Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
δε ρώτησε πιο νωρίς. Κλασσικος της τελευταίας στιγμής.  
Πέστα!!!! +100000

Ρε παιδιά, γιατί όχι Baby O?? με λιγότερα χρήματα θα περάσετε πολύ καλύτερα εγγυημένα (αν σας ενδιαφέρει η ποσότητα όχι η ποιότητα, αν πάτε σαν πελάτες και όχι σαν στριπτιτζοκαψούρηδες-στριπτιτζόφατσες εντάξει σαν τουρίστες καλό το άλκα αν και πανάκριβο) :o
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αλήθεια ένα πραγματικό ρόστερ δεν θα γραφεί κάποια στιγμή? :2funny:
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Raisa,το απολυτο καυλομουνο ξανθο ρουμανακι αδυνατο κουκλακι με τουμπανο βυζι...αυτα ειναι...και πριβε αλφα οχι μαλακιες...!!! Βουρ κυριε Παθος,εγγυηση δικια μου το μωρο !!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Raisa,το απολυτο καυλομουνο ξανθο ρουμανακι αδυνατο κουκλακι με τουμπανο βυζι...αυτα ειναι...και πριβε αλφα οχι μαλακιες...!!! Βουρ κυριε Παθος,εγγυηση δικια μου το μωρο !!!
Πρόσεξε  μη  βγεις  χρεωμένος !
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Raisa,το απολυτο καυλομουνο ξανθο ρουμανακι αδυνατο κουκλακι με τουμπανο βυζι...αυτα ειναι...και πριβε αλφα οχι μαλακιες...!!! Βουρ κυριε Παθος,εγγυηση δικια μου το μωρο !!!
Πρόσεξε  μη  βγεις  χρεωμένος !
πρόσεξε μη βγεις ιδρωμένος! :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης
Αντε να γραψουμε και τιποτα για το Αλκα.
Επισκεψη χθες νωρις για ενα ποτακι για ζεσταμα.
Το μαγαζι κατα τις 1 ηταν ακομα αδειο το οποιο για την εποχη ειναι φυσιολογικο. Βεβαια περυσι τετοιο καιρο 1 το βραδυ το μαγαζι ηταν γεματο και στις 2 δεν ειχε ουτε ορθιος να κατσεις.

Ξενερωσα απιστευτα με το παρακατω σκηνικο:

Κερναω ενα ποτακια μια τυπισα που την ξερω απο παλια.
Ερχεται το ποτο και η αποδειξη.
Μου ζηταει ο σερβιτορος να τον πληρωσω το 20ρικο απευθειας.
Τον πληρωνω.
Λεω στην Τζεσικα τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ρε μαλακα? Ασε μου λεει το κανουν συχνα και εχω χασει πολους πελατες ετσι.

Μιλαω με τον Βασιλακη που ειναι καλο παλικαρι του λεω το σκηνικο και του λεω με τις παπαριες που κανετε οχι εμενα δεν θα ξαναδειτε αλλα κανενα.
Και σηκωνομαι να φυγω.

Βεβαια το παλικαρι μου ζητησε συγνωμη και ειπε οτι θα φροντισει να μην επαναληφθει αυτο και οτι θα φροντισει να μιλησει στον Αγγελο.

Μαγκες μην ανεχεστε καφριλικια απο κανεναν σε αυτα μαγαζια σκατε λεφτα και μαλιστα μαλακισμενα υπεβολικα σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερουν.

Απαιτηστε ολοι να σας φερονται οπως σας αξιζει και οτιδηποτε σας ενοχλει να το λετε.
Μονο ετσι θα καταλαβουν οτι δεν ειμαστε θυματα μαλακοκαυλιδες που για να πιασουμε λιγο κωλο μπορουν να φερονται οπως τους γουσταρει.

Συκωθηκα με τον φιλο και εφυγαι και κατεβηκαμε μια βολτα απο κινκυ. Στο αναλογο νημα η συνεχεια.
τα λεμε,τα γραφουμε ,τα διαβαζετε αλλα η πουτανα δεν κοβει το γαμησι ως γνωστον..
καλα να παθετε λοιπον..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
τα λεμε,τα γραφουμε ,τα διαβαζετε αλλα η πουτανα δεν κοβει το γαμησι ως γνωστον..
καλα να παθετε λοιπον..

Tα ξερω ρε Πλεσουρα. Για αυτο ειχα να πατησω κανα 6 μηνο εκει μεσα. Ειπα μηπως τα πραγματα στρωσανε. Αλλα παπαρια μεντολες τα ιδια και ποιο σκατα ακομα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τελικά  το καλύτερο στριπ  είναι το Lacomba
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σε  ύψος  εννοεί  είναι  και 8 πατώματα , αλλά  ήταν καβάλα  και μπερδεύτηκε
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Σε  ύψος  εννοεί  είναι  και 8 πατώματα , αλλά  ήταν καβάλα  και μπερδεύτηκε

Να τα κυβισουμε ρε σεις.

Πλακα πλακα δεν βλεπω σχολια στα στριπονηματα !!!

Περονοσπορος.

Το αλλο το καλο το ξερετε οτι στο Αλκα προβαλουν τους αγωνες του Μουντιαλ απο τις 9.30 !!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Να τα κυβισουμε ρε σεις.

Πλακα πλακα δεν βλεπω σχολια στα στριπονηματα !!!

Περονοσπορος.

Το αλλο το καλο το ξερετε οτι στο Αλκα προβαλουν τους αγωνες του Μουντιαλ απο τις 9.30 !!!

Όλο δεν πας  και  όλα  τα  ξέρεις  εταίρα  κεκραγμένη
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
εχω να παω κανα 6μηνο προς τα εκει λεω να κατηφορισω μηπως τελικα φορτωσω καμμια με τεττοιες αναδουλειες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom