Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
barbie....μπορω να ρωτησω κατι σε προσωπικο μηνυμα?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
όχι και όλα στο μπουρδελο μωρο μου οσο και να με πληρωνουν. Και μην αρχισεις το θεμα με τις τσοντες γιατι είναι άλλου παπα ευαγγελιο..

Γιατί όχι; μπας και έχεις αναστολές; :2funny: :2funny:
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
Γιατί όχι; μπας και έχεις αναστολές; :2funny: :2funny:


     Ρε παιδια ενταξει τοσο πια? τοσο πολύ? Και βεβαια εχω αναστολες μαρουλια σε μπουρδελο δουλευω οπου δεν γνωριζω προσωπικα κανεναν, δεν θα φοβηθώ για την υγεια μου? ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
     Ρε παιδια ενταξει τοσο πια? τοσο πολύ? Και βεβαια εχω αναστολες μαρουλια σε μπουρδελο δουλευω οπου δεν γνωριζω προσωπικα κανεναν, δεν θα φοβηθώ για την υγεια μου? ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω
το μουνι σερνει καραβι
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
     Ρε παιδια ενταξει τοσο πια? τοσο πολύ? Και βεβαια εχω αναστολες μαρουλια σε μπουρδελο δουλευω οπου δεν γνωριζω προσωπικα κανεναν, δεν θα φοβηθώ για την υγεια μου? ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω
Καλά ρε! Δεν μπορώ να καταλάβω μερικοί. :headbang: Δεν καταλαβενουν ότι έχουν να κάνουν με Ελληνίδα μουναρα! :tits2: και όχι με Ρουμανακια! Αλβανακια! και κάθε ράτσα που βρωμάνε τσίκνα. :tickedoff: Συνέλθετε ρε!μερικοι.. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.812
Like
5.134
Τι γινεται καλε ,ντε και καλα να τα κανει ολα;;;;;;;;το καθε σπιτι  οριζει τα ορια της προσφορας και η καθε κοπελα οποια και αν ειναι αυτη εχει την αξιοπρεπεια της.Αν ηθελε να δουψει καταυτον τον τροπο να ειστε σιγουροι οτι θα εργαζοταν στα γνωστα μαγαζια  που τα κανουν ολα ,αλωστε την παρακαλανε να παει.....αλλα δεν θελει να εγασθει με αυτον τον τροπο .Αυτα.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Καλά ρε! Δεν μπορώ να καταλάβω μερικοί. :headbang: Δεν καταλαβενουν ότι έχουν να κάνουν με Ελληνίδα μουναρα! :tits2: και όχι με Ρουμανακια! Αλβανακια! και κάθε ράτσα που βρωμάνε τσίκνα. :tickedoff: Συνέλθετε ρε!μερικοι.. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ρε τυπε μπορει και μονη της, μην πεταγεσαι
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
για να τελειωνει εδώ αυτή η συζητηση ..υπαρχουν εκατοντάδες μπουρδελα που μπορει να βρει και να κανει  ο καθενας ότι γουσταρει...
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
ρε τυπε μπορει και μονη της, μην πεταγεσαι
Φιλαράκο! το ξέρω πολύ καλά ότι μπορεί και μόνη της. Δεν είναι γκόμενα μου. Απλά περνάω ωραία μαζί της. Αλλά δεν μπορώ να ακούω Μαλακιες!! :cussing: :hammer: :bounce: :hammer:
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
σας αφιερωνω κατι που ειδα εχθες και μου αρεσε παρα πολύ...





 

Songo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Πια κοπέλα δουλεύει τώρα και πια το απόγευμα ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
      Ρε παιδια ενταξει τοσο πια? τοσο πολύ? Και βεβαια εχω αναστολες μαρουλια σε μπουρδελο δουλευω οπου δεν γνωριζω προσωπικα κανεναν, δεν θα φοβηθώ για την υγεια μου? ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω

Εννοείς ότι όταν γυρίζεις τσόντες γνωρίζεις τους υπόλοιπους πολύ καλά και για αυτό κάνεις διαφορετικό πρόγραμμα;
Ή επειδή η πληρωμή είναι κατά πολύ πιο καλή από του μπουρδέλου, ενδίδεις;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom