Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
τυπε εδω στην ελλαδα το ονειρο μας ηταν να γαμησουμε τους καθηγητες μας με τα θεματα που βαζαν  :grin:
αμα ηταν ονειρο σου να γαμησεις καθηγητη και οχι καθηγητρια να το κοιταξεις μπορει να εισαι πουστης  :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
αμα ηταν ονειρο σου να γαμησεις καθηγητη και οχι καθηγητρια να το κοιταξεις μπορει να εισαι πουστης  :S :S

τυπε καλυτερα να το κοιταξεις εσυ που εισαι καθηγητης  :grin:
και μαλακας,αφου δεν μπορεις να καταλαβεις ενα αστειο  :S
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Εδω στην Ελλαδα μονο εχουμε κατι καθηγητρις μπαζοκλες κομμουνιστριες με γυαλια πατομπουκαλα και φουστες που τους εχουν ξεμεινει απο τα 70'ς
Κατι σαν την Πολα Ρουπα δλδ που απορω τι της βρηκε ο Μαζιωτης! (Θα μου πειτε απο τις περουκες που φοραει ο τυπος φανταζεστε τι γουστο διαθετει...)
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
τυπε καλυτερα να το κοιταξεις εσυ που εισαι καθηγητης  :grin:
και μαλακας,αφου δεν μπορεις να καταλαβεις ενα αστειο  :S
για αστειο το εγραψα και εγω ρε που παρεξηγηθηκες,
σοβαρα βριζω μονο τον τζωννυ64 για το κακο που μας κανει
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Εδω στην Ελλαδα μονο εχουμε κατι καθηγητρις μπαζοκλες κομμουνιστριες με γυαλια πατομπουκαλα και φουστες που τους εχουν ξεμεινει απο τα 70'ς
Κατι σαν την Πολα Ρουπα δλδ που απορω τι της βρηκε ο Μαζιωτης! (Θα μου πειτε απο τις περουκες που φοραει ο τυπος φανταζεστε τι γουστο διαθετει...)
εχει και μικροτερες νεαρες αναπληρωτριε ή μονιμες αλλα επαρχια και το θεμα ειναι πως αν οι ελλεηνιδες ειναι ψιλομυτες Χ1 αυτες επειδη σπουδασαν το παιζουν εξυπνες και απαιτητικες Χ2 και Χ3
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
Εδω στην Ελλαδα μονο εχουμε κατι καθηγητρις μπαζοκλες κομμουνιστριες με γυαλια πατομπουκαλα και φουστες που τους εχουν ξεμεινει απο τα 70'ς
Κατι σαν την Πολα Ρουπα δλδ που απορω τι της βρηκε ο Μαζιωτης! (Θα μου πειτε απο τις περουκες που φοραει ο τυπος φανταζεστε τι γουστο διαθετει...)

τυπε εμεις ειχαμε κατι καλοντυμενες,αλλα ηταν του προπερασμενου αιωνα  :S
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
εγω εχω πηδηξει μονο 3 συναδελφισες απο τα σχολεια η μια ηταν μιλφ και αλλες 2 χοντρες  :headbang:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
για αστειο το εγραψα και εγω ρε που παρεξηγηθηκες,
σοβαρα βριζω μονο τον τζωννυ64 για το κακο που μας κανει

τυπε ξεχασε το,αλλα αγνοεις τις δυο βασικες αρχες του μπου

1.δεν υπαρχουν κλωνοι στο μπου,και

2.στο μπου εχουμε αντρακλες σαν τον λιλα  :S

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=80135.12585]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=80135.12585[/url]
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Εγω δεν προκειται να σχολιασω καθολου, γιατι όταν το εκανα, βρεθηκαν διάφοροι τιμητες της ηθικης που διερρήγνυαν τα ιματια τους. Να τους φορτωθείτε εσεις τωρα.
Γι'αυτο σε γουσταρω τυπε, επειδη ξεχωριζεις απο τα πληθη, απο την πλεμπα. :grin:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
μιλας σοβαρα? τι ψυχολογικα τραυματα να αφησει το σεξ με μια καθηγητρια που ειναι το ονειρο ολων των εφηβων να γαμησουν τις καθηγητριες τους  :uglystupid: ακομη και πιο μετριες να ειναι επειδη ειναι οι καθηγητριες τους σχεδον ολοι οι μαθητες γουσταρουν να γαμησουν καθηγητρια και οταν αυτο το ονειρο τους γινει πραγματικοτητα μου λες οτι μπορει να αφγησει τραυμα??? :S :S
Τυπε η πληρης αναιρεση αυτων που λες και η αποδειξη οτι λες κοινως χαζομαρες επιπεδου "καβλωμενος 14χρονος", βρισκεται μεσα στα ιδια σου τα γραπτα! Και δεν το καταλαβαινεις καν!!! Το μοναδικο σχόλιό μου πανω στο θεμα.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
77775-I-just-threw-up-in-my-mouth-a-r4R3.gif
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Ζουλιάρηδες.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom