Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
καλημέρα στα κοριτσια
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
          Ναι αλλα θα ειναι της  ;) ιδιας αλυσιδας..
     Το πανεξυπνη θα τοθελα παρακαλω διχως ερωτηματικο  :2funny αν γινεται.Οσο για το τι ακριβως, δεν σου απαντω ,μιας και εγω τουλαχιστον παραδεχομαι οτι εισαι πανεξυπνος...........

Ευχαριστώ για τη φιλοφρόνηση.
Δε μου αρέσει να περιαυτολογώ αλλά σε αυτήν την περίπτωση δεν έχεις άδικο. :2funny: :2funny: :2funny:
Πολλά  :-* :-* και  :smitten: :smitten:
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
664
Κριτικές
2
Like
863
Πόντοι
86
Σημερα πως παει το προγραμμα?Ποιο μωρο δουλευει?
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
@Ippotis69
σου απαντησα στο π.μ. που εστειλες.
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
είμαι η barbie για οσους δεν με ξερουν...δεν εχω να απολογηθω για κατι ναι δουλεψα μεταξα...αρκετο καιρο ναι εδινα κωλο δεν επαιρνα πακια ομως και ουτε εκανα γυμνα .Αν εκανα κωλο η θελα να δουλεψω για να ζησω ..ετσι κι αλλιως Ημουνα χοντρουλα...και η περισσοτεροι πελατες μου με γουσταραν ..γιατι ολη δεν εχουμε τα ιδια γουστα...αφου αδυνατησα και αλλαξε η πελατια μου δεν ξαναδωσα κωλο. γιατι απλα δεν ζητουσαν ...και επειδη ειμουνα καλη ολοι μου λεγαν να παω studio αλλα προτιμησα να δουλεψω στο Αγκυρας γιατι η μαριαννα μου φερθηκε αψογα με εβγαλε από το σκοταδι ..φυσικα στο Αγκυρας εχει πολους πελατες που σεβοντε την προωοπικοτητα μας και εμεις την δικια τους δεν κανουμε γυμνα ...αλλα δεν λεμε όχι αν καποιος ζητησει πρωκτικο...αναλογα το αντιτιμο...τωρα αν επαιξα σε δυο ταινιες δεν εχω γινει ψωνιο....και αν ειχα γκομενο δεν θα απολογηθω...αυτά για εμενα...να ειστε κλ.. και κατι ακομα Η ΔΙΣΦΗΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΙΝΗΣΗ...να ειστε καλα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
είμαι η barbie για οσους δεν με ξερουν...δεν εχω να απολογηθω για κατι ναι δουλεψα μεταξα...αρκετο καιρο ναι εδινα κωλο δεν επαιρνα πακια ομως και ουτε εκανα γυμνα .Αν εκανα κωλο η θελα να δουλεψω για να ζησω ..ετσι κι αλλιως Ημουνα χοντρουλα...και η περισσοτεροι πελατες μου με γουσταραν ..γιατι ολη δεν εχουμε τα ιδια γουστα...αφου αδυνατησα και αλλαξε η πελατια μου δεν ξαναδωσα κωλο. γιατι απλα δεν ζητουσαν ...και επειδη ειμουνα καλη ολοι μου λεγαν να παω studio αλλα προτιμησα να δουλεψω στο Αγκυρας γιατι η μαριαννα μου φερθηκε αψογα με εβγαλε από το σκοταδι ..φυσικα στο Αγκυρας εχει πολους πελατες που σεβοντε την προωοπικοτητα μασ και εμεισ την δικια τους δεν κανουμε γυμνα ...αλλα δεν λεμε όχι αν καποιος ζητησει πρωκτικο...αναλογα το αντιτιμο...τωρα αν επαιξα σε δυο ταινιες δεν εχω γινει ψωνιο....και αν ειχα γκομενο δεν θα απολογηθω...αυτά για εμενα...να ειστε κλ.. και κατι ακομα Η ΔΙΣΦΗΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΙΝΗΣΗ...να ειστε καλα...

Τα είπες όπως έπρεπε................ :thumbsup:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
είμαι η barbie για οσους δεν με ξερουν...δεν εχω να απολογηθω για κατι ναι δουλεψα μεταξα...αρκετο καιρο ναι εδινα κωλο δεν επαιρνα πακια ομως και ουτε εκανα γυμνα .Αν εκανα κωλο η θελα να δουλεψω για να ζησω ..ετσι κι αλλιως Ημουνα χοντρουλα...και η περισσοτεροι πελατες μου με γουσταραν ..γιατι ολη δεν εχουμε τα ιδια γουστα...αφου αδυνατησα και αλλαξε η πελατια μου δεν ξαναδωσα κωλο. γιατι απλα δεν ζητουσαν ...και επειδη ειμουνα καλη ολοι μου λεγαν να παω studio αλλα προτιμησα να δουλεψω στο Αγκυρας γιατι η μαριαννα μου φερθηκε αψογα με εβγαλε από το σκοταδι ..φυσικα στο Αγκυρας εχει πολους πελατες που σεβοντε την προωοπικοτητα μας και εμεις την δικια τους δεν κανουμε γυμνα ...αλλα δεν λεμε όχι αν καποιος ζητησει πρωκτικο...αναλογα το αντιτιμο...τωρα αν επαιξα σε δυο ταινιες δεν εχω γινει ψωνιο....και αν ειχα γκομενο δεν θα απολογηθω...αυτά για εμενα...να ειστε κλ.. και κατι ακομα Η ΔΙΣΦΗΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΙΝΗΣΗ...να ειστε καλα...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.812
Like
5.134
Φιλια πολλα μπαρμπουνακι και στο εχω ξαναπει εδω μεσα θα ακουσεις πολλα μην μασας.   Οι αξιοπρεπεις δεν θα σε μειωσουν και δεν θα προσβαλουν ποτε την προσωπικοτητα σου , για αυτους εισαι εδω .Υπαρχουν βεβαια και οι υπολοιποι ...πες που αν καθεσαι να ασχοληθεις μαζι τους θα σε τρελανουν.Αστους να τρελαθουν αυτοι..ες.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom