Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
α ρε βικα μας φευγεις :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :pipa1:
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Μια βόλτα χτες Κυριακή από το εν λόγω μαγαζί με σχεδόν τις μισές κοπέλες αλλα αρκετα γεμάτο για τέτοια μέρα. Αρκετά τραπεζάκια με γκομενίτσες πάλι όπου ομόρφαιναν περισσότερο την ατμόσφαιρα. (στο τέλος θα ζητάω και χορό όπως πάει..) Ραντεβού το Σεπτέμβρη απο μένα.

Υ.Σ Η δς Βίκα είναι εκεί και περιμένει πάντως. Δεν την βλέπω φέτος να ταξιδεύει για Ρωσία. Ελπίζω να διαβάζει ο φίλος μου thdrpls.
 

OM3252

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
ΚΡΙΤΙΚΗ: (έγραψα κι αλλού, δεν ξέρω πως να τις ανεβάζω στο χώρο με τις κριτικές.)

Δυο επισκέψεις, μια 15/8 και μια πριν εναμιση μήνα, ημέρα Πέμπτη. Το μαγαζί ήταν πίτα και τις 2 φορές. Πολλές ομορφότατες κορασίδες. Ενδιαφέρον σόου το Σάββατο με διάφορα παλαβά, τσέλιγκες, καταγκούνες κλπ. Τα παλαβά κυρίως για το γέλιο -- σεξουαλικό περιεχόμενο ταινίας με το Μπομπο ή Πορκυ. Τα σοου των κοριτσιων καλά -- κι έχω και μια απορία: Γιατί κανείς δε χειροκροτά τις κοπέλες αλλά χειροκροτάνε τον τσέλιγκα; Επίσης, όταν έμπαινα μου φάνηκε είχε ... αντρικό σοου; WTF??

Οι χοροί τώρα: Είναι που θα πέσεις, αλλά έχει και καλά κομμάτια. ¨ηταν μια Ουγγαρέζα Νικη την πρώτη φορά, ζάχαρη. Τη δεύτερη φορά είχε φύγει, και οι δυο απόπειρες ήταν καλές αλλά λιγότερο ζεστές.

Απορία: Φραπές παίζει; Απελευθερώνουν τον αιχμάλωτο πριν τον πνίξουν;
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
ξερει κανεις για ενα κοντοπουτανο ρουμανακι με γυμνασμενο σωμα τι παιζει απο χορο?
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
θα παω και θα σας πω
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Mια κορασιδα ονομαζομενη Κεϊσι (ΚC) ξανθο απο Τσεχια ξερετε αν εργαζεται ακομη στο αλκατραζ?

Απο τις λιγες περιπτωσεις που στριπτιτζου μιαζει με κοριτσακι της δυπλανης πορτας !!!
Δινει και γλωσσοφιλα !!!
 

Kostas50

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!

Μια ερωτηση να κανω! Ξερει κανεις το ονομα του DJ που ειναι στο Alcatraz αυτην την στιγμη??? Παντα ο ιδιος επαιζε εκει?

Ευχαριστω!!!  :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπερα παιδια!

Μια ερωτηση να κανω! Ξερει κανεις το ονομα του DJ που ειναι στο Alcatraz αυτην την στιγμη??? Παντα ο ιδιος επαιζε εκει?

Ευχαριστω!!!  :grin:

αντωνης περιπτεριδης
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Επισκεψη χτες στο εν λογο μαγαζι.
Εφτασα κατα τισ 2.00. Το μαγαζι φυσκα και μπηκα με δικη μου ευθυνη αφου ρωτησα στην εισοδο και μου ειπαν οτι οντος δεν εχει τραπεζια.
Μετα απο 5 λεπτα και κατοπιν συνενοησεως με ενα γκαρσονι ειχα τραπεζακι αριστερα κολητα στην πιστα.
Τωρα στην ουσια. Αν καθομουν σε περιοπτη θεση με ελευθερη καρεκλα τα στριπακια δεν πολυ βολταρανε αφου σε καποια φαση  αρχισα να κοιταω πισω να δω που στον πουτσο ειναι.
Αρκετα ηταν παρκαρισμενα και ποτιζοντουσαν και οι υπολοιπες δεν προλαβενανε να ερθουν στα τραπεζια πιστα γιατι απο την σαλα μεχρι και 5 μετρα μπροστα το μαγαζι ηταν φουλ οποτε ειτε παρκαριζοντουσαν ειτε πηγαινανε στο ηλιεοτρειβιο.

Σε 2 ωρες ζητημα να ειχαν περασει 5 στριπ. Στο τελος λεω σε ενα γκαρσονι "Ρε μαστορα στειλε κανα καλο μωρο απο εδω περα γιατι στο τελος θα αγγαλιαζομαστε μονοι μας" και ετσι αρχισε να πυκνωνει η διελευση.

Ποτισα τρεις και πηρα 4 δυπλους χωρους και 6 μονους. Μου πρηξανε τον πουτσο δλδ.

Πηρα και την Αλμαζα για χωρο οχι στο πριβε πισω αλλα στον καναπε που καθομουν. (20 ευρο) πολυ καλο μωρο με ωραιο σωματακι.Πολυ εμπειρη και με απιστευτη καυλα στο βλεμα.

Στα μειον οτι ελειπε η προτιμηση μου η Κεϊσι και ετσι θα αναγκαστω να παω και σημερα για να την βρω.
Παλυ θα τρεχω ρε πουστη !!!
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
αντωνης περιπτεριδης

Ο dj τα σπάει όταν έχει κέφια. Ιδίως όταν έχει bachelor's party, τον γαμπρό που ανεβάζει στη πίστα τον περνάει από ιεροτελεστία. ατάκες του στυλ

"με τέτοιο πουλι γαμάς τη γυναίκα σου ρε μαλάκα??" "τι είναι αυτό αφαλός μωρού?". και καταλαβαίνετε η παρέα του από κάτω γέλιο...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Εσυ τελικα papi1 τι γινεται .... θα φορτωσεις καμια απο Αλκατραζ ?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom