Νέα

Αγορά χρυσού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα evaki eisai kavla
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 495
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ρε συ xpapad μην χολοσκάς, τα είπαμε πολύ τσάμπα μάγκες εδω μέσα.
όλο πνεύμα  του λόκου και εξυπνάδες
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
καλα χωρια οτι εισαι [size=14pt]ασχετος[/size] απο στοιχειωδη αριθμητικη πρεπει να εισαι και [size=14pt]τελειως ΜΑΛΑΚΑΣ [/size] [size=14pt]που θα μου πεις[/size] οτι εκανα λαθός συλλογισμο


τι ωραιο επιπεδο και τι ωραια δομη κειμενου..συγχαρητηρια.. :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Γεροντα την ευχή σου
Εσύ που εισαι και ξέρεις από χρυσό σμύρνα και λιβάνι
Τι μας προτίνεις, να αγοράσουμε χρυσό ή καλήτερα να πουλήσουμε
Για την φύλαξη του χρυσού τι μας προτίνεις θυριδα ή λοκοτρυπίδα
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
τι ωραιο επιπεδο και τι ωραια δομη κειμενου..συγχαρητηρια.. :2funny:
το δικο σου επιπεδο ειναι καλυτερο νομιζεις? εχεις καταλαβει οτι εισαι μελος σε ενα sait με μπουρδελα και πουτανες, η μηπως νομιζεις οτι βρισκεσαι στο μεγαρο μουσικης???
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
δεν εκανα καθολου λαθος συλλογισμο, ισα ισα που μας δινει ενα πρβλημα με ενα δεδομενο λιγοτερο, δεν μας λες την παραγωγη χτυσου του χρονου, καπου διαβασα οτι ειναι 1200 tn το χρονο, τωρα ως προς την δικια σου απαντηση πραγματικα δεν σε καταλαβαινω, φαντασου μια μπαλα με 23,5 μετρα διαμετρ0, δεν μας εξηγεις πως εβγαλες το 23,5.
ΑΠΟΔΕΙΞΗ  ξερεις τι σημαινει??????
Ξπαπαντ,
Μάλλον δε καταλαβαίνεις τι διαβάζεις.
Ξαναπιάστα από την αρχή.
Κι αν πάλι έχεις απορίες, πήγαινε στη γεωμετρία του σχολείου.

εσυ δεν ξερεις τι σημαινει αποδειξη πρεπει πρωτα να μαθεις τι σημαινει αποδυκνειω κατι και μετα να βαζεις προβληματα!!!!!!!
Μάθε με εσύ τι σημαίνει. Από το "δύχτει" βγάινει η λέξη?  Από το "δύχταμο" ίσως?

Φίλε xpapad, ο stavros51 είναι πονηρός και φυλάει την πίσω πόρτα του αλλιώς ;)
Κάνει το εξυπνο και το αλάνι
γιαυτό όλο λίρες κλανε
ι :badair:
Εσύ πρόσεχε τρίκαρδε, γιατί αν σε κλάσω, θα σε τρέχουν στο ΕΚΑΒ για να συνέλθεις.

καλα χωρια οτι εισαι ασχετος απο στοιχειωδη αριθμητικη πρεπει να εισαι και τελειως ΜΑΛΑΚΑΣ που θα μου πεις οτι εκανα λαθός συλλογισμο
Μάλιστα.
Ότι πεις εσύ αφεντικό.
Σωστό τον έκανες.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
τον εργολαβο τι τον θες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γεροντα την ευχή σου
Εσύ που εισαι και ξέρεις από χρυσό σμύρνα και λιβάνι
Τι μας προτίνεις, να αγοράσουμε χρυσό ή καλήτερα να πουλήσουμε
Για την φύλαξη του χρυσού τι μας προτίνεις θυριδα ή λοκοτρυπίδα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν συνιστω επενδυση σε χρυσο στην παρουσα φαση . για τον απλο λογο  : μην κανεις αυτο που κανουν οι πιο πολλοι .... το πιο πιθανο ειναι να κυττας την τιμη της λιρας καθηλωμενη η και πιο κατω για τα επομενα 20 χρονια

και τι να τα κανεις; ακινητα; τι δεν χανει την αξια του ποτε; γη;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Βρε παιδες για δωστε λιγο τα φωτα σας παρακαλω .........

Σημερα πηγα στην Τραπεζα πειραιως για μια πλακουλα 50gr και μου λεει ο υπαλληλος οτι τιμαται προς 22.9 ευρω ανα γραμμαριο

Παω σπιτι και βλεπω το φυλλο της Τραπεζας της Ελλαδος
να λεει ΠΩΛΗΣΗ ανα γραμμαριο 20.09 κατι τετοιο
ΑΓΟΡΑ 18.7 ?

ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Βρε παιδες για δωστε λιγο τα φωτα σας παρακαλω .........

Σημερα πηγα στην Τραπεζα πειραιως για μια πλακουλα 50gr και μου λεει ο υπαλληλος οτι τιμαται προς 22.9 ευρω ανα γραμμαριο

Παω σπιτι και βλεπω το φυλλο της Τραπεζας της Ελλαδος
να λεει ΠΩΛΗΣΗ ανα γραμμαριο 20.09 κατι τετοιο
ΑΓΟΡΑ 18.7 ?

ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Έλα..εσύ ξεσκέπασες τα καταχθόνια κόλπα και μεθοδεύσεις των εργολάβων...Αυτό δεν μπορείς να απαντήσεις;

 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
μαγκες το πολυ χρημα ειναι στα διαμαντια, αυτοι που εχουν διασυνδεσεις με χωρες στην μαυρη ηπειρο που κανουν εξωρηξη κοναμανε τρελα λεφτα !!! σκεφτητε μονο οτι  η αλκαιντα εχει μεγαλη σχεση με τετοιου ειδους κολπα (ξεπλυμα χρηματος και ταυτοχρονα επενδυση)κατω απο την μυτη ολων αφου πλεον οποιο διαμαντι εξαγετε απο αυτες τις χωρες πρεπει να εχει και πιστοποιτιτκο μαζι  !!!  θα πρεπει να γραψω ολοκληρη εκθεση για να σας εξηγησω αναλυτικοτερα και δεν εχω χρονο... οσοι γνωριζουν σιγουρα ξερουν για τι πραγμα μιλαω!!! υπογραμιζω δεν εχω καμια σχεση με το τομεα!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Έλα..εσύ ξεσκέπασες τα καταχθόνια κόλπα και μεθοδεύσεις των εργολάβων...Αυτό δεν μπορείς να απαντήσεις;

Δεν ξεσκεπασα τιποτα ειχα καποιες απορειες και μου τις ελυσαν τα παιδια εκει

δεν ειμαι ουτε κανω τον ΞΕΡΟΛΑ

αν νομιζεις οτι πρεπει να ειρωνευεσαι ΔΙΚΑΙΩΜΑ σου ειναι

Απλα μου φαινετε μεγαλο ΚΑΠΕΛΟ τα σχεδον 3 ευρω ανα γραμμαριο 22,9 Πειραιως με 20,09 Ελλαδος ...

ΠΩΛΗΣΗ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΟΡΑ

Να πω οτι πηγα να αγορασω απο παγκο ομονοιας να πω ενταξει
πρεπει να βγαλει κι ο μεσαζοντας κατι τις

ΑΛΛΑ Τραπεζα και μαλιστα επισημα ?
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6

Επισκέπτης
Τι θα γινει ρε πουστη μου με αυτα τα κωλο-thread,και ειδικοτερα για κατι πονηρατζηδες ΜΑΛΑΚΕΣ που σχολιαζουν?

Εδω το ΚΕΝΤΡΙΚΟ θεμα ειναι το ΜΟΥΝΙ,μια εννοια ποιητικη ακομη και στην αγοραια του μορφη.

Τι καθεστε και ασχολειστε με πεζα και ΣΙΧΑΜΕΡΑ αντικειμενα του τυπου φτηνος χρυσος :idiot:,δυο τενεκεδες λαδι και 50 Λιρες(Κατοχικες?)για ενα οικοπεδο και τριχες κατσαρες?

ΝΤΡΟΠΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,λεμε.ΞΕΦΤΙΛΙΚΑ.

Υ.Γ.Προβλεπω οτι μερικοι απο τους μεγαλους πονηρατζηδες αυτων των thread θα πεθανουν στον δρομο αφου η γυναικα τους παρει το σπιτι,γιατι ο κουτοπονηρος λειτουργει ΠΑΝΤΟΥ κουτοπονηρα και ομοιος ομοιω αει πελαζει.
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
σημερα στο εμπορια η λιρα εχει απο 168εως 173 το βαρος της ειναι 7,80 για να μη σας γελασουν πρεπει να την ζυγισετε
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Τι θα γινει ρε πουστη μου με αυτα τα κωλο-thread,και ειδικοτερα για κατι πονηρατζηδες ΜΑΛΑΚΕΣ που σχολιαζουν?

Εδω το ΚΕΝΤΡΙΚΟ θεμα ειναι το ΜΟΥΝΙ,μια εννοια ποιητικη ακομη και στην αγοραια του μορφη.

Τι καθεστε και ασχολειστε με πεζα και ΣΙΧΑΜΕΡΑ αντικειμενα του τυπου φτηνος χρυσος :idiot:,δυο τενεκεδες λαδι και 50 Λιρες(Κατοχικες?)για ενα οικοπεδο και τριχες κατσαρες?

ΝΤΡΟΠΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,λεμε.ΞΕΦΤΙΛΙΚΑ.

Υ.Γ.Προβλεπω οτι μερικοι απο τους μεγαλους πονηρατζηδες αυτων των thread θα πεθανουν στον δρομο αφου η γυναικα τους παρει το σπιτι,γιατι ο κουτοπονηρος λειτουργει ΠΑΝΤΟΥ κουτοπονηρα και ομοιος ομοιω αει πελαζει.
Μπόχα φασισταρά ξερόλα ξεκόλα
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
ξερης ποσα μουνια γαμας με μια λιρα παντα το μουνακι εχουμε στο μυαλο μας
Τι θα γινει ρε πουστη μου με αυτα τα κωλο-thread,και ειδικοτερα για κατι πονηρατζηδες ΜΑΛΑΚΕΣ που σχολιαζουν?

Εδω το ΚΕΝΤΡΙΚΟ θεμα ειναι το ΜΟΥΝΙ,μια εννοια ποιητικη ακομη και στην αγοραια του μορφη.

Τι καθεστε και ασχολειστε με πεζα και ΣΙΧΑΜΕΡΑ αντικειμενα του τυπου φτηνος χρυσος :idiot:,δυο τενεκεδες λαδι και 50 Λιρες(Κατοχικες?)για ενα οικοπεδο και τριχες κατσαρες?

ΝΤΡΟΠΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,λεμε.ΞΕΦΤΙΛΙΚΑ.

Υ.Γ.Προβλεπω οτι μερικοι απο τους μεγαλους πονηρατζηδες αυτων των thread θα πεθανουν στον δρομο αφου η γυναικα τους παρει το σπιτι,γιατι ο κουτοπονηρος λειτουργει ΠΑΝΤΟΥ κουτοπονηρα και ομοιος ομοιω αει πελαζει.
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
Η Λιρα σημερα εχει 196 ευρο απο τον φεβρουαριο εως τωρα εχει παρει επανω 25 ευρο το κοματι
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616


ε αφου τα commodities θεωρούνται ασφαλείς επενδύσεις, το ενδιαφέρων των αγοραστών στρέφεται εκεί..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω κανω εδω και χρονια αγορες χρυσου τυποι
οτι δοντι χαλαει το βγαζω και βαζω χρυσο
σιγουρη επενδυση :2funny:
 

Συνημμένα

  • 578195062_6458163fcb.jpg
    578195062_6458163fcb.jpg
    114,3 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom