Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Έναν ψηλό, κουστουμάτο με ξυρισμένο κεφάλι.  Μια κοπέλα κάπως έσφιξε το χέρι ενός φίλου μου και αυτός την έσπρωξε (κακώς βέβαια αλλά αυτήν τον προκάλεσε) και μετά έρχεται ο φουσκωτός και λέει οι κοπέλες δουλεύουν εδώ και άλλα τέτοια, όταν του είπαμε τι έγινε είπε άλλα είδα εγώ).  Εντάξει το μαγαζί είναι χάλια η συνολική χρησιμότητα του είναι το μισό του Baby O αλλά με ακριβώς διπλάσιο κόστος!
Tασο ποιον ενοεις με τον ορο Φουσκωτο? Γιατι εγω δεν ειχα προβληματα μεχρι προτινος.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Αν ειναι ετσι Τασο οπως τα λες τοτε συμφωνω οτι δεν ειναι σωστα πραγματα.
Αλλα απο την αλη και ο φιλος σου δεν επρεπε να την σπρωξει. Σε αυτα τα μαγαζια οσο αλανια να ειμαστε ή να το παιζουμε οτι ειμαστε δεν πρεπει να ξεχναμε οτι παιζουμε με υποκοσμο και μες στην νυχτα.

Παντως εξαρτατε τι ψαχνει κανεις. Εγω δεν ψαχνω φραπεδες και τα συναφι αλλα θελω οι γκομενες να ειναι αστερατες και οχι μετριο προς καλο. Αυτο στο προσφερει το Αλκατραζ. Τωρα για τον χωρο δεν θα διαφωνησω οτι ειναι μικρος και μαζευει πολυ κοσμο ιδιαιτερα Παρασκευη Σαββατο (Απορια της ποιοτητας των κοριτσιων που εχει).

Για να μην παρεξηγηθω πελατης ειμαι και δεν γνωριζω κανεναν απο εκει μεσα. Στην τελικη κοινος αποδεκτο κορυφαιο μαγαζι δεν υπαρχει ο καθε ενας εχει αλλες προτεραιοτητες και αλλα γουστα.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Αν και ίσως αργά, τελοσπάντων.  Alcatraz είναι καλά μια φορά στα χίλια χρόνια.  Ο ένας πάνω στον άλλο, αν βρεις θέση.  Έχεις ένα φουσκωτό να σου λέει τι να κάνεις, ο χορός ελαχιστότατος, parking ούτε για δείγμα, κρύα αστεία από τον εκφωνητή.  Show της πλάκας με κάτι στολές να φοράνε και με δονητές όμως για γέλια.  Φυσικά οι κλασικές επιλογές για μένα είναι οι εξής: Αφροδίτη, Άμαζον (έκλεισαν αμφώτερα) και τώρα Baby O.  Για σοβαρή διασκέδαση και πολύ λιγότερο κόστος από το Alca ή το Baby Gold.

Μακάρι και τα υπόλοιπα μαγαζιά να είχαν τις μουνάρες του Alcatraz  :rockon:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Με τον όρο να κάνουν χορό καλό όχι κοροϊδία (πεταμένα λεφτά).  Α και δεν βλάπτει να κάθονται στον πελάτη για λίγα δευτερόλεπτα αντί από απόσταση 3 μέτρων να λένε πουτό, χουρό.

Μακάρι και τα υπόλοιπα μαγαζιά να είχαν τις μουνάρες του Alcatraz  :rockon:
 

karpouzi

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Στάσου πεταλουδίτσα μου
στάσου να σε τσακώσω


(και στις τσόντες παιζουν κάτι καλές μουνάρες και μάλιστα ούτε αυτές σου παίρνουν καμιά πίπα)
Μακάρι και τα υπόλοιπα μαγαζιά να είχαν τις μουνάρες του Alcatraz  :rockon:
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
ξερει κανεις τιποτα για την φλορη ενα κοντοπουτανο ρουμανακιμε εκλπικτικο κολο και ωραιο βιζι τι παιζει σε πριβε? :knockinb: :knockinb: θα την επερνα χθες φια χορο αλλα εμεινα ταπι φευγοντας απο εκει
 

Επισκέπτης
ξερει κανεις τιποτα για την φλορη ενα κοντοπουτανο ρουμανακιμε εκλπικτικο κολο και ωραιο βιζι τι παιζει σε πριβε? :knockinb: :knockinb: θα την επερνα χθες φια χορο αλλα εμεινα ταπι φευγοντας απο εκει

δεν παίζει τίποτα...όπως κ με όλες στο συγκεκριμένο μαγαζί...αλλά τι να πας να κάνεις στο πριβέ,κανόνησε για ξενοδοχείο κατευθείαν...;)
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Χτες ήμουν και εγω εκει. Πηγα βασικα για ενα ποτακι στα γρηγορα και εκατσα απο τις 11.30 μεχρι τις 1. Παιδικα πραγματα δλδ. Εκτος απο τα γνωστα ειχα μια καλη εκπληξη την Σελινα απο Ρουμανια η οποια στον απλο χωρο με ενεθουσιασε με βογκητα τριψομουνια με το χερι και δαγκωνοντας μου τις ρωγες παρεα με γλυψιμο. Η Αλμαζα μου επρηζε τον πουτσο για σφηνακι λεγοντας μου ακομα και ενα σφυνακι μωρε εγω σε εκανα φιλο μου στο facebook. Σαλτα γαμησου μορη ξυνομυζιθρα που θα μπορουσες να εισαι και μανα μου. Τεσπα. Θα ξαναπαω και Παρασκευη μαζι με φιλαρακια για τον χαβαλε. Παντως μην περιμενετε να γαμησετε εκει περα μαστορια και οσοι αφηνουν υπονοουμενα μαλον φιδεμποροι ειναι. Ειναι μια ωραια ατμοσφαιρα με ακριβα γουστα.
 

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
δεν παίζει τίποτα...όπως κ με όλες στο συγκεκριμένο μαγαζί...αλλά τι να πας να κάνεις στο πριβέ,κανόνησε για ξενοδοχείο κατευθείαν...;)
Ποια κατα την γνωμη σου αγαπητε ειναι μια δικαια προταση για να παρεις μια κοπελλα απο εκει για εαν 3ωρο στο ξενοδοχειο????
 

Επισκέπτης
Ποια κατα την γνωμη σου αγαπητε ειναι μια δικαια προταση για να παρεις μια κοπελλα απο εκει για εαν 3ωρο στο ξενοδοχειο????

Φαντάζομαι μου κάνεις πλάκα ? Είναι δυνατόν βρε παίχτη μου ν'αρχίσω να μιλάω για τέτοια θέματα,φόρα παρτίδα ?

Ο καθένας έχει τον τρόπο του...άλλος παίζει δυναμικά (ή και όχι,παντα μετράνε οι παραγοντες οπως ομορφια,τσεπη κλπ) στο μαγαζί...κ κανονίζει απ'την 1η φορά...και άλλος παίζει σιγά σιγά...κ γίνεται γνωστός...(υπάρχουν κι αλλοι τρόποι αλλα μολις ξυπνησα κ ειναι δυσκολο να τους καταγραψω)!

Πιστευω ομως...οτι παιζοντας το παιχνιδι κ δινοντας εξ'αρχής το στίγμα σου...παίρνεις αυτό που θες...

ΟΠΩΣ Κ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΑΓΑΖΙ (για να μην παρεξηγουμεθα)...*


*Διοτι οι καιροί αλλάξανε...
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
σιγουρα με καποιες που γνωριζω απο εκει πολυ καλα και τα λεμε και καθοντε χωρις να τις κερασω και με ορισμενες μιλαγα και μεσω σμσ πηγαινα και επερνα τις ιδιες για μηνες :dancing: :dancing: :dancing: θελει δουλεια και χρημα :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Ρε δε θέλει χρήμα λέμεεεεεεεεεεεε................

Θέλει τρόπο...........όχι κόπο.......

...βέβαια εξαρτάται...τι εννοεί κανείς "χρήμα"... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom