Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Σύντροφοι το θέμα εισόδου είναι ένα πρόβλημα στο Alcatraz. Δε σου λένε ότι το μαγαζί είναι γεμάτο πληρώνεις είσοδο και μπαίνεις μέσα και τη πατάς. Βασίζοντε στο γεγονός ότι θα ντραπεί ο πελάτης να ζητήσει πίσω τα λεφτά του. Πάντως μη κωλώνετε, αν τα ζητήσετε πίσω σας τα δίνουν, σε εμένα δεν έφεραν καμία αντίρηση
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σύντροφοι το θέμα εισόδου είναι ένα πρόβλημα στο Alcatraz. Δε σου λένε ότι το μαγαζί είναι γεμάτο πληρώνεις είσοδο και μπαίνεις μέσα και τη πατάς. Βασίζοντε στο γεγονός ότι θα ντραπεί ο πελάτης να ζητήσει πίσω τα λεφτά του. Πάντως μη κωλώνετε, αν τα ζητήσετε πίσω σας τα δίνουν, σε εμένα δεν έφεραν καμία αντίρηση

Γειά σου Vitsi ΑΡΧΟΝΤΑ ...Respect για το blog και τις πληροφορίες σου !!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σύντροφοι το θέμα εισόδου είναι ένα πρόβλημα στο Alcatraz. Δε σου λένε ότι το μαγαζί είναι γεμάτο πληρώνεις είσοδο και μπαίνεις μέσα και τη πατάς. Βασίζοντε στο γεγονός ότι θα ντραπεί ο πελάτης να ζητήσει πίσω τα λεφτά του. Πάντως μη κωλώνετε, αν τα ζητήσετε πίσω σας τα δίνουν, σε εμένα δεν έφεραν καμία αντίρηση

Α  αρχίσαμε  και συχνάζουμε  στο Βράχο ?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παλικαρια μερικοι απο δω ειστε τελειως ψαρουκλες και κωλονετε στα στριπ τελειως και για αυτο βρισκουν πατημα και οι μαγαζατορες και μας κανουν οτι θελουν .... εγω με το DIKY ξερετε τι κανουμε ειδικα στο Αλκατραζ .... προτου μπουμε μπαινει ο ενας μεσα κοιταει και κοιταει οχι μονο αν εχει χωρο αλλα αν ειναι εκει και τα κοριτσια μας και αναλογως μπαινουμε ή τους λεμε να πατε να γαμηθειτε .... εσεις εδω μερικοι ντρεπεστε να τους ζητησετε και νερο !!!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΖΩΑ !!!!!!!!

σε στριπ του κωλου ειμαστε και μην δειχνετε καθολου σεβασμο οσο δεν μας σεβονται πρωτιστως αυτοι !!!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΛΑΚΕΣ !!!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Παλικαρια μερικοι απο δω ειστε τελειως ψαρουκλες και κωλονετε στα στριπ τελειως και για αυτο βρισκουν πατημα και οι μαγαζατορες και μας κανουν οτι θελουν .... εγω με το DIKY ξερετε τι κανουμε ειδικα στο Αλκατραζ .... προτου μπουμε μπαινει ο ενας μεσα κοιταει και κοιταει οχι μονο αν εχει χωρο αλλα αν ειναι εκει και τα κοριτσια μας και αναλογως μπαινουμε ή τους λεμε να πατε να γαμηθειτε .... εσεις εδω μερικοι ντρεπεστε να τους ζητησετε και νερο !!!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΖΩΑ !!!!!!!!

σε στριπ του κωλου ειμαστε και μην δειχνετε καθολου σεβασμο οσο δεν μας σεβονται πρωτιστως αυτοι !!!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΛΑΚΕΣ !!!!!

Έτσι  αντιδρουν οι σωστοί !

 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Παλικαρια μερικοι απο δω ειστε τελειως ψαρουκλες και κωλονετε στα στριπ τελειως και για αυτο βρισκουν πατημα και οι μαγαζατορες και μας κανουν οτι θελουν .... εγω με το DIKY ξερετε τι κανουμε ειδικα στο Αλκατραζ .... προτου μπουμε μπαινει ο ενας μεσα κοιταει και κοιταει οχι μονο αν εχει χωρο αλλα αν ειναι εκει και τα κοριτσια μας και αναλογως μπαινουμε ή τους λεμε να πατε να γαμηθειτε .... εσεις εδω μερικοι ντρεπεστε να τους ζητησετε και νερο !!!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΖΩΑ !!!!!!!!

σε στριπ του κωλου ειμαστε και μην δειχνετε καθολου σεβασμο οσο δεν μας σεβονται πρωτιστως αυτοι !!!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΛΑΚΕΣ !!!!!
Χαλάρωσε ψάρι...
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
καυγας τωρα χωρις λογο και αιτια

οχι ρε παιδια

να πιανουμε κανα κωλο ....οχι να τρωγωμαστε μεταξυ μας

 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως για πλακα το εγραψα!  ;)  ;) Τον συμπαθω τον Υπουργο
και οταν εχω νεοτερα για κατι που με ειχε ρωτηξει θα του απαντησω...
 

Επισκέπτης
Τελευταία φορά ξέρεις πότε πήγα, από τότε δεν έχω ξαναπάει. Η πληροφορία που έδωσα είναι από συνολή εμπειριών.

Όταν ξαναπας...πήγαινε στη δικιά σου κ πες της...200-250,αύριο! Θα καταλάβει..;)

Μην το παλεύεις με λάθος τρόπο !
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
h bika ειναι ακομι εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom