Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Εγω παντως για πλακα το εγραψα!  ;)  ;) Τον συμπαθω τον Υπουργο
και οταν εχω νεοτερα για κατι που με ειχε ρωτηξει θα του απαντησω...

αυτα ειναι !!!!!!

τι γυρευει η αλεπου στα στριπ μου λες ????

 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
ειχα παει χθεσ τιμισα την βικα η οποια φευγει απο εβδομαδα και γυριζει στην πατριδα της ..... :headbang: :headbang: πολλης λιγος κοσμος στο μαγαζι οποσ και οι χοροι.....ο χορος χθες παντως κρατησε κατι παραπανω :2on1:
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ειχα παει χθεσ τιμισα την βικα η οποια φευγει απο εβδομαδα και γυριζει στην πατριδα της ..... :headbang: :headbang: πολλης λιγος κοσμος στο μαγαζι οποσ και οι χοροι.....ο χορος χθες παντως κρατησε κατι παραπανω :2on1:
Τελικά ο κόσμος ήταν πολύς ή λίγος? Και οι χοροί επίσης?

Πάντως πέρα από την πλάκα είχα καιρό να στηθώ σε ουρά αναμονής έξω από το παραπέτασμα για χορό στο εν λόγω ίδρυμα. Και μου προέκυψε χθες, και μάλιστα σε ΠΟΛΥ περασμένη ώρα. Προφανώς οι παρευρισκόμενοι είχαν κέφια.
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Πανικός χτες στο εν λόγω μαγαζί..ανανεωμένο show από σεξολόγο (τσέλιγκας ντυμένος). Ξεσκιστήκανε όλοι στο χορό πάλι..(μας εφαγε η κρίση). Οι γνωστές παρουσίες πάντα εκεί...απίστευτα μωράκια. Κε thdrpls η Βίκα ήταν χτες, θα φύγει 10 Αυγούστου.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάντως πέρα από την πλάκα είχα καιρό να στηθώ σε ουρά αναμονής έξω από το παραπέτασμα για χορό στο εν λόγω ίδρυμα. Και μου προέκυψε χθες, και μάλιστα σε ΠΟΛΥ περασμένη ώρα. Προφανώς οι παρευρισκόμενοι είχαν κέφια.

αγαμίες είχαν όχι κέφια......
 

TouPouliouToGala

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Πανικός χτες στο εν λόγω μαγαζί..ανανεωμένο show από σεξολόγο (τσέλιγκας ντυμένος). Ξεσκιστήκανε όλοι στο χορό πάλι..(μας εφαγε η κρίση). Οι γνωστές παρουσίες πάντα εκεί...απίστευτα μωράκια. Κε thdrpls η Βίκα ήταν χτες, θα φύγει 10 Αυγούστου.

δε γαμιώσαντε λέω γώ..αχχαχαχαχαχα :zfuck: :badair: :badair: :badair:
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
Πανικός χτες στο εν λόγω μαγαζί..ανανεωμένο show από σεξολόγο (τσέλιγκας ντυμένος). Ξεσκιστήκανε όλοι στο χορό πάλι..(μας εφαγε η κρίση). Οι γνωστές παρουσίες πάντα εκεί...απίστευτα μωράκια. Κε thdrpls η Βίκα ήταν χτες, θα φύγει 10 Αυγούστου.
thanks θα περασω απο εκει............μεσα στην εβδομαδα
 

confuser

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Λοιπόν, επειδή δεν έχω πάει ποτε σε strip club και θέλω να πάω μονος μου  sto sugkekrimeno θα ήθελα να μου απαντήσετε στις έξhς ερωτήσεις (χωρίς ειρωνεία αν γίνεται):

1. Υπάρχει πρόβλημα που θα είμαι μονος μου p.x. περιορισμός χρόνου kai που πρέπει να κάτσω
2. Τι ώρα να πάω για να βρω μια θέση τις προκοπης
3. Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα με το parking (σχετίζεται με την ερώτηση 2)
4. Υπάρχει πίεση χρόνου από τους υπευθυνους αν p.x. το μαγαζί γεμίσει

Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, επειδή δεν έχω πάει ποτε σε strip club και θέλω να πάω μονος μου  sto sugkekrimeno θα ήθελα να μου απαντήσετε στις έξhς ερωτήσεις (χωρίς ειρωνεία αν γίνεται):

1. Υπάρχει πρόβλημα που θα είμαι μονος μου p.x. περιορισμός χρόνου kai που πρέπει να κάτσω
2. Τι ώρα να πάω για να βρω μια θέση τις προκοπης
3. Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα με το parking (σχετίζεται με την ερώτηση 2)
4. Υπάρχει πίεση χρόνου από τους υπευθυνους αν p.x. το μαγαζί γεμίσει

Ευχαριστώ εκ των προτερων

1. οχι ισα ισα καλύτερα για σένα  :)
2. Καθημερινή θα πρότεινα εγώ η αρκετά νωρίς η νωρίς το πρωϊ
3. Οχι στην συγγρού κλεινουν οι εταιρείες το βραδυ και έχει να παρκάρεις
4. Οχι απο όσο ξέρω

10 ο απλός χωρός 50 ο σπέσιαλ
ποτά για κεράσματα απο 10 - 60 ( με το ποτό τον 60 μιλάς περίπου 30min με την κοπέλα)

Καλά ξεφτιλίκια  :) με την καλή ενοια
 

Επισκέπτης
1.Όχι...κανένας περιορισμός...μπορείς να πάρεις το ποτάκι σου...κ να κάτσεις όπου σε βάλουν...(αν)

2. Νωρίς τις μέρες αιχμής...τις άλλες είναι το ίδιο...αν κ τώρα που είναι καλοκαίρι...τα μπακούρια σκάνε απο νωρίς,μετά πάνε για υπνο...

3. Τα ίδια με όλη τη Συγγρού...

4. Όχι...
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν θα σας αναφέρω αυτό που έγινε μπροστά στα μάτια μου όσον αφορά το θέμα Νο.4 που σχολιάστηκε νωρίτερα. Καθόμουνα στο μαγαζι με παρέα και απέναντι μου ένας γεράκος γύρω στα 70, απολάμβανε το ποτό του. Η ώρα είχε πάει περίπου 3 και το μαγαζί είχε γεμίσει όσο δεν έπερνε. Ο γεράκος δεν είχε βάλει το χερι στη τσέπη για καμια καρτούλα. Όσες πηγαινανε σε αυτόν (και επειδή καθόταν μόνος του πήγαν πολλές) τις έστελνε με ευγενικό τρόπο. Σε μια βάση και ενώ ο κόσμος είχε κρεμαστεί και από τους μεντεσέδες, γυρνάει ο υπεύθυνος (μάλλον) και λέει σε ένα γκαρσόνι. "Πήγαινε πες του παππού ότι εγώ δεν είναι καπί να κάθετε με τις ώρες χωρίς να κερνάει τίποτα". Ε!!!! λοιπόν σε 2 λεπτά ο καημένος ο παππούλής της ιστορίας μας έφυγε εμφανώς εκνευρισμένος, βρίζοντας και στη θέση του έκατσε μια τετραμελής παρέα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν θα σας αναφέρω αυτό που έγινε μπροστά στα μάτια μου όσον αφορά το θέμα Νο.4 που σχολιάστηκε νωρίτερα. Καθόμουνα στο μαγαζι με παρέα και απέναντι μου ένας γεράκος γύρω στα 70, απολάμβανε το ποτό του. Η ώρα είχε πάει περίπου 3 και το μαγαζί είχε γεμίσει όσο δεν έπερνε. Ο γεράκος δεν είχε βάλει το χερι στη τσέπη για καμια καρτούλα. Όσες πηγαινανε σε αυτόν (και επειδή καθόταν μόνος του πήγαν πολλές) τις έστελνε με ευγενικό τρόπο. Σε μια βάση και ενώ ο κόσμος είχε κρεμαστεί και από τους μεντεσέδες, γυρνάει ο υπεύθυνος (μάλλον) και λέει σε ένα γκαρσόνι. "Πήγαινε πες του παππού ότι εγώ δεν είναι καπί να κάθετε με τις ώρες χωρίς να κερνάει τίποτα". Ε!!!! λοιπόν σε 2 λεπτά ο καημένος ο παππούλής της ιστορίας μας έφυγε εμφανώς εκνευρισμένος, βρίζοντας και στη θέση του έκατσε μια τετραμελής παρέα.

Είδες  πως  αποδίδει  το  καμουφλάζ .
Μετά  γιατί  να  ξαναπάω  και  να  γράψω  τον καλό το λόγο ?
 

tzinos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ποιες προτείνετε για χορό(ποιες τα τιμανε τα λεφτά τους); αξίζει σε καμια special χορός;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Χορούς  μόνο απλούς  εκεί !
Σπέσιαλ  και  ποτοσερβίρισμα σε  άλλα  μαγαζιά !
Βλέπε το σόου  και παίρνε  απλούς !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τώρα  που  το ξανασκέπτομαι
Υπάρχει  και  αυτή  η  εκδοχή
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
εκεινη η ξεβρακωτη Μικαελλα είναι ακομα εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom