Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 779
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (13 μέλη και 45 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.201
Πόντοι
456
Ναι αμα φτασεις αφρικη μπορει να δεις και μαυρη :confused: Ξερω τουλαχιστον καμια δεκαρια αλβανιδες που μεγαλωσαν εδω.. η 8 μελαμψες.. ειδικα κανα δυο, γυφτισες κανονικες.
Αλβανος μου ελεγε οτι σε πολλες περιοχες της αλβανιας ειναι γεματο γυφτοαλβανους.
Οι βορειηπειρωτισες συνήθως είναι πιο μαυρεςμμκαι όσες είναι από νότια Αλβανία..από Τίρανα και πάνω είναι λευκό δέρμα και καστανό μαλλι..Σκόδρα πουκα κοσοβα όλες λευκές είναι..εγώ μια από Ελμπασάν που ειχα καιγοτανε το καλοκαίρι.. Ξάνθο μαλλί κάτασπρο δερμαοι μαβριδερες αλβανίδες είναι από άγιους Σαράντα.. έχουν μιξη με γιφτους και Έλληνες συνηθως
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.201
Πόντοι
456
Ναι οτι πεις..ολα τα μπουρδελα εδω πανω γεματα αλβανιδες ειναι.
Αφού οι ελλεινιδες είναι τεμπέλες..σε μπουρδελο θα πάνε να δουλέψουνε?εδώ δε κανουνε κανονικές δουλειές..βρίσκουν εκεί ένα χορηγό για γκόμενο και του τα μασάνε μια χαρά..
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.478
Κριτικές
11
Like
3.149
Πόντοι
4.615
Αφού οι ελλεινιδες είναι τεμπέλες..σε μπουρδελο θα πάνε να δουλέψουνε?εδώ δε κανουνε κανονικές δουλειές..βρίσκουν εκεί ένα χορηγό για γκόμενο και του τα μασάνε μια χαρά..
Έχω κάνει σχέση (μικρής ή μεγάλης διάρκειας) με μερικές δεκάδες Ελληνίδες οι οποίες όλες πλην μίας εργάζονταν, ορισμένες δε εξ αυτών σε δουλειές δύσκολες και ζούσαν με αξιοπρέπεια χωρίς να αναζητούν χορηγούς.

Τελικά είναι εμφανές ότι ο σκοπός του θέματος δεν είναι η σύγκριση Ελληνίδων και Αλβανίδων αλλά να ξεράσουν χολή ορισμένοι Αλβανοί που νιώθουν μειονεκτικά για την καταγωγή τους.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.201
Πόντοι
456
Έχω κάνει σχέση (μικρής ή μεγάλης διάρκειας) με μερικές δεκάδες Ελληνίδες οι οποίες όλες πλην μίας εργάζονταν, ορισμένες δε εξ αυτών σε δουλειές δύσκολες και ζούσαν με αξιοπρέπεια χωρίς να αναζητούν χορηγούς.

Τελικά είναι εμφανές ότι ο σκοπός του θέματος δεν είναι η σύγκριση Ελληνίδων και Αλβανίδων αλλά να ξεράσουν χολή ορισμένοι Αλβανοί που νιώθουν μειονεκτικά για την καταγωγή τους.
Όλες οι ελλεινιδες δουλεύανε?και έχεις κάνει και σχέση με δεκάδες ελλεινιδες?πιο από τα τις δύο τρολιες θες να σχολιάσουμε?ψηφιστε αλβανίδες ρε μπουρδελιαρηδες για να μη κερδίσουν οι βρωμες οι ελλεινιδες!!!τόσα σας κάνουν!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.267
Κριτικές
112
Like
17.977
Πόντοι
20.686
Ωχ τελειώσανε τα σιπταρια .Πρέπει να εγγραφεί κάνα νέο στο σάιτ ,γιατί χάνονται οι εκλογές :tooth:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Όλες οι ελλεινιδες δουλεύανε?και έχεις κάνει και σχέση με δεκάδες ελλεινιδες?πιο από τα τις δύο τρολιες θες να σχολιάσουμε?ψηφιστε αλβανίδες ρε μπουρδελιαρηδες για να μη κερδίσουν οι βρωμες οι ελλεινιδες!!!τόσα σας κάνουν!!
δεν έχω ψηφίσει ακόμη ,
μάλλον αλβανίδες θα ψηφίσω αλλά τα πουτανάκια σνομπάρουν καλά παιδιά σαν τον @BMWlover και τελικά λέω να το ρίξω ελληνίδες

πόσο είναι το σκορ κ τι προτείνεις τύπε λήντερ96 ?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.201
Πόντοι
456
δεν έχω ψηφίσει ακόμη ,
μάλλον αλβανίδες θα ψηφίσω αλλά τα πουτανάκια σνομπάρουν καλά παιδιά σαν τον @BMWlover και τελικά λέω να το ρίξω ελληνίδες

πόσο είναι το σκορ κ τι προτείνεις τύπε λήντερ96 ?
Τι να σου πω ρίξε ότι θες εγώ θα σου έλεγα αλβανίδες..
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
307
Like
211
Πόντοι
1
δεν έχω ψηφίσει ακόμη ,
μάλλον αλβανίδες θα ψηφίσω αλλά τα πουτανάκια σνομπάρουν καλά παιδιά σαν τον @BMWlover και τελικά λέω να το ρίξω ελληνίδες

πόσο είναι το σκορ κ τι προτείνεις τύπε λήντερ96 ?
Δε σνομπαρουν μόνο εμένα αλλά και σένα επίσης γιατί δε μας λες πόσο είσαι ?πες πόσο είσαι αν δε είσαι κότα εγώ έχω πει που δε είμαι κότα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Δε σνομπαρουν μόνο εμένα αλλά και σένα επίσης γιατί δε μας λες πόσο είσαι ?πες πόσο είσαι αν δε είσαι κότα εγώ έχω πει που δε είμαι κότα.
δεν συμμετέχω σε καλλιστεία που θα χάσω !!!
ποιός να σε ανταγωνιστεί ρε μπρο με τέτοιο σώμα ? πλάκα κάνεις ?
ρίξε μια φωτό ολόσωμη να φαίνεται το μπόι σου να ξεροχύσουν όλοι κ όλες δω μέσα
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
307
Like
211
Πόντοι
1
δεν συμμετέχω σε καλλιστεία που θα χάσω !!!
ποιός να σε ανταγωνιστεί ρε μπρο με τέτοιο σώμα ? πλάκα κάνεις ?
ρίξε μια φωτό ολόσωμη να φαίνεται το μπόι σου να ξεροχύσουν όλοι κ όλες δω μέσα
Απλά είσαι κότα ρε μπρο παραδεξου το να τελειώνουμε δε είναι κακό αλλά μη κρίνεις εμένα που στέλνω σώμα κανονικά και για να δεις πόσο άσχετος από σώματα είσαι ούτε καν είμαι 1.65 και 85 κιλά είμαι 1.81 και 115 κιλά.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Απλά είσαι κότα ρε μπρο παραδεξου το να τελειώνουμε δε είναι κακό αλλά μη κρίνεις εμένα που στέλνω σώμα κανονικά και για να δεις πόσο άσχετος από σώματα είσαι ούτε καν είμαι 1.65 και 85 κιλά είμαι 1.81 και 115 κιλά.
βάλε τη φωτό που μου έστειλες να κλείσεις στόματα ...άντε ΡΑΚ βάλτην , μετράς λέμε !!!!
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
930
Like
3.785
Πόντοι
446
Εμένα παντως της γυναίκας μου, που είναι Ελληνίδα της κολλάνε συνέχεια Αλβανοί!
:alivedick:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.453
Like
2.633
Πόντοι
456
Απλά είσαι κότα ρε μπρο παραδεξου το να τελειώνουμε δε είναι κακό
μίλα καλά στον ιντερνετικό γαμιά σου
αλλά μη κρίνεις εμένα που στέλνω σώμα κανονικά και για να δεις πόσο άσχετος από σώματα είσαι ούτε καν είμαι 1.65 και 85 κιλά είμαι 1.81 και 115 κιλά.
Μωρή μπουσταρδέλα,τη μια λες 90 κιλά την άλλη 115
Διάλεξε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
307
Like
211
Πόντοι
1
βάλε τη φωτό που μου έστειλες να κλείσεις στόματα ...άντε ΡΑΚ βάλτην , μετράς λέμε !!!!
Αν πεις πρώτα πόσο είσαι και ύψος και κιλά όπως έχω πει εγώ θα τη βάλω και εννοείται μετά που θα βάλω φωτό θα βάλεις και εσύ αλλιώς δε βάζω τίποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μίλα καλά στον ιντερνετικό γαμιά σου

Μωρή μπουσταρδέλα,τη μια λες 90 κιλά την άλλη 115
Διάλεξε.
Όσα θέλω ειμαι ρε το φαι σου τρώω?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Αν πεις πρώτα πόσο είσαι και ύψος και κιλά όπως έχω πει εγώ θα τη βάλω και εννοείται μετά που θα βάλω φωτό θα βάλεις και εσύ αλλιώς δε βάζω τίποτα.
μετά από σένα θα βάλουμε όλοι !!!
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.453
Like
2.633
Πόντοι
456
Αν πεις πρώτα πόσο είσαι και ύψος και κιλά όπως έχω πει εγώ θα τη βάλω και εννοείται μετά που θα βάλω φωτό θα βάλεις και εσύ αλλιώς δε βάζω τίποτα.
Έμαθα ότι ο @ROB. C είναι ντούκι,δε σε βλέπω καλά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


1.81 115 κιλά κλειδώνω
Και μέσα σε 20 ημέρες πήρες ξανά 25 κιλά;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom