Νέα

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 443K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
Ο μούναρος η Παναγιώταρου

Πριν τις πλαστικές
ef6298b9bf11a376c37eebb71bd96c77.jpg


Μετά τις πλαστικές
2008-E90-BMW-M3-Sedan-1024x737.jpg
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.997
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
Ο μούναρος η Παναγιώταρου

Πριν τις πλαστικές
ef6298b9bf11a376c37eebb71bd96c77.jpg


Μετά τις πλαστικές
2008-E90-BMW-M3-Sedan-1024x737.jpg
Μπορεί και να ξεπερνά τη BMW σε επεμβάσεις...Πάντως το αποτέλεσμα είναι καλό.Εως πολύ καλό...
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
καλα μια χαρα μουνι ηταν και πριν, παντως!
 

leon13-R1

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
372
Πόντοι
21
Μαγκες εμαθα μεσω ενος φιλου για μια παρτουζα Παναγιωταρου-Τουνη στη Μυκονο πριν καμια δεκαρια μερες.
Γνωριζει κανας μυστης κατι;
Για 1000 ευρω 3ωρο μεροκαματο μου ειπαν.
Μου φαινονται λιγα τα φραγκα για αυτα τα ονοματα κ χρονικη διαρκεια.
Βεβαια στον φιλο που μου το μετεφερε του ειπα οτι μαλλων κανας φιδεμπορας σε δουλευε.
Μου λεει οχι τον ξερω ειναι μουνακιας κ εχει παρει Αλεξανδρου κ αλλες παρομιες γκομενες.
Εγω παλι του ειπα οτι πιο πιθανο ειναι να εδωσε τη χηνα κ να καθισε σε μια γωνιτσα κ να να βλεπει να τις ξεμουνιαζουν αλλοι πιο φραγκατοι κ αυτος να βαραγε σιωπηλες μαλακιες.
Απο την αλλη για να σταθει σαν υποθεση σκεφτομαι να ηταν 3-4 (η κ παραπανω) μπηχτες οποτε απο μια χηνα ο καθενας ακουγεται λογικο.
Εσεις τι λετε;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
Μαγκες εμαθα μεσω ενος φιλου για μια παρτουζα Παναγιωταρου-Τουνη στη Μυκονο πριν καμια δεκαρια μερες.
Γνωριζει κανας μυστης κατι;
Για 10000 ευρω 3ωρο μεροκαματο μου ειπαν.
Μου φαινονται λιγα τα φραγκα για αυτα τα ονοματα κ χρονικη διαρκεια.
Βεβαια στον φιλο που μου το μετεφερε του ειπα οτι μαλλων κανας φιδεμπορας σε δουλευε.
Μου λεει οχι τον ξερω ειναι μουνακιας κ εχει παρει Αλεξανδρου κ αλλες παρομιες γκομενες.
Εγω παλι του ειπα οτι πιο πιθανο ειναι να εδωσε τη χηνα κ να καθισε σε μια γωνιτσα κ να να βλεπει να τις ξεμουνιαζουν αλλοι πιο φραγκατοι κ αυτος να βαραγε σιωπηλες μαλακιες.
Απο την αλλη για να σταθει σαν υποθεση σκεφτομαι να ηταν 3-4 (η κ παραπανω) μπηχτες οποτε απο μια χηνα ο καθενας ακουγεται λογικο.
Εσεις τι λετε;
εκανα μια μικρη διορθωση. :hi:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Μαγκες εμαθα μεσω ενος φιλου για μια παρτουζα Παναγιωταρου-Τουνη στη Μυκονο πριν καμια δεκαρια μερες.
Γνωριζει κανας μυστης κατι;
Για 1000 ευρω 3ωρο μεροκαματο μου ειπαν.
Μου φαινονται λιγα τα φραγκα για αυτα τα ονοματα κ χρονικη διαρκεια.
Βεβαια στον φιλο που μου το μετεφερε του ειπα οτι μαλλων κανας φιδεμπορας σε δουλευε.
Μου λεει οχι τον ξερω ειναι μουνακιας κ εχει παρει Αλεξανδρου κ αλλες παρομιες γκομενες.
Εγω παλι του ειπα οτι πιο πιθανο ειναι να εδωσε τη χηνα κ να καθισε σε μια γωνιτσα κ να να βλεπει να τις ξεμουνιαζουν αλλοι πιο φραγκατοι κ αυτος να βαραγε σιωπηλες μαλακιες.
Απο την αλλη για να σταθει σαν υποθεση σκεφτομαι να ηταν 3-4 (η κ παραπανω) μπηχτες οποτε απο μια χηνα ο καθενας ακουγεται λογικο.
Εσεις τι λετε;
τι λέμε? ότι ο φίλος σου μπορεί να λέει μαλακίες, αλλά αυτό συμβαίνει έτσι και αλλιώς. Δεν ξέρω για παρτούζα, αλλά όλες αυτές οι τύπισσες είναι εκεί για μεροκάματο. Δεν ξέρω αν πηγαίνουν με Έλληνες, αλλά σίγουρα με Άραβες και Ρώσους, σε βίλες και κότερα. Δεν εξηγείται αλλιώς το να βγάζουν σχεδόν δίμηνο στην Μύκονο...... ωραίο το νησί, αλλά μετά τις 10 άντε 15 μέρες το έχεις βαρεθεί,ασε που θέλεις μια περιουσία ακόμα και ένα μέτριο κατάλυμα εκεί.
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Σίγουρα γίνονται αλλά Οχι με όλους .όσοι έχουν γνωστούς γαμανε έστω κ επί χρήμασι
 

leon13-R1

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
372
Πόντοι
21
Σίγουρα γίνονται αλλά Οχι με όλους .όσοι έχουν γνωστούς γαμανε έστω κ επί χρήμασι
Με τον καταλληλο παρα ολα γινονται .
Εμενα για κλασσικο φιδεμπορα τον κοβω τον φιλο του φιλου μου.
Πριν κανα 2 χρονια στη 1 κ μοναδικη φορα που τον ειχα συναντησει μου ελεγε οτι κ καλα ειχε βρει ακρη για Αλεξανδρου.
Εγω ηξερα οτι τοτε ηταν με τον Ρεβη το Μαρακι κ αυτος κανονιζε οταν τον ρωτησα μου τα μασαγε.
Anyway εχω πει στον φιλο να μαθει πιο πολλα για την φαση με τη παρτουζα κ αν γινεται κανα τηλεφωνο.
Αν μαθω κατι πιο χειροπιαστο θα επανελθω επι του θεματος :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
986
Like
8.797
Πόντοι
1.046
Πάντως εκεί που έλεγες για Αλεξάνδρου,νόμιζα Δημήτρη Αλεξάνδρου,ο τωρινός γκόμενος της Τούνη,και λέω όπα αυτά είναι(Μύκονος.......)
Αλλά πρέπει να λες για το μπάζο που γύρισε τσόντες...(άποψη μου η Ντούβλη είναι καλύτερη)??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom