Νέα

«Αλήθειες και τέρατα που ακούγονται και γράφονται στο μπου»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elganador
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186
Να μια περίεργη ιστορία που μου συνέβη εμένα. Την ανέβασα και στα αντίστοιχα νήματα μπας κ σώσω κανεναν:

Επισκέφτηκα πριν κάποιες μέρες την συγκεκριμένη:
Ανοίγω την πόρτα όλο σκοτεινά μέσα, της λέω άνοιξε το φως. Βλέπω ένα νταγλαρα Κουβανό με περούκα. Του εξηγώ ότι δεν ίδιος με φωτό και άρχισε να μου φώναζει και να ζητά να πληρώσω 100 για μισή ώρα αν θέλω να φύγω. Του το ξεκαθάρισα πως όχι, συνέχισε τις φωνές και εγώ επέμεινα. Μετά από λίγο άνοιξε η πόρτα της τουαλέτας και βγήκε ένας μαύρος με κάτι χρυσά δαχτυλίδια. Το ίδιο τροπάριο και αυτός, αφού είδε πως δεν... Το έριξε στα 50 του είπα να πάρει την αστυνομία αν θέλει και πως εγώ δεν πληρώνω και τοτε μόνο αποδέχθηκαν ότι δεν θα πάρουν και με άφησαν να φύγω...
Βασιζόμενοι ότι δεν θα πάω στην αστυνομία να τους καταγγέλλω για μην εκτεθω κάνουν αυτά που κάνουν...
Από τις φωτογραφίες σαν τραβέλι μου φαίνεται
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.350
Like
17.193
Πόντοι
3.556
Να μια περίεργη ιστορία που μου συνέβη εμένα. Την ανέβασα και στα αντίστοιχα νήματα μπας κ σώσω κανεναν:

Επισκέφτηκα πριν κάποιες μέρες την συγκεκριμένη:
Ανοίγω την πόρτα όλο σκοτεινά μέσα, της λέω άνοιξε το φως. Βλέπω ένα νταγλαρα Κουβανό με περούκα. Του εξηγώ ότι δεν ίδιος με φωτό και άρχισε να μου φώναζει και να ζητά να πληρώσω 100 για μισή ώρα αν θέλω να φύγω. Του το ξεκαθάρισα πως όχι, συνέχισε τις φωνές και εγώ επέμεινα. Μετά από λίγο άνοιξε η πόρτα της τουαλέτας και βγήκε ένας μαύρος με κάτι χρυσά δαχτυλίδια. Το ίδιο τροπάριο και αυτός, αφού είδε πως δεν... Το έριξε στα 50 του είπα να πάρει την αστυνομία αν θέλει και πως εγώ δεν πληρώνω και τοτε μόνο αποδέχθηκαν ότι δεν θα πάρουν και με άφησαν να φύγω...
Βασιζόμενοι ότι δεν θα πάω στην αστυνομία να τους καταγγέλλω για μην εκτεθω κάνουν αυτά που κάνουν...
Τρομερή φάση.
 
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186
Μα σε τραβελι νόμιζα πως πήγαινα, αλλά έπεσα σε νταγλαρα αδερφή και τον νταβα του
Ο άλλος στο μπάνιο τι ρόλο έπαιζε ήταν σε προστασίας σε εκτακτη ανάγκη έμπαινε μέσα
 
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Ο άλλος στο μπάνιο τι ρόλο έπαιζε ήταν σε προστασίας σε εκτακτη ανάγκη έμπαινε μέσα
Η φάση ήταν απάτη, δεν θα χρησιμοποιούσα πότε το μπάνιο για να γαμησω, για αυτό ήταν μέσα ο τύπος. Σε άλλες περίπτωσεις που ήταν ο γκόμενος εκεί για προστασία στην Καμίλα κρύβονταν πίσω από τον καναπέ (τρελό γέλιο) ένας άλλος μιας πιτσιρικάς Θεσσαλονίκιας κρύβονταν μέσα στη ντουλάπα στο σαλόνι κλπ
 
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186
Η φάση ήταν απάτη, δεν θα χρησιμοποιούσα πότε το μπάνιο για να γαμησω, για αυτό ήταν μέσα ο τύπος. Σε άλλες περίπτωσεις που ήταν ο γκόμενος εκεί για προστασία στην Καμίλα κρύβονταν πίσω από τον καναπέ (τρελό γέλιο) ένας άλλος μιας πιτσιρικάς Θεσσαλονίκιας κρύβονταν μέσα στη ντουλάπα στο σαλόνι κλπ
ε τώρα εξηγείται γιατί ήσουν τόσο ψύχραιμος σου έχει συμβεί ξανα τέτοια φάση δεν είναι η πρώτη φορά
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Μπράβο στην ψυχραιμία σου τύπε
Δεν είχα άλλη επιλογή, μου είχαν φράξει το δρόμο για την πόρτα οπότε η φυγή δεν έπαιζε ως επιλογή. Ότι ήταν έπρεπε να το διαχειριστώ
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
ε τώρα εξηγείται γιατί ήσουν τόσο ψύχραιμος σου έχει συμβεί ξανα τέτοια φάση δεν είναι η πρώτη φορά
Ναι αλλά χωρίς να με απειλήσουν, ήταν εκεί μόνο για προστασία και κρύβονταν για να μην κριντζαρουν τον πελάτη. Η Καμίλα μάλιστα μου είπε ότι κάπου στο διαμέρισμα είναι ο γκόμενος. Ο ντουλαπάκιας άλλη φάση δεν ήξερα τίποτα μετά από άλλους έμαθα ότι κρύβονταν κάποιος στην ντουλάπα
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Είμαι περίεργος τι τους είπε αστυνομία αστυνομία η police police
Αυτοί μου λέγανε στην αρχή θα πληρώσεις αλλιώς θα φωνάξουμε την αστυνομία και θα δημοσιοποιήσουμε το βίντεο (που πήγα δλδ να γαμησω τραβελι). Εκεί τους είπα αρκετές φορές no police. Στο τέλος όταν έριξαν τις απαιτήσεις από 100 σε 50 τους είπα δεν πληρώνω και αν θέλετε φερτε φέρτε αστυνομία και τότε κατάλαβαν ότι δεν με πειράζει να μάθουν οι μπάτσοι τα Βίτσια μου και με άφησαν να φύγω. Το κόλπο τους ήταν να φαίνεται στην κάμερα ότι τους τα δίνω εθελοντικά και όχι ότι τα πήραν με τη βία. Δηλαδή ήταν απατεώνες και όχι σκληροί ποινικοί
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Ναι αλλά χωρίς να με απειλήσουν, ήταν εκεί μόνο για προστασία και κρύβονταν για να μην κριντζαρουν τον πελάτη. Η Καμίλα μάλιστα μου είπε ότι κάπου στο διαμέρισμα είναι ο γκόμενος. Ο ντουλαπάκιας άλλη φάση δεν ήξερα τίποτα μετά από άλλους έμαθα ότι κρύβονταν κάποιος στην ντουλάπα
Διαβόητος στην Θεσσαλονίκη ο τύπος, έχει γελάσει και ο κάθε πικραμένος
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.512
Like
11.302
Πόντοι
2.406
Κατά τ’άλλα η Ρουμανία είναι όμορφη χώρα
Καλά είναι στα Καρπάθια κ νότια από κονσταντζα στο Vama Veche
Για Γαμησι όμως μακράν ότι χειρότερο στο πρώην μπλοκ
Γυφτσες και σκαμ είναι η σκηνή βασικα
Έχει κ κάτι τάπες που ζητάνε τιμές Μανχάταν γιατί έχουν... Ινσταγκραμ με ακόλουθος, αρά είναι διάσημες στο 1.60 τους
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
2
Screenshot (150).png


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706

Καλώς τον άντρα τον καραμετράτο, που από τα πολλά μπαν που τρώει γιατί γράφει μαλακίες, δεν ξέρουμε πια ποιο νικ να συγκρατήσουμε. :2funny:

Κατακαημένε, δεν τα καταφέρνεις να κρατήσεις έναν λογαριασμό... το να μου την πεις σε μάρανε. Το μόνο που κατάφερες είναι να καρφωθείς γρηγορότερα, αν και σε είχα ψυλλιαστεί αμέσως από τα αποφθέγματα, γιατί το ίδιο έκανες και με το νικ Zigolo_ Μετά είδα ότι το pendulum είναι ένα μουσικό γκρουπ και λέω «εδώ είμαστε».

Λοιπόν, επαναλαμβάνω κι επαυξάνω. Όχι μόνο δεν παίζει να είχες ποτέ επιχείρηση κι ακίνητα στη Ν. Υόρκη, αλλά, κι αν για μια στιγμή πίστεψα ότι μπορεί να έχεις δουλέψει λίγο, έστω ως dj, τώρα το αποκλείω. Με την ανωριμότητα που σε διακρίνει είσαι ανίκανος για κάθε εργασία και τρως από τα έτοιμα που κληρονόμησες. Δεν έχεις το mindset επιχειρηματία. Και με τα ακίνητα και με το youtube, έγραφες παπαριές. Και σε είδα και πώς τσίριζες σαν 15χρονο με το μπαν που έφαγες και την έλεγες στο διαχειριστή... «και πώς την έχει δει, και οι σελίδες ανήκουν στους χρήστες και ποια είναι η διαδικασία του μπαν σε άλλα sites κι άλλες βλακείες».... Ρε κακομοίρη, τι το πέρασες για κάνα ερασιτεχνικό site που λειτουργεί σαν δημόσιο βήμα του κάθε πικραμένου ή σαν αυτοδιαχειριζόμενη κοινότητα; Επαγγελματικό μαγαζί είναι και ο ιδιοκτήτης του μπορεί να απομακρύνει όποιον νομίζει ότι του δημιουργεί πρόβλημα.

Κι έρχεσαι τώρα να μου την πεις με ένα ποστ που βρήκες χωρίς να ξέρεις το context? Σε αυτό αναφέρομαι σε τρολαρίσματα που έκανα την περίοδο του κορονοιού. Κλεισμένοι από το lockdown ήμασταν, οι δουλειές μου δεν προχωρούσαν λόγω αυτής της κατάστασης κι έμπαινα για να ξεδώσω. Έγραφα πραγματικές ιστορίες που τις παραφούσκωνα όμως με σάλτσες για να γίνονται γραφικές ή για να προκαλώ και να γίνεται τζερτζελές. Κάποιοι τσιμπάγανε και μου τη λέγανε, οπότε το συνέχιζα για να σπάω πλάκα, κάνοντας υπομονή μέχρι να περάσει ο κορόνα. Επειδή το παίζανε ξύπνιοι και νόμιζαν ότι με δούλευαν, δύο φορές τους αποκάλυψα ότι το ίδιο έκανα κι εγώ με αυτούς, επισημαίνοντας όμως ότι το παραμύθι αφορούσε τις επιπλέον σάλτσες. Δεν συμφέρει να στήνεις εντελώς ψεύτικες ιστορίες, γιατί κάποια στιγμή κάτι δεν θα κολλάει σε βασικά στοιχεία. Αυτό το έκανες εσύ που δεν σου κόβει, λέγοντας τη μια ότι είχες επιχείρηση στη Νέα Υόρκη και την άλλη ότι επέστρεψες Ελλάδα, επειδή δεν ανανεώθηκε το συμβόλαιο. :2funny:

Τώρα το τι πιστεύεις για μένα δεν με νοιάζει. Εγώ τρόλαρα κάποιους σε μία δεδομένη περίοδο, επειδή τσίμπαγαν ενώ εσύ έχεις χτίσει όλη σου την περσόνα σε ένα παραμύθι που δεν μπορείς να υποστηρίξεις, γιατί είσαι κουτός και σε αποδομώ αμέσως. Μόλις σε στριμώξω στις λεπτομέρειες αραδιάζεις μαλακίες που δεν στέκουν.

Επίσης εγώ δεν έχω αλλάξει ποτέ προφίλ, προσπαθώντας να κρυφτώ όπως κάνεις εσύ. Άντε να δούμε τι θα μας αραδιάσεις και με τούτο το προφίλ (αν προλάβεις). :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom