Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ακουω οτι ο Αλβανος πορτιερης του μαγαζιου, πιθανως να ειναι ο ποιο μαλακας που περασε ποτε απο ολα τα μαγαζια της Ε.Ε...!! :jerking:

Αυτα..

καλώς ήρθες again uncle pappy.Μα καλά δεν ήξερες,δεν ρώταγες?

αυτά.... :kissass:
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Aκουω οτι το γυρισε σε bi και ειναι με τον Πεταλουδα για κρουαζιερα..Εχουν για καπετανιο τον Καπετανιο, και ο Παπαγιωργης τους ψελνει τον 6ψαλμο. :2funny:

σιγά μή μαγειρεύει και ο βάσος μπριάμ με κουνουπίδια ογκρατέν στη κουζίνα! :2funny:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Το εν λογο ιδρυμα επισκεφτηκαμε χτες με παρεα, η πρωτη φορα που πηγα και ως οφειλω σαν γνησιο bourdeloκοριτσο, πρεπει να γραψω κι εγω την αποψη μου.
Αρκετα μεγαλος ο χωρος αν και απ' εξω δεν του φαινεται, κουραστικη η πολυ δυνατη οπως και dj - εκφωνητης με το περουκινι του να δινει ρεστα, παρα πολλα κοριτσια,γυρω στα 50, συμφωνα με τα λεγομενα του εκφωνητη.
Εκτος απο τους αισθησιακους χορους ειχε και διαφορα "θεατρικα" show μεχρι και για gay, οπως επισης κοπελα να περνει με strap-on τον τυπο.
Πολυ καλη η γνωστη σε ολους μας Almaza αλλα και η miacaella, ενα ρουμανακι ξανθο και τσουπωτο.
Στα μειον του μαγαζιου η ψιλο ασχημη και επιμονη συμπεριφορα των κοριτσιων "ελα παμε πανω για χορο" ή " να κατσω μαζι σου", κανενα ναζακι, κανενα τακτ
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Το εν λογο ιδρυμα επισκεφτηκαμε χτες με παρεα, η πρωτη φορα που πηγα και ως οφειλω σαν γνησιο bourdeloκοριτσο, πρεπει να γραψω κι εγω την αποψη μου.
Αρκετα μεγαλος ο χωρος αν και απ' εξω δεν του φαινεται, κουραστικη η πολυ δυνατη οπως και dj - εκφωνητης με το περουκινι του να δινει ρεστα, παρα πολλα κοριτσια,γυρω στα 50, συμφωνα με τα λεγομενα του εκφωνητη.
Εκτος απο τους αισθησιακους χορους ειχε και διαφορα "θεατρικα" show μεχρι και για gay, οπως επισης κοπελα να περνει με strap-on τον τυπο.
Πολυ καλη η γνωστη σε ολους μας Almaza αλλα και η miacaella, ενα ρουμανακι ξανθο και τσουπωτο.
Στα μειον του μαγαζιου η ψιλο ασχημη και επιμονη συμπεριφορα των κοριτσιων "ελα παμε πανω για χορο" ή " να κατσω μαζι σου", κανενα ναζακι, κανενα τακτ

μπορείς να γράψεις κριτική καλή μου  ;) στις κριτικές....

ένα κόπυ πέιστ εδώ



 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Στα μειον του μαγαζιου η ψιλο ασχημη και επιμονη συμπεριφορα των κοριτσιων "[size=10pt]ελα παμε πανω για χορο[/size]

ελα πάμε ΠΑΝΩ για χορό??????

υ.γ. για επεξηγήσου.....οι χοροί γίνονται πάνω και από πότε? :think:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

This is a very valuable piece of information!!! Λες άραγε το "πάνω" να σημαίνει  :pipa2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom