Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαααααααααααααααααααα έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςς
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τα πιο πολλά θέματα που περιέχουν ανάλογες ερωτήσεις-απορίες-διαπιστώσεις θα μπορούσαν να έχουν σαν απαντήσεις:
1)Ναι
2)Όχι
3)Δεν ξέρω
4)Στα αρχίδια μας
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Φυσικά και δεν υπάρχει κανόνας. Πάντως εγώ λόγω μιας αλβανίδας, έχω αραιώσει τα CT και με τη γυναίκα μου...
Με ξεζουμίζει η αλβανίδα :pipa1: :fuck2: :rockon:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Μεγαλες ξεκωλιαρες παντως....
Ακομα και στο ντυσιμο.... προχτες παλι πετυχα μια με... ενα μινι η μουναρα της ολη εξω! καθοταν και σε καλο ..οπτικο πεδιο απο μενα, χορτασε το ματι μου! κιλοτακι ροζ κι αυτη (τρελενομαι για ροζ και κοκκινη κιλοτα στη γυναικα!) σατεν ... ποδαρες ασπρες και τακουναρα μαυρη (φετιχ μου!) . με πεθανε η ξεκωλιαρα...δυστυχως δε γαμισα γιατι ηταν αλλου αυτη αλλα χορτασε το ματι....

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Εγώ συνεχίζω να θέλω να γαμήσω μια Αλβανίδα σε κωλόμπαρο της περιοχής μου με ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ τσιμπουκόχειλα & τρελούς βύζους, ένα έκφυλο πράγμα & δε μου κάθεται :headbang: :headbang: :headbang: Για να γαμήσεις σε κωλόμπαρο στην Αθήνα πρέπει ή κωλόφαρδος να είσαι ή να ξοδέψεις τα άπειρα λεφτά  :(
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Σε λιγα χρονια θα ειναι τοσες πολλες οι Αλβανιδες ,που τελικα το προβλημα θα ειναι ...να μην τις  γαμας !
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Εγώ συνεχίζω να θέλω να γαμήσω μια Αλβανίδα σε κωλόμπαρο της περιοχής μου με ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ τσιμπουκόχειλα & τρελούς βύζους, ένα έκφυλο πράγμα & δε μου κάθεται :headbang: :headbang: :headbang: Για να γαμήσεις σε κωλόμπαρο στην Αθήνα πρέπει ή κωλόφαρδος να είσαι ή να ξοδέψεις τα άπειρα λεφτά  :(

:thumbsup: :thumbsup:Μαζί σου Womanaholic,εμένα ευτυχώς μου έκατσε η αλβανίδα που ήθελα :sunglasses: και μάλιστα την τελευταία φορά που την πήρα :pipa1: :knockinb: τα σκάγια μου έφτασαν μέχρι τα μαλλιά χωρίς να διαμαρτυρηθεί :2funny:.Οι καλύτερες πουτάνες σου λέω :grin: :grin:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
ετσι ακριβως! μεγαλες ξεκωλιαρες! πουταναρες...και στο  ντυσιμο και στο κρεβατι και σε ολα! προστυχα μουνια! οταν μου καθεται παντως καποια δε το σκεφτομαι καν! τις τιμω..δεοντως!

μονο απο το ντυσιμο καταλαβαινεις για τι καριολες προκειται! σα να σου λενε , σκισε με! εγω ειδικα που εχω φετιχ με τα μινι τα τακουνια και τα δαντελενια κιλοτακια την εχω καταβρει!
παντως στο κρεβατι ειναι φωτια! τουλαχιστον αυτες που γαμισα εγω !!!

 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.781
Πόντοι
4.655
ακουω τους καβλωμενους εδω μεσα και συμφωνω απολυτα. Στη τελικη, ετσι πρεπει να ειναι οταν πεφτει πουτσιδακος. Να δειχνει η γκομενα οτι το γουσταρει....τωρα αν αυτο εχει σχεση με το οτι ειναι αλβανιδες η' ελληνιδες η' ουγγαρεζες δεν νομιζω...αμα κατσει η χημεια ο πουτσος βγαινει παντα καλος

Π
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
μεγαλη καβλα το αλβανικο μουνι...ειδικα οταν εχουν και το καταμαυρο τριγωνακι....
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Και στο κατω κατω αντρες ειμαστε, χρεος μας ειναι να γαμαμε οτι θηλυκο κινειται ;)
To μουνι και η τρυπα δεν εχουν εθνικοτητα... Ξεμουνιασμα και ξεκολιασμα ειναι η δουλεια μας! Αυτο ειναι που θελουν κι αυτες....
Κι αυτη ειναι η δουλεια του αντρα!

Υ.Γ> Τρελενομαι να γλειφω μαυρες μουνοτριχες!
Εκκληση σε οσες γυναικες διαβαζουν! Μη το ξυριζετε τελειως σα να ειστε 9 χρονων!!! Αφηστε εστω ενα σχηματακι! ;)
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Εγώ συνεχίζω να θέλω να γαμήσω μια Αλβανίδα σε κωλόμπαρο της περιοχής μου με ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ τσιμπουκόχειλα & τρελούς βύζους, ένα έκφυλο πράγμα & δε μου κάθεται :headbang: :headbang: :headbang: Για να γαμήσεις σε κωλόμπαρο στην Αθήνα πρέπει ή κωλόφαρδος να είσαι ή να ξοδέψεις τα άπειρα λεφτά  :(

Σκιστην μαγκα! Ξεκολιασε την κανονικα! ουτε να το σκεφτεσαι....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Υ.Γ> Τρελενομαι να γλειφω μαυρες μουνοτριχες!
Εκκληση σε οσες γυναικες διαβαζουν! Μη το ξυριζετε τελειως σα να ειστε 9 χρονων!!! Αφηστε εστω ενα σχηματακι! ;)
:rockon: :rockon: :rockon:
Έχουμε κοινά γούστα παίχτη, και σε αυτό και στις αλμπανίντες  :rockon:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon:
Έχουμε κοινά γούστα παίχτη, και σε αυτό και στις αλμπανίντες  :rockon:

χαιρομαι φιλε συναγωνιστη :) εσυ με καταλαβαινεις!!! πολυ σπανια βρισκω πια μουνακι που να εχει ενα σχηματακι, εστω γραμμουλα, τριγωνακι η λωριδα! τρελενομαι να γλυφω τη μουνοτριχα! γιαυτο οταν βρηκα την αλβανεζα και μου χε το τριγωνακι το καταμαυρο το ...τιμησα δεοντως ;)) επισης τρελενομαι για ροζ και κοκκινα κιλοτακια δαντελενια ειδικα, και οι ξεκωλιαρες και οι 2 οι αλλες οι αλβανεζες τα φοραγαν και τα χαν πεταξει κι εξω με τα μινι που φορουσαν!!!

ειπαμε να το ξυριζουν το μουνακι τους , να εναι καθαρες εννοειται, αλλα οχι σαν παιδακια 9-10 χρονων..... οχι τελειως!
παντως με τις αλβανιδες την εχω καταβρει! ειναι και μελαχρινες σχεδον ολες , καυλα μεγαλη σου λεω!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Σκιστην μαγκα! Ξεκολιασε την κανονικα! ουτε να το σκεφτεσαι....

Άσε φίλε σου λέω την έχω πατήσει μαζί της, μιλάμε για χειλάρες σαν της Παπαρίζου φαντάσου & ίσως & πιο μεγάλες, κάθε φορά που πάω στο κωλόμπαρο που δουλεύει την αρχίζω στα γλωσσόφιλα & χάνομαι, δεν μπορείς να φανταστείς... Και έχει & βυζάρες μεγάλες & στητές χωρίς να έχει παραπάνω κιλά η ρουφιάνα, να είναι ψιλοχοντρή & έτσι... Και τις κλασσικές γωνίες & τα ζυγωματικά που έχουν στο πρόσωπο όλες οι Αλβανίδες & με καβλώνουν πολύ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom