Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Ρε φίλε! sexyathens :knuppel: σορυ που επεμβαίνω. Αλλά σαν φανατικός πελάτης της Μπαρμπι :tits2: και γενικά των κοριτσιών. Βλέπω μια επιθετικότητα. Με το ζόρι να την βγάλεις την κοπελιά ότι είναι σκαρτη, και ότι έπαιρνε σαβούρες. Σονυ και καλλα για τον κωλο της. Ρε, μάγκα μου στο κάτω, κάτω όπου γουστάρει τον δίνη. Η στο Μετάξι! η στο Αγκύρας! Εσύ τη πρόβλημα έχεις και τα έχεις βάλλει μαζί της? και γενικά. Τράβα  αλλού για κωλο. Η να σου δώσουμε τον δικό μας?  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
δεν τα εχω βαλει μαζι της δικε μου και καλα κανεις και εισαι αγαπουλης της μπαρμπι αλλα οταν στο μεταξι εδινε το κολι της και το ειχα παρει αρκετες φορες και τωρα λεει οτι στο μπουρδελο δεν το δινει σε ενα παλιο ποστ που ειχε ανεβασει ειναι σαν να κοροιδευει τον ιδιο της τον εαυτο μπουρδελο το ενα μπουρδελο και το αλλο και επειδη υποθηκε οτι ειπα για ακαποτα ποτε δεν ειπα κατι τετοιο και στην μπουρδελο καριερα μου ποτε δεν εψαξα ουτε εκανα ακαποτο..
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
δεν τα εχω βαλει μαζι της δικε μου και καλα κανεις και εισαι αγαπουλης της μπαρμπι αλλα οταν στο μεταξι εδινε το κολι της και το ειχα παρει αρκετες φορες και τωρα λεει οτι στο μπουρδελο δεν το δινει σε ενα παλιο ποστ που ειχε ανεβασει ειναι σαν να κοροιδευει τον ιδιο της τον εαυτο μπουρδελο το ενα μπουρδελο και το αλλο και επειδη υποθηκε οτι ειπα για ακαποτα ποτε δεν ειπα κατι τετοιο και στην μπουρδελο καριερα μου ποτε δεν εψαξα ουτε εκανα ακαποτο..
ας εχει η κοπελα οποιο αγαπουλη θελει εσενα τι σε νοιαζει;
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
εσυ τι εισαι η τσατσα και πεταγεσαι?απαντησα σε αυτο που εγραψε ο ippotis
οχι δεν ειμαι απλα ειμαι μια γυναικα μελος και επειδη διεκρινα σε σενα μια αντιπαθεια ως προς την μπαρμπι ενιωσα την αναγκη να επεμβω
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
οχι δεν ειμαι απλα ειμαι μια γυναικα μελος και επειδη διεκρινα σε σενα μια αντιπαθεια ως προς την μπαρμπι ενιωσα την αναγκη να επεμβω
επειδη εχετε μπερδευτει η δεν εχετε καταλαβειτην μπαρμπι την εχω συναντησει στο αγκυρας αρκετες φορες οπως και οταν δουλευε στο μεταξι.αυτο που με ενοχλει ειναι οτι οταν δουλευε στο ενα μπουρδελο εδινε τα παντα και τωρα γυρναει και λεει ε οχι και στο μπουρδελο ολα .δηλαδη ανεβηκε κατηγορια επειδη επαιξε σε 2 τσοντες του σιρινα και επειδη πηγε στο αγυρας?ημαρτον ρε παιδια.ενα ειναι το σιγουρο πως οταν θα περασει η μπογια της παλι θα τα κανει ολα και μηπως την δουμε να δουλευει και με τηλεφωνακι οπως παρα πολλες
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
επειδη εχετε μπερδευτει η δεν εχετε καταλαβειτην μπαρμπι την εχω συναντησει στο αγκυρας αρκετες φορες οπως και οταν δουλευε στο μεταξι.αυτο που με ενοχλει ειναι οτι οταν δουλευε στο ενα μπουρδελο εδινε τα παντα και τωρα γυρναει και λεει ε οχι και στο μπουρδελο ολα .δηλαδη ανεβηκε κατηγορια επειδη επαιξε σε 2 τσοντες του σιρινα και επειδη πηγε στο αγυρας?ημαρτον ρε παιδια.ενα ειναι το σιγουρο πως οταν θα περασει η μπογια της παλι θα τα κανει ολα και μηπως την δουμε να δουλευει και με τηλεφωνακι οπως παρα πολλες
Όλο εδώ τριγυρνάς δικέ μου........... :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
δικε μου μου την επεσαν επειδη τουε κατηγορησα την μπαρμπι.αλλα ξερω απο πεσιματα δεν μασαω  ;)
Η Μπάρμπι είναι καλό κορίτσι.....μάλλον θα σε ζήλεψαν τύπε...........που είπες την γνώμη σου.......... ;)
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Η Μπάρμπι είναι καλό κορίτσι.....μάλλον θα σε ζήλεψαν τύπε...........που είπες την γνώμη σου.......... ;)
billy ειπα την γνωμη μου πανω σε καποιες υπηρεσιες που παλιοτερα εδινε και τωρα γυρναει και λεει οχι στο μπουρδελο και ολα.αφου και πρωτα σε μπουρδελο ηταν.τσπ εγω την εχω τιμησει αρκετες φορες στο αγκυρας και σε αυτο που κανει ειναι καλη αλλα καποια πραγματα καλυτερα να μην τα λεει γιατι εκτιθεται
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
billy ειπα την γνωμη μου πανω σε καποιες υπηρεσιες που παλιοτερα εδινε και τωρα γυρναει και λεει οχι στο μπουρδελο και ολα.αφου και πρωτα σε μπουρδελο ηταν.τσπ εγω την εχω τιμησει αρκετες φορες στο αγκυρας και σε αυτο που κανει ειναι καλη αλλα καποια πραγματα καλυτερα να μην τα λεει γιατι εκτιθεται

Δεν πειράζει....εγώ την ξέρω....από παλιά,τα είχε με ένα φίλο μου..........απλά αναβαθμίστηκε τώρα....... :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom