Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Εγώ πάντως πιστεύω ότι στο σχολείο από την τρίτη γυμνασίου και μετά θα έπρεπε να υπάρχει μάθημα σεξουαλικής αγωγής για τα αγόρια που θα διδάσκεται από έμπειρες και πρόθυμες μουνάρες καθηγήτριες...  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ πάντως πιστεύω ότι στο σχολείο από την τρίτη γυμνασίου και μετά θα έπρεπε να υπάρχει μάθημα σεξουαλικής αγωγής για τα αγόρια που θα διδάσκεται από έμπειρες και πρόθυμες μουνάρες καθηγήτριες...  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
γτ μονο για τα αγορια???
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
238
Πόντοι
36
Εγώ πάντως πιστεύω ότι στο σχολείο από την τρίτη γυμνασίου και μετά θα έπρεπε να υπάρχει μάθημα σεξουαλικής αγωγής για τα αγόρια που θα διδάσκεται από έμπειρες και πρόθυμες μουνάρες καθηγήτριες...  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

ο καθε μαθητης με την κουκλα του  :grin:

0548238766.jpg


 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
γτ μονο για τα αγορια???
Ε γιατί δε μου κάθεται καλά τώρα τα κοριτσάκια 15 χρονών να τα περιλάβει ένας μαντράχαλος και να τους μαθαίνει πράγματα  :S :S :S :S :S :S
Υποτίθεται ότι σε αυτή την ηλικία πρέπει να τα προστατεύουμε όχι να τα ρίχνουμε στο στόμα του λύκου.Μη μπερδεύεις τώρα,οι άντρες στα 15 είναι ήδη ολόκληρα γομάρια :rockon:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ε γιατί δε μου κάθεται καλά τώρα τα κοριτσάκια 15 χρονών να τα περιλάβει ένας μαντράχαλος και να τους μαθαίνει πράγματα  :S :S :S :S :S :S
Υποτίθεται ότι σε αυτή την ηλικία πρέπει να τα προστατεύουμε όχι να τα ρίχνουμε στο στόμα του λύκου.Μη μπερδεύεις τώρα,οι άντρες στα 15 είναι ήδη ολόκληρα γομάρια :rockon:
Δε θες να μαθεις πως ειναι τα 15 χρονα σημερα!!!  :sunglasses:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δε θες να μαθεις πως ειναι τα 15 χρονα σημερα!!!  :sunglasses:
Ξέρω.Αυτό δε σημαίνει ότι μου αρέσει.Επίσης είναι υγεία να να παίζουν τα 15χρονα με τα 15χρονα.Είναι άρρωστο όμως να παίζει ο μαντραχαλάς με τα 15χρονα  :S :S
Για τα αγόρια είναι διαφορετικό από τη φύση τους είναι πιο άνετοι σε αυτοί την ηλικία.
 

Επισκέπτης
Η δασκάλα αγγλικών που δίδασκε στο λύκειο Stamford των ΗΠΑ, παντρεμένη και μητέρα δυο παιδιών, είχε έρθει αρκετές φορές σε σeξουαλική επαφή με τον νεαρό μαθητή της, σε ώρες μάλιστα…



σχολείου, αναφέρει η Huffington Post.

Όταν ο 18χρονος αποφάσισε να διακόψει τον παράνομο δεσμό εκείνη αντέδρασε έντονα, απειλώντας μάλιστα να τον κόψει στο μάθημα. Η υπόθεση έφτασε στα χέρια της αστυνομίας μετά από καταγγελία ενός σχολικού συμβούλου.

Η 32χρονη δασκάλα μάλιστα είχε προμηθεύσει τον νεαρό και έναν 15χροονο φίλο του, με γυμνές φωτογραφίες της και μαριχουάνα, αναφέρουν οι αρχές.

Αφού παραδόθηκε στις αρχές, τώρα αντιμετωπίζει μεγάλη ποινή φυλάκισης. Η δίκη της θα ξεκινήσει στις 21 Ιουλίου.


]

Σιγα την ειδηση ποσες τετοιες υπαρχουν στην ελλαδα ρε παιδια, εγω ειχα μια καθηγητρια αγγλικων λιγο πανω απο τα αντα δλδ σχεδον ιδια περιπτωση, ηταν ανυπαντρη και τις αρεζε να πηδιεται με τους μαθητες, μια μερα στο μαθημα αρχισα να τις λεω βρωμολογα και αντι να με πεταξει εξω μονο που το μουνι της δεν επιανε το καραπουτανακι  :grin: τελικα δεν την πηδηξα γιατι δεν με αρεζε και πολυ, αλλα παιδια ομως την πηραν αρκετες φορες. Τωρα την πετυχαινω εξω και με λεει να παμε για καφε, φυσικα τρωει ακυρο παλι ασε που πλεον παταει τα 40 και εχει μπαζεψει αρκετα και μαλλον δεν θα βρεθηκε και κανενας μλκ να την παντρευτη  :2funny:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Η δασκάλα αγγλικών που δίδασκε στο λύκειο Stamford των ΗΠΑ, παντρεμένη και μητέρα δυο παιδιών, είχε έρθει αρκετές φορές σε σeξουαλική επαφή με τον νεαρό μαθητή της, σε ώρες μάλιστα…



σχολείου, αναφέρει η Huffington Post.

Όταν ο 18χρονος αποφάσισε να διακόψει τον παράνομο δεσμό εκείνη αντέδρασε έντονα, απειλώντας μάλιστα να τον κόψει στο μάθημα. Η υπόθεση έφτασε στα χέρια της αστυνομίας μετά από καταγγελία ενός σχολικού συμβούλου.

Η 32χρονη δασκάλα μάλιστα είχε προμηθεύσει τον νεαρό και έναν 15χροονο φίλο του, με γυμνές φωτογραφίες της και μαριχουάνα, αναφέρουν οι αρχές.

Αφού παραδόθηκε στις αρχές, τώρα αντιμετωπίζει μεγάλη ποινή φυλάκισης. Η δίκη της θα ξεκινήσει στις 21 Ιουλίου.


]



μονο εδω θελουν εξετασεις γαμωτο  :tickedoff: :tickedoff:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ξέρω.Αυτό δε σημαίνει ότι μου αρέσει.Επίσης είναι υγεία να να παίζουν τα 15χρονα με τα 15χρονα.Είναι άρρωστο όμως να παίζει ο μαντραχαλάς με τα 15χρονα  :S :S
Για τα αγόρια είναι διαφορετικό από τη φύση τους είναι πιο άνετοι σε αυτοί την ηλικία.
Μαλλον το αντιθετο συμβαίνει, γι' αυτο παραπονιομαστε κιολας μετα οτι δεν υπαρχουν αντρες  ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Σιγα την ειδηση ποσες τετοιες υπαρχουν στην ελλαδα ρε παιδια, εγω ειχα μια καθηγητρια αγγλικων λιγο πανω απο τα αντα δλδ σχεδον ιδια περιπτωση, ηταν ανυπαντρη και τις αρεζε να πηδιεται με τους μαθητες, μια μερα στο μαθημα αρχισα να τις λεω βρωμολογα και αντι να με πεταξει εξω μονο που το μουνι της δεν επιανε το καραπουτανακι  :grin: τελικα δεν την πηδηξα γιατι δεν με αρεζε και πολυ, αλλα παιδια ομως την πηραν αρκετες φορες. Τωρα την πετυχαινω εξω και με λεει να παμε για καφε, φυσικα τρωει ακυρο παλι ασε που πλεον παταει τα 40 και εχει μπαζεψει αρκετα και μαλλον δεν θα βρεθηκε και κανενας μλκ να την παντρευτη  :2funny:

URL]]
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μαλλον το αντιθετο συμβαίνει, γι' αυτο παραπονιομαστε κιολας μετα οτι δεν υπαρχουν αντρες  ;)

Αντε γαμήσου ρε ηλίθια. Δε ντρέπεσαι ρε τσουλί να πηγαίνεις με παντρεμένους;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τα κοριτσάκια στα 15 ειναι σχεδόν γυναίκες
Τα αγοράκια ειναι μωρά και παραμένουν για καμία 15ρια χρόνια ακόμα στην καλύτερη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom