμών..." ..μου είπε να συνεχίσω δείχνοντας μου το δάχτυλο την άσκηση...με ίδε που είχε γίνει κατακόκκινος..
Αρχισα να διαβάζω.. Αλλά ένιωσα το πόδι της τώρα κολλημένο πάνω μου..τα δευτερόλεπτα περνούσαν και αυτή δεν το ξεκόλλαγε..
Είχα κάνει μουνι τα κλάσματα και τα έλεγα όλα λάθος..
Ένιωσα το πόδι να αρχίζει να τρίβεται πάνω μου...το γόνατο της στο εσωτερικο μέρος του μηρού μου όπως καθόμουν...
Αυτή συνέχιζε να κοιτάζει το βιβλίο...
"τα λές όλα λάθος! δεν προσέχεις? τσάμπα εξηγούσα πριν?"
Είπε σε ένα κορίτσι να συνεχίσει πισω..
Το πόδι της δεν ξεκωλουσε... και εγω δεν κουνιόμουν..μονο έτρεμα.
Ο διπλανος μου ειχε το Μπλεκ δίπλα απο τα μαθηματικά αλλά δεν του έδωσε σημασία αυτη..
Η κοπελίτσα πισω διάβαζε με όρεξη και της ελεγε συνέχισε...
Ένιωσα την πατούσα της πάνω μου! Ειχε βγάλει τη σαγιονάρα όρθια και είχε λυγίσει το πόδι και με χάιδευε στο μηρο...Νόμιζα ήμουν σε ένα άλλο κόσμο ότι δεν ήταν πραγματικότητα...Το κεφάλι μου έκαιγε..και είχε κατακαυλώσει..
Ένιωθα τον πουτσο μου να συσπαται...
Η άλλη πίσω έκανε παπαδες με τα κλάσματα ενώ η καθηγήτρια κοιτούσε το βιβλίο και δεν έλεγε τίποτα..
Ένιωσα  την άκρη απο τα δάχτυλα του ποδιού της να ακουμπάνε το πουτσο μου και τα κούνησε μερικές φορές...
"Η ταυτότητα της ευκλείδια διαίρεσης είναι 15=..."
Έχυνα κατα κύματα...Στα 12 χρονια της ζωής μου το χυσι μου ήταν πηχτό σαν κόλλα..ένιωσα τα αρχιδια μου να αδειάζουν και το μπλε σορτσάκι μου να γεμίζει μούσκεμα...
Το κατάλαβε..δεν είπε τίποτα...
"Να πάω τουαλέτα?" ..μπουρμουδισα μετα απο μερικά λεπτά..
Μου είπε ένα ξερό ναι, σηκώθηκα και τρεκλίζοντας βγήκα εξω..
Πισω μου η άλλη ακόμα διάβαζε.."ο αριθμητής του τρίτου κλάσματος.."

Πήγα τρέχοντας σπίτι για να αλλάξω σκύβοντας για μη φαίνεται ο τεράστιος χυσο-λεκές..
Δεν γύρισα πίσω να πάρω τα βιβλία και τα πράγματα μου...

Καλά...γιατί δεν την κυνήγησες μετά ???? :sunglasses:
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Σε λάθος εποχή γεννήθηκα τώρα στα σχολεία γίνεται το έλα να δεις…
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
ωραία τα χρονια του σχολειου........κωλόφαρδοι οι πιτσιρικάδες............ :cheesy:
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.691
Πόντοι
4.655

Συνημμένα

  • f049ec57e867c498493c2582a86f369d.jpg
    f049ec57e867c498493c2582a86f369d.jpg
    103,9 KB · Εμφανίσεις: 44

pgmvw

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
297
Like
38
Πόντοι
1
Ποιο το κακό για το οποίο πρέπει να τιμωρηθεί κιόλας? Υποθέτω πως ήταν σύμφωνοι οι μαθητές να λαμβάνουν τις σέξι φωτογραφίες....   
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Καταζητείται από την αστυνομία της πόλης της καθώς ασκήθηκε δίωξη εις βάρος της για αποπλάνηση ανήλικου

Μία 24χρονη δασκάλα γυμνασίου από το Τέξας των ΗΠΑ καταζητείται από την αστυνομία της πόλης της καθώς ασκήθηκε δίωξη εις βάρος της για την αποπλάνηση ενός ανήλικου μαθητή της, ο οποίος μάλιστα φαίνεται πως την άφησε και... έγκυο.

Παρά το γεγονός ότι ένταλμα για τη σύλληψή της έχει εκδοθεί από εχθές, η αστυνομία του Τέξας δεν έχει καταφέρει ακόμα να εντοπίσει τη μελαχρινή «καθηγήτρια του έρωτα» τα καμώματα της οποίας έχουν αναστατώσει την τοπική κοινωνία όπου διαμένει στο Χιούστον.

Σύμφωνα με τα στοιχεία που έχουν γίνει γνωστά μέχρι στιγμής, η 24χρονη δασκάλα γνώρισε - και ερωτεύτηκε - το 13χρονο αγόρι την περασμένη χρονιά στο Γυμνάσιο Stovall, όπου δίδασκε το μάθημα της αγγλικής γλώσσας.

Ο παράνομος δεσμός ξεκίνησε όταν ο 13χρονος έκανε κοπάνα μία μέρα, με αποτέλεσμα η δασκάλα του να επικοινωνήσει μαζί του μέσω Instagram για να τον ρωτήσει γιατί δεν εμφανίστηκε στο σχολείο. Στη συνέχεια, εκείνος ζήτησε το τηλέφωνό της και άρχισαν να συναντιούνται κρυφά, κάνοντας σεξ σε καθημερινή βάση.

Σύμφωνα με τη δικογραφία, το ζευγάρι δεν έκανε ιδιαίτερες προσπάθειες να κρατήσει κρυφό τον έρωτά του. Αρκετοί μαθητές τους είχαν δει να ερωτοτροπούν κοντά στο σχολείο, με αποτέλεσμα η διοίκηση του Γυμνασίου να θέσει σε διαθεσιμότητα την 24χρονη τον Σεπτέμβρη του περασμένου έτους.

Ωστόσο, τα κοινωνικά ταμπού φαίνεται πως δεν αποθάρρυναν το ζευγάρι από το να συνεχίσει να ζει τον έρωτά του. Μάλιστα, φαίνεται πως οι δύο εραστές αποφάσισαν να προχωρήσουν ένα βήμα παραπέρα, φέρνοντας μια καινούργια ζωή στον κόσμο. Κι εδώ ακριβώς εντοπίζεται και η πιο... παράξενη πτυχή της ιστορίας, αφού η οικογένεια του 13χρονου όχι μόνο δεν είναι εξοργισμένη με τη δασκάλα που τον εκμεταλλεύτηκε αλλά στηρίζει την παράξενη σχέση και δηλώνει «ενθουσιασμένη με την έλευση του μωρού».



 

Συνημμένα

  • ImageHandler.jpg
    ImageHandler.jpg
    59,5 KB · Εμφανίσεις: 80

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Το 13χρονο δεν ήξερε τι είχε στο σώβρακο του ακόμα,και μου ήθελε και  :pipa3: :pipa3: χαχαχαχα βρε πως αλλάζουν οι καιροί..!! :o
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
XYΣΤΡΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΑΣΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!Απ τον κωλο κ ολη νυχτα!!!!!!!!!!!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
XYΣΤΡΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΑΣΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!Απ τον κωλο κ ολη νυχτα!!!!!!!!!!!

Μέχρι και τα πόμολα γάμευσε η δασκάλα,δεν θα άφησε τίποτα αυτή!και οι πουτσες απο τα αγάλματα θα λείπανε!!  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Απ όλα τα "σκηνικά" με δασκάλες στο Αμέρικα,καταλαβαίνει εύκολα κανείς ότι όλες τους είναι μουνάρες
και όχι τρίμπαζα με φαβορίτες και γένια,τύπου Λουκά,στο Ελάντα.  :erection:

Εύγε στον 13 χρονο που φάνηκε άξιος.Ένα όπλο τώρα χρειάζεται,να γαμήσει όποιον καταδικάσει τη μουνάρα δασκάλα  :rockon:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.393
Κριτικές
3
Like
3.240
Πόντοι
786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom