Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Επισκέφτηκα το μαγαζί εχθές.. Μπροστινά τραπέζια άδεια... Έχω κάνει ΧΡΥΣΟ τον μετρ να με βάλει μπροστά μπροστά να βλέπω. (ήμουν με παρέα 2 άτομα ακόμα) Από τις 1.30 εώς της 2.30 έχουμε κάνει λογαριασμό 500ευρώ και για άλλη μία φορά λέω στον μετρ να μας βάλει κοντά! Η απάντηση του απο τις 1.30 έως τις 3.15 που τελικά φύγαμε μου έλεγε " σε λίγο φιλέ σε λίγο φίλε" . Τελικά το τραπέζι δεν γέμισε ποτέ μέχρι την ώρα που έφυγα.. Ξαφνικά επίσεις οι γυναίκες σε ρωτούσαν εάν θες χορό ή ποτό απο 1χιλιόμετρο μακριά.. Τί στο διάλο?? Επειδή έχουν 2-3 θεατρικά shows πρέπει να μας γράφουν εκεί που δεν πιάνει μελάνι??? Τι λέτε γιαυτο εσείς ρε παιδές?? Thanks..  :headbang:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Επισκέφτηκα το μαγαζί εχθές.. Μπροστινά τραπέζια άδεια... Έχω κάνει ΧΡΥΣΟ τον μετρ να με βάλει μπροστά μπροστά να βλέπω. (ήμουν με παρέα 2 άτομα ακόμα) Από τις 1.30 εώς της 2.30 έχουμε κάνει λογαριασμό 500ευρώ και για άλλη μία φορά λέω στον μετρ να μας βάλει κοντά! Η απάντηση του απο τις 1.30 έως τις 3.15 που τελικά φύγαμε μου έλεγε " σε λίγο φιλέ σε λίγο φίλε" . Τελικά το τραπέζι δεν γέμισε ποτέ μέχρι την ώρα που έφυγα.. Ξαφνικά επίσεις οι γυναίκες σε ρωτούσαν εάν θες χορό ή ποτό απο 1χιλιόμετρο μακριά.. Τί στο διάλο?? Επειδή έχουν 2-3 θεατρικά shows πρέπει να μας γράφουν εκεί που δεν πιάνει μελάνι??? Τι λέτε γιαυτο εσείς ρε παιδές?? Thanks..  :headbang:
έχει πέσει πολύ μα πάρα πολύ .....
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Επισκέφτηκα το μαγαζί εχθές.. Μπροστινά τραπέζια άδεια... Έχω κάνει ΧΡΥΣΟ τον μετρ να με βάλει μπροστά μπροστά να βλέπω. (ήμουν με παρέα 2 άτομα ακόμα) Από τις 1.30 εώς της 2.30 έχουμε κάνει λογαριασμό 500ευρώ και για άλλη μία φορά λέω στον μετρ να μας βάλει κοντά! Η απάντηση του απο τις 1.30 έως τις 3.15 που τελικά φύγαμε μου έλεγε " σε λίγο φιλέ σε λίγο φίλε" . Τελικά το τραπέζι δεν γέμισε ποτέ μέχρι την ώρα που έφυγα.. Ξαφνικά επίσεις οι γυναίκες σε ρωτούσαν εάν θες χορό ή ποτό απο 1χιλιόμετρο μακριά.. Τί στο διάλο?? Επειδή έχουν 2-3 θεατρικά shows πρέπει να μας γράφουν εκεί που δεν πιάνει μελάνι??? Τι λέτε γιαυτο εσείς ρε παιδές?? Thanks..  :headbang:

Απορω γιατι χαλασατε τοσα λεφτα.
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Απορω γιατι χαλασατε τοσα λεφτα.

3άτομα ήμασταν! Ο ένας φίλος μου ήρθε από επαρχία.. Λέω και γώ ας τον πάω εκεί να δει και κανά show θεατρικό.. Στην επαρχία τώρα μουνί βλέπει μόνο στις τσόντες, οπότε κατάλαβαίνεις.. Ξεσάλωσε.. Βασικά οι άλλοι δυο δεν είχαν πρόβλημα γιαυτό.. Εγώ όμως σαν μέλος του site και σαν γνώστης και πελάτης καιρό σε "κακόφημα bar" οφείλω να γράψω και να ενημερώσω κάποιους που ίσως ανοίγουν αυτο το thread ψάχνοντας να βρουν κάποιες πληροφορίες για το πού θα να νυχτοπερπατήσουν..
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ο συγκεκριμένος μετρ είναι πολύ μαλάκας. Από τα 500€ που χαλάσατε αν του δίνατε ένα 20€ μόνο τότε θα σας έβαζε μπροστά.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Τι λετε ρε μαγκες?εγω παω μονο στο baby o αραια και που για να χαλασω 30 40 ευρω και καθομαι οπου γουσταρω.και αμα μου πουνε τιποτα δε θελω και πολυ να την κοπανησω για σπιτι.αυτα κανετε και σηκωνουν τον αμανε πουτανες και σερβιτοροι μαζι
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Ο συγκεκριμένος μετρ είναι πολύ μαλάκας. Από τα 500€ που χαλάσατε αν του δίνατε ένα 20€ μόνο τότε θα σας έβαζε μπροστά.

Ένας κοντοπίθαρος φουσκωτός γυρω στα 28-30.. 3(τρι)ΜΑΛΑΚΑΣ!! Είναι τόσος πολύς ο κόσμος ρε μάγκες που ότι και να λέμε δουλειά θα έχουν πάντα!!! Και ας είναι μαλάκες...
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Το δεύτερο καλύτερο μαγαζί!
Μπροστά κάθονται μόνο οι πραγματικοί κύριοι,εγώ και ο αξιότιμος Πουρέιντζερ παντα καθόμαστε σε καναπέ.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Ένας κοντοπίθαρος φουσκωτός γυρω στα 28-30.. 3(τρι)ΜΑΛΑΚΑΣ!! Είναι τόσος πολύς ο κόσμος ρε μάγκες που ότι και να λέμε δουλειά θα έχουν πάντα!!! Και ας είναι μαλάκες...
σιγά μην έχουν δουλεια πάντα , εγώ την τελευταιά φορά κάτι μελαμψούς είδα για πελάτες αν περιμένουν να βγάλουν απο αυτούς λεφτα  .... :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το δεύτερο καλύτερο μαγαζί!
Μπροστά κάθονται μόνο οι πραγματικοί κύριοι,εγώ και ο αξιότιμος Πουρέιντζερ παντα καθόμαστε σε καναπέ.
μας  φέρνουν  και μαξιλαράκια
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
λοιπον μαγκες προσφατα επισκεφτηκα για πρωτη φορα το μαγαζι παρεα με μια φιλη μου, η οποια καποια στιγμη πηγε και κανονισε να με κερασει ενα απλο prive. εδωσε τα 10 ευρω στην κοπελα η οποια υστερα τα εδωσε στο παιδι μεσα απο την μπαρα. αφου τελειωσα το prive ηρθε ενα γκαρσονι και μας ζηταγε τα 10 ευρω λεγοντας οτι δεν εχουμε πληρωσει. πηγε και ρωτησε και την κοπελα και τον μπαρμαν αλλα και οι δυο του ειπαν οτι δεν πηρανε λεφτα. βεβαια ενοειται οτι δεν τους δωσαμε και αλλο δεκαευρο, αυτο ελειπε....Τωρα τι παιχθηκε δεν ξερω. κατα τα αλλα το μαγαζι εχει καλο προγραμμα και τα πιο απιστευτα μωρα. Δυστηχως οι τιμες ειναι απαραδεκτες, ενω οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω οι κοπελες εχουν πολυ αερα εκει μεσα και αυτο δεν ειναι καλο.
 

Επισκέπτης
λοιπον μαγκες προσφατα επισκεφτηκα για πρωτη φορα το μαγαζι παρεα με μια φιλη μου, η οποια καποια στιγμη πηγε και κανονισε να με κερασει ενα απλο prive. εδωσε τα 10 ευρω στην κοπελα η οποια υστερα τα εδωσε στο παιδι μεσα απο την μπαρα. αφου τελειωσα το prive ηρθε ενα γκαρσονι και μας ζηταγε τα 10 ευρω λεγοντας οτι δεν εχουμε πληρωσει. πηγε και ρωτησε και την κοπελα και τον μπαρμαν αλλα και οι δυο του ειπαν οτι δεν πηρανε λεφτα. βεβαια ενοειται οτι δεν τους δωσαμε και αλλο δεκαευρο, αυτο ελειπε....Τωρα τι παιχθηκε δεν ξερω. κατα τα αλλα το μαγαζι εχει καλο προγραμμα και τα πιο απιστευτα μωρα. Δυστηχως οι τιμες ειναι απαραδεκτες, ενω οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω οι κοπελες εχουν πολυ αερα εκει μεσα και αυτο δεν ειναι καλο.

Kαλή η μαλακία σου...και θες να σε πιστέψουμε ???

Όταν πληρώνεις σε στριπ...παίρνεις κάρτες...ΠΑΝΤΟΥ & ΠΑΝΤΑ...κανείς δεν δίνει λεφτά και δεν παίρνει τπτ ως απόδειξη για κάτι που θα χρησιμοποιήσει αργότερα...

Τεσπα...καλά κρασιά... :idiot: :idiot:
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
λοιπον μαγκες προσφατα επισκεφτηκα για πρωτη φορα το μαγαζι παρεα με μια φιλη μου, η οποια καποια στιγμη πηγε και κανονισε να με κερασει ενα απλο prive. εδωσε τα 10 ευρω στην κοπελα η οποια υστερα τα εδωσε στο παιδι μεσα απο την μπαρα. αφου τελειωσα το prive ηρθε ενα γκαρσονι και μας ζηταγε τα 10 ευρω λεγοντας οτι δεν εχουμε πληρωσει. πηγε και ρωτησε και την κοπελα και τον μπαρμαν αλλα και οι δυο του ειπαν οτι δεν πηρανε λεφτα. βεβαια ενοειται οτι δεν τους δωσαμε και αλλο δεκαευρο, αυτο ελειπε....Τωρα τι παιχθηκε δεν ξερω. κατα τα αλλα το μαγαζι εχει καλο προγραμμα και τα πιο απιστευτα μωρα. Δυστηχως οι τιμες ειναι απαραδεκτες, ενω οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω οι κοπελες εχουν πολυ αερα εκει μεσα και αυτο δεν ειναι καλο.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
λοιπον μαγκες προσφατα επισκεφτηκα για πρωτη φορα το μαγαζι παρεα με μια φιλη μου, η οποια καποια στιγμη πηγε και κανονισε να με κερασει ενα απλο prive. εδωσε τα 10 ευρω στην κοπελα η οποια υστερα τα εδωσε στο παιδι μεσα απο την μπαρα. αφου τελειωσα το prive ηρθε ενα γκαρσονι και μας ζηταγε τα 10 ευρω λεγοντας οτι δεν εχουμε πληρωσει. πηγε και ρωτησε και την κοπελα και τον μπαρμαν αλλα και οι δυο του ειπαν οτι δεν πηρανε λεφτα. βεβαια ενοειται οτι δεν τους δωσαμε και αλλο δεκαευρο, αυτο ελειπε....Τωρα τι παιχθηκε δεν ξερω. κατα τα αλλα το μαγαζι εχει καλο προγραμμα και τα πιο απιστευτα μωρα. Δυστηχως οι τιμες ειναι απαραδεκτες, ενω οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω οι κοπελες εχουν πολυ αερα εκει μεσα και αυτο δεν ειναι καλο.

Εγώ ξέρω πως πληρώνεις μετά το χορό.
Τώρα αν πάνω στο χορό σε ρώτησε αν θες και άλλο και πήρε και δεύτερο δίχως να το καταλάβεις δεν ξέρω.
Εχω πάει πολλές φορές στο μαγαζί. Οντως το σέρβις δεν είναι καλό, η τιμή εισόδου είναι η πιο ακριβή που παίζει αυτή τη στιγμή σε τέτοιου είδους μαγαζιά (15 ευρώ), όντως υπάρχουν κοπέλες που την έχουν δει εκεί μέσα αλλά όχι όλες, αλλά σε θέμα χρημάτων δεν μου έχουν παίξει ποτέ πουσ... Ούτε και στα άλλα μαγαζιά μου έχει τύχει κάτι στραβό από θέμα χρημάτων.
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
ψεματα δεν λεω και δεν εχω λογο να πω. βασικα πρωτη φορα πηγαινα και δεν ξερω πως γινονται οι συναλαγες εκει μεσα. Αλλα οταν εδωσε η φιλη μου τα λεφτα γιατι δεν τις ειπαν πως πρεπει να γινει. και οχι δευτερος χορος δεν παιχθηκε
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
ψεματα δεν λεω και δεν εχω λογο να πω. βασικα πρωτη φορα πηγαινα και δεν ξερω πως γινονται οι συναλαγες εκει μεσα. Αλλα οταν εδωσε η φιλη μου τα λεφτα γιατι δεν τις ειπαν πως πρεπει να γινει. και οχι δευτερος χορος δεν παιχθηκε

Δηλαδή πρώτη φορά πας σε στριπτιζάδικο;  :think: :think: :think: :think:
Σε όλα έτσι γίνονται οι συναλλαγές.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ψεματα δεν λεω και δεν εχω λογο να πω. βασικα πρωτη φορα πηγαινα και δεν ξερω πως γινονται οι συναλαγες εκει μεσα. Αλλα οταν εδωσε η φιλη μου τα λεφτα γιατι δεν τις ειπαν πως πρεπει να γινει. και οχι δευτερος χορος δεν παιχθηκε
κιριε το πιρε το δεκαρικο για πουβρουαρ,αλα φορα να λεσ θελο να χουφτοσο περικαλο πολι εχο πλινι τα χχερια μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom