Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
ναι το εγραψα και πιο πανω οτι πρωτη φορα πηγα. Δεν τα εγραψα αυτα με σκοπο να κατηγορησω το μαγαζι, ισα ισα που μου αρεσε και με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναπαω. Αυτο σαν απαντηση για καποιους απο πανω που με αποκαλεσαν μαλακα γιατι πολυ απλα εγραψα κατι το οποιο δεν εχει τυχει σε αυτους, αλλα δυστηχως ειναι παγια τακτικη ορισμενων σε αυτο το το site οταν διαβαζουν κατι που δεν ταιριαζει με τις δικες τους αποψεις, αμεσως να θεωρησουν οτι ο αλλος λεει ψεματα.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ναι το εγραψα και πιο πανω οτι πρωτη φορα πηγα. Δεν τα εγραψα αυτα με σκοπο να κατηγορησω το μαγαζι, ισα ισα που μου αρεσε και με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναπαω. Αυτο σαν απαντηση για καποιους απο πανω που με αποκαλεσαν μαλακα γιατι πολυ απλα εγραψα κατι το οποιο δεν εχει τυχει σε αυτους, αλλα δυστηχως ειναι παγια τακτικη ορισμενων σε αυτο το το site οταν διαβαζουν κατι που δεν ταιριαζει με τις δικες τους αποψεις, αμεσως να θεωρησουν οτι ο αλλος λεει ψεματα.
κιριε θα γινισ δασκαλοσ μου?

ετσι με πιραζουνε κε εμενα
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα το βράδυ θα είμαι στο μαγαζί με ειδική αποστολή ( με τη καλή έννοια). Όποιος θέλει να έρθει για παρέα ας στείλει p.m.
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα το μαγαζί ήταν πραγματικά από τα παλιά. Μέτρησα περίπου 30 κοπέλες πολύ καλές και όμορφες στη πλεοψηφία τους. Επειδή έγώ όπως έγραψα πήγα με ειδική αποστολή επικεντρώθηκα σε μία και μόνο κοπέλα η οποία με περιποιήθηκε και με το παραπάνω (παράπονο δεν έχω, το λόγο της το κράτησε) οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω τη χορό σαν διάρκεια και σαν ποσότητα χρόνο από τις άλλες κοπέλες. Το μαγαζί ήταν γεμάτο (πολλές μα πολλές γυναικοπαρέες) και τα show στη πίστα το ένα καλύτερο από το άλλο. Ειδικά πέθανα στο γέλιο με δύο τύπος με εμφάνιση western με ένα εξαιρετικό show. Πάντα τέτοια, ας αρχίσουμε σιγά σιγά να ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες στη νυχτερινή strip Αθήνα.
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Για κάποιο λόγο δε δέχεται την κριτική μου,οπότε τα γράφω εδώ:

Εμφάνιση κοριτσιών : Από όλα έχει ο μπαξές.Έχει και τα μπαζάκια του,έχει και τα μετριούλια του,έχει και τις καραμιλφάρες του,έχει και τα υπερτούμπανα του(Ώ,εκ του θαύματος όλα τα υπερτούμπανα,με εξαίρεση μία,να είναι ξανθιές Ρωσιδάρες?Είδες κάτι πράγματα βρε παιδί μου?)

Χορός κοριτσιών(πίστα)  : Καλός,έ,τα κλασσικά.Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο το show με το γουέστερν.Οι λάτρεις του Sergio Leone και του spaghetti western θα με καταλάβουν.Τα καλά show γίνονται από άντρες και αυτό ίσως είναι ένα μείον...

Χορός κοριτσιών(πριβέ) : Πολύ καλός σε διάρκεια και σε ποιότητα και αφού αμόλυσε και το μελίσσι,είμαστε κομπλέ...

Χώρος : Ο κλασσικός στριμόκωλος χώρος,που άν πάς μετά τη μία θα απηυδύσεις.Πήγα 12,χτύπησα και το καναπεδάκι μου.Πολύ καθαρό πάντως και καλοδιακοσμημένο το μαγαζί,άν και στριμόκωλο ξαναλέω...

Μουσική  : Υπερβολικά πολλά τα ντεσιμπέλ,dance μουσική και ένας dj τον οποίο βρίσκω προσωπικά,τουλάχιστον κρύο.Ιδιαίτερη πάντως η μουσική στα αντρικά show.Έπαιξε πολύ soundtrack που γουστάρω γενικά...

Ποιότητα ποτών : Δεν είχαμε κανένα άσχημο φαινόμενο.Εντύπωση θετικότατη μου έκανε το μπουκάλι με το νεράκι σε κάθε τραπέζι που δε το είχε παλιά..

Εξυπηρέτηση : Κανένα πρόβλημα.Τυπικοί και εξυπηρετικοί.Ίσως,όμως,θα έπρεπε να πιέζουν λιγάκι πιο πολύ τα κορίτσια να είναι δραστήρια.Θα εξηγήσω παρακάτω...

Πρόσβαση : Βρήκαμε αμέσως...

Σχέση απόδοσης/τιμής : Θέλει ακόμα δρόμο για να γίνει μαγαζί-στέκι.Βασίζεται,και καλά κάνει βέβαια,πιό πολύ στα show του.Πρώτη φορά βλέπω,όμως,να μου ζητάνε ΟΛΕΣ χορό και ποτό από το ένα μέτρο(μα ούτε ένα λεπτό να κάτσει μία ρε παιδί μου,έτσι για το γαμώτο και τα μάτια του κόσμου,και μετά άς ζητήσει χορό).Αφήστε δε,την ΤΕΡΑΣΤΙΑ αγένεια,επειδή ήταν και τέτοια η θέση του καναπέ μας,να έρχονται και να ταυλοκαθίζονται,χωρίς να λένε έστω ένα τυπικό "πειράζει να κάτσω λίγο"(Εδώ ούτε χορό και ποτό δε ζητάγανε πρίν κάτσουν να μου πείς).Μεγάλο φάουλ των σερβιτόρων εδώ,που έπρεπε να τις σηκώσουν.Παρακαλετό νι-μού,ξινό μήσι-γα που έλεγαν και οι παλιοί,σύντροφοι και άν ειδικά το ματάκι σας κολλήσει στα ξανθά τούμπανα,όπως κόλλησε και το δικό μου,να είστε έτοιμοι για παρακάλια...

Υ.Γ: Πολλοί αλβανοί ρε παιδιά.Είναι,βέβαια,γενικό το φαινόμενο.Όχι μόνο στο Αλκατράζ/Ειλικρινά,δεν είμαι ρατσιστής,απλά μου κάνει εντύπωση,γιατί παλιότερα ούτε απ'όξω δε τους αφήναν.Τώρα το 30% αλβανοί και μάλιστα με έξτρα περιποίηση!
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Είμουν και γω ένας από αυτούς που έκαναν την εμφάνισή τους χτες.  Καθόμουν σε  θέση μπροστά (αλλά όντως τα ηχεία μου πήραν τα αυτιά και μένα). Μου έκανε και μένα εντύπωση οι γκομενοπαρέες, αλλά έχει και αυτό το γούστο του

Η ατμόσφαιρα σαφώς καλή και ποιοτική. show και ποτάκια σε καλή βαθμίδα.

Κατά τις 4 και..φύγατε ολοι σας, άδειασε το μισό μαγαζί. Πρώτη φορά το είδα και αυτό, μου θύμισε Τετάρτη ή κάτι τέτοιο.

Κλασική λίστα από κορίτσια. Όμορφα, με λίγο στυλάκι δυστηχώς αλλά Οκ. Εγώ είμαι μισητός τύπος εκεί μέσα για κάποιες γιατί δεν έχω μόνιμη κοπέλα για χορό αλλά αλλάζω συνέχεια και απρόβλεπτα. Είναι εγωίστριες μερικές γαμώτο, όμως για αυτές η δουλειά πρέπει να είναι δουλειά.
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
η βικα ητανε χθες ενα κοντο ρωσιδακι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τα μελαχροινα τουμπανα του μαγαζιου είναι πιο πολλά απο τα ξανθά.Ας κανουμε ομως μια ιστορικη καταγραφη για του λογου το αληθες.

-katerina zitnikoba(βλ.show sexy περσυ ψινακης)-μελαχροινο τουμπανο!(vitsi αυτη σε περιποιηθηκε ε? :grin:)
-almaaza(βλ.ελλαδα εχεις ταλεντο φετος ψινακης)-μελαχροινο τουμπανο με σπασμενη φατσα,)
-dasha(το μελαχροινο υπερτουμπανο,ασυλληπτο κορμι)
-κάτια(έτερο μελαχροινο υπερτουμπανο)
-τζεσσικα(η ξανθια υπερμουναρα του μαγαζιου)
-ΓΚΑΥΛΑ(ετσι αυτοαποκαλειται η ξανθια καύλα του μαγαζιου)
-μαρια(μελαχροινος ερωτας.......)
-βικτωρια(το ψηλο αχαρο μουνι με την απαισια φατσα :2funny:)
-μικαελα
-βικυ
-asta
και πολλες αλλες....
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
τα μελαχροινα τουμπανα του μαγαζιου είναι πιο πολλά απο τα ξανθά.Ας κανουμε ομως μια ιστορικη καταγραφη για του λογου το αληθες.

-katerina zitnikoba(βλ.show sexy περσυ ψινακης)-μελαχροινο τουμπανο!(vitsi αυτη σε περιποιηθηκε ε? :grin:)
-almaaza(βλ.ελλαδα εχεις ταλεντο φετος ψινακης)-μελαχροινο τουμπανο με σπασμενη φατσα,)
-dasha(το μελαχροινο υπερτουμπανο,ασυλληπτο κορμι)
-κάτια(έτερο μελαχροινο υπερτουμπανο)
-τζεσσικα(η ξανθια υπερμουναρα του μαγαζιου)
-ΓΚΑΥΛΑ(ετσι αυτοαποκαλειται η ξανθια καύλα του μαγαζιου)
-μαρια(μελαχροινος ερωτας.......)
-βικτωρια(το ψηλο αχαρο μουνι με την απαισια φατσα :2funny:)
-μικαελα
-βικυ
-asta
και πολλες αλλες....

Περί ορέξεως...γιαουρτλού,αλλά όπως λέει και το άσμα "Έχω μάτια και βλέπω,όσα θέλω να δώ..."
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Απο φραπεδακι τι λεει το μαγαζι ρε παιδια? εχει????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom