Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μετά απο χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα με φίλο που ήθελε να δει από κοντά την Αλμάζα. Πάνε πριβέ και του λέει οτί μπορώ να σου το παίξω μέσα από το παντελόνι με 100ευρώ + και μόλις ήρθε και μου το είπε έμεινα με ανοιχτό το στόμα. Ενημερώνω ανοιχτά το κοινό για να αρχίσει σιγά σιγά να ξεκολάει με τη γριά απάτη...Άντε μπράβο.. πολύ αξία έχουν πάρει εκεί μέσα.

100+ για φράπα?ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! :s&m_2: :s&m_2:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Την προλαβε αλλος και της εχει παρει και BMW ο βλακας ....

Ε ρε πούστη μου.. Όλους αυτούς τους μαλάκες που χαλάνε την πιάτσα πρέπει να τους δικάσουμε σε ποινη δια λιθοβολισμού... Δηλάδη έλεος.. Μετά καβαλάνε το καλάμι και αι πιάστες της πόρνοστριπτιζούδες.. Τα νευρα μου!!

:headbang: :headbang: :headbang:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
100+ για φράπα?ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! :s&m_2: :s&m_2:

Μετά απο δυο τρία ποτά μάγκα μου το 100 άρικο σου φέναιτε σαν πετσετέκι προκειμένου να εκσπερματώσεις!! Ξέρεις πόσοι κρυφομαλάκες τα δίνουν και λένε και ευχαριστώ????? Γαμισέ τα και άφησέ τα η κατάσταση!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
100+ για φράπα?ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! :s&m_2: :s&m_2:
εγο δινο κε 500 ,θα μου τα δοκι ο πουροσ τα μισα κε τα αλα μισα ο μακλεισ που θα τα εχι δανιστι απο το αδερφο του το γιοργοσ
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Barchelor χτες και κατεβηκαμε 8μελης παρεα να το διασκεδασουμε.
Πολλες απουσιες λογο ημερας μιας και αρκετα κοριτσια ειχαν ρεπο.
Απολαυστικες οπως παντα η Τζεσικα, Σελενα, Κατερινα, Ιρινα.

Ο γαμπρος βρεθηκε με την κωλοτρυπιδα να ατενιζει τον οριζοντα πανω στο σοου που του καναν οι δυο μας νοσοκομες.

Ο Παρης και ο Μανος μας προσεξαν δεόντως και περασαμε σουπερ.

Το μαγαζι ειχε 9-10 τραπεζια και 5-6 καναπεδες γεματους. Για τριτη δλδ. η κινηση ηταν καλη.
Εγω βεβαια αποχωρησα στις 2 μιας και δουλευουμε σημερα.

Σημερα ρεπο την Πεμπτη θα ξανακατευω με αλλη 8μελη παρεα same place, same καναπες.

Καλημερα.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ειδες χαλια η κατασταση.
Παντως νιωθω περιφανος για τον εαυτο μου διοτι χτες ξοδεψα μοναχα ενα 20ευρο.
Μιλαμε τρελη βελτιωση αφου τα κοριτσια με ρωταγαν αν ειμαι καλα???

Που θα παει ρε ΜακΛειν θα γυρισει ο τροχος θα γαμησει και ο μικρος !!!
(Μικρος 30 χρονων γαιδουρι)

Αυριο θα το καψουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ειδες χαλια η κατασταση.
Παντως νιωθω περιφανος για τον εαυτο μου διοτι χτες ξοδεψα μοναχα ενα 20ευρο.
Μιλαμε τρελη βελτιωση αφου τα κοριτσια με ρωταγαν αν ειμαι καλα???

Που θα παει ρε ΜακΛειν θα γυρισει ο τροχος θα γαμησει και ο μικρος !!!
(Μικρος 30 χρονων γαιδουρι)

Αυριο θα το καψουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!

Τα λέω στο γάιδαρο για να τ'ακούσει το σαμάρι...μην τρελαίνεσαι...

Εγώ ξόδευα περισσότερα (μέχρι να τελειώσουν)..κ δεν γαμούσα...
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Κοιτα να δεις αμα ειναι ετσι αυριο δεν θα ξοδεψω ουτε ενα ευρο.
Λες να γαμησω ?? :fuck1:
Λες να ειναι αληθης η παροιμια :

Θα γυρισει ο τροχος θα γαμησει και ο φτωχος !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Κοιτα να δεις αμα ειναι ετσι αυριο δεν θα ξοδεψω ουτε ενα ευρο.
Λες να γαμησω ?? :fuck1:
Λες να ειναι αληθης η παροιμια :

Θα γυρισει ο τροχος θα γαμησει και ο φτωχος !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ωχ,παρεξηγήθηκα...

ΟΥΤΕ && ΤΩΡΑ ΓΑΜΑΩ...απλά είναι πιο ωραία η αίσθηση γιατι δε χαλάω και λεφτά... :2funny: :2funny:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα !!!

Δεν υπαρχει σωτηρια !!!
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Αλλη μια νυχτα τελειωσε...
Αφιξη χτες στις 12 και κατι 7μελης παρεα που αποτελουταν απο6 μαντραχαλεους και 1 υπαληλο του υδριματος η οποια ειχε ρεπο εκεινη την ημερα. Ειχαμε βγει για ποτε ποιο πριν οποτε κατα τις 11 και κατι της λεω πρεπει να φυγω με την παρεα. Δεν ερχεσαι παρεα για τον χαβαλε και ηρθε.

Το Μαγαζι ΓΕΜΑΤΟ ΠΥΧΤΡΑ !!! Ξανα αρκετες απωλειες λογο του 3μερου Ρεπο.

Χτυπησαμε κατι καινουργια Ρωσιδακια που φανηκαν προθυμα, Σελενα, και καμια 10καρια αλλες.

Παντος μεσ το μαγαζι εχει πολυ μπαζο απο κοριτσια ιδιαιτερα καινουργια που μας αναγκαζει να τις διωχνουμε με συνοπτικες διαδικασιες.

Αποτελεσμα για τον φιλο Μακλειν ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΑ  :rockon: :rockon: :rockon: ΞΑΝΑ :rockon: :rockon:

Καλα περασαμε ομως. Ολλα τα λεφτα η εκφραση του πορτιερη / μαιτρ οταν με ειδε να μπαινω στο μαγαζι με το στριπακι ως πελατες :kissass2:
 

Επισκέπτης
Παντος μεσ το μαγαζι εχει πολυ μπαζο απο κοριτσια ιδιαιτερα καινουργια που μας αναγκαζει να τις διωχνουμε με συνοπτικες διαδικασιες.

Αποτελεσμα για τον φιλο Μακλειν ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΑ  :rockon: :rockon: :rockon: ΞΑΝΑ :rockon: :rockon:

Καλα περασαμε ομως. Ολλα τα λεφτα η εκφραση του πορτιερη / μαιτρ οταν με ειδε να μπαινω στο μαγαζι με το στριπακι ως πελατες :kissass2:
 :thumbsup:
:thumbsup:
:thumbsup:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Βy  the  way , κατά  τη  διάρκεια  της  αποτοξίνωσης  , να  ρίξουμε  και  μια  ματιά  στον  Τριανταφυλλίδη !
 

Επισκέπτης
Ημουν σιγουρος οτι θα απαντησεις αλλα οχι τοσο γρηγορα  :2funny:

Λοιπον τερμα τα στριπ. Κανω αποτοξυνωση

Ξεκιναω πλεον μονο Citi Tours Που ειναι μεγαλα και σιγουρα !!!

Αμα δεν έχω δουλειά,απαντώ γρήγορα...αλλιώς όποτε μπορώ..:grin:

Το θέμα δεν είναι να αλλάξεις σπορ..η μαγκιά είναι ν'αλλάξεις μυαλό.
(μυαλό = οπτική γωνία)

Γιατί και στα CT...πάλι δεν βλέπω να "ευχαριστιέσαι" τη φάση...
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
To δουλευω φιλε.
Βασικα εχω μαθει καπια πραγματα.

1. Οι πουτανες ειναι πουτανες μην τις αντιμετωπιζεις ως κατι αλλο.
2. Στους χώρους αυτους τα κοριτσια δουλευουν με σκοπο να δωσουν το λιγοτερο δυνατο και να εχουν τις μεγιστες απολαβες.
3. Βαλε στοχο τι θες να πετυχεις με ποσα χρηματα και σε ποσο χρονο. Αν δεν πετυχεις μεσα στο χρονικο περιθωριο που εχεις θεσει φυγε, το μαγαζι θα ειναι ανοικτο και αυριο.
4. Ποτε μην πιστευεις τι λενε τα κοριτσια. Η μιζερια δεν ειναι αυτη που δηθεν σου εξηστορουνε αλλα το γεγονος οτι εσυ βρισκεσαι εκεινη την στιγμη εκει και σπαταλας τον χρονο σου ετσι.
5. Μην ερωτευτεις τριπερ / τανα /κτλ την πουτσισες !!! Ξεκολα αμεσα και εν αναγκη αλαξε στεκι.
6. Το να εχεις κονε καποιον αντρα μεσα σε αυτα τα μαγαζια βοηθαει τα μαλα στην επιτευξη των στοχων σου.
7. Φροντισε τα χρηματα που ξοδευεις να μην τα κλαις αργοτερα. Ξοδεψε τα σωστα και αν δεν σου περισευουν τραβα καμια μαλακια και πεσε για υπνο.
8. Αν εισαι καλο παιδι μην το διξεις θα σε φανε ζωντανο, οσο ποιο αρχιδης τοσο καλυτερο.
9. Στον πληρωμενο ερωτα πρωταγωνιστης θα ειναι παντα το πορτοφολι σου και οχι το κορμι η το μυαλο σου, αυτα απλα βοηθουν στην εξελιξη της πλοκης.
10. Οι πουτανες ειναι πουτανες και να θυμασαι οτι οσο περισοτερο συναστρεφεσαι μαζι τους δεν θα της καλητερεψεις αλλα θα χειροτερεψεις εσυ.
 

Επισκέπτης
To δουλευω φιλε.
Βασικα εχω μαθει καπια πραγματα.

1. Οι πουτανες ειναι πουτανες μην τις αντιμετωπιζεις ως κατι αλλο.
2. Στους χώρους αυτους τα κοριτσια δουλευουν με σκοπο να δωσουν το λιγοτερο δυνατο και να εχουν τις μεγιστες απολαβες.
3. Βαλε στοχο τι θες να πετυχεις με ποσα χρηματα και σε ποσο χρονο. Αν δεν πετυχεις μεσα στο χρονικο περιθωριο που εχεις θεσει φυγε, το μαγαζι θα ειναι ανοικτο και αυριο.
4. Ποτε μην πιστευεις τι λενε τα κοριτσια. Η μιζερια δεν ειναι αυτη που δηθεν σου εξηστορουνε αλλα το γεγονος οτι εσυ βρισκεσαι εκεινη την στιγμη εκει και σπαταλας τον χρονο σου ετσι.
5. Μην ερωτευτεις τριπερ / τανα /κτλ την πουτσισες !!! Ξεκολα αμεσα και εν αναγκη αλαξε στεκι.
6. Το να εχεις κονε καποιον αντρα μεσα σε αυτα τα μαγαζια βοηθαει τα μαλα στην επιτευξη των στοχων σου.
7. Φροντισε τα χρηματα που ξοδευεις να μην τα κλαις αργοτερα. Ξοδεψε τα σωστα και αν δεν σου περισευουν τραβα καμια μαλακια και πεσε για υπνο.
8. Αν εισαι καλο παιδι μην το διξεις θα σε φανε ζωντανο, οσο ποιο αρχιδης τοσο καλυτερο.
9. Στον πληρωμενο ερωτα πρωταγωνιστης θα ειναι παντα το πορτοφολι σου και οχι το κορμι η το μυαλο σου, αυτα απλα βοηθουν στην εξελιξη της πλοκης.
10. Οι πουτανες ειναι πουτανες και να θυμασαι οτι οσο περισοτερο συναστρεφεσαι μαζι τους δεν θα της καλητερεψεις αλλα θα χειροτερεψεις εσυ.

1.Οι πουτάνες είναι άνθρωποι.
2.Το κορίτσια δίνουν τα πάντα σε αυτόν/ους που επιλέγουν.
3.Στις 99 απ'τις 100 περιπτώσεις,δεν θα πετύχεις αυτό που θα θέσεις ως στόχο..(για τις περιπτώσεις που ασχολείσαι ΕΣΥ)...οι πουτάνες,έχουν τιμή.
4.Η μιζέρια κ η μοναξιά..είναι βασικά συστατικά της ζωής τους...απλά δεν θέλουν να τα χάσουν.
5.Ερωτεύσου οτιδήποτε μπορείς...ο έρωτας σε κάνει να δίνεις αγάπη,η αγάπη είναι δώρο που σε φέρνει πιο κοντά στο Θεό.
6.Το να έχεις κονέ οπουδήποτε,βοηθάει...αλλά να ξέρεις κανείς δεν θέλει μόνο το καλό σου.
7.Σωστό.
8.Αν είσαι καλό παιδί,δεν μπορείς να κρυφθείς.
9.Παντού,παίζεις μπάλα με το μυαλό σου...το πορτοφόλι σου,σου δίνει τη δυνατότητα της επιλογής.
10.Οι πουτάνες είναι άνθρωποι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom