Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
370
Κριτικές
2
Like
383
Πόντοι
21

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.489
Like
47.936
Πόντοι
6.756
Ναι στην Ολλανδία οταν ημουν απο τον Λίβανο που είναι το περίεργο?
με το ζορι εχεις ερθει Αθηνα σε καροτσα φορτηγου ρε μαλακα τι Ολλανδια και Λιβανο μας τσαμπουνας Λασουφινακο;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
15
Like
12.252
Πόντοι
3.246
Στο δίλημμα ψηφίζω Αλβανίδα, παρά τη σιχαμερή Ελλεηνιδα που καταδυναστεύει τον Έλληνα άνδρα. :rockon:Ακόμα και οι μεγαλωμένες στην Ελλάδα Αλβανίδες, ενώ θα περίμενε κανείς να είναι το ίδιο (μιας και στην πραγματικότητα στα Ελληνικά σκέφτονται) υπάρχει συνήθως διαφορά. Από προσωπική εμπειρία οι Αλβανίδες κουβαλάνε μεν το κόμπλεξ της καταγωγής τους, όμως συνήθως προσπαθούν να προοδεύουν για να ξεχωρίσουν. Αυτό δεν αποκλείει ότι υπάρχουν σκουπίδια, αλλά αυτά είναι συνήθως αρσενικού γένους. Επίσης, τα δίνουν όλα στο κρεβάτι :zfuck: ώστε να δείχνουν υπεροχή έναντι της βρωμερης και άχρηστης Ελλεηνιδας. Οπότε δαγκωτο σε Αλβανίδες μεγαλωμένες εδώ! :rockon:
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
574
Κριτικές
1
Like
1.090
Πόντοι
206
Είναι τελείως διαφορετική φυλή, με διαφορετικές πολιτισμικές αξίες, ήθη και νοοτροπία. Όταν υπάρχει πολιτισμικό χάσμα οι σχέσεις και κατ' επέκταση οι γάμοι αποτυγχάνουν. Εν τω μεταξύ τριάντα χρόνια στην Ελλάδα οι Αλβανοί δεν αφομοιώθηκαν από τους Έλληνες. Παρέμειναν Αλβανοί. Αρκετές φορές μου κόλλησε Αλβανίδα αλλά την απέρριψα. Δεν έχουν μέλλον τέτοιες σχέσεις λόγω πολιτισμικού χάσματος. Απλό είναι.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.598
Like
7.681
Πόντοι
2.306
Γυναικα που ντρεπεται να πει απο που ειναι η καταγωγη της.. φανταστειτε ποσο κατωτερη αισθανεται.
Η γυναίκα πρέπει να νιώθει κατώτερη για να υποταχτεί στον άντρα. Εκτός αν ο άντρας είναι ο Τσαντ του τοπ 5%
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.598
Like
7.681
Πόντοι
2.306
Βλέπω ότι οι ελλεηνιδες το γύρισαν.

Τύποι μου σας καταλαβαίνω. Μέχρι το 2018 είχα δυο εμπειριες με αλβανεζες. Μια που ήταν δυνατή , και ίσως άξιζε για κάτι παραπάνω αλλα, ήμουν μικρός και δεν ήξερα , δε μαρεσε πως ήταν Αλβανίδα (φάουλ μου γιατί ήταν όντως καλή κοπέλα) , μεγαλωμένη Αλβανία.

Μετά , που πέρασα το κόμπλεξ , γνώρισα μια , το 18 , γεννημένη Ελλάδα , η οποία ήταν χειρότερη από ελλεινιδα. Σιχαμένη τελείως. Όποτε τις είχα του πεταματού.


Μετά γνώρισα και άλλες στο εξωτερικό, γεννημένες μεγαλωμένες Αλβανία και κατάλαβα ποσο βούρκος είναι ότι υπάρχει σε γυναίκα και μεγαλώνει στο αγαμισταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.598
Like
7.681
Πόντοι
2.306
Screenshot_20240630_120557.jpg
Screenshot_20240630_120536.jpg
Στείλε λινκ Ζανουλη
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.362
Like
2.479
Πόντοι
456
Ελα γινεσαι τσογλανος.
Οι ελληνιδες ειναι δύσκολες αρεσει δεν αρεσει...εδω οι άντρες προτιμούν αλβανιδες ξεκάθαρα και τα νουμερα μιλάνε,κανονικα δεν έπρεπε ουτε κοντα να κυμαινονται τα νούμερα αλλα να ειναι με μεγαλη διάφορα μπροστά οι ελληνιδες.
Καλησπέρα Ανεστάκο Ζαν.

Έχεις κάτι κοινό με τον Λιντερ (πέραν της απεριόριστης βλακείας σας):
Μισείτε τις Ελληνίδες.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.598
Like
7.681
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα Ανεστάκο Ζαν.

Έχεις κάτι κοινό με τον Λιντερ (πέραν της απεριόριστης βλακείας σας):
Μισείτε τις Ελληνίδες.
Ναι ρε τους μαλακες. Δε σέβονται τη χώρα που τους ταΐζει.

Ενώ εγώ τις μισώ όλες και δεν κάνω διακρίσεις
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.362
Like
2.479
Πόντοι
456

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.778
Κριτικές
10
Like
2.182
Πόντοι
3.187
Ναι μωρε οι σκατοελλεινιδες είναι πιο ωραίες..κόψε τα ναρκωτικά..οι αλβανίδες τις γαμανε τις ελλεινιδες σε κορμί φάτσα και νοικυρες και εργατικοτητα..οι ελλεινιδες είναι απλά άχρηστες σε όλα..
Καλά φίλε, γελάω με αυτά που λες.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
15
Like
12.252
Πόντοι
3.246
Βλέπω ότι οι ελλεηνιδες το γύρισαν.

Τύποι μου σας καταλαβαίνω. Μέχρι το 2018 είχα δυο εμπειριες με αλβανεζες. Μια που ήταν δυνατή , και ίσως άξιζε για κάτι παραπάνω αλλα, ήμουν μικρός και δεν ήξερα , δε μαρεσε πως ήταν Αλβανίδα (φάουλ μου γιατί ήταν όντως καλή κοπέλα) , μεγαλωμένη Αλβανία.

Μετά , που πέρασα το κόμπλεξ , γνώρισα μια , το 18 , γεννημένη Ελλάδα , η οποία ήταν χειρότερη από ελλεινιδα. Σιχαμένη τελείως. Όποτε τις είχα του πεταματού.


Μετά γνώρισα και άλλες στο εξωτερικό, γεννημένες μεγαλωμένες Αλβανία και κατάλαβα ποσο βούρκος είναι ότι υπάρχει σε γυναίκα και μεγαλώνει στο αγαμισταν
Συμφωνώ ότι υπάρχουν σκουπίδια Αλβανίδες μεγαλωμένες εδώ. Άρα, μιλάμε για πλήρη αφομοίωση του Ελλεηνιδισμου, κάτι που ενδεχομένως δεν θα συνέβαινε αν η ίδια κοπέλα είχε μεγαλώσει στην Αλβανία. :hi:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.605
Κριτικές
21
Like
10.208
Πόντοι
3.346

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.267
Κριτικές
2
Like
16.720
Πόντοι
3.556
Οι αλβανιδες ειναι για σπιτι και για οικογενεια οι περισσότερες.
Μην το βλέπεται το θεμα εθνικιστικά αλλα προσωπικα.
Ενας μεσος ελληνας στον εγγαμο βιο του θα περασει καλυτερα με αλβανιδα παρα με ελληνιδα
κάπως έτσι είναι όπως το λες και η εξήγηση είναι ότι οι αλβανίδες υπέφεραν στερήσεις κ άθλια ζωή λόγω κομμουνισμού
ενώ οι ελληνίδες ζήσανε με ανέσεις ,ανέμελες να ζητάνε όλο κ περισσότερα ...
Αυτά περνάνε από γενιά σε γενιά γι αυτό οι αλβανίδες είναι προσγειωμένες κ συντηρητικές
Βέβαια οι επόμενες γενιές που μεγαλώνουνε εδώ θα αφομοιωθούν πλήρως στην νοοτροπία των ελληνίδων..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom