Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
..... ετσι .... δουναι και λαβειν ......
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Κυριοι καλημερα,

Καταστραφηκα !!!!

Εξοδος χτες μετα συνοδεια 4 στο συνολο και αφιξη 12 και κατι στο στεκι πλεον.

Μπουκαλακι παρκαρισμα σε καναπε και πριν καταλαβω τι εγινε μου ερχεται η Κεϊσι !!!
Την παρκαρω απ'ευθειας και ξεκινησα ποτισμα.
Σε μερικα λεπτα ολοι οι συναδελφοι ειχαν παρκαρει απο μια κορασιδα και ειχε ξεκινησει το πανηγηρι.

Εγω ημουν σε πελαγη ευτυχιας συμπολεμιστες !!! Τι ναζι τι σκερτσο τι περιποιηση !!!
Αποτελεσμα ειναι η αναχωρησης των συναγωνιστων κατα τις 2.45 και η δικη μου στις 4.15 !!!!!
Απολογισμος λογαριασμος 800 ευρο εκ των οποιων τα 300 δικα μου.

Και φυσικα καποιοι θα πουν καλα ρε μαλ... εδωσες 300 και δεν πηδηξες....
Ναι κυριοι εδωσα 300 και απλα την ειχα δικια μου για 4 ωρες και 6 χωρους...
Πλεον αποφασισα να σταματησω την συνευρεση μαζι της εντος καταστηματος καθ οτι ειναι εξαιρετικα ζημιογωνος και δεν μπορω να συνεχισω την τροφοδοτηση.

Αν και μου ξεκαθαρισε οτι δεν γαμιεται με την καμια (βεβαια οπως εχουν πει και αλοι συμπολεμιστες αυτα αλαζουν σαν τον καιρο) θα κανονισουμε να βρεθουμε στο φυλικο εκτος καταστηματος μιας και πλεον εχουμε ανταλαξει επαφες !!!

Καλητερα να την σταματησω αυτη την δουλεια συντομα γιατι δεν εχω μετρα και σταθμα και θα καταστραφω συναδελφοι και ειναι κριμα.

Πως την πατησαμε ετσι στα γεραματα ρε πουστη !!!
 

Επισκέπτης
Ναι κυριοι εδωσα 300 και απλα την ειχα δικια μου για 4 ωρες και 6 χωρους...

Κάποτε 300€...έφευγαν στο 2ωρο...τώρα έπεσες σε περίοδο λιτότητας...;)

Και φυσικά δεν γαμιέται με την καμία -μαζί σου-...αφού στο πρώτο ποτό που κέρασες έπρεπε να πεις πάμε ξενοδοχείο για τα υπόλοιπα 300€ ? Εσένα σου είπε οχι (σε κάποιο ποτό)...κ της είπες ωραία...θα τα φάμε μέσα στο μαγαζί.... :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Βουλωμένο γράμμα  διαβάζει ο μικρός , θα  τον πάρω  μαζί μου  στο Υπουργείο
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Και φυσικά δεν γαμιέται με την καμία -μαζί σου-...αφού στο πρώτο ποτό που κέρασες έπρεπε να πεις πάμε ξενοδοχείο για τα υπόλοιπα 300€ ? Εσένα σου είπε οχι (σε κάποιο ποτό)...κ της είπες ωραία...θα τα φάμε μέσα στο μαγαζί.... :2funny: :2funny:

Μπορει να εχεις και δικιο παντως τις ξεκαθαρισα οτι εγω την 300 την ειχα ξεγραμενη με το που μπηκα. (Θα μου πεις ναι ρε μαστορα αλλα το θεμα ειναι πως θα την αξιοποιησεις - Σωστος)

Το θεμα ειναι οτι μπηκα μεσα και ηξερα ή μαλον πιστεψα οτι δεν θα γαμησω και στην τελικη εχω παθει ασχημη ζημια με την παρτι της και το να την γαμησω δεν ηταν το θεμα αλλα να μπορεσω να βρεθω μαζι της. (Εσυ εισαι πολυ μαλακας θα πουνε καποιοι αλλοι)

Δεν εχω ερωτευτει ουτε ειμαι παιδακι να πιστευω οτι με γουσταρει και τα συναφι.

Απλα η συγκεκριμενη μου προσφερε ενα GFE experience ανεπαναληπτο το οποιο ειχα πανω απο 10 χρονια να νιωσω και αν και ηξερα οτι ηταν εναντι πληρωμης και παλι μου αρκουσε.

Δεν εχω ελπιδες για γαμησια και πιπες ηθελα να βρεθω κοντα της σε ποιο ανθρωπινη φαση οχι για αγαπες και λουλουδια μα περισοτερο για το αισθημα μιας καινουργιας θηλικης παρουσιας που σε συναιπερνει με την συμπεριφορα της την φρεσκαδα της και τον αερα της. Ηθελα την εμπειρια του χαμουρεματος και την αισθησης του φιλιου της τοσο πολυ που πλεον ξεχνουσα οτι το 1.80 αλογο που ειχε χωσει την γλωσσα του στο στομα μου το εκανε για να παρει μερικα ευρωπουλα απο ποτα και χωρους.

Αυτη εψαχνε για σπονσορα (και καλα εκανε εργαζομενο κοριτσι ειναι) και εψαχνα για την εμπειρια του να εχω ενα μωρο για μερικες ωρες, που υπο φυσιολογικες συνθηκες ουτε που θα γυρναγε να με κοιταξει, στην αγγαλια μου και να μου φερεται λες και ειμαστε φρεσκο ζευγαρακι. Ηθελα την εμπειρια του παρανομου χωρις ομως να φτανει στο σημειο της απατης 100%.
Ηθελα και ενιωσα ξανα οπως πριν μερικα χρονια οταν ημουν ελευθερος και ειχα μια καινουργια γκομενιτσα στην αγγαλια μου να την χαιδευω να την φιλω και να με φιλα να την γλυφω και να χωνει με λισα τα νυχια της στην σαρκα μου, να μου χαιδευει το στηθος και να μου δαγκωνει το αυτι αφηνωντα μικρες κραυγες να ξεπηδουν αναπαντεχα.


Ολλα στην ζωη εχουν ενα κοστος μικρο ή μεγαλο και για καθε ανθρωπο εχει διαφορετικη αξια μια στιγμη ή ακομα και η αναμνηση του αρωματος που φορουσε.

Εχασα 300 ευρο αλλα τουλαχιστον εζησα για λιγο αυτο που λαχταρουσα χωρις να εμπλακω σε σχεσεις με μια απλη κοπελα και να ερωτευτω και να διαλυσω το σπιτι μου. Εκανα το κεφι μου με την δυνατοτερη μικρη ζημια για εμενα ψυχολογικα αλλα και για την οικογενεια μου στο μελον.
 

Επισκέπτης
Εχασα 300 ευρο αλλα τουλαχιστον εζησα για λιγο αυτο που λαχταρουσα χωρις να εμπλακω σε σχεσεις με μια απλη κοπελα και να ερωτευτω και να διαλυσω το σπιτι μου. Εκανα το κεφι μου με την δυνατοτερη μικρη ζημια για εμενα ψυχολογικα αλλα και για την οικογενεια μου στο μελον.

Πραγματικά θα σου έδινα τα εύσημα...κ ένα δώρο απο μένα με αυτό το γαμηστερό κείμενο..

Όμως...η τελευταία παράγραφος...δείχνει τις τύψεις...κ τη νοοτροπία σου..."έχασα 300€..."...ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ...
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Πραγματικά θα σου έδινα τα εύσημα...κ ένα δώρο απο μένα με αυτό το γαμηστερό κείμενο..

Όμως...η τελευταία παράγραφος...δείχνει τις τύψεις...κ τη νοοτροπία σου..."έχασα 300€..."...ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ...

Κατ αρχην σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Σε ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να διαβασεις ενα μακροσκελεστατο κειμενο σαν αυτο.

φιλε μου εχεις απολυτο δικιο. Δεν επρεπε να γραψω εχασα αλλα επενδυσα γιατι αυτο συνεβη.
Δεν εχασα λεφτα απλα τα ανταλαξα με μοναδικες εμπειριες.
Προς θεου δεν εχω τυψεις καθολου για οτι εγινε ουτε για τα χρηματα εξ αλλου μιας και στην ζωη μου ειμαι γενικοτερα οδειγουμενος απο το παθος εχω ξοδεψει / επενδυσει 300 και 500 ευρο εν ριπη οφθαλμου με λιγοτερες εως και μηδενικες πιθανοτητες κερδους. (Βλεπε τζογο)
Οχι οτι μου περισευουν τα λεφτα απλα πιστευω οτι το χρημα οφειλει να εξυπηρετει τις αναγκες μας και να ανοιγει τον δρομο προς την επιτευξη των επιθυμιων μας.

Αλωστε η ζωη ειναι μικρη και πρεπει να την ζουμε οσο ποιο εντονα γινεται και για να κερδιζουμε εμεις αλλα και για να προσφερουμε επισης και στους γυρο μας μικρες στιγμες που ομως διαρκουν για παντα !!!

_Over_
 

Επισκέπτης
Έτσι...τα λεφτά,τα κουλούρια κ τα ψάρια τρώγονται φρέσκα...;) ;)

Πίεσέ τη για έξοδο...κ θα περάσεις καλά... :sunglasses: :sunglasses:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ολλα στην ζωη εχουν ενα κοστος μικρο ή μεγαλο και για καθε ανθρωπο εχει διαφορετικη αξια μια στιγμη ή ακομα και η αναμνηση του αρωματος που φορουσε.
Φίλε mazda6 πολύ ωραία τα έγραψες ελπίζω να τα πέρασες ακόμα καλύτερα.
  Χωρίς να θέλω να σου κάνω κανενός είδους μάθημα(γιατί και εγώ τα έπαθα και έμαθα),θα συμφωνήσω με τον kleinmein για να μήν υποστείς οικονομική αφαίμαξη, γιατί αυτές οι γυναίκες δεν έχουν τον Θεό τους και είναι αδίστακτες κανόνισε όσο γρηγορότερα μπορείς ενα εξωτερικό ραντεβού και δές τί παίζει μην το καθυστερήσεις, εάν αρχίσει και σου λέει δεν μπορώ σήμερα αλλά έλα απο το μαγαζί για να σε δώ κλάφτα χαράλαμπε.
-Γιατί και θα πηγαίνεις και τα ωραία σου λεφτάκια θα χαλάς τσάμπα.
Αυτά τα ολίγα απο εμένα και σου εύχομαι καλή τύχη.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Συμφωνω χρημα στο μαγαζι τουλαχιστον δεν ξανα βλεπει αυτο ειναι σιγουρο.

Αμα θελει εκτος και θελει να κανει καμια αρπαχτη ΟΚ. Αν οχι θα ποιουμε απλα ενα καφεδακι.

Παντως ηταν μια ωραια νυχτα που θα θυμαμαι για καιρο και ισως ειναι καλυτερα να μεινει ετσι.

Ισως ειναι καλυτερα κατι να σταματαει οσο ειναι ακομα μαγικο οσο υπαρχει ακομα ενα πεπλο μυστηριου και η πιθανοτητες εξελιξης ειναι υψηλες.

Η πραγματικοτητα μπορει να ειναι και η ταφοπλακα μιας τοσο ωραιας εμπειριας.
 

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε mazda6 πολύ ωραία τα έγραψες ελπίζω να τα πέρασες ακόμα καλύτερα.
   Χωρίς να θέλω να σου κάνω κανενός είδους μάθημα(γιατί και εγώ τα έπαθα και έμαθα),θα συμφωνήσω με τον kleinmein για να μήν υποστείς οικονομική αφαίμαξη, γιατί αυτές οι γυναίκες δεν έχουν τον Θεό τους και είναι αδίστακτες κανόνισε όσο γρηγορότερα μπορείς ενα εξωτερικό ραντεβού και δές τί παίζει μην το καθυστερήσεις, εάν αρχίσει και σου λέει δεν μπορώ σήμερα αλλά έλα απο το μαγαζί για να σε δώ κλάφτα χαράλαμπε.
-Γιατί και θα πηγαίνεις και τα ωραία σου λεφτάκια θα χαλάς τσάμπα.
Αυτά τα ολίγα απο εμένα και σου εύχομαι καλή τύχη.
Ρε παιδια με μπερδευεται ολοι ΕΔΩ!!! εγω νομιζα οτι στα μαγαζια αυτα δεν πας γαι να γαμησεις Η να κλεισεις ραντεβου πηγαινεις γαι την Φαση εκτος αν κανω λαθος!!!!αν θελετε να γαμησεται υπαρχουν απιστευτα call-gilrs που με 300 ευρω ερχονται σπιτι σου!!!!αν μπεις πιστευω στο τριπακι να γαμησεις δεν σε φτανει ενα μπαουλο χρηματα!!!!!!εκτος εαν εισαι θεογκομενος οποτε δεν θα πηγαινες εκει!!!!!
 

Επισκέπτης
Συμφωνω χρημα στο μαγαζι τουλαχιστον δεν ξανα βλεπει αυτο ειναι σιγουρο.

Αμα θελει εκτος και θελει να κανει καμια αρπαχτη ΟΚ. Αν οχι θα ποιουμε απλα ενα καφεδακι.

Παντως ηταν μια ωραια νυχτα που θα θυμαμαι για καιρο και ισως ειναι καλυτερα να μεινει ετσι.

Ισως ειναι καλυτερα κατι να σταματαει οσο ειναι ακομα μαγικο οσο υπαρχει ακομα ενα πεπλο μυστηριου και η πιθανοτητες εξελιξης ειναι υψηλες.

Η πραγματικοτητα μπορει να ειναι και η ταφοπλακα μιας τοσο ωραιας εμπειριας.

Παίχτη ΑΠΛΑ ΖΗΣΕ ΤΗ ΦΑΣΗ....

Δεν γράφω τίποτα άλλο...

Ρε παιδια με μπερδευεται ολοι ΕΔΩ!!! εγω νομιζα οτι στα μαγαζια αυτα δεν πας γαι να γαμησεις Η να κλεισεις ραντεβου πηγαινεις γαι την Φαση εκτος αν κανω λαθος!!!!αν θελετε να γαμησεται υπαρχουν απιστευτα call-gilrs που με 300 ευρω ερχονται σπιτι σου!!!!αν μπεις πιστευω στο τριπακι να γαμησεις δεν σε φτανει ενα μπαουλο χρηματα!!!!!!εκτος εαν εισαι θεογκομενος οποτε δεν θα πηγαινες εκει!!!!!

Πας για πλάκα...αλλα με μια γκόμενα...ΠΑΝΤΑ θέλεις στο τέλος να γαμήσεις...είναι ο κύκλος...;)

Επίσης...εγώ πηγαίνω σε στριπ...άρα πηγαίνουν κ θεογκόμενοι..;)
 

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
Παίχτη ΑΠΛΑ ΖΗΣΕ ΤΗ ΦΑΣΗ....

Δεν γράφω τίποτα άλλο...

Πας για πλάκα...αλλα με μια γκόμενα...ΠΑΝΤΑ θέλεις στο τέλος να γαμήσεις...είναι ο κύκλος...;)

Επίσης...εγώ πηγαίνω σε στριπ...άρα πηγαίνουν κ θεογκόμενοι..;)
Εντελως εημερωτικα τι εθνικοτητος ειναι οι κορασιδες στο συγκεκριμενο μαγαζι και μηπως εχετε α φωτο της κυριας που γινεται η συζητηση........
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μιας και εχω κανει προσφατη διατριβη στο εν λογο υδριμα.

Επι το πλειστον Ρωσσια - Ρουμανια
Εχει μια Τουρκαλα, μια Βουλγαρα και μια Τσιγγανα.

Η Κοπελιτσα που μιλαμε ειναι μια απο τις 4-5 Τσεχες που εχει το καταστημα.

Γενικοτερα η πλειψηφια ειναι Ρωσσια - Μετα Ρουμανια και Τσεχια.

ΤΟ μαγαζι διαθετει ποιοτητα.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Εγω θα πω μονο οτι στην συντριπτικη τους πλειοψηφια οι περισοτερες εχουν μονιμο γκομενο.Δεν γινεται να μην εχουν.Και παιδαραδες πανε και φραγκατοι και οτι γουσταρεις.Αυτες λογω της συστηματικης επαφης (πνευματικης) ξερουν πολυ καλα να ξεχωριζουν αυτους που αξιζουν,που θα τους δωσουν μια στοιχειωδη ασφαλεια συναισθηματικη και ψυχικη.Τα'χω ζησει αυτα με τρεις διαφορετικου χαρακτηρα και ηλικιας.Οι πιο ωριμες 30+ αραζουν πιο ευκολα με καποιον που γουσταρουν.Το λενε και στα ισια...
 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Εγω θα πω μονο οτι στην συντριπτικη τους πλειοψηφια οι περισοτερες εχουν μονιμο γκομενο.Δεν γινεται να μην εχουν.Και παιδαραδες πανε και φραγκατοι και οτι γουσταρεις.Αυτες λογω της συστηματικης επαφης (πνευματικης) ξερουν πολυ καλα να ξεχωριζουν αυτους που αξιζουν,που θα τους δωσουν μια στοιχειωδη ασφαλεια συναισθηματικη και ψυχικη.Τα'χω ζησει αυτα με τρεις διαφορετικου χαρακτηρα και ηλικιας.Οι πιο ωριμες 30+ αραζουν πιο ευκολα με καποιον που γουσταρουν.Το λενε και στα ισια...

Συμφωνω παιχτη μου!
Με 30+ που εκατσα αρκετο διαστημα μαζι της, ηταν η πιο χαλαρη και ανετη σχεση ever!
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
Εγω θα πω μονο οτι στην συντριπτικη τους πλειοψηφια οι περισοτερες εχουν μονιμο γκομενο.Δεν γινεται να μην εχουν.Και παιδαραδες πανε και φραγκατοι και οτι γουσταρεις.Αυτες λογω της συστηματικης επαφης (πνευματικης) ξερουν πολυ καλα να ξεχωριζουν αυτους που αξιζουν,που θα τους δωσουν μια στοιχειωδη ασφαλεια συναισθηματικη και ψυχικη.Τα'χω ζησει αυτα με τρεις διαφορετικου χαρακτηρα και ηλικιας.Οι πιο ωριμες 30+ αραζουν πιο ευκολα με καποιον που γουσταρουν.Το λενε και στα ισια...

Ετσι ειναι, και εγω που ειχα παρομοια εμπειρια με 30+ συμφωνω απολυτα.....
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Δεν εχω ελπιδες για γαμησια και πιπες ηθελα να βρεθω κοντα της σε ποιο ανθρωπινη φαση οχι για αγαπες και λουλουδια μα περισοτερο για το αισθημα μιας καινουργιας θηλικης παρουσιας που σε συναιπερνει με την συμπεριφορα της την φρεσκαδα της και τον αερα της. Ηθελα την εμπειρια του χαμουρεματος και την αισθησης του φιλιου της τοσο πολυ που πλεον ξεχνουσα οτι το 1.80 αλογο που ειχε χωσει την γλωσσα του στο στομα μου το εκανε για να παρει μερικα ευρωπουλα απο ποτα και χωρους.

Αυτη εψαχνε για σπονσορα (και καλα εκανε εργαζομενο κοριτσι ειναι) και εψαχνα για την εμπειρια του να εχω ενα μωρο για μερικες ωρες, που υπο φυσιολογικες συνθηκες ουτε που θα γυρναγε να με κοιταξει, στην αγγαλια μου και να μου φερεται λες και ειμαστε φρεσκο ζευγαρακι. Ηθελα την εμπειρια του παρανομου χωρις ομως να φτανει στο σημειο της απατης 100%.
Ηθελα και ενιωσα ξανα οπως πριν μερικα χρονια οταν ημουν ελευθερος και ειχα μια καινουργια γκομενιτσα στην αγγαλια μου να την χαιδευω να την φιλω και να με φιλα να την γλυφω και να χωνει με λισα τα νυχια της στην σαρκα μου, να μου χαιδευει το στηθος και να μου δαγκωνει το αυτι αφηνωντα μικρες κραυγες να ξεπηδουν αναπαντεχα.

Μίλησες στη καρδιά όλων των καταπιεσμένων. Έγραψες ρε παιχτούρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom