Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1.Οι πουτάνες είναι άνθρωποι.
2.Το κορίτσια δίνουν τα πάντα σε αυτόν/ους που επιλέγουν.
3.Στις 99 απ'τις 100 περιπτώσεις,δεν θα πετύχεις αυτό που θα θέσεις ως στόχο..(για τις περιπτώσεις που ασχολείσαι ΕΣΥ)...οι πουτάνες,έχουν τιμή.
4.Η μιζέρια κ η μοναξιά..είναι βασικά συστατικά της ζωής τους...απλά δεν θέλουν να τα χάσουν.
5.Ερωτεύσου οτιδήποτε μπορείς...ο έρωτας σε κάνει να δίνεις αγάπη,η αγάπη είναι δώρο που σε φέρνει πιο κοντά στο Θεό.
6.Το να έχεις κονέ οπουδήποτε,βοηθάει...αλλά να ξέρεις κανείς δεν θέλει μόνο το καλό σου.
7.Σωστό.
8.Αν είσαι καλό παιδί,δεν μπορείς να κρυφθείς.
9.Παντού,παίζεις μπάλα με το μυαλό σου...το πορτοφόλι σου,σου δίνει τη δυνατότητα της επιλογής.
10.Οι πουτάνες είναι άνθρωποι.

[move] :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
1.Οι πουτάνες είναι άνθρωποι.
2.Το κορίτσια δίνουν τα πάντα σε αυτόν/ους που επιλέγουν.
3.Στις 99 απ'τις 100 περιπτώσεις,δεν θα πετύχεις αυτό που θα θέσεις ως στόχο..(για τις περιπτώσεις που ασχολείσαι ΕΣΥ)...οι πουτάνες,έχουν τιμή.
4.Η μιζέρια κ η μοναξιά..είναι βασικά συστατικά της ζωής τους...απλά δεν θέλουν να τα χάσουν.
5.Ερωτεύσου οτιδήποτε μπορείς...ο έρωτας σε κάνει να δίνεις αγάπη,η αγάπη είναι δώρο που σε φέρνει πιο κοντά στο Θεό.
6.Το να έχεις κονέ οπουδήποτε,βοηθάει...αλλά να ξέρεις κανείς δεν θέλει μόνο το καλό σου.
7.Σωστό.
8.Αν είσαι καλό παιδί,δεν μπορείς να κρυφθείς.
9.Παντού,παίζεις μπάλα με το μυαλό σου...το πορτοφόλι σου,σου δίνει τη δυνατότητα της επιλογής.
10.Οι πουτάνες είναι άνθρωποι.
1&10. Οι πουτανες ηταν ανθρωποι. Πλεον εχουν μεταλαχτει σε αλλο ειδος.
Δεν κατακρινω οτι κοροιδευουν τους πελατες, δουλεια τους ειναι κατακρινο οτι κοροιδευουν τον εαυτο τους σε τετοιο βαθμο που το πιστεψαν και εχουν χασει επαφη με την πραγματικοτητα.

2. Σεβομαι την εμπειρια σου αλλα αυτο δεν το πιστευω. Θεωρω οτι ειναι ισαξια απατη με το να πιστεψει ο ανθρωπος οτι δεν υπαρχει διαολος. (Μεταφορικα)

3. Με την τιμη δεν εχω προβλημα δεν ειμαι καρμιρης. Οι στοχοι μου δεν νομιζω να διαφοροποιουνται απο την μαζα. (εξαιρουμενο του στοχου απλα να περασεις καλα)

4. Συμφωνω

5.Εν μερη συμφωνω αλλα κρατω καποιες επιφυλαξεις. Τα ακρα παντα κρυβουν ανατροπες ετσι ενας ερωτας μπορει να εχει δυσμενεις συνεπειες στο συγκεκριμενο χωρο.

6 & 7 Συμφωνουμε

8. Και ομως ολοι μπορουμε να εξελιχθουμε σε κατ επιλογην κωλοπαιδα. Το εχω κανει στο παρελθον και θεωρω οτι πρεπει να το ξαναρχισω.

9. Συμφωνω το εχεις διατυπωσει ποιο σωστα




 

Επισκέπτης
Για αρχή,μάθε τον εαυτό σου...&& αγάπησέ τον με τα καλά κ τα σκατά του...

Θα σου απαντήσω αργότερα...γιατί με καλεί το καθήκον...
 

Επισκέπτης
1&10. Οι πουτανες ηταν ανθρωποι. Πλεον εχουν μεταλαχτει σε αλλο ειδος.
Δεν κατακρινω οτι κοροιδευουν τους πελατες, δουλεια τους ειναι κατακρινο οτι κοροιδευουν τον εαυτο τους σε τετοιο βαθμο που το πιστεψαν και εχουν χασει επαφη με την πραγματικοτητα.

2. Σεβομαι την εμπειρια σου αλλα αυτο δεν το πιστευω. Θεωρω οτι ειναι ισαξια απατη με το να πιστεψει ο ανθρωπος οτι δεν υπαρχει διαολος. (Μεταφορικα)

3. Με την τιμη δεν εχω προβλημα δεν ειμαι καρμιρης. Οι στοχοι μου δεν νομιζω να διαφοροποιουνται απο την μαζα. (εξαιρουμενο του στοχου απλα να περασεις καλα)

4. Συμφωνω

5.Εν μερη συμφωνω αλλα κρατω καποιες επιφυλαξεις. Τα ακρα παντα κρυβουν ανατροπες ετσι ενας ερωτας μπορει να εχει δυσμενεις συνεπειες στο συγκεκριμενο χωρο.

6 & 7 Συμφωνουμε

8. Και ομως ολοι μπορουμε να εξελιχθουμε σε κατ επιλογην κωλοπαιδα. Το εχω κανει στο παρελθον και θεωρω οτι πρεπει να το ξαναρχισω.

9. Συμφωνω το εχεις διατυπωσει ποιο σωστα

1 && 10 - Ποιός τις μετάλλαξε ? Οεο...

2.Θεωρώ οτι είναι ισάξια απάτη με το να πιστέψει ο άνθρωπος οτι υπάρχει Θεός...καλός Θεός...

3.Νομίζω οτι ΠΛΕΟΝ διαφοροποιούνται..μπορεί να κάνω κ λάθος,αφού δεν γνωριζόμαστε !

5.Τα άκρα...κρύβουν ανατροπές...ο έρωτας πότε κατέληξε να είναι ακραίο συναίσθημα ?

8.Μαλακία είναι...όταν δεν είσαι πραγματικά κωλόπαιδο...

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1 && 10 - Ποιός τις μετάλλαξε ? Οεο...

2.Θεωρώ οτι είναι ισάξια απάτη με το να πιστέψει ο άνθρωπος οτι υπάρχει Θεός...καλός Θεός...

3.Νομίζω οτι ΠΛΕΟΝ διαφοροποιούνται..μπορεί να κάνω κ λάθος,αφού δεν γνωριζόμαστε !

5.Τα άκρα...κρύβουν ανατροπές...ο έρωτας πότε κατέληξε να είναι ακραίο συναίσθημα ?

8.Μαλακία είναι...όταν δεν είσαι πραγματικά κωλόπαιδο...

[move] :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
μετα απο χθεσινη επισκεψη παρα πολυς λιγο κοσμος πολλες απουσιες και χαλια κλιμα απο τισ υπαρχουσες κοπελες eλλειπε και ο dj
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Επισης πληροφοριες εκ των εσω. (Φιλη που εργαζεται)

Αν και υπηρχε σχετικα κοσμος πολυ λιγες κοπελες βγαλαν μεροκαματο.
Γενικοτερα βριζαν ολλες γιατι για Παρασκευη δεν δικαιολογειται.
Οσοι ηταν εκει τη βγαζαν με το ποτο τους και κανα 2 χωρους μαξ.

Ερχονται και χειροτερες μερες της ειπα :)

Κακο για αυτες καλο για μας.
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
εχθες πηγε ενα φιλαρακι μου και μου ειπε πολλυς κοσμος λιγοι χοροι...............το κλιμα παλι ητανε υποτονικο και τα κοριτσια εχουν αρχισει και βαριουνται αληθεια ξερει καποιο μελος που εχει παει μια ρωσιδα με το ονομα ναταλι ξανθια με ενα τατου απο πισω?δουλευε περισι και νομιζο ειχε ερθει απο μουσες
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
To μαγαζι δεν θα ειναι ποτε το ιδιο πλεον.
Το τελος μιας εποχης.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η αλήθεια είναι οτι υπάρχουν 2-3 απίστευτα όνειρα σ'αυτό το μαγαζί...αλλά δεν βοηθάει ούτε το μαγαζί...ούτε κ τα ίδια τα όνειρα....

άστα σε αυτό το μαγαζί κάποτε έπρεπε να πάς καθημερίνη και μάλιστα δευτέρα ή το πολύ τρίτη για να βρείς να κάτσεις(εποχή 98-00).Έκανε μια μικρή αναλαμπή φθινόπωρο του 2006 για πολύ λίγο όμως και απο εκεί και πέρα ήρθε η πτώση....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom