Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Για να δουμε.
Παντως πρεπει να βγω απο το Αγαπουλης Mode. Kαι να μπω σε Πελατης Mode.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
[youtube=200,150]Xj_QFk4lFUE[/youtube]

Εγώ στο είπα εξ'αρχής...€€€ και καθάρισες...αλλά δεν είσαι έτσι...οπότε...
Θα γινω... Δεν γινεται αλλιως.... Θα καταστραφω...

Ασε ρε πουστη ζημια που παθαμε.. Ουτε να δουλεψουμε δεν μπορουμε πλεον.. Κολημα γαμωτο φελεκι μου...
Και η μαλακια ειναι οτι το εχει καταλαβει και η τυπισα..

Αυτη η πρεπει να την κοψω τελειως ή να την γαμησω για να τη απομυθοποιησω αλλιως δεν θα βρω γιατρια.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Τελικα το να σου τρωνε τα λεφτα οι τρυπερς δεν ειναι τοσο κακο... Οταν σου τρωνε την ψυχη τοτε καταλαβαινεις τη παει να πει απωλεια....

 

Επισκέπτης
Τελικα το να σου τρωνε τα λεφτα οι τρυπερς δεν ειναι τοσο κακο... Οταν σου τρωνε την ψυχη τοτε καταλαβαινεις τη παει να πει απωλεια....

Χαλάρωσε && απόλαυσέ το...

Και κόψε το μαγαζί...τελείως...να μένεις μόνο σε ότι κάνετε έξω...αν δεν σου φτάνει,της το λες...αν δεν μπορεί...πούλος...;)

[youtube=200,150]bRc0yJHt-_s[/youtube]
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Χαλάρωσε && απόλαυσέ το...

Και κόψε το μαγαζί...τελείως...να μένεις μόνο σε ότι κάνετε έξω...αν δεν σου φτάνει,της το λες...αν δεν μπορεί...πούλος...;)
Το μαγαζι το εχουμε κοψει εδω και καιρο (ως Πελατης της), Μαλιστα για την ακριβεια δεν το εκοψα εγω αυτη μου το εκοψε..

I cannot be with you as a friend or whatever if you are my customer, sorry but if you ever come and see me there i will come and talk to you if you ask me to stay i cant cause you need to buy me drink, but I NEVER WILL DANCE FOR YOU AGAIN......
 

Επισκέπτης
Το μαγαζι το εχουμε κοψει εδω και καιρο (ως Πελατης της), Μαλιστα για την ακριβεια δεν το εκοψα εγω αυτη μου το εκοψε..

I cannot be with you as a friend or whatever if you are my customer, sorry but if you ever come and see me there i will come and talk to you if you ask me to stay i cant cause you need to buy me drink, but I NEVER WILL DANCE FOR YOU AGAIN......

Tότε να μην πηγαίνεις...καθόλου...ούτε για πλάκα...ούτε για τίποτα...

Ασυναίσθητα...όποτε περνάς απ'το μαγαζί...σκέφτεσαι αυτή...

Ξεκίνα τις επισκέψεις αλλού...δεν μπορεί,και αλλού θα περάσεις καλά...

Να μένεις μόνο στα έξω...κ να ξεκαθαρίσεις την όποια φάση...υπάρχει...
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
If i wanted to be a bitch, I would fuck you and i would have a good time and get money from you... But i am not like that, i know you have family and i dont want you to leave your wife and your family.

Άψογη η γκόμενα.

Απάντηση σε όσους ισχυρίζονται ότι είναι πουτάνες, τουλάχιστο δεν είναι όλες.

Επίσης ένα μάθημα σε όλους εμάς τους στριπτηζόφιλους. Πάνω απ' όλα η οικογένεια. Στριπτηζούδες θα υπάρχουν πάντα.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Άψογη η γκόμενα.

Απάντηση σε όσους ισχυρίζονται ότι είναι πουτάνες, τουλάχιστο δεν είναι όλες.

Επίσης ένα μάθημα σε όλους εμάς τους στριπτηζόφιλους. Πάνω απ' όλα η οικογένεια. Στριπτηζούδες θα υπάρχουν πάντα.
Συμφωνω φιλε αλλα ειναι πολυ ειδικη περιπτωση η συγκεκριμενη παντως ακομα και σε τετοια μερη βρισκεις ΟΚ ατομα
 

Επισκέπτης
Συμφωνω φιλε αλλα ειναι πολυ ειδικη περιπτωση η συγκεκριμενη παντως ακομα και σε τετοια μερη βρισκεις ΟΚ ατομα

Οι περισσότερες είναι καλά παιδιά...;)

Το φταίξιμο είναι 99% του πελάτη...που δεν κρατάει το στόμα του κλειστό..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Tότε να μην πηγαίνεις...καθόλου...ούτε για πλάκα...ούτε για τίποτα...

Ασυναίσθητα...όποτε περνάς απ'το μαγαζί...σκέφτεσαι αυτή...

Ξεκίνα τις επισκέψεις αλλού...δεν μπορεί,και αλλού θα περάσεις καλά...

Να μένεις μόνο στα έξω...κ να ξεκαθαρίσεις την όποια φάση...υπάρχει...
Κοιτα το μαγαζι το κοβω ευκολα.. Εξαλου εχω γινε προβλεψιμος εκει πλεον και με ξερουν καλα αλλα ξερω και εγω καλα ολλο το εμπορευμα, οποτε δεν υπαρχει μυστηριο...

Τι να ξεκαθαρισω αυτο ειναι το δυσκολο....
Γιατι και να μου πει θελω να μεινουμε φιλοι, αμα με το που σε βλεπει σου πιανει τον κωλο και σε κοιταει.... τοτε υπαρχει θεμα.

Μαλον πρεπει να ριξω ενα μεγαλο Χ
 

Επισκέπτης
Αυτο δεν το καταλαβαινω.. Μου το εξηγεις λιγο.

Δεν μπορώ να το εξηγήσω με λόγια...αλλά θα προσπαθήσω...

Την επόμενη φορά που θα πας σε strip club...παρατήρησε τους πελάτες σε όλο το μαγαζί...

Υπάρχουν : άνετοι,μαλάκες,νευρικοί,αγχωμένοι...κλπ...

Σκέψου σε ποιά κατηγορία είσαι...όχι προσποιούμενος κ όχι καταπιεζόμενος...

Μετά...φώναξε μια γκόμενα...που γουστάρεις πάρα πολύ...κ σε κάνει να τα χάνεις..ή που φοβάσαι οτι θα τα χάσεις δίπλα της...(φώναξέ τη,μην περιμένεις να έρθει μόνη της)

Προσπάθησε να παραμείνεις στην ίδια κατηγορία...που βρισκόσουν πριν κάτσει δίπλα σου...λέγοντας μόνο αλήθεια...κ αδιαφορώντας για την κατάσταση....

Αν το καταφέρεις χωρίς να πεις ούτε ένα ψέμμα αλλά ούτε κ να κομπιάσεις για 1-2 λεπτά σκεπτόμενος...για να φύγεις απο μια δύσκολη στιγμή...τότε απλά δεν έχεις πρόβλημα...αλλά 99 στις 100 περιπτώσεις δεν λειτουργούν με το μυαλό εντός club...

***Μιλάμε για περιπτώσεις που δεν σκέφτεσαι budget...χρόνο...κλπ...είσαι τελείως απελευθερωμένος...αλλιώς γειά σας...χάνεις εξ'αρχής...
 

Επισκέπτης
Παράδειγμα...

Αν θες να τεστάρεις πόσο δυνατός είσαι...και για να καταλάβεις οτι οι πουτές δεν φταίνε σε τίποτα πριν τους δώσεις το δικαίωμα...

Την επόμενη φορά που θα σου προτείνει κάποια να της δώσεις το τηλ σου...ή να σου δώσει εκείνη το δικό της...

Απάντησέ της..."και τι να το κάνω το τηλ σου ?" ή "που θα μπορούσε να χρησιμεύσει ? " ή "γιατί να κανονήσουμε ? " ή "τι ψάχνεις ακριβώς και μου δίνεις το τηλέφωνό σου,για να δω αν θα το χρησιμοποιήσω"...κ άλλες πολλές κουβέντες...με τις οποίες θα δείξεις οτι έχεις γραμμένο στα @@ σου το τηλ...και οτι είσαι εκεί απλά για να περάσεις καλά...2,3,5,10 ώρες...χωρίς σκοπό...χωρίς στόχο...

Τότε βέβαια η πολιορκία θα γίνει τόσο στενή που δεν θα αντέξεις...ή που θα σε γράψει στη μουνάρα της η γκόμενα κ θα φύγει...

Όλα αυτά...δοκιμάζονται με την προϋπόθεση οτι δεν θα κλαις τα λεφτά...ή την χαμένη "ευκαιρία"...ή τον χαμένο χρόνο κλπ...
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
πιο σκατα δεν γινεται.. φιλε σορυ αλλα δεν σε πιανω. αν εχεις οικογενεια ,τοτε τι θες απο δαυτη? σχεση? να σε ερωτευτει οπως εσυ αυτη? ειστε καθολου κοντα εμφανισιακα η εστω ηλικιακα? γιατι δεν τη γαμησες σπιτι της? ρε συ ξεκολλα, δεν τα καταλαβαινω καθολου αυτα. τι παει να πει το εχεις χασει? αν το εχεις χασει τοτε πως περιμενεις να γινουν αυτα που θες? ο αντρας χωρις μυαλο δεν εχει καμια δυναμη. συγκεντρωσου και μη χανεις τον αυτοελεγχο. βημα βημα θα την πας εκει που θες
 

Επισκέπτης
πιο σκατα δεν γινεται.. φιλε σορυ αλλα δεν σε πιανω. αν εχεις οικογενεια ,τοτε τι θες απο δαυτη? σχεση? να σε ερωτευτει οπως εσυ αυτη? ειστε καθολου κοντα εμφανισιακα η εστω ηλικιακα? γιατι δεν τη γαμησες σπιτι της? ρε συ ξεκολλα, δεν τα καταλαβαινω καθολου αυτα. τι παει να πει το εχεις χασει? αν το εχεις χασει τοτε πως περιμενεις να γινουν αυτα που θες? ο αντρας χωρις μυαλο δεν εχει καμια δυναμη. συγκεντρωσου και μη χανεις τον αυτοελεγχο. βημα βημα θα την πας εκει που θες

Η διαδρομή τον ενδιαφέρει...έστω υποσυνείδητα...όχι ο προορισμός...

Τα έχουμε ξαναπεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom