Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
483
Πόντοι
26
Παντως μην περιμενετε να γαμησετε εκει περα μαστορια και οσοι αφηνουν υπονοουμενα μαλον φιδεμποροι ειναι.

...μην ορκηστείς !!!!
..και να γαμήσεις μπορείς,και για καφέ μπορείς..και βολτα με το σκαφος για μπάνιο μπορείς και τα πάντα όλα..!!!!!
χμμ.. λέω ψέματα,ή να βάλω καμοια φώτο ???? αχαααχχααχαχαχα...


 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
βαλε για τους απιστους .........ρε τα παντα ολα
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Διορθωση. Ηθελα να πω απλοι και ταπινοι ανθρωποι σαν και μενα που δεν μοιαζουν στον Μπραντ Πιτ και δεν χαλανε το 1000 σε μια βραδυα δεν γαμανε.

Οι υποληποι με ολλα τα παραπανω και με ενα 30αρι εργαλειο κλεινουν ραντεβου με τις ξεβρακωτες και τους δεινουν νουμερα σαν το ΙΚΑ !!!
 

Επισκέπτης
Διορθωση. Ηθελα να πω απλοι και ταπινοι ανθρωποι σαν και μενα που δεν μοιαζουν στον Μπραντ Πιτ και δεν χαλανε το 1000 σε μια βραδυα δεν γαμανε.

Γαμάμε...

Απλά εσύ δεν ξέρεις να παίρνεις αυτό που θέλεις...

Για να καταλάβεις τι εννοώ,δες τα παλαιότερά σου post...

Ακόμη θυμάμαι κάποιες φράσεις σου...μην με κάνεις να τις παραθέσω...

Μπορούν να επιβεβαιώσουν αρκετά μέλη οτι δεν είμαι ο Pit και δεν χαλάω 1000€/night...
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Τα στριπ είναι συγκεκριμένο βίτσιο. Πάντως οι θαμώνες γαμούν. Πέραν απο μουνί, και την τσέπη τους και την ζωή τους(όταν δεν υπάρχει ρέγουλα)... ;)  ;)
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Γαμάμε...

Απλά εσύ δεν ξέρεις να παίρνεις αυτό που θέλεις...

Για να καταλάβεις τι εννοώ,δες τα παλαιότερά σου post...

Ακόμη θυμάμαι κάποιες φράσεις σου...μην με κάνεις να τις παραθέσω...

Μπορούν να επιβεβαιώσουν αρκετά μέλη οτι δεν είμαι ο Pit και δεν χαλάω 1000€/night...

Kleinmein δεν διαφωνώ. Μπορεις και γαμας μεγια σου με χαρα σου.
Αλλα δεν σημαινει οτι ειναι και κανονας. Παιζουν πολλα ρολο για να γαμησεις στα στριπ απο τον τυπο του καθενος το λεγειν το ποσο μουναρος ή οχι τοσο ειναι η τυπισα κτλ.

Αλλα μην περιμενεις οτι θα μπεις θα κερασεις 3 ποτα και θα προσφερεις και 200 και θα την γαμησεις.

Οσο για τις δικες μου ιστοριες που αναφερεσε ενα θα σου πω.

Μακαρι να την ειχα γαμησει απλα την τυπισα ή να μου ειχε ξεκοψει εξ αρχης οτι δεν παιζει τπτ.

Εχω μπλεξει σε πολυ περιεργες ιστοριες με δαυτην και ελπιζω να επιζησω χωρις βαριες απωλειες. Οχι χρηματικες αλλα συναισθηματικες.

Πολυ μπερδεμενη και γαμημενη περιπτωση. Ελπιζω σιγα σιγα να την ξεκαθαρισω και οχι να την μπερδεψω περισσοτερο γιατι μετα θα εχουμε θεματα.
 

Επισκέπτης
Kleinmein δεν διαφωνώ. Μπορεις και γαμας μεγια σου με χαρα σου.
Αλλα δεν σημαινει οτι ειναι και κανονας. Παιζουν πολλα ρολο για να γαμησεις στα στριπ απο τον τυπο του καθενος το λεγειν το ποσο μουναρος ή οχι τοσο ειναι η τυπισα κτλ.

Αλλα μην περιμενεις οτι θα μπεις θα κερασεις 3 ποτα και θα προσφερεις και 200 και θα την γαμησεις.

Οσο για τις δικες μου ιστοριες που αναφερεσε ενα θα σου πω.

Μακαρι να την ειχα γαμησει απλα την τυπισα ή να μου ειχε ξεκοψει εξ αρχης οτι δεν παιζει τπτ.

Εχω μπλεξει σε πολυ περιεργες ιστοριες με δαυτην και ελπιζω να επιζησω χωρις βαριες απωλειες. Οχι χρηματικες αλλα συναισθηματικες.

Πολυ μπερδεμενη και γαμημενη περιπτωση. Ελπιζω σιγα σιγα να την ξεκαθαρισω και οχι να την μπερδεψω περισσοτερο γιατι μετα θα εχουμε θεματα.

1.Δεν γαμάω...τα έχουμε ξαναπεί...

2.Δεν είναι ο κανόνας το γαμήσι...αλλά δεν είναι κ η εξαίρεση που παρουσιάζετε...

3.Πόσα 2πλά πρέπει να κεράσεις κατά τη γνώμη σου -πόσα χρειάζεσαι,με λίγα λόγια-..για να μάθεις αν μια γκόμενα γαμιέται με λεφτά και τελικά μαζί σου ?

4.Εσύ τις ανέφερες τις ιστορίες...εγώ απλά συμπέρασμα έβγαλα...στην προκειμενη περίπτωση,το λόγο για τον οποίο δεν γαμάς...

5.Δικό σου θέμα το τι θα κάνεις...απλά μην το παρουσιάζεις σα να μην σ'αρέσει...μπορείς να το τελειώσεις ανα πάσα στιγμή (γρήγορα-γρήγορα κ όχι σιγά-σιγά που αναφέρεις)...στο χεράκι σου είναι...
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
1.Δεν γαμάω...τα έχουμε ξαναπεί...

2.Δεν είναι ο κανόνας το γαμήσι...αλλά δεν είναι κ η εξαίρεση που παρουσιάζετε...

3.Πόσα 2πλά πρέπει να κεράσεις κατά τη γνώμη σου -πόσα χρειάζεσαι,με λίγα λόγια-..για να μάθεις αν μια γκόμενα γαμιέται με λεφτά και τελικά μαζί σου ?

4.Εσύ τις ανέφερες τις ιστορίες...εγώ απλά συμπέρασμα έβγαλα...στην προκειμενη περίπτωση,το λόγο για τον οποίο δεν γαμάς...

5.Δικό σου θέμα το τι θα κάνεις...απλά μην το παρουσιάζεις σα να μην σ'αρέσει...μπορείς να το τελειώσεις ανα πάσα στιγμή (γρήγορα-γρήγορα κ όχι σιγά-σιγά που αναφέρεις)...στο χεράκι σου είναι...

1. Ok
2. Συμφωνώ
3. Μερικες φορες ακομα και κανενα ποτο. Εξαρταται απο την τυπισα και απο το ποσο ευθυς νιωθεις / εισαι.
4.Δεκτο το σχολιο σου αν και υπάρχουν και αλλα τα οποια δεν γνωρίζεις που πιθανα να σε οδηγουσαν σε διαφορετικα συμπερασματα. Παντως με τα δεδομενα που εχω δημοσιοποιησει ειναι δεκτο το σχολιο σου.
5.Και βέβαια μπορω. Απλα δεν θελω. Βλεπεις μερικες φορες ειναι ωραιο να παιζεις με την φλογα. Εξαλου το γαμήσι ειναι εγκεφαλική υπόθεση επι το πλείστον. Το παιχνίδι ειναι που με συνεπαίρνει περισσότερο παρα το τελείωμα. Αν βέβαια συνυπάρχουν τοτε εχουμε πανηγύρια.

 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Παρεπιπτοντος φιλε Κleinmein καποια στιγμη θα ηθελα να τα πουμε και απο κοντα να ανταλαξουμε αποψεις.

Μου αρεσει να μιλαω με ανθρωπους που ακομα και για θεματα του πουτσου χρησιμοποιουν το μυαλο τους.
 

Επισκέπτης
3. Μερικες φορες ακομα και κανενα ποτο. Εξαρταται απο την τυπισα και απο το ποσο ευθυς νιωθεις / εισαι.
4.Δεκτο το σχολιο σου αν και υπάρχουν και αλλα τα οποια δεν γνωρίζεις που πιθανα να σε οδηγουσαν σε διαφορετικα συμπερασματα. Παντως με τα δεδομενα που εχω δημοσιοποιησει ειναι δεκτο το σχολιο σου.
5.Και βέβαια μπορω. Απλα δεν θελω. Βλεπεις μερικες φορες ειναι ωραιο να παιζεις με την φλογα. Εξαλου το γαμήσι ειναι εγκεφαλική υπόθεση επι το πλείστον. Το παιχνίδι ειναι που με συνεπαίρνει περισσότερο παρα το τελείωμα. Αν βέβαια συνυπάρχουν τοτε εχουμε πανηγύρια.

Υπάρχουν 2 λογιών παιχνίδια...το παιχνίδι που γαμάς με λεφτά...και το παιχνίδι που γαμάς με το μυαλό κ την παρουσία σου...

Δεν ξέρω τι σε έχει κάνει κ συγχέεις τα δύο παιχνίδια...πάντως δεν έχουν καμία..μα καμία σχέση το ένα με το άλλο...ακόμη κι αν δεχθούμε οτι κάποιες φορές αλληλοσυμπληρώνονται...είναι τελείως ανεξάρτητα και καλό θα ήταν να μην υπάρχει η συμπλήρωση...γιατί τότε περνάμε σε καταστάσεις σαν και τη δική σου...;)

Τώρα,όσον αφορά τα γραπτά...με βάση το παραπάνω...

3.Αν θες να γαμήσεις την πουτάνα...κερνάς όσα χρειάζονται για να κάνεις το παιχνίδι (για σένα) ευκολότερο...

3.Αν θες να γαμήσεις την κυρία...κερνάς χωρίς να σταματάς...κανείς δεν θα σου πει στοπ...

4.Δεν θα οδηγηθώ σε διαφορετικά συμπεράσματα...ότι κι αν μου πεις...το παραμύθι έχει ελάχιστες τροποποιήσεις...απλά υπάρχουν πολλά διαφορετικά μυαλά...κ άρα διαφορετικές προσεγγίσεις....αν θελεις,βαζω κ τους αστάθμητους παράγοντες...όπως τυχη...κλπ...αλλά θέλω να πιστεύω οτι είσαι πιο καλός κ πιο τυχερός απο μένα...:cheesy:

5.Χαίρομαι που συμφωνούμε...οτι εσύ το έχεις αναγάγει σε πρόβλημα το θέμα...ενώ κανονικά δεν είναι...:grin: :grin:

Αν το δεις λογικά...θα προσγειωθείς...σίγουρα θα συμβιβαστείς με ότι παίρνεις...και τελικά θα το χαρείς περισσότερο...αφού θα τα πάρεις ΟΛΑ !!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Υπάρχουν 2 λογιών παιχνίδια...το παιχνίδι που γαμάς με λεφτά...και το παιχνίδι που γαμάς με το μυαλό κ την παρουσία σου...

Δεν ξέρω τι σε έχει κάνει κ συγχέεις τα δύο παιχνίδια...πάντως δεν έχουν καμία..μα καμία σχέση το ένα με το άλλο...ακόμη κι αν δεχθούμε οτι κάποιες φορές αλληλοσυμπληρώνονται...είναι τελείως ανεξάρτητα και καλό θα ήταν να μην υπάρχει η συμπλήρωση...γιατί τότε περνάμε σε καταστάσεις σαν και τη δική σου...;)

Τώρα,όσον αφορά τα γραπτά...με βάση το παραπάνω...

3.Αν θες να γαμήσεις την πουτάνα...κερνάς όσα χρειάζονται για να κάνεις το παιχνίδι (για σένα) ευκολότερο...

3.Αν θες να γαμήσεις την κυρία...κερνάς χωρίς να σταματάς...κανείς δεν θα σου πει στοπ...

4.Δεν θα οδηγηθώ σε διαφορετικά συμπεράσματα...ότι κι αν μου πεις...το παραμύθι έχει ελάχιστες τροποποιήσεις...απλά υπάρχουν πολλά διαφορετικά μυαλά...κ άρα διαφορετικές προσεγγίσεις....αν θελεις,βαζω κ τους αστάθμητους παράγοντες...όπως τυχη...κλπ...αλλά θέλω να πιστεύω οτι είσαι πιο καλός κ πιο τυχερός απο μένα...:cheesy:

5.Χαίρομαι που συμφωνούμε...οτι εσύ το έχεις αναγάγει σε πρόβλημα το θέμα...ενώ κανονικά δεν είναι...:grin: :grin:

Αν το δεις λογικά...θα προσγειωθείς...σίγουρα θα συμβιβαστείς με ότι παίρνεις...και τελικά θα το χαρείς περισσότερο...αφού θα τα πάρεις ΟΛΑ !!!!

εσύ προσωπικά, στα κωλάδικα βρήκες να πας για να γαμήσεις με το μυαλό και τη παρουσία σου?  :think:

 

Επισκέπτης
εσύ προσωπικά, στα κωλάδικα βρήκες να πας για να γαμήσεις με το μυαλό και τη παρουσία σου?  :think:

το χρόνο μου πήγα να γαμήσω...και καλό θα ήταν να διαβάζεις κ 2-3 προηγούμενα ποστ...πριν κάνεις τον έξυπνο...;)

**έγραψα οτι δε γαμώ... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Εμφανίστηκαν νέες κυρίες στο κατάστημα ? (μιλάω για αφίξεις που δεν υπήρχαν προ 1 κ κάτι εβδομάδας...)..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Θα παω σημερα να ανοιξω μια φιαλη.
Ειδες τιποτα ενδιαφερον να λοκαρω?η
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το μαγαζι ιεν το βαρι πορδοβολικο του στιπ,αλο επιδπεδο
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Την παρασκευή που πέρασε ήμουν παρόν.. Το μαγαζί ασφιχτικα όπως πάντα... Maximιλιαν έριξε ενα τρελό γαμίσι σε μία μελαχρινούλα της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα.. Μετά από λαδωματάκι στον αισχρό κατά τη γνώμη μου μετρ βρέθηκα σε πολύ καλή θέση με παρέα και απολάυσαμε το ρεαλ γαμισάκι... Πριν το 666 shiow..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μολις επεστρεψα.
Παρεα 3 ατομα κατσαμε σε καναπεδακι για 8 μιας και θελαμε να ειμαστε ανετοι.

Λογαριασμος 330 ευρο χωρις τους χωρους.

Πολλες μεταγραφες και ευχαριστη εκπληξη μια Τσεχα με το ονομα Μπαρμπαρα η οποια ειρθε απο Ροδο. Εχει ζησει λονδινο και σεβεται τον πελατη.

Πρεπει να αλαξω στεκι και οι πετρες με χεραιτανε εκει περα. Πολυ δημοσιοτητα πρεπει να την κανω.

Εγω προσωπικα εχω βαρεθει τα σοου του εν λογο μαγαζιου. Νιωθω λες και βλεπω επεισοδιο απο το ρετιρε.

Η "δικια μου" πηρε 16 καρτες και ηρεμησε. Την ειχα απο τις 17.30 μεχρι τις 03.00 για καφε, φαγητο και μετα στο μαγαζι. Να πω την αληθεια την μπουχτισα.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Μολις επεστρεψα.
Παρεα 3 ατομα κατσαμε σε καναπεδακι για 8 μιας και θελαμε να ειμαστε ανετοι.

Λογαριασμος 330 ευρο χωρις τους χωρους.

Πολλες μεταγραφες και ευχαριστη εκπληξη μια Τσεχα με το ονομα Μπαρμπαρα η οποια ειρθε απο Ροδο. Εχει ζησει λονδινο και σεβεται τον πελατη.

Πρεπει να αλαξω στεκι και οι πετρες με χεραιτανε εκει περα. Πολυ δημοσιοτητα πρεπει να την κανω.

Εγω προσωπικα εχω βαρεθει τα σοου του εν λογο μαγαζιου. Νιωθω λες και βλεπω επεισοδιο απο το ρετιρε.

Η "δικια μου" πηρε 16 καρτες και ηρεμησε. Την ειχα απο τις 17.30 μεχρι τις 03.00 για καφε, φαγητο και μετα στο μαγαζι. Να πω την αληθεια την μπουχτισα.

Γαμησι επεσε ή χορηγος ?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom