Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Άλλες προσλήψεις δέχεται???
Με τι προσόντα???
Μιστό???
μιστό αναλογως προσόντωνε. εγω ας πουμε παιρνω κατιτίς παραπανω, διοτι τα καταπινω..

αιτησεις στην ιδια με πι μι..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μιστό αναλογως προσόντωνε. εγω ας πουμε παιρνω κατιτίς παραπανω, διοτι τα καταπινω..

αιτησεις στην ιδια με πι μι..

όχι με πμ.Εδώ ανοιχτά.Είμαι η ίδιαhttp://[URL unfurl="true"]www.dobro.gr/Images/Drupal/amy-winehouse.jpg[/img[/URL]]


αχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω τιποτα για το συγκεκριμενο μαγαζι αλλα εχω παει στο κανονικο Αλκατραζ ( ΑΣΧΕΤΟ)
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
;eγω έχω παει και στα δύο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οι συνεργοί του σωλήνα.......


philosopher.jpg
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
μολις γυρισα και εζησα την εμπειρια της ζωης μου ....δεν ειχα πολυ ορεξη να κατεβω μουσες δεν παω λεω αλκα για ποτακι και επειδη ειχα καιρο να δω κατι φατσουλες πηγα κατα τις 1,30 .αφου ειχα αρχισει να βαριομουνα και ειπα να φυγω λεω δεν περνω ενα χορο την φιλη μου την μονα ετσι για την βραδιακ ιαγαι το γαμωτο...!και ενω εχουμε αρχισει ερχετε και καθετε διπλα μου μια κοπελα η οποια ειχε παρει για χορο την μισελ (την ψηλη) λεω απο μεσα μου το εχω ξαναδει το σκηνικο ....αλλα ελα μου που ητανε λεσβια η κοπελα και εχω γυρισει το κεφαλι κια βλεπω να τισ κανει γλειφω μουνι να αναστεναζει αυτη τισ καταβαζει το φορεμα της κοπελας και να το στηθος της και να εχει καβλωσει και να την ακουω αχ και βαχ οπου εχω γινει πυρκαβλος απλωνω το χερι μου και της χαιδευω το ποδι και δεν μου λεει οχι οπου τελικα  :cum: :cum: εχυσα ενω την ακουσα να χυνει  :uglystupid: :headbang: εχω τρελαθει σας εχει τυχει κατι τετοιο?????????
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
λλα ελα μου που ητανε λεσβια η κοπελα και εχω γυρισει το κεφαλι κια βλεπω να τισ κανει γλειφω μουνι να αναστεναζει αυτη τισ καταβαζει το φορεμα της κοπελας και να το στηθος της και να εχει καβλωσει και να την ακουω αχ και βαχ οπου εχω γινει πυρκαβλος απλωνω το χερι μου και της χαιδευω το ποδι και δεν μου λεει οχι οπου τελικα  :cum: :cum: εχυσα ενω την ακουσα να χυνει  :uglystupid: :headbang: εχω τρελαθει σας εχει τυχει κατι τετοιο?????????

έπρεπε να ζήτησεις τηλέφωνο για να πηγαίνετε παρέα στα στριπ  :2funny:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
μολις γυρισα και εζησα την εμπειρια της ζωης μου ....δεν ειχα πολυ ορεξη να κατεβω μουσες δεν παω λεω αλκα για ποτακι και επειδη ειχα καιρο να δω κατι φατσουλες πηγα κατα τις 1,30 .αφου ειχα αρχισει να βαριομουνα και ειπα να φυγω λεω δεν περνω ενα χορο την φιλη μου την μονα ετσι για την βραδιακ ιαγαι το γαμωτο...!και ενω εχουμε αρχισει ερχετε και καθετε διπλα μου μια κοπελα η οποια ειχε παρει για χορο την μισελ (την ψηλη) λεω απο μεσα μου το εχω ξαναδει το σκηνικο ....αλλα ελα μου που ητανε λεσβια η κοπελα και εχω γυρισει το κεφαλι κια βλεπω να τισ κανει γλειφω μουνι να αναστεναζει αυτη τισ καταβαζει το φορεμα της κοπελας και να το στηθος της και να εχει καβλωσει και να την ακουω αχ και βαχ οπου εχω γινει πυρκαβλος απλωνω το χερι μου και της χαιδευω το ποδι και δεν μου λεει οχι οπου τελικα  :cum: :cum: εχυσα ενω την ακουσα να χυνει  :uglystupid: :headbang: εχω τρελαθει σας εχει τυχει κατι τετοιο?????????
η Μισελ ειναι μια ξανθια αδυνατη με τελειο κωλο ? ? ?
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Αντε να γραψουμε και τιποτα για το Αλκα.
Επισκεψη χθες νωρις για ενα ποτακι για ζεσταμα.
Το μαγαζι κατα τις 1 ηταν ακομα αδειο το οποιο για την εποχη ειναι φυσιολογικο. Βεβαια περυσι τετοιο καιρο 1 το βραδυ το μαγαζι ηταν γεματο και στις 2 δεν ειχε ουτε ορθιος να κατσεις.

Ξενερωσα απιστευτα με το παρακατω σκηνικο:

Κερναω ενα ποτακια μια τυπισα που την ξερω απο παλια.
Ερχεται το ποτο και η αποδειξη.
Μου ζηταει ο σερβιτορος να τον πληρωσω το 20ρικο απευθειας.
Τον πληρωνω.
Λεω στην Τζεσικα τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ρε μαλακα? Ασε μου λεει το κανουν συχνα και εχω χασει πολους πελατες ετσι.

Μιλαω με τον Βασιλακη που ειναι καλο παλικαρι του λεω το σκηνικο και του λεω με τις παπαριες που κανετε οχι εμενα δεν θα ξαναδειτε αλλα κανενα.
Και σηκωνομαι να φυγω.

Βεβαια το παλικαρι μου ζητησε συγνωμη και ειπε οτι θα φροντισει να μην επαναληφθει αυτο και οτι θα φροντισει να μιλησει στον Αγγελο.

Μαγκες μην ανεχεστε καφριλικια απο κανεναν σε αυτα μαγαζια σκατε λεφτα και μαλιστα μαλακισμενα υπεβολικα σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερουν.

Απαιτηστε ολοι να σας φερονται οπως σας αξιζει και οτιδηποτε σας ενοχλει να το λετε.
Μονο ετσι θα καταλαβουν οτι δεν ειμαστε θυματα μαλακοκαυλιδες που για να πιασουμε λιγο κωλο μπορουν να φερονται οπως τους γουσταρει.

Συκωθηκα με τον φιλο και εφυγαι και κατεβηκαμε μια βολτα απο κινκυ. Στο αναλογο νημα η συνεχεια.
 

Επισκέπτης
απ'το να χάνουν το λογαριασμό κατα λάθος...κ πάντα προς τα πάνω...

μάλλον καλύτερα να πληρώνουμε ότι αγοράζουμε απευθείας...

..λέμε τώρα...
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Εχεις δικιο Μακ. Αλλα να το ζηταμε εμεις και οχι ο καθε μαλακοπιτουρας σερβιτορος.
 

Επισκέπτης
επαναλαμβάνω...

δεν μου αρέσει...και δεν το προτιμώ...

ΑΝ...όμως με κλέβουν ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ με στρογγυλοποιήσεις...τότε καλύτερα κατευθείαν η πληρωμή...

 

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπέρα πάιδες.....σε λίγη ώρα θα πάω στο bachelor ενός κολλητού στο Αλκατράζ.Η κατάσταση είναι χύμα (δεν έχουμε κλείσει τραπέζι) και θα ανοίξουμε μπουκάλι.Επειδή δεν έχουμε εμπειρία από το μαγαζί μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πως πρέπει να κινηθούμε εκεί (με ποιές να ασχοληθούμε κλπ)? Παίζει κανά ειδικό show για την περίσταση??
Ευχαριστώ!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπέρα πάιδες.....σε λίγη ώρα θα πάω στο bachelor ενός κολλητού στο Αλκατράζ.Η κατάσταση είναι χύμα (δεν έχουμε κλείσει τραπέζι) και θα ανοίξουμε μπουκάλι.Επειδή δεν έχουμε εμπειρία από το μαγαζί μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πως πρέπει να κινηθούμε εκεί (με ποιές να ασχοληθούμε κλπ)? Παίζει κανά ειδικό show για την περίσταση??
Ευχαριστώ!!!!

καλά ρε τί πάτε να κάνετε εκεί?χίλιες φορές λίντο ή κίνκυ ή μούσσες ή έστω ρασπούτιν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom