Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 784
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (14 μέλη και 48 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.459
Like
16.483
Πόντοι
2.256
Στη γειτονιά μου πάντως οι περισσότερες από αυτές είναι κόλαση!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προτιμω τις ψηλοτερες..αλλα ενταξει δεν θα πω και οχι σε μια ομορφη κοντη.
Οι περισσότεροι θα θέλαν μια πιο ψηλή! Αλλά είναι λουκουμά κια οι άλλες!
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Μεσος ορος υψος ελληνιδας 1.65 αλβανιδας 1.62.
Κατα μεσο ορο ειναι 3 εκ πιο κοντες απο τις ελληνιδες.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Screenshot_20240630_120557.jpg
Screenshot_20240630_120536.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.144
Like
16.922
Πόντοι
3.656
Μεσος ορος υψος ελληνιδας 1.65 αλβανιδας 1.62.
Κατα μεσο ορο ειναι 3 εκ πιο κοντες απο τις ελληνιδες.
Για τους μέσους όρους ... ένας καθηγητής μου .... έλεγε ότι δεν αντιστοιχούν σε υπαρκτά άτομα.

Φαντάσου έλεγε, ο Ωνάσης, να καταγόταν από ένα χωριό με 500 ζητιάνους.
Το μέσο εισόδημα, θα ήταν 5πλάσιο ενός μεγαλοδικηγόρου ή καρδιοχειρουργού.

Αλλά δεν θα είχες 500 καρδιοχειρουργούς.
Θα είχες τον Ωνάση και 500 ΖΗΤΙΑΝΟΥΣ.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Αλλα οι ελληνιδες εχουν πιο πολλα κιλα με λιγα λογια ειναι και πιο χοντρες και σε σχεση με τις πολωνες πιο πανω που ειναι 2 κιλα μ.ο πιο αδύνατες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για τους μέσους όρους ... ένας καθηγητής μου .... έλεγε ότι δεν αντιστοιχούν σε υπαρκτά άτομα.

Φαντάσου έλεγε, ο Ωνάσης, να καταγόταν από ένα χωριό με 500 ζητιάνους.
Το μέσο εισόδημα, θα ήταν 5πλάσιο ενός μεγαλοδικηγόρου ή καρδιοχειρουργού.

Αλλά δεν θα είχες 500 καρδιοχειρουργούς.
Θα είχες τον Ωνάση και 500 ΖΗΤΙΑΝΟΥΣ.
Ναι οταν εχεις μικρο δειγμα ισχυει τα νούμερα αλλαζουν
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
126
Like
21.884
Πόντοι
28.900
Ελα ρε φιλε που βλεπουν το κακο πρόσωπο της ζωης...
Νομιζεις οτι της νοιαζει?.ολες πανε για χορηγό και για ευκολο χρημα αν της δεις.
Δεν είναι τυχαιο που το 90% των κοριτσιων 25-40 κοιτανε φορλογικη δήλωση και ε9
Ναι ισχυει οτι η γαμωκυβερνηση η φτώχεια γαμησε 3 με 4 γεννιες και θα συνεχισει ακομα χειρότερα αλλα να τα αποτέλεσματα.
Αντρες που δενε έχουν καλη δουλειά και λεφτα να τους τρώει η αγαμια και τα λιγα λεφτουλια τους τα μπουρδελα οσοι εχουν λεφτα γαμανε την αφρόκρεμα, επισης οι ελλεινιδες λογω της φτώχειας των καταστάσεων και ξερουν οτι με το σπαθι τους δεν θα μπορεσουν να προοδευσουν εγιναν ολες γκολντ νυιγκερς και συμφεροντολογες και να πως εχει γινει η κατάσταση και εχει διαμορφωθει.
Αν οικονομικα ηταν αλλιως τα πράγματα ούτε οι λεφταδες θα ειχαν την αφρόκρεμα ούτε οι γκόμενες θα κοίταγαν το χρημα να πιαστουν.
Όχι φίλε δεν ισχύει αυτό που λες. Δεν κοιτάνε όλες πόσα χρήμα βγάζει ένας τύπος. Αυτό που κοιτάνε είναι να έχει κάποιος μια σταθερή δουλειά, όχι αν βγάζει 1000 ευρώ ή 1500. Δεν είναι η μέση Ελληνίδα πουτάνα. Θέλει να έχει μια ασφάλεια, αλλά όχι να κάνει την ζωή μιας βασίλισσας. Εγώ είναι ο μέσος Έλληνας πολίτης, που έχω μια δουλειά σε μια εταιρία, όταν τα βρήκαμε με την γυναίκα μου έβγαζα 1100 το μήνα και η γυναίκα μου με το ζόρι έφτανε τα 800 ευρώ, γιατί τα βρήκαμε;;;
Δηλαδή εγώ ήμουν τεφαρίκι;;;
Για αυτό σου λέω δεν ισχύει αυτό που λες. Ναι υπάρχουν κάποιες Ελληνίδες που κοιτάνε το background, αλλά όχι η πλειοψηφία, οι πιο πολλές κοιτάνε αν μπορούν να συμβιώσουν με τον άλλον και να έχει μια σταθερή δουλειά.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
126
Like
21.884
Πόντοι
28.900
Αυτή τη στιγμή οι Αλβανεζες 83 ψήφους η Ελληνίδες 86.
Πήρε βραχεία κεφαλή το εγχώριο προϊόν!!!
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Όχι φίλε δεν ισχύει αυτό που λες. Δεν κοιτάνε όλες πόσα χρήμα βγάζει ένας τύπος. Αυτό που κοιτάνε είναι να έχει κάποιος μια σταθερή δουλειά, όχι αν βγάζει 1000 ευρώ ή 1500. Δεν είναι η μέση Ελληνίδα πουτάνα. Θέλει να έχει μια ασφάλεια, αλλά όχι να κάνει την ζωή μιας βασίλισσας. Εγώ είναι ο μέσος Έλληνας πολίτης, που έχω μια δουλειά σε μια εταιρία, όταν τα βρήκαμε με την γυναίκα μου έβγαζα 1100 το μήνα και η γυναίκα μου με το ζόρι έφτανε τα 800 ευρώ, γιατί τα βρήκαμε;;;
Δηλαδή εγώ ήμουν τεφαρίκι;;;
Για αυτό σου λέω δεν ισχύει αυτό που λες. Ναι υπάρχουν κάποιες Ελληνίδες που κοιτάνε το background, αλλά όχι η πλειοψηφία, οι πιο πολλές κοιτάνε αν μπορούν να συμβιώσουν με τον άλλον και να έχει μια σταθερή δουλειά.
Οι ελληνιδες κοιτανε το χρημα,χωρις δουλειά και χρημα ελληνιδα δεν καθεται παρτε το χαμπάρι.
Φταίει η κυβέρνηση και η κατάσταση που επικρατει στη χωρα μιας και ολες ξέρουν οτι με το σπαθι τους δεν πρόκειται να αποκτήσουν λεφτα οποτε ο χορηγος ειναι μια εύρεση στο να λυθεί το πρόβλημα.
Στους άντρες τωρα ο μεσος ελλην δεν βρίσκει δουλειά η ειναι χαμηλομισθος τοτε ελληνιδα δεν εχει εκτος και αν παρει καμια πλέμπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή τη στιγμή οι Αλβανεζες 83 ψήφους η Ελληνίδες 86.
Πήρε βραχεία κεφαλή το εγχώριο προϊόν!!!
Παμε αλβανιδες δυνατα...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
126
Like
21.884
Πόντοι
28.900
Οι ελληνιδες κοιτανε το χρημα,χωρις δουλειά και χρημα ελληνιδα δεν καθεται παρτε το χαμπάρι.
Φταίει η κυβέρνηση και η κατάσταση που επικρατει στη χωρα μιας και ολες ξέρουν οτι με το σπαθι τους δεν πρόκειται να αποκτήσουν λεφτα οποτε ο χορηγος ειναι μια εύρεση στο να λυθεί το πρόβλημα.
Στους άντρες τωρα ο μεσος ελλην δεν βρίσκει δουλειά η ειναι χαμηλομισθος τοτε ελληνιδα δεν εχει εκτος και αν παρει καμια πλέμπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Άμα δεν έχεις δουλειά και φράγκα στην άκρη, θα σου κάτσει Αλβανιδα;;;
Ωραία αστεία λες. Ειδικά άμα εργάζεται η Αλβανιδα, δεν θα γυρίσει, ούτε να σε κοιτάξει, όπως και η Ελληνίδα.


Παμε αλβανιδες δυνατα...
Εγώ είμαι με τις Ελληνίδες!!!
Πάμε Ελληνίδες δυνατά...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Άμα δεν έχεις δουλειά και φράγκα στην άκρη, θα σου κάτσει Αλβανιδα;;;
Ωραία αστεία λες. Ειδικά άμα εργάζεται η Αλβανιδα, δεν θα γυρίσει, ούτε να σε κοιτάξει, όπως και η Ελληνίδα.



Εγώ είμαι με τις Ελληνίδες!!!
Πάμε Ελληνίδες δυνατά...
Γαμω τις ελληνιδες
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
126
Like
21.884
Πόντοι
28.900
Γαμω τις ελληνιδες
Κατάλαβα...ή Αλβανός είσαι που σε γράφανε στα αρχιδια τους οι Ελληνίδες και βγάζεις χολή για τις Ελληνίδες ή Έλληνας που πάλι σε γράφανε οι Ελληνίδες και το έχεις ρίξει στις Αλβανιδες, μπας και γαμισεις καμιά γκομενα, αλλά μάλλον με τον πουτσο στο χέρι έχεις μείνει γιατί και οι Αλβανεζες έχουν γούστο και σε κάνουν πέρα.

Με αυτά που γράφεις, τι περιμένεις να σου πούμε...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.476
Κριτικές
103
Like
48.714
Πόντοι
21.661
Κατάλαβα...ή Αλβανός είσαι που σε γράφανε στα αρχιδια τους οι Ελληνίδες και βγάζεις χολή για τις Ελληνίδες ή Έλληνας που πάλι σε γράφανε οι Ελληνίδες και το έχεις ρίξει στις Αλβανιδες, μπας και γαμισεις καμιά γκομενα, αλλά μάλλον με τον πουτσο στο χέρι έχεις μείνει γιατί και οι Αλβανεζες έχουν γούστο και σε κάνουν πέρα.

Με αυτά που γράφεις, τι περιμένεις να σου πούμε...
μου αρεσει που πας να κανεις κουβεντα, εφοσων εχεις διαβασει τις βλακειες που γραφει (με ολα τα κλωνοπροφιλ εννοειται).
εκτος απο στραπονοπουστρακι, ειναι και ηλιθιος με περικεφαλαια :2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
457
Κριτικές
2
Like
447
Πόντοι
21
Κατάλαβα...ή Αλβανός είσαι που σε γράφανε στα αρχιδια τους οι Ελληνίδες και βγάζεις χολή για τις Ελληνίδες ή Έλληνας που πάλι σε γράφανε οι Ελληνίδες και το έχεις ρίξει στις Αλβανιδες, μπας και γαμισεις καμιά γκομενα, αλλά μάλλον με τον πουτσο στο χέρι έχεις μείνει γιατί και οι Αλβανεζες έχουν γούστο και σε κάνουν πέρα.

Με αυτά που γράφεις, τι περιμένεις να σου πούμε...
Πολιτης του κόσμου ειμαι παρα Έλληνας.με τις ελλεινιδες δεν ειχα καλες εμπειρίες ενω με αλβανιδα τη καλύτερη οπωε με πολωνεζα αραβισα ουκρανη..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μου αρεσει που πας να κανεις κουβεντα, εφοσων εχεις διαβασει τις βλακειες που γραφει (με ολα τα κλωνοπροφιλ εννοειται).
εκτος απο στραπονοπουστρακι, ειναι και ηλιθιος με περικεφαλαια :2funny::2funny::2funny:
Πηγαινε πλυσου μυριζεις
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
126
Like
21.884
Πόντοι
28.900
Πολιτης του κόσμου ειμαι παρα Έλληνας.με τις ελλεινιδες δεν ειχα καλες εμπειρίες ενω με αλβανιδα τη καλύτερη οπωε με πολωνεζα αραβισα ουκρανη..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Αραβισα;;;
Σου κάθισε γυναίκα από την Αραβία;;;
Λες που λες μαλακιες, αλλά εσύ το τερμάτισες!!!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
5
Like
6.755
Πόντοι
2.306

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.302
Like
2.029
Πόντοι
456
Για τους μέσους όρους ... ένας καθηγητής μου .... έλεγε ότι δεν αντιστοιχούν σε υπαρκτά άτομα.

Φαντάσου έλεγε, ο Ωνάσης, να καταγόταν από ένα χωριό με 500 ζητιάνους.
Το μέσο εισόδημα, θα ήταν 5πλάσιο ενός μεγαλοδικηγόρου ή καρδιοχειρουργού.

Αλλά δεν θα είχες 500 καρδιοχειρουργούς.
Θα είχες τον Ωνάση και 500 ΖΗΤΙΑΝΟΥΣ.
Αν το μέγεθος του δείγματος είναι μεγάλο, τότε βγάζεις μια χαρά συμπεράσματα.Αν πάλι έχεις μικρό δείγμα, μπορείς να βγάλεις εκτός τους outliers, τους πάμπτωχους και τον Ωνάση δηλαδή.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.476
Κριτικές
103
Like
48.714
Πόντοι
21.661

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
5
Like
6.755
Πόντοι
2.306
Για τους μέσους όρους ... ένας καθηγητής μου .... έλεγε ότι δεν αντιστοιχούν σε υπαρκτά άτομα.

Φαντάσου έλεγε, ο Ωνάσης, να καταγόταν από ένα χωριό με 500 ζητιάνους.
Το μέσο εισόδημα, θα ήταν 5πλάσιο ενός μεγαλοδικηγόρου ή καρδιοχειρουργού.

Αλλά δεν θα είχες 500 καρδιοχειρουργούς.
Θα είχες τον Ωνάση και 500 ΖΗΤΙΑΝΟΥΣ.
ΤΕΛΗΣ, ΥΠΈΡΟΧΟΣ ΟΠΩΣ ΚΙ Ο ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΟΣ ΤΟΥ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom