Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Παντως αν πιστευα φιλε Μακλειν εκεινη την στιγμη οτι μου την πεφτει  τοτε θα εκανα κινηση.

Μα ρε συ μακ νομιζω οτι εδω φαινεται ξεκαθαρα οτι περιμενει ο αντρας απο τη γυναικα να κανει εκεινη την κινηση και γιαυτο δεν γινεται κατι. ε πες μου αν ησουν γυναικα που σου αρεσει το σεξ,σκισιμο κλπ θα σε αναβε κατι τετοιο ? παιζει και η λυπηση,παιζει και να ψαχνει καποιον να τη μαθει την πολη..  αλλα πραγματικα, η διαδρομη γινεται πιο ομορφη αν η γκομενα γαμηθει καλα.. ετσι πιστευω. αλλα ειμαι και γνωστος φαν του κρεατος και οχι τοσο ρομαντικος
 

Επισκέπτης
Μα ρε συ μακ νομιζω οτι εδω φαινεται ξεκαθαρα οτι περιμενει ο αντρας απο τη γυναικα να κανει εκεινη την κινηση και γιαυτο δεν γινεται κατι. ε πες μου αν ησουν γυναικα που σου αρεσει το σεξ,σκισιμο κλπ θα σε αναβε κατι τετοιο ? παιζει και η λυπηση,παιζει και να ψαχνει καποιον να τη μαθει την πολη..  αλλα πραγματικα, η διαδρομη γινεται πιο ομορφη αν η γκομενα γαμηθει καλα.. ετσι πιστευω. αλλα ειμαι και γνωστος φαν του κρεατος και οχι τοσο ρομαντικος

Μπορεί να έχεις δίκιο...οτι ο φίλος μάζντα...θέλει να τον πάρει απ'το χεράκι η γκόμενα...υπάρχουν 2-3 σκέψεις που με προβληματίζουν :

1.Δεν θέλει να χαλάσει την εικόνα του καλού παιδιού που έχει φτιάξει..κ βλέπει η μουνίτσα...

2.Δεν ξέρει πως να παίξει,δλδ δεν βλέπει οτι η μουνιτσα θέλει γαμήσι...

3.Δεν θέλει να παίξει..γιατί του αρέσει να περιμένει να τον πάρει απ'το χεράκι η μουνίτσα...

και είχα κ μερικές ακόμη...αλλά τις ξέχασα..λόγω ποτού...:P :P
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
δεν ξερουμε πολλα για το παλληκαρι, σιγουρα ομως φαινεται καλο παιδι και πολυ εξιταρισμενο με αυτο που του συμβαινει,κατι που μαθηματικα θα τον οδηγησει σε κατι οχι ευχαριστο στο τελος αυτης της ιστοριας. ας μπει να μας διαφωτισει λιγο παραπανω σχετικα με την κατασταση για να του τα πουμε και να μη λεει μετα, "δεν μου τα΄πατε"..

 

Επισκέπτης
δεν ξερουμε πολλα για το παλληκαρι, σιγουρα ομως φαινεται καλο παιδι και πολυ εξιταρισμενο με αυτο που του συμβαινει,κατι που μαθηματικα θα τον οδηγησει σε κατι οχι ευχαριστο στο τελος αυτης της ιστοριας. ας μπει να μας διαφωτισει λιγο παραπανω σχετικα με την κατασταση για να του τα πουμε και να μη λεει μετα, "δεν μου τα΄πατε"..

Επειδή το τέλος για όλους είναι ίδιο...μιας κ άνθρωποι της διπλανής πόρτας & ξεβράκωτες ποτέ δεν θα καταφέρουν πολλά κοινά...καλό είναι να ζούμε το παραμύθι...και να ρουφάμε όλες τις ευχάριστες φάσεις...ωστέ στο τέλος,στις δυσάρεστες -συναισθηματικά κυρίως- στιγμές,να θυμόμαστε τις εκδρομές,τα φιλάκια,τα ποτάκια,τα γαμησάκια...όλα τα -άκια που γουστάραμε κάποτε...κ πλέον ξέρουμε πως μονο -άκια θα μπορούσαν να μείνουν... :-

Τέλος,επειδή είναι πιτσιρικάς...όπως έχει δηλώσει...και επειδή τον κοζάρω καταπιεσμένο στο θέμα γκόμενα...ας φάει και τα μούτρα του...καλό θα του κάνει...;)

Ε,και αν είναι να μου ρίξει το φταίξιμο...χαλάλι του...θα τον κεράσω κι ένα μπουκαλάκι...και θα γίνουμε λιώμα για πάρτη μας...και όχι για τις ξεβράκωτες... :sunglasses:
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
παιδια η βικα συνεχιζει και δουλευει εκει?
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
πιο σκατα δεν γινεται.. φιλε σορυ αλλα δεν σε πιανω. αν εχεις οικογενεια ,τοτε τι θες απο δαυτη? σχεση? να σε ερωτευτει οπως εσυ αυτη? ειστε καθολου κοντα εμφανισιακα η εστω ηλικιακα? γιατι δεν τη γαμησες σπιτι της? ρε συ ξεκολλα, δεν τα καταλαβαινω καθολου αυτα. τι παει να πει το εχεις χασει? αν το εχεις χασει τοτε πως περιμενεις να γινουν αυτα που θες? ο αντρας χωρις μυαλο δεν εχει καμια δυναμη. συγκεντρωσου και μη χανεις τον αυτοελεγχο. βημα βημα θα την πας εκει που θες
Να με ερωτευτει οχι ουτε για αστειο, δεν ειμαι τοσο αφελης.
Αν ειμαστε κοντα εμφανισιακα δεν μπορω να στο απαντησω, μην ξεχναμε οτι εγω πληρωνα για την παρεα της οχι αυτη. Αλλα δεν ειμαι Μπαζο.
Ηλικιακα της ριχνω 3 χρονια.
Πιθανα δεν την γαμησα σπιτι της γιατι δεν ειχα προετειμαστει για τετοιο σκηνικο και δεν ηθελα καν να πιστεψω οτι μου σενεβαινε κατι τετοιο. Εν κατακλειδι μαλον Κολωσα.
Δικιο το μυαλο πανω απο ολα. Απο εδω και εμπρος θα κανω συγκροτημενα βηματα, βασικα θα προτιμω να μην κανω κατι αν δεν το εχω μελετησει παρα πολυ καλα πριν.

 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μπορεί να έχεις δίκιο...οτι ο φίλος μάζντα...θέλει να τον πάρει απ'το χεράκι η γκόμενα...υπάρχουν 2-3 σκέψεις που με προβληματίζουν :

1.Δεν θέλει να χαλάσει την εικόνα του καλού παιδιού που έχει φτιάξει..κ βλέπει η μουνίτσα...

2.Δεν ξέρει πως να παίξει,δλδ δεν βλέπει οτι η μουνιτσα θέλει γαμήσι...

3.Δεν θέλει να παίξει..γιατί του αρέσει να περιμένει να τον πάρει απ'το χεράκι η μουνίτσα...

και είχα κ μερικές ακόμη...αλλά τις ξέχασα..λόγω ποτού...:P :P

1. Μπα δεν εχω προβλημα με αυτο.
2. Ναι εκει εχω ενα προβλημα, οταν μια σου λεει τα χανω μαζι σου, μετα μονο φιλοι, μετα γλωσοφιλα μεχρι το λαρυγγι, μετα μονο φιλοι, μετα το σκηνικο με την πετσετα που περιεγραψα, μετα μονο φιλοι, μετα χουφτωμα στον κωλο και να σε κοιταζει ενω δαγκωνει τα χειλια της.
3. Εκει εχω καταληξει και εγω.... Θελω να παιξω αλλα οπως λεμε easy rider.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Επειδή το τέλος για όλους είναι ίδιο...μιας κ άνθρωποι της διπλανής πόρτας & ξεβράκωτες ποτέ δεν θα καταφέρουν πολλά κοινά...καλό είναι να ζούμε το παραμύθι...και να ρουφάμε όλες τις ευχάριστες φάσεις...ωστέ στο τέλος,στις δυσάρεστες -συναισθηματικά κυρίως- στιγμές,να θυμόμαστε τις εκδρομές,τα φιλάκια,τα ποτάκια,τα γαμησάκια...όλα τα -άκια που γουστάραμε κάποτε...κ πλέον ξέρουμε πως μονο -άκια θα μπορούσαν να μείνουν... :-

Τέλος,επειδή είναι πιτσιρικάς...όπως έχει δηλώσει...και επειδή τον κοζάρω καταπιεσμένο στο θέμα γκόμενα...ας φάει και τα μούτρα του...καλό θα του κάνει...;)

Ε,και αν είναι να μου ρίξει το φταίξιμο...χαλάλι του...θα τον κεράσω κι ένα μπουκαλάκι...και θα γίνουμε λιώμα για πάρτη μας...και όχι για τις ξεβράκωτες... :sunglasses:

Κοιτα στο παρελθον ειχα παραληλα σχεση ή τελος παντων λονγκ φαση με κανονικη τυπισα.
Επειδη ομως διακιβεβω τον γαμο μου με τετοιες φασεις επικεντρωθεικα στις ξεβρακωτες.
Γιατι οι ξεβρακωτες παντα θα μου θυμιζουν οτι τα κανουν ολλα για τα λεφτα.
Γιατι οι ξεβρακωτες παντα θα φευγουν απο το τραπεζι μου ή θα φευγω εγω οταν δεν θα υπαρχουν λεφτα.
Με αλλα λογια δεν την πατας συναισθηματικα οσο ευκολα οσο με μια τυπισα εξω.

Ελα μου ομως που η συγκεκριμενη βγεικε εξω μαζι μου σχετικα ευκολα. Με εκανε να ξεχασω εν μερη τι κανει και να την  δω ως ανθρωπο.
Μου ζητησε για να βλεπωμαστε να μην ξαναπατησω στο μαγαζι ή εστω να μην ξανα σκασω λεφτα για παρτι της. (εχει παρει στο παρελθον και 20 καρτες απο μενα σε ενα βραδυ)
Το μονο που εχω ως εξοδο μαζι της ειναι ο καφες ή το φαι της που το πληρωνω εγω. ΘΑ μου πειτε και αυτο λεφτα ειναι...
Μου το γυρισε οτι θελει να ειμαστε στο φηλικο λογο της οικογενειακης κατ. μου και μετα με υποδεχτεικε υμιγυμνη.
Βεβαια τοτε ειχα να την δω και κοντα 10 μερες.....(ειχαμε τσακωθει) Και μου το λεει η πουτανα αλλα δεν ακουω ακομα και χτες.
Why you cannot be like normal people... You call me too much, you sms me too much.... Sometimes i want to kill you and sometimes i want to hug you... You are crazy.

Και οντως αν την γειωσω λιγο λειωνει..
Αλλα εγω μαλακιζομαι
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Παράδειγμα...

Αν θες να τεστάρεις πόσο δυνατός είσαι...και για να καταλάβεις οτι οι πουτές δεν φταίνε σε τίποτα πριν τους δώσεις το δικαίωμα...

Την επόμενη φορά που θα σου προτείνει κάποια να της δώσεις το τηλ σου...ή να σου δώσει εκείνη το δικό της...

Απάντησέ της..."και τι να το κάνω το τηλ σου ?" ή "που θα μπορούσε να χρησιμεύσει ? " ή "γιατί να κανονήσουμε ? " ή "τι ψάχνεις ακριβώς και μου δίνεις το τηλέφωνό σου,για να δω αν θα το χρησιμοποιήσω"...κ άλλες πολλές κουβέντες...με τις οποίες θα δείξεις οτι έχεις γραμμένο στα @@ σου το τηλ...και οτι είσαι εκεί απλά για να περάσεις καλά...2,3,5,10 ώρες...χωρίς σκοπό...χωρίς στόχο...

Τότε βέβαια η πολιορκία θα γίνει τόσο στενή που δεν θα αντέξεις...ή που θα σε γράψει στη μουνάρα της η γκόμενα κ θα φύγει...

Όλα αυτά...δοκιμάζονται με την προϋπόθεση οτι δεν θα κλαις τα λεφτά...ή την χαμένη "ευκαιρία"...ή τον χαμένο χρόνο κλπ...
Αυτο το καταφερα χωρις να το προσπαθησω.
Ενα βραδυ, κολημενος εγω με την Τσεχα η οποια ελειπε γιατι ειχε ρεπο ειμαι με ενα Ρωσιδακι... Αυτη με ηξερε οτι χαλαγα χρημα στο μαγαζι και συγκεκριμενα με την Τσεχα.
Προσπαθουσε λοιπον να με κερδισει λεγοντας μου ποσο μαλακισεμενες ειναι οι Τσεχες και ποσο καλες ειναι αυτες, Καυλωτικους χωρους κτλ.
Και μου λεει που μενεις ? της λεω α εγω λεει μενω Γλυφαδα να σου δωσω το τηλεφωνο μου να παμε για καφε???
Απαντηση: Μπα οχι δεν θελω καφεδες εξω ηρθα εδω να περασω καλα καμια ωριτσα και μετα θα φυγω...
Βεβαια ημουν κολημενος αλλα μου βγηκε και αυθορμητα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αλλα εγω μαλακιζομαι

έεεεεελλααααααααααα
ούτε που το πήρα γραμμή από αυτά που πόσταρες....

Υ.Γ.
από έναν έμπειρο.
πρόσεχε τι θα σου κολλήσει. Αμα είναι κάνα δάνειο το περνάς ιδιωτικά.
άμα είναι κάνα ΣΜΝ δε σε ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας στη γυναίκα σου.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
έεεεεελλααααααααααα
ούτε που το πήρα γραμμή από αυτά που πόσταρες....

Υ.Γ.
από έναν έμπειρο.
πρόσεχε τι θα σου κολλήσει. Αμα είναι κάνα δάνειο το περνάς ιδιωτικά.
άμα είναι κάνα ΣΜΝ δε σε ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας στη γυναίκα σου.

ΣΜΝ???

Sorry που ρωταω αλλα δεν γνωριζω...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτο το καταφερα χωρις να το προσπαθησω.
Ενα βραδυ, κολημενος εγω με την Τσεχα η οποια ελειπε γιατι ειχε ρεπο ειμαι με ενα Ρωσιδακι... Αυτη με ηξερε οτι χαλαγα χρημα στο μαγαζι και συγκεκριμενα με την Τσεχα.
Προσπαθουσε λοιπον να με κερδισει λεγοντας μου ποσο μαλακισεμενες ειναι οι Τσεχες και ποσο καλες ειναι αυτες, Καυλωτικους χωρους κτλ.
Και μου λεει που μενεις ? της λεω α εγω λεει μενω Γλυφαδα να σου δωσω το τηλεφωνο μου να παμε για καφε???
Απαντηση: Μπα οχι δεν θελω καφεδες εξω ηρθα εδω να περασω καλα καμια ωριτσα και μετα θα φυγω...
Βεβαια ημουν κολημενος αλλα μου βγηκε και αυθορμητα.

με όλο το συμπάθειο.......

συμβουλή προς ναυτιλομένους:
όσο πιο πολλά χαλάς σε κωλόμπαρο, τόσο πιο λίγες είναι οι πιθανότητες να γαμήσεις.
οι γκόμενες που βλέπουν ότι χαλάς δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να σε κοιτάξουν ως άντρα. Ασε που τις περισσότερες φορές παίζουν και κόντρες ποια θα φάει τον καλύτερο πελάτη της άλλης... Μαλλιά κουβάρια λέμε... Απλά εσύ, όταν φεύγουν τακούνια κοιμάσαι, ή εργάζεσαι.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
ψάξε στο γούγλη.

εδώ τόσες ώρες χαλάς σε σπορ που δε γνωρίζεις τις επικινδυνότητές του......

ΟΚ ναι οσο για αυτο εχεις δικιο.

Κοιτα ειπαμε δεν εχω εμπειρια απο Στριπτιτζουδες και τετοιες καταστασεις, Δεν κατεβηκα και απο το χωριο με την κοτα στο χερι και την βαλιτσα... Μεγαλο παιδι ειμαι.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
με όλο το συμπάθειο.......

συμβουλή προς ναυτιλομένους:
όσο πιο πολλά χαλάς σε κωλόμπαρο, τόσο πιο λίγες είναι οι πιθανότητες να γαμήσεις.
οι γκόμενες που βλέπουν ότι χαλάς δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να σε κοιτάξουν ως άντρα. Ασε που τις περισσότερες φορές παίζουν και κόντρες ποια θα φάει τον καλύτερο πελάτη της άλλης... Μαλλιά κουβάρια λέμε... Απλά εσύ, όταν φεύγουν τακούνια κοιμάσαι, ή εργάζεσαι.

Σωστο αυτο.
Δεν πηγα ποτε στο μαγαζι για να με κοιταξει καποια ως ανδρα αρχικα. Απλα προεκυψε με την συγκεκριμενη.
Απο κει και περα της επομενες φορες δεν με ενοιαζε καθολου μα καθολου να με δουν ως ανδρα ή να γαμησω καποια αλλη.
Βλεπεις ειχα / εχω επικεντρωθει.

Δεν ξερω αν καταλαβαινεις.... Δεν πηγα να γαμησω / να ερωτευτω εκει το αντιθετο απλα προεκυψε...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΟΚ ναι οσο για αυτο εχεις δικιο.

Κοιτα ειπαμε δεν εχω εμπειρια απο Στριπτιτζουδες και τετοιες καταστασεις, Δεν κατεβηκα και απο το χωριο με την κοτα στο χερι και την βαλιτσα... Μεγαλο παιδι ειμαι.
τα μεγάλα παιδιά την πατάνε.
το πονηρός ο βλάχος λες να βγήκε τυχαία;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν πηγα να γαμησω / να ερωτευτω εκει το αντιθετο απλα προεκυψε...

σ αυτό ποντάρουν αυτά τα γαμαζά. σε αυτό που απλά "προκύπτει".....
διαφορετικά οι γκόμενες θα κυκλοφορούσαν με παντελόνια και φούτερ.

Υ.Γ.
μόλις πιστέψεις ότι απλά προέκυψε έχεις υπογράψει και την καταδίκη σου.
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
σ αυτό ποντάρουν αυτά τα γαμαζά. σε αυτό που απλά "προκύπτει".....
διαφορετικά οι γκόμενες θα κυκλοφορούσαν με παντελόνια και φούτερ.

Υ.Γ.
μόλις πιστέψεις ότι απλά προέκυψε έχεις υπογράψει και την καταδίκη σου.

θα το έθετα διαφορετικά. όλες ψάχνουν την αποκατάσταση τους  :rolleyes:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μη  βγάζετε  μβρέ  νόμους  και  διατάγματα  όταν είσαστε  οι πρώτοι παραβάτες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom