Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
To θεμα δεν ειναι να βρουμε ποσο μαλακας / εμπειρος / μαγκας ειμαι ή δεν ειμαι.
Εξαλου η αξιολογηση ενος ατομου με μονο κρητηριο την γραφη σε ενα μπουρδελοσαιτ δεν αποτελει δοκιμο κρητηριο αξιλογησης χαρακτηρα και εξαγωγης βασιμων συμπερασματων.

Το θεμα ειναι πως πρεπει να το διαχειριστω απο εδω και εμπρος...

Το ποιο ευκολο ειναι να το σταματησω εδω... Αυτο το ξερω.

 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Σε αυτα τα μαγαζια μονο αμα σου ανηκουν ή δουλευεις σε αυτα εχεις κερδος.
Αν εισαι πελατης οτι και να γινει κατι θα χασεις.

Απλα μερικες φορες μπορει να εισαι και τυχερος και να βγαλεις κατι αλλα μονο για λιγο μακροχρονια παλυ χαμενος εισαι.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Σε αυτα τα μαγαζια μονο αμα σου ανηκουν ή δουλευεις σε αυτα εχεις κερδος.
Αν εισαι πελατης οτι και να γινει κατι θα χασεις.
Απλα μερικες φορες μπορει να εισαι και τυχερος και να βγαλεις κατι αλλα μονο για λιγο μακροχρονια παλυ χαμενος εισαι.

σαν τα καζίνο δλδ...γι'αυτό εγώ μιλάω για τύχη!

:2funny:
 

Επισκέπτης
συμβουλή προς ναυτιλομένους:
όσο πιο πολλά χαλάς σε κωλόμπαρο, τόσο πιο λίγες είναι οι πιθανότητες να γαμήσεις.

Aυτό είναι μαλακία...το ξέρεις κατα βάθος...απλά εμείς οι φτωχομπινέδες θέλουμε να το πιστεύουμε..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Aυτό είναι μαλακία...το ξέρεις κατα βάθος...απλά εμείς οι φτωχομπινέδες θέλουμε να το πιστεύουμε..

μλκς λέει ο Persona...από τότε που τηρώ το budget των 25 ευρώ, ούτε SMS δεν μου στέλνουν

:2funny:
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
to vikaki εχω χασει ειναι ακομα εκει?
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
O καθενας εχει τον τροπο του να παιζει. Δεν υπαρχει χρυση συνταγη.
Το θεμα ειναι να περναμε καλα κατα την διαρκεια της καταδιωξης το αν στο τελος θα εχει και αισιο τελος τοτε αυτο ειναι bonus point.
Εξαλου αν θελαμε σιγουρα γαμησια και απροβληματιστα υπαρχουν και τα CG & CityTour.

Το ταξιδι ειναι ποιο σημαντικο απο τον προορισμο.. Τουλαχιστον για εμενα, Στυγνος γαμιας δεν υπηρξα ποτε και δεν γινεται να εξελιχθω θελω και λιγο συναισθημα πως να το κανουμε..
 

O Monaxos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
O καθενας εχει τον τροπο του να παιζει. Δεν υπαρχει χρυση συνταγη.
Το θεμα ειναι να περναμε καλα κατα την διαρκεια της καταδιωξης το αν στο τελος θα εχει και αισιο τελος τοτε αυτο ειναι bonus point.
Εξαλου αν θελαμε σιγουρα γαμησια και απροβληματιστα υπαρχουν και τα CG & CityTour.

Το ταξιδι ειναι ποιο σημαντικο απο τον προορισμο.. Τουλαχιστον για εμενα, Στυγνος γαμιας δεν υπηρξα ποτε και δεν γινεται να εξελιχθω θελω και λιγο συναισθημα πως να το κανουμε..

ΕΥΓΕ. Εσύ φαίνεσαι συνειδητοποιημένος. Μόνο να προσέχεις γιατί τις περισσότερες φορές η μπάλα εξαφανίζεται από τα πόδια μας πολύ εύκολα και τότε παίζεις δύσκολα σε ξένο γήπεδο.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
ΕΥΓΕ. Εσύ φαίνεσαι συνειδητοποιημένος. Μόνο να προσέχεις γιατί τις περισσότερες φορές η μπάλα εξαφανίζεται από τα πόδια μας πολύ εύκολα και τότε παίζεις δύσκολα σε ξένο γήπεδο.

Συμφωνω φιλε μου. Εχεις απολυτο δικιο.
Το γεγονος οτι ξερουμε τι θελουμε δεν συμαινει παντα οτι ειμαστε ικανοι να διαχειρηστουμε και μια τετοια κατασταση και να εχουμε τα επιθυμητα αποτελεσματα.

Παιχνιδι ειναι και στα παιχνιδια και κερδιζεις και χανεις. Απλα οταν χανεις πρεπει να αναλογιζεσαι το γιατι εχασες να βελτιωνεσαι και να εισαι ετοιμος για το επομενο.

Χανουμε την μαχη οχι τον πολεμο. Και ο πολεμος ειναι η ανευρεση ενδιαφεροντος και χαρας στην ζωη μας αλλα και να μπορουμε να προσφερουμε χαρα και αγαπη στους γυρο μας.

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Χανουμε την μαχη οχι τον πολεμο. Και ο πολεμος ειναι η ανευρεση ενδιαφεροντος και χαρας στην ζωη μας αλλα και να μπορουμε να προσφερουμε χαρα και αγαπη στους γυρο μας.
:thumbsup:

 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Παιχνιδι ειναι και στα παιχνιδια και κερδιζεις και χανεις. Απλα οταν χανεις πρεπει να αναλογιζεσαι το γιατι εχασες να βελτιωνεσαι και να εισαι ετοιμος για το επομενο.

Χανουμε την μαχη οχι τον πολεμο. Και ο πολεμος ειναι η ανευρεση ενδιαφεροντος και χαρας στην ζωη μας αλλα και να μπορουμε να προσφερουμε χαρα και αγαπη στους γυρο μας.

Μπράβο!!! Τώρα μιλάς σωστά.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μλκς λέει ο Persona...από τότε που τηρώ το budget των 25 ευρώ, ούτε SMS δεν μου στέλνουν

:2funny:

ε βέβαια ρε μαλάκα...
από τα 2,5 χιλιάρια στα 2,5 10άρια οι γκόμενες σε γράφουν στη μουνάρα τους.
Οπως τις μάθεις είναι οι γυναίκες....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom