Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
ελα πάμε ΠΑΝΩ για χορό??????

υ.γ. για επεξηγήσου.....οι χοροί γίνονται πάνω και από πότε? :think:

Προφανως τιποτα δεν σημαινει...Τα ιδια και τα ιδια στο Αλκατραζ, μονο για τα σοου και για καμια φορτωτικη αξιζει να πας..Την Παρασκευη εκει ημουν, τελειως ακυρη η εξοδος βεβαια, για Πανουση ηταν να παμε αλλα δεν ειχε θεσεις ουτε σε μπαρ, ουτε σε τραπεζι.. :hammer:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Προφανως τιποτα δεν σημαινει...Τα ιδια και τα ιδια στο Αλκατραζ, μονο για τα σοου και για καμια φορτωτικη αξιζει να πας..Την Παρασκευη εκει ημουν, τελειως ακυρη η εξοδος βεβαια, για Πανουση ηταν να παμε αλλα δεν ειχε θεσεις ουτε σε μπαρ, ουτε σε τραπεζι.. :hammer:
τι εννοείς ? ? ? ?  :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Όνειρο ήταν και πάει...

μου γάμησες το όνειρο της παταριακής μπριζόλας μετά καλαμακίου ρε φίλε!!!!! :tickedoff:

υ.γ.σε καταριέμαι να σε κυνηγάνε οι ερινύες για αυτό που μου έκανες.. :grin:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
μου γάμησες το όνειρο της παταριακής μπριζόλας μετά καλαμακίου ρε φίλε!!!!! :tickedoff:

υ.γ.σε καταριέμαι να σε κυνηγάνε οι ερινύες για αυτό που μου έκανες.. :grin:


Εγώ;;;;;;;; Αυτές φταίνε!!!!!!!!

Υ.Γ. Πάντως αν είναι οι Ερινύες να έχουν την μορφή τους (ειδικά της Χριστίνας και της Γκαμπριέλας) ελπίζω να με κυνηγάνε (και να με...πιάνουν) ΑΙΩΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ελα πάμε ΠΑΝΩ για χορό??????

υ.γ. για επεξηγήσου.....οι χοροί γίνονται πάνω και από πότε? :think:

το απο ποτε δεν το ξερω, μιας και ηταν η πρωτη φορα που πηγαινα

αυτα ηταν τα λογια των κοριτσιων, συγκεκριμενα μιας μονο που ηρθε στο τραπεζι μας

Αλλο και τουτο παλι, δεν ξερω τι παιχτηκε μονο μια κοπελα ηρθε στο τραπεζι μας κατα τα αλλα νεκρα,
Α κι ενας χορευτης λιγο φιφας :grin:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
το απο ποτε δεν το ξερω, μιας και ηταν η πρωτη φορα που πηγαινα

αυτα ηταν τα λογια των κοριτσιων, συγκεκριμενα μιας μονο που ηρθε στο τραπεζι μας

Αλλο και τουτο παλι, δεν ξερω τι παιχτηκε μονο μια κοπελα ηρθε στο τραπεζι μας κατα τα αλλα νεκρα,
Α κι ενας χορευτης λιγο φιφας :grin:


Μάλλον θα καθόσασταν μπροστά και με το "πάμε πάνω" θα εννοούσε "εκεί πίσω"...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
σόνια όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!!τέτοια κοντοπούτανα κοσμούν την λεωφόρο συγγρού!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κυριακή βράδυ στο ίδρυμα μετά από αδηφάγα όρεξη του οφθαλμού μου για οφθαλμομπαλαμούτιασμα!πού καλύτερα θα εβρισκα αυτό?μα πού αλλού εκτός από το αλκατράζ ή το γκράν ριτόρνο όπου κατα γενική ομολογία + καποιες μουσσάτες στριπούδες έχει τα ομορφότερα κοπέλια.Ο δι τζέη πολύ καλός στα μουσικά του δρώμενα για τα γούστα μου,κόσμος λίγος αλλά για κυριακή αρκετός...σόου καλά και καυλοχοράτα!ειδικά αυτό με τις αεροσυνοδούς σηκώνει πούτσες όρθιες!ειμαι λιγο ωμός αλλά ετσι ειμαι!κοριτσια σε γενικες γραμμες τα ιδια σε σχεση με την τελευταια φορα που ειχα παει περσυ τον απριλη αν δεν κανω λαθος!ρόστερ το κάτωθι υπογεγραμμένο από τον βασόπαθο!εξαιρετικά αφιερωμένο σε 4 φιλαράκια που επί τόσα συναπτά έτη με ακολουθούν στους λάγνους τούτους δρόμους της στριποσυνάτης καυλοσύνης!

1)αλμάζα γνωστη και μη εξαιρετέα(αφραπος ύλη)
2)άστα ή αλλιώς αλεξάνδρα εκεί
3)μικαελα η παραφωνία στην όλη ομορφια
4)σόνια!το ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ!!!!!!
5)αλίκα όμορφο ψηλό κορμί
6)τζιντάρε ενα ξανθο ψηλό ξέκωλο
7)μια μελαχροινη καύλα
8)μια ξανθια κοντοπουτανο με ωραιο κορμι τσιτατο
9)ενα μελαχροινο ορθογωνιο χιλιομετρο

και μερικα ακομη....ελειπε η μεγάλη μου αγάπη αλιόνα,η βερονικα βασιλειου βεβαιως βεβαιως και μερικες ακομη...ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ!
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Κυριακή βράδυ στο ίδρυμα μετά από αδηφάγα όρεξη του οφθαλμού μου για οφθαλμομπαλαμούτιασμα!πού καλύτερα θα εβρισκα αυτό?μα πού αλλού εκτός από το αλκατράζ ή το γκράν ριτόρνο όπου κατα γενική ομολογία + καποιες μουσσάτες στριπούδες έχει τα ομορφότερα κοπέλια.Ο δι τζέη πολύ καλός στα μουσικά του δρώμενα για τα γούστα μου,κόσμος λίγος αλλά για κυριακή αρκετός...σόου καλά και καυλοχοράτα!ειδικά αυτό με τις αεροσυνοδούς σηκώνει πούτσες όρθιες!ειμαι λιγο ωμός αλλά ετσι ειμαι!κοριτσια σε γενικες γραμμες τα ιδια σε σχεση με την τελευταια φορα που ειχα παει περσυ τον απριλη αν δεν κανω λαθος!ρόστερ το κάτωθι υπογεγραμμένο από τον βασόπαθο!εξαιρετικά αφιερωμένο σε 4 φιλαράκια που επί τόσα συναπτά έτη με ακολουθούν στους λάγνους τούτους δρόμους της στριποσυνάτης καυλοσύνης!

1)αλμάζα γνωστη και μη εξαιρετέα(αφραπος ύλη)
2)άστα ή αλλιώς αλεξάνδρα εκεί
3)μικαελα η παραφωνία στην όλη ομορφια
4)σόνια!το ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ!!!!!!
5)αλίκα όμορφο ψηλό κορμί
6)τζιντάρε ενα ξανθο ψηλό ξέκωλο
7)μια μελαχροινη καύλα
8)μια ξανθια κοντοπουτανο με ωραιο κορμι τσιτατο
9)ενα μελαχροινο ορθογωνιο χιλιομετρο

και μερικα ακομη....ελειπε η μεγάλη μου αγάπη αλιόνα,η βερονικα βασιλειου βεβαιως βεβαιως και μερικες ακομη...ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ!
τι παίζει μ αυτήν ρε φίλε..έχεις τίποτα υπ όψη ? ? ?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Για τον φίλο μου τον πάθος


 

Συνημμένα

  • almaza2.jpg
    almaza2.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 30

Επισκέπτης
:think:
Γιατί ίσως δεν με ενδιαφέρει καθόλου ο νινος?

τι σ'ενδιαφέρει, να γαμήσεις ή να θαυμάσεις μια πρώην δηλωμένη πουτάνα των 50€..?

ίσως βέβαια να θέλεις να θεοποιήσεις την ιδιότητά της ως ξεβράκωτη...

δεκτόν, καθένας με τα βίτσια του...απλά το timing είναι κάπως..
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
τι σ'ενδιαφέρει, να γαμήσεις ή να θαυμάσεις μια πρώην δηλωμένη πουτάνα των 50€..?

ίσως βέβαια να θέλεις να θεοποιήσεις την ιδιότητά της ως ξεβράκωτη...

δεκτόν, καθένας με τα βίτσια του...απλά το timing είναι κάπως..
Γιατί πέθανε και δεν το ξέρω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom