Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μη  γαμάτε  πολύ  διότι  πονάνε  τα  νεφρά  μετά
Τουλάχιστον  εμένα  που  είμαι και γέροντας
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Έχει καταφέρει κανείς να κάνει τίποτα περισσότερο με την Αλεξάνδρα από το μαγαζί?  :think:
Ρωσίδα, ξανθιά, πιτσιρίκα, αρκετά όμορφη που στους χορούς δεν αλλάζει στάση με τίποτα!
Όποιος ξέρει κάτι ας μου στείλει ΠΜ να μου πει...!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
πες γι'αυτά που κερνούσες...
ΧΟΥ ρε
αλλη οπτικη γωνια..
οντως γινοταν της ποπης..
καργα στους βλαχους,τους αγαπουληδες,τους αλβανορουμανοβουλγαρορωσοποντιους & λοιπους συγγενεις καθως επισης & σε αρκετους ανηλικους wanabee αγαπουληδες..
οντως καλος εξαερισμος-καθαρα ποτα-ομορφος χωρος-καλη ακουστικη..
παρα πολλα τεμαχια α εθνικης,αρκετα β..
ο μασαζακιας μιλφακιας εχει συνηθισει τις μπουρουχες των μασαζερι & το ματι του εκανε πουλακια..
αναλογα & καλυτερα τεμαχια κυκλοφορουν & αλλου(λιντο-μουσες μεχρι & στο μιλιον ντολαρς 2-3)..
οντως διακριτικες αλλα μαλλον λογω των περιστασεων & οχι λογω της πολιτικης(της ποιας????)του μαγαζιου..
τα λοβοτομημενα ζωα που χορευαν σε στυλ ρομποτ,ολα τα λεφτα..
ευγε στον χορογραφο(ασε κανα βραχακι & για εμας)..
αν υπηρχε η δυνατοτητα του ψησιματος ρεγκας οπως κατα το παρελθον στο 4 & στα λοιπα παρακμιακα τσοντοσινεμα,θα γινομουν ανετα χορηγος μονο & μονο για το αφθονο γελιο..
το σερβις ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..
15 ευρω η εισοδος,παραλαβη των καθαρων ποτων απο το μπαρ(λογω ελλειψης τραπεζιου & καλα)..
βρωμικο τραπεζι με τα ποτα,τις σταχτες & το τιγκαρισμενο τασακι των προηγουμενων..
το αλβανο απλα πηρε τα ποτηρια & το τασακι..
σκουπισμα στο τραπεζακι προφανως δεν μπορουσε να ριξει,γιατι ο αρχιδης ο παθος για τον μενδρινο,του εχει κλεψει το περικαρπιο της τενοντιτιδας..
στο δευτερο ποτο ο τρυπας απαιτησε να του σκασουμε με την παραλαβη αλλο ενα 15ευρο..
το ιδιο σκηνικο & για το γυναικειο(20 ευρω το σφηνακι) που κερασε ο αγαπουλης-κοκκινιστος-μονιμος χορηγος(ο γνωστος κοτσιδακιας κλειδοκρατορας τσαντακιας)..
τιμη χορου(ανευ),ενημερωση απο τον παραπανω χορηγο παρακαλω..
ωραιο το χορευτικο με τα 4 τεμαχια & τους 2 λοβοτομημενους αερογαμηδες..
κλου της βραδιας ο καλτ παππους με τα εκατομμυρια ενσημα..
εθεαθησαν 4 ζευγαρακια..
τα 2 καθησαν εκτος οπτικου πεδιου..
τα αλλα 2 ομως πηραν καναπε φατσα καρτα..
τελειωμενοι swingers που εσκασαν για να τριφτουν οι καραλεσβιαρες κυριες τους με τα τεμαχια του μαγαζιου..
ολα τα λεφτα ο σαπιοκοιλιας(ματακιας) με την κοκκινη φορμα & το κοκκινο τζοκεϋ που συνοδευε την μια απο τις δυο πατσαβουρες..



Υ.Γ αγαπητε κυριε αραβαντινε εισαι για τον πουτσο..
το οτι κονομας ειναι σιγουρο..
ομως(παλιοχαζομαλακα)θα μπορουσες ανετα να κονομας πολλα περισσοτερα αν το σερβις σου ηταν επιπεδου συνοικιακης πιτσαριας..
καλος ο σταυλος & οι φοραδες,αλλα οι ιπποκομοι σου δεν κανουν ουτε για μαγαζι γ ερασιτεχνικου επαρχιας..
ως γνωστον εχει & αλλου πορτοκαλιες..
κατ εμε οποιος απο εμας τους πελατες,αποδεχεται τετοια συμπεριφορα ειναι για κλωτσιες..
ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχααχχαα

πλεζάκι μου σου έλειψα;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
αααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχααχχαα

πλεζάκι μου σου έλειψα;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
εξυπακουεται..
οι αλλοι με τρεχουν στις μαρινες για ρομαντζαδα & στους κεραμεικους για καμακι..
εχουν παθει παρακρουση οι μαλακες..
μαλλον ο πριγκηπας τους ποτιζει κουμπακια & εχουν τζατζεψει ομαδικα..
 

Επισκέπτης
εξυπακουεται..
οι αλλοι με τρεχουν στις μαρινες για ρομαντζαδα & στους κεραμεικους για καμακι..
εχουν παθει παρακρουση οι μαλακες..
μαλλον ο πριγκηπας τους ποτιζει κουμπακια & εχουν τζατζεψει ομαδικα..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

o μαλάκας ο παπάς...που ήθελε να πάμε στην πούστολαντ...μην λες για μένα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ετοιμάσου έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

υπόσχεση ή απειλή ?  :cum: :cum:
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Ακουω οτι ο Αλβανος πορτιερης του μαγαζιου, πιθανως να ειναι ο ποιο μαλακας που περασε ποτε απο ολα τα μαγαζια της Ε.Ε...!! :jerking:

Αυτα..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom