Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Άσε φίλε σου λέω την έχω πατήσει μαζί της, μιλάμε για χειλάρες σαν της Παπαρίζου φαντάσου & ίσως & πιο μεγάλες, κάθε φορά που πάω στο κωλόμπαρο που δουλεύει την αρχίζω στα γλωσσόφιλα & χάνομαι, δεν μπορείς να φανταστείς... Και έχει & βυζάρες μεγάλες & στητές χωρίς να έχει παραπάνω κιλά η ρουφιάνα, να είναι ψιλοχοντρή & έτσι... Και τις κλασσικές γωνίες & τα ζυγωματικά που έχουν στο πρόσωπο όλες οι Αλβανίδες & με καβλώνουν πολύ!

τρελενομαι για βυζαρες! μια αλβανεζα που χα γαμισει ειχε μεγαλα βυζια! την εσκισα...πως ειναι αυτη? μελαχρινη? τι φοραει? ξεκωλα? και μενα με καβλωνουν πολυ οι αλβανιδες! ειναι προστυχες, μεγαλες ξεκωλιαρες! μονο τα ντυσιματα τους να δεις καταλαβαινεις........ οι μουναρες τους εξω, οι βυζαρες το ιδιο! τις στρινγκαρες και τις κιλοταρες τους φορα παρτιδα οι καριολες! γιαυτο θα τις ξεκολιαζω οσο μπορω!
παντως μη το καθυστερεις! ψωλιασε τη μαγκα! σκιστην το συντομοτερο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τρελενομαι για βυζαρες! μια αλβανεζα που χα γαμισει ειχε μεγαλα βυζια! την εσκισα...πως ειναι αυτη? μελαχρινη? τι φοραει? ξεκωλα? και μενα με καβλωνουν πολυ οι αλβανιδες! ειναι προστυχες, μεγαλες ξεκωλιαρες! μονο τα ντυσιματα τους να δεις καταλαβαινεις........ οι μουναρες τους εξω, οι βυζαρες το ιδιο! τις στρινγκαρες και τις κιλοταρες τους φορα παρτιδα οι καριολες! γιαυτο θα τις ξεκολιαζω οσο μπορω!
παντως μη το καθυστερεις! ψωλιασε τη μαγκα! σκιστην το συντομοτερο!
ρε φιλε χαλαρωσε λιγο.....μας καυλωσες βραδιατικα..... :sunglasses:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
τρελενομαι για βυζαρες! μια αλβανεζα που χα γαμισει ειχε μεγαλα βυζια! την εσκισα...πως ειναι αυτη? μελαχρινη? τι φοραει? ξεκωλα? και μενα με καβλωνουν πολυ οι αλβανιδες! ειναι προστυχες, μεγαλες ξεκωλιαρες! μονο τα ντυσιματα τους να δεις καταλαβαινεις........ οι μουναρες τους εξω, οι βυζαρες το ιδιο! τις στρινγκαρες και τις κιλοταρες τους φορα παρτιδα οι καριολες! γιαυτο θα τις ξεκολιαζω οσο μπορω!
παντως μη το καθυστερεις! ψωλιασε τη μαγκα! σκιστην το συντομοτερο!

Σκούρο καστανό τα μαλλιά της & φοράει συνέχεια κάτι ντεκολτέ να ζαλίζεσαι & έχει εντελώς λεία επιδερμίδα! Άσε σου λέω εγώ πήγαινα σε κωλόμπαρα χαλαρά για την πλάκα μου & τώρα έχω σκαλώσει μ' αυτή. Έχει κι αυτή τη βλαχιά την αλβανική που με εξιτάρει, ξέρεις αυτό το πρόστυχο. Περίμενε, σου στέλνω φωτογραφία με pm, θα σβήσω μόνο το πρόσωπό της, θ' αφήσω όμως τις χειλάρες... Ούτε καν μπορώ να διανοηθώ πώς θα νιώσω αν με τσιμπουκώσει μ' αυτά τα χείλια! Δες τη photo & πες μου μετά ότι έχω άδικο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Άκυρο μάγκα δυστυχώς δεν μπορώ να στείλω photo μέσω pm... Κι αν την ποστάρω εδώ θα τη σβήσουν οι moderators & θα βρω & τον μπελά μου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μάγκες αρρώστησα πάλι σήμερα. Στο EROTICA στην Αχαρνών Αλβανίδα ονόματι Ρωξάνη με το πιο γαμάτο βυζί που έχω συναντήσει σε όλη τη στριπτιζοκαριέρα μου!!! Η γκόμενα είναι αδύνατη μάλιστα & παρ' όλ' αυτά οι βυζάρες της δεν υπάρχουν!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μήπως παρενέυει σιλικόνη;;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μάγκες αρρώστησα πάλι σήμερα. Στο EROTICA στην Αχαρνών Αλβανίδα ονόματι Ρωξάνη με το πιο γαμάτο βυζί που έχω συναντήσει σε όλη τη στριπτιζοκαριέρα μου!!! Η γκόμενα είναι αδύνατη μάλιστα & παρ' όλ' αυτά οι βυζάρες της δεν υπάρχουν!!!
Παίχτη την έβαλες στα γόνατα σου; Για ψάχνε το πορτοφόλι σου σιγά σιγά
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Μάγκες αρρώστησα πάλι σήμερα. Στο EROTICA στην Αχαρνών Αλβανίδα ονόματι Ρωξάνη με το πιο γαμάτο βυζί που έχω συναντήσει σε όλη τη στριπτιζοκαριέρα μου!!! Η γκόμενα είναι αδύνατη μάλιστα & παρ' όλ' αυτά οι βυζάρες της δεν υπάρχουν!!!

Προσέφερε φραπέ ή κάποια επιπλέον υπηρεσία ή απλώς φάτε μάτια ψάρια :idiot: :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ΦΥΣΙΚΟ 100%!!! Και μάλιστα βαρύ! Σας λέω έπαθα την πλάκα μου. Μάλιστα όταν της έκανα κοπλιμέντο γι' αυτό μου λέει "και που να τα δεις πώς γίνονται όταν έχω περίοδο που τουμπανιάζουν"! Πραγματικά αξίζει μια δοκιμή, πηγαίνετε & θα με θυμηθείτε! Για εξτραδάκια του στυλ φραπέ κ.τ.λπ. δεν ξέρω γιατί εγώ την πήρα απλό χορό, όχι prive. Αλλά για το συγκεκριμένο ίδρυμα σχεδόν το αποκλείω να παίζει, όσοι γνωρίζουν το EROTICA καταλαβαίνουν τί εννοώ. Βέβαια μπορεί γενικά να κάνει πολύ καλό prive άνευ φραπέ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μάγκες αρρώστησα πάλι σήμερα. Στο EROTICA στην Αχαρνών Αλβανίδα ονόματι Ρωξάνη με το πιο γαμάτο βυζί που έχω συναντήσει σε όλη τη στριπτιζοκαριέρα μου!!! Η γκόμενα είναι αδύνατη μάλιστα & παρ' όλ' αυτά οι βυζάρες της δεν υπάρχουν!!!
τι δεν υπαρχουν ρε,αφου λες οτι ειχε γαματο βυζι.εκτος και αν εισαι κανα 13χρονο που ιιοθετει την καθε μαλακια φραση που ακουει στην τηλεοραση.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
τι δεν υπαρχουν ρε,αφου λες οτι ειχε γαματο βυζι.εκτος και αν εισαι κανα 13χρονο που ιιοθετει την καθε μαλακια φραση που ακουει στην τηλεοραση.

Καλώς τον κομπλεξικό, έχουμε πολλούς τέτοιους σ' αυτό το site. Κατ' αρχάς είμαι 26. Όσο για τη φράση που είπα τί δεν κατάλαβες; Γιατί αν κρίνω απ' τους προλαλήσαντες μάλλον είσαι κι ο μόνος που δεν κατάλαβε τί είπα...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μαγκες σε λιγα χρονια θα υπαρχουν σχεδον ΜΟΝΟ Αλβανιδες νέες.
Αρα προπονηθειτε απο τωρα .
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
αλλες ναι αλλες οχι!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μάγκες σήμερα μιλούσα στο τηλέφωνο με ένα φίλο μου που είναι αρραβωνιασμένος με μουνάρα 27χρονη Αλβανίδα & μου έλεγε ότι είχαν βγει οι δυο τους & είχε έρθει & η 25χρονη αδερφή της αρραβωνιαστικιάς του & οι δύο αδερφές του ζήτησαν την άδεια να φιληθούν στο στόμα μπροστά του (!!!) Μετά από λίγη ώρα μου είπε ότι η μικρότερη αδερφή μιλούσε στο τηλέφωνο με κάποιον & του έλεγε "Όταν βρεθούμε θέλω να με χύσεις στη μάπα" & άλλα τέτοια... ΚΑΒΛΕΣ!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μάγκες σήμερα μιλούσα στο τηλέφωνο με ένα φίλο μου που είναι αρραβωνιασμένος με μουνάρα 27χρονη Αλβανίδα & μου έλεγε ότι είχαν βγει οι δυο τους & είχε έρθει & η 25χρονη αδερφή της αρραβωνιαστικιάς του & οι δύο αδερφές του ζήτησαν την άδεια να φιληθούν στο στόμα μπροστά του (!!!) Μετά από λίγη ώρα μου είπε ότι η μικρότερη αδερφή μιλούσε στο τηλέφωνο με κάποιον & του έλεγε "Όταν βρεθούμε θέλω να με χύσεις στη μάπα" & άλλα τέτοια... ΚΑΒΛΕΣ!!!
:o :o :o :o


παντως γενικα καποιες που βλεπω να δουλευουν σε μαγαζια ακομη και σε απλες δουλειες πχ τυροπιταδικα,σουβλατζιδικα κλπ παρατηρω οτι ειναι στην τριχα,βαμμενες παντα και γενικα ειναι καλα καυλιδια.... :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
:o :o :o :o


παντως γενικα καποιες που βλεπω να δουλευουν σε μαγαζια ακομη και σε απλες δουλειες πχ τυροπιταδικα,σουβλατζιδικα κλπ παρατηρω οτι ειναι στην τριχα,βαμμενες παντα και γενικα ειναι καλα καυλιδια.... :2funny:

Άσε συναγωνιστή με καβλώνουν πολύ οι πουτάνες, έχουν μια "βρωμιά" που με εξιτάρει!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
κανουν και καλη σπανακοπιτα,
αλλα να μεινει μεταξυ μας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom