Νέα

Ακάποτο με πουτάνα. Δεν φοβάται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ακάποτο με πουτάνα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 75 35,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 138 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    213

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να ρωτήσω κάτι ρε μάγκες..πώς γίνεται οι πρεζούδες της ομόνοιας που έχουνε aids και δέν πέρνουνε καμία θεραπεία με φάρμακα και τριπιούντε να μην ψοφάνε :huh:
ο οργανισμος τους εχει μεταλλαξει τον ιο προς οφελος του τυπε :S
σε λιγο θα γινουν αθανατες :grin:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
κι ομως γινεσαι  :jerking: κι επισημα  :grin:
μαγκα μου και με καποτα οταν γαμας υπαρχει κινδυνος να παρεις παρασημα.εγω θα ρωτησω το πιο απλο με γκομενες που ειχαμε  σχεσεις και οχι μακροχρονιες του μηνα, ποσοι απο εμας στο τσιμπουκι εχουν βαλει καποτα?κανενας και ειμαι σιγουρος,
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
ο οργανισμος τους εχει μεταλλαξει τον ιο προς οφελος του τυπε :S
σε λιγο θα γινουν αθανατες :grin:


Δηλαδή χωρίς καμία θεραπεία και χρήση ναρκωτικών θα ζήσουν πολλά χρόνια :huh:


Γιατί έχω κηδείες να αναλάβω :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δηλαδή χωρίς καμία θεραπεία και χρήση ναρκωτικών θα ζήσουν πολλά χρόνια :huh:


Γιατί έχω κηδείες να αναλάβω :grin:
τυπε αν περιμεναμε απο πρεζακια και οροθετικους να ζησουμε θα το ειχαμε κλεισει το μαγαζι :S
δεν κανουν τζιρο αυτοι
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ρε παίδες μπορεί να μην ειναι τόσο εύκολο να κόλλησεις αιτς όταν φοράς καποτα με πούτανα και άλλες παρόμοιες σοβαρές αρρώστιες,αλλά μπορεί να κόλλησεις άλλες αρρώστιες όπως κονδυλωματα,το ξέρετε ότι 7 στις 10 γυναίκες έχουν τον ιό των κονδυλωματων,για αυτό όταν βγάζετε το προφυλακτικο να το κάνετε με χαρτί όπως εγω σε μπουρδελο..
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.013
Πόντοι
506
μαγκα μου και με καποτα οταν γαμας υπαρχει κινδυνος να παρεις παρασημα.εγω θα ρωτησω το πιο απλο με γκομενες που ειχαμε  σχεσεις και οχι μακροχρονιες του μηνα, ποσοι απο εμας στο τσιμπουκι εχουν βαλει καποτα?κανενας και ειμαι σιγουρος,
Δεν ειπε κανεις οτι δεν υπαρχει κινδυνος..
Αλλα το να πας για ακαποτο tsimpouki σε δρομιαρα με την λογικη οτι δεν κολλαει HIV κολλας μια βλεννορια και ταλαιπωρεισαι
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1

Δικέ μου, γιατί  :headbang: ; Και η κοπέλα δεν ήταν ούτε δρομιάρα, ούτε βρωμιάρα. Σε πολυτελέστατο διαμέρισμα λειτουργούσε η προσφορά μασάζ κι εκτονώσεων, χώρια που ήρθε μπανιαρισμένη και μύριζε άρωμα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.013
Πόντοι
506
Δικέ μου, γιατί  :headbang: ; Και η κοπέλα δεν ήταν ούτε δρομιάρα, ούτε βρωμιάρα. Σε πολυτελέστατο διαμέρισμα λειτουργούσε η προσφορά μασάζ κι εκτονώσεων, χώρια που ήρθε μπανιαρισμένη και μύριζε άρωμα.
Στο ερασιτεχνικό πήγαινε!
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Στο ερασιτεχνικό πήγαινε!

Γράψε λάθος, κακή διατύπωση. Ήθελα να υποδηλώσω πως δεν ήταν αυστηρή επιχείρηση τύπου τσατσά μαγαζί βιτρίνα κυριλίκι. Αλλά λίγο πιο χαλαρή, ελεύθερη και καλοπεράσιμη φάση.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Δεν ειπε κανεις οτι δεν υπαρχει κινδυνος..
Αλλα το να πας για ακαποτο tsimpouki σε δρομιαρα με την λογικη οτι δεν κολλαει HIV κολλας μια βλεννορια και ταλαιπωρεισαι
με αυτο το σκεπτικο φιλε μου και με οποιο γκομενακι νταραβεριζομαστε πρεπει και στο τσιμπουκι να βαζουμε καποτα πραγμα που σχεδον κανενας μας δεν το κανει
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Η τακτικη στις  μερες μας πια απαιτει καποτα.,,δεν ειπα τωρα με την κοπελα σου να βαζεις σκουφο ακομα και στο τσιμπουκι...,αλλα οταν επροκειτο για ιεροδουλη... που γλειφει 500 ψωλες το μηνα ακαποτες η λογικη λεει σκουφο,απο κει και περα  επιλογη του καθενος ...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.013
Πόντοι
506
Η τακτικη στις  μερες μας πια απαιτει καποτα.,,δεν ειπα τωρα με την κοπελα σου να βαζεις σκουφο ακομα και στο τσιμπουκι...,αλλα οταν επροκειτο για ιεροδουλη... που γλειφει 500 ψωλες το μηνα ακαποτες η λογικη λεει σκουφο,απο κει και περα  επιλογη του καθενος ...
+1
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παίδες μπορεί να μην ειναι τόσο εύκολο να κόλλησεις αιτς όταν φοράς καποτα με πούτανα και άλλες παρόμοιες σοβαρές αρρώστιες,αλλά μπορεί να κόλλησεις άλλες αρρώστιες όπως κονδυλωματα,το ξέρετε ότι 7 στις 10 γυναίκες έχουν τον ιό των κονδυλωματων,για αυτό όταν βγάζετε το προφυλακτικο να το κάνετε με χαρτί όπως εγω σε μπουρδελο..

μετα το μπαν πηραν φωτια τα πληκτρα!

>3 λεξεις και no emoticons!

εγω που μου το βγαζει το σκουφακι η κοπελα του μαγαζιου κι οχι μονος μου, κανω λαθος?
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Δικέ μου, γιατί  :headbang: ; Και η κοπέλα δεν ήταν ούτε δρομιάρα, ούτε βρωμιάρα. Σε πολυτελέστατο διαμέρισμα λειτουργούσε η προσφορά μασάζ κι εκτονώσεων, χώρια που ήρθε μπανιαρισμένη και μύριζε άρωμα.

αυτο δεν σημαινει ομως οτι καποια απο αυτες δεν εχει καποια παθηση - ασθενεια...
και ο ματζικ τζονσον στο NBA επαιζε και ητανε απο τους καλυτερους ολοων των εποχων αλλα ειχε aids......
καμια γκομενα δεν θα βαλει ταμπελα επανω της που να λεει...εχω aids, κονδυλωματα ktl.
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
αυτο δεν σημαινει ομως οτι καποια απο αυτες δεν εχει καποια παθηση - ασθενεια...
και ο ματζικ τζονσον στο NBA επαιζε και ητανε απο τους καλυτερους ολοων των εποχων αλλα ειχε aids......
καμια γκομενα δεν θα βαλει ταμπελα επανω της που να λεει...εχω aids, κονδυλωματα ktl.

Λογικό ακούγεται... :o
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες μπορεί να μην ειναι τόσο εύκολο να κόλλησεις αιτς όταν φοράς καποτα με πούτανα και άλλες παρόμοιες σοβαρές αρρώστιες,αλλά μπορεί να κόλλησεις άλλες αρρώστιες όπως κονδυλωματα,το ξέρετε ότι 7 στις 10 γυναίκες έχουν τον ιό των κονδυλωματων,για αυτό [size=12pt]όταν βγάζετε το προφυλακτικο να το κάνετε με χαρτί[/size] όπως εγω σε μπουρδελο..

Πολύ καλή συμβουλή - εύγε.
Επίσης χρήσιμα είναι τα αντισηπτικά μαντιλάκια για αποστείρωση των χεριών αμέσως μετά
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μετα το μπαν πηραν φωτια τα πληκτρα!

>3 λεξεις και no emoticons!

εγω που μου το βγαζει το σκουφακι η κοπελα του μαγαζιου κι οχι μονος μου, κανω λαθος?
Οχι ότι να πάθει το πάθει η κοπέλα όχι εσύ....επίσης και με τα γλώσσοφιλα ειναι πολύ εύκολο να κόλλησεις ερπη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom