Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μολις επεστρεψα.
Παρεα 3 ατομα κατσαμε σε καναπεδακι για 8 μιας και θελαμε να ειμαστε ανετοι.

Λογαριασμος 330 ευρο χωρις τους χωρους.

Πολλες μεταγραφες και ευχαριστη εκπληξη μια Τσεχα με το ονομα Μπαρμπαρα η οποια ειρθε απο Ροδο. Εχει ζησει λονδινο και σεβεται τον πελατη.

Πρεπει να αλαξω στεκι και οι πετρες με χεραιτανε εκει περα. Πολυ δημοσιοτητα πρεπει να την κανω.

Εγω προσωπικα εχω βαρεθει τα σοου του εν λογο μαγαζιου. Νιωθω λες και βλεπω επεισοδιο απο το ρετιρε.

Η "δικια μου" πηρε 16 καρτες και ηρεμησε. Την ειχα απο τις 17.30 μεχρι τις 03.00 για καφε, φαγητο και μετα στο μαγαζι. Να πω την αληθεια την μπουχτισα.

για ροστέρεψε λιγάκι αν θές.. :grin:
 

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
Μολις επεστρεψα.
Παρεα 3 ατομα κατσαμε σε καναπεδακι για 8 μιας και θελαμε να ειμαστε ανετοι.

Λογαριασμος 330 ευρο χωρις τους χωρους.

Πολλες μεταγραφες και ευχαριστη εκπληξη μια Τσεχα με το ονομα Μπαρμπαρα η οποια ειρθε απο Ροδο. Εχει ζησει λονδινο και σεβεται τον πελατη.

Πρεπει να αλαξω στεκι και οι πετρες με χεραιτανε εκει περα. Πολυ δημοσιοτητα πρεπει να την κανω.

Εγω προσωπικα εχω βαρεθει τα σοου του εν λογο μαγαζιου. Νιωθω λες και βλεπω επεισοδιο απο το ρετιρε.

Η "δικια μου" πηρε 16 καρτες και ηρεμησε. Την ειχα απο τις 17.30 μεχρι τις 03.00 για καφε, φαγητο και μετα στο μαγαζι. Να πω την αληθεια την μπουχτισα.
Για μας τους μη κατεχοντες τι ακριβως θα πει 16 καρτες?????????
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Για μας τους μη κατεχοντες τι ακριβως θα πει 16 καρτες?????????


16  Kαρτες= 160 ευρο λογαριασμος στην κοπελα- για καθε μεγαλο ποτο των 60 ευρο παιρνει 6 καρτες

2 Ποτα = 12 καρτες
+ 2 Σαμπανιες στην πιστα απο 20 η καθε μια = 40 ευρο =4καρτες

12+4=16 Καρτες με τις πρωτες 20 καρτες τα κοριτσια βγαζουν το νυχτοκαματο των 80 ευρο και για καθε επιπλεον παιρνουν 2.5 ευρο την καρτα. Αν βγαλουν μονο 10 καρτες ολλο το βραδυ τοτε παιρνουν μισο νυχτοκαματο δλδ 40 ευρο.
 

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
Ουτε εξισωση νατανε!!!! οποτε οι καρτες ειναι ανεξαρτητες απο χωρους και Private????
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
για ροστέρεψε λιγάκι αν θές.. :grin:

Παθος αγορινα επειδη ημουνα αποροφημενος απο το Τσεχακι δεν πολυ προσεξα. Παντως ηταν ολλες εκει εκτος απο την Σελενα που εχει παει να δει την μανα της Ρουμανια. Επεισης εχουν φερει 6-7 καινουργιες. 2-3 καλες μονο οι υπολοιπες μπαζακια.

Δυστηχως ημουν σε αγαπουλης mode και δεν προσεχα.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ουτε εξισωση νατανε!!!! οποτε οι καρτες ειναι ανεξαρτητες απο χωρους και Private????

Απλο για καθε 10 ευρο που ξοδευεις η κοπελα παιρνει 1 καρτα ειτε ειναι για πριβε ειτε για ποτα ειτε για σαμπανιες.
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
16  Kαρτες= 160 ευρο λογαριασμος στην κοπελα- για καθε μεγαλο ποτο των 60 ευρο παιρνει 6 καρτες

2 Ποτα = 12 καρτες
+ 2 Σαμπανιες στην πιστα απο 20 η καθε μια = 40 ευρο =4καρτες

12+4=16 Καρτες με τις πρωτες 20 καρτες τα κοριτσια βγαζουν το νυχτοκαματο των 80 ευρο και για καθε επιπλεον παιρνουν 2.5 ευρο την καρτα. Αν βγαλουν μονο 10 καρτες ολλο το βραδυ τοτε παιρνουν μισο νυχτοκαματο δλδ 40 ευρο.

Λέω και εγώ γιατί κυκλοφορούνε όλες με cabrio και porche από κει μεσα... :jerking: :jerking: :jerking:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Γαμησι επεσε ή χορηγος ?????

Αμα ειχα γαμησει δεν θα σας το ελεγα λετε να προστατευω την τιμη της κοπελας.

Οχι Χορηγος επικοινωνιας ημουν.

Θα εχω απο δευτερα το τηλεφωνο μιας φιλης της Τσεχας 25 χρονων ονομα Μαρθα πρωην στριπερ που κανει μονο βιζιτες πλεον. Θα το μοιραστω με φιλους βεβαιως αφου πρωτα πληροφορηθω για παρεχομενες υπηρεσιες και τιμες καθως και απο φωτο.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Λέω και εγώ γιατί κυκλοφορούνε όλες με cabrio και porche από κει μεσα... :jerking: :jerking: :jerking:

Καθε κοπελα εκει στην χειροτερη βγαζει 2500 τον μηνα καθαρα. Χωρις να γαμιεται αμα γαμηθει κιολας θελει λογιστη.

Προσεχε 2.500 παρνει η παλιο τελευταια. αμα ειναι καπατσα κονομαει 5.000 ανετα.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Παντως απο εμενα τερμα το χορηγηλικη.

Εχουμε βγει τοσες φορες με την Τσεχουλα που γιναμε φιλοι πλεον. Δεν της παει καν να μου παρει ποτα - εγω την πιεσα μιας και της ειπα αφου ηρθα για τον χαβαλε μου και θα τα χαλασω παρτα εσυ παρα η καθε αλλη - σημειωτεον οτι 40 λεπτα πριν τρωγαμε παρεα και καναμε χαβαλε ολοι μαζι με την παρεα μου και αυτη. βεβαια ηταν αβαφτη και ντυμενη απλα. Για χορο ουτε που το συζηταγε. Θα ξεκοψουμε 1 - 2 βδομαδες και μετα μονο για καφε εξω ως φιλοι. Αλιως ειναι πολυ μπερδεμενα τα πραγματα.
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Καθε κοπελα εκει στην χειροτερη βγαζει 2500 τον μηνα καθαρα. Χωρις να γαμιεται αμα γαμηθει κιολας θελει λογιστη.

Προσεχε 2.500 παρνει η παλιο τελευταια. αμα ειναι καπατσα κονομαει 5.000 ανετα.

Μέσο όρο καλά το θέτεις.. Όμως αν συνυπολογίσεις και τα δώρα των αγαπούληδων πάει μακριά η βαλίτσα.. Οι πατσαβούρες βγαζουν απο 1000-2000, οι μέτριες απο 2000-3000 και οι καλές πάνω απο 3000 το μήνα...
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ναι... καλα βαλε ομως και αυτα που χαλανε με τη  ζωη που κανουν (-2000 το μηνα) αρα μπαινουν και μεσα !
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να το θεσω αλλιως
-300 ευρω στον κακομοιρο τον αδερφο που πειναει στην πατριδα
-350 ευρω στην μανουλα που δεν εχει για το νοικι
-400 στην φιλη την κολλητη στην πατριδα που θελει να κανει ''ρεμοντ'' στο μπανιο
-280 καινουργια high heels plexi glass
-150 εξοδα ταξι
-320 τσιγαρα ( 3 πακετα/βραδυ χ 30 )
...... κ.α :2funny: 
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
ναι... καλα βαλε ομως και αυτα που χαλανε με τη  ζωη που κανουν (-2000 το μηνα) αρα μπαινουν και μεσα !

αχαχαχαχαχαχα .... βαλε και western union λεφτα στο μπαμπα και στη μαμα Ρουσια να φτιαξουν σπιτι .... να πανε στο διαολο .... εγω με την αλλη που τα χα ουτε ενα δωρο δεν μου εκανε .... το μονο τζαμπα που ειχα ηταν οι καποτες στο σπιτι της ... πουτανες
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει Υπουργε μου , αλλα σε πληρωνε σε ειδος ... :pipa2:
και το αστειο ειναι οτι ολο ανακαινησεις κανουν εκει και μετα πας και τα σπιτια ειναι ιδια ακριβως.... αχ  λαε της Βοτκας
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
αχαχαχαχαχαχα .... βαλε και western union λεφτα στο μπαμπα και στη μαμα Ρουσια να φτιαξουν σπιτι .... να πανε στο διαολο .... εγω με την αλλη που τα χα ουτε ενα δωρο δεν μου εκανε .... το μονο τζαμπα που ειχα ηταν οι καποτες στο σπιτι της ... πουτανες

Εσύ γαμάς πολύ οπότε τσάμπα καπότες είναι λογαριασμός
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
483
Πόντοι
26
Θα εχω απο δευτερα το τηλεφωνο μιας φιλης της Τσεχας 25 χρονων ονομα Μαρθα πρωην στριπερ που κανει μονο βιζιτες πλεον. Θα το μοιραστω με φιλους βεβαιως αφου πρωτα πληροφορηθω για παρεχομενες υπηρεσιες και τιμες καθως και απο φωτο.

Mάρθα ,ή μάρτα ???? σταμάτησε απο το αλκατράζ ??? μόνο βίζητα πλέον ??? έμμμ... αμάξι είναι αυτό...
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Marta αδερφε.

Την ξερεις??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom